PDA

View Full Version : Характер момичета-кажете бе момчета?



DYNAMIC
08-01-2008, 16:49
Напоследък много се замислих по 1 въпрос,стигнах до извода,че много момчета са големи кучки 8-) ..
Много ми се иска да чуя мъжката половина да каже какъв тип момичета ви привличат,но тука ста въпрос само за характер(забравете външността)
Щото напоследък нз как де се държа,имам леко шибан характер,но съм супер весел човек,приятелите ми казват ,че съм точна и тн..обаче един там ми каза,че не ми бил хубав характера :-o

Просто ми е много интересно момчетата по какви момичета си падат,
1 разкрепостени,отворени
2 или умни,отворени(но с мярка) ..обичате ли хората да прекаляват,нз какво ви дразни в момичетата,тоест в характера им ?
Надявам се да ми помогнете да си изясня някои неща с вашите отговори,че това нещо много ме тормози напоследък .Мерси :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-01-2008, 17:09
Най-добре да бъдеш себе си, а не да се стараеш да бъдеш това, което на другите им харесва! Ако момчетата не те харесват такава каквато си да го д***т и тва е...

BlackaTBW
08-01-2008, 17:11
че много момчета са големи кучки 8-) ..


Я дай пак. :-D

Иначе какво те бърка кой какво харесва? Никога няма да си по вкуса на всички, за това просто бъди себе си, такава каквато си. Винаги ще има някой, който ще те хареса точно такава.

п.п. момИче съм, не ме убивай че писах в мъжката тема :D

Andreev
08-01-2008, 17:14
бъде себе си,пък някой като не те харесва - пътя,чантата и за хляб 8)

cherinka
08-01-2008, 17:16
Никога няма да си по вкуса на всички
Адски правилно!

{*_FaK4oBoY_*}
08-01-2008, 17:17
дане те бърка кой какво казва бъди себе си и толкоз койт не те харесва пътя :D
а относно характера на момичетата без претенции стига дан е някоя мамина лигла :-D

DYNAMIC
08-01-2008, 17:18
Ми то и аз така реших,аз съм си аз..но ми е интересно момчетата какви момичета като характер харесват,никой не ми отговори 8-) иначе аз на друга няма да се правя.

MartyParty
08-01-2008, 17:18
Нали се разбрахме,че всички момичета са курви.

TheGirlNextDoor
08-01-2008, 17:19
бъди себе си...който те хареса ще те хареса такава каквато си ...който не те хареса...има много др. :)

DYNAMIC
08-01-2008, 17:19
Нали се разбрахме,че всички момичета са курви.
:-o кога бе? момичетата курви,момчетата кучки 8-) пази боже,сляпо да прогледа ...

Doppelganger
08-01-2008, 17:25
Това със "бъди себе си" не стана ли вече изтъркано.Вземете се съвземете....това е повече от ясно,че трябва да бъдат самите себе си.Ами аз не ги подбирам по характер нит по външност.Трябва просто да ми хареса като човек и това е.

cinderella_gugutka
08-01-2008, 17:36
всяко мом4е си има определен тип моми4ета по които си пада а типовете са страшно мн така 4е...

BaiToq
08-01-2008, 17:56
Жената трябва да е точна,
да не се дъха много,
да е еблива,да ме обича.
Да слага ракията и салатата,
да се облича,да се точи,
да е красива,да е умна(що-годе).

MartyParty
08-01-2008, 18:11
Нали се разбрахме,че всички момичета са курви.
:-o кога бе? момичетата курви,момчетата кучки 8-) пази боже,сляпо да прогледа ...
Пропуснала си нещо.Тая седмица в целия раздел се носеше тежката миризма на женомразциии. Скандираха и пееха патриотични песни,но ние одържахме фронта.8)

blader
08-01-2008, 18:13
mi za mene trqbva da e DOBRO tolerantno da e krasivo dotolkova 4e da ne me otbluskva da ne e tuoa i da obi4a da se razhojda i da si govori s men samo tova iskam ot edno momi4e ne mi trqbva da e nqkakva mnogo otvorena i golqma 'kupondjiika' ama da ne e i sku4na prosto a e normalna i...da obi4a romantikata

MetalL
08-01-2008, 18:22
Писна ми от курви,кучки ала бала...няма ли някво по свястно момиче за някаква по стабилна връзка :( :x :-x


----------------
Listening to: Children Of Bodom - Needled 24-7 (http://www.foxytunes.com/artist/children+of+bodom/track/needled+24-7)
via FoxyTunes (http://www.foxytunes.com/signatunes/)

hanovete
08-01-2008, 18:31
интелигентна
забавна
момиче със стил,което да знае как да се облича

Bai Toq земи порастни-нема вече кой да ти прислугва нон стоп

колегата от долния пост ме подсети момиче,което да знае какво иска и да има някакви морални ценности :)

keep_smiling
08-01-2008, 18:32
"всеки си има вкус", "няма перфектни хора", "всички са курви" и "бъди себе си" са най- клишираните израсчета... нещо вложете бре хора! Жаллкото е, че както се разправя да си себе си, да не подражаваш на курветата, да си имаш собствен вкус и да се успокояваш с това, че не можеш да си перфектен почти всеки го прави и приказките си остават просто ей така във вуздуха, а голяма част от хората които ги изричат се коронясват с титлата "колко съм умен"... А моето мнение е, че момчетата са странна порода, сред тинейджърите рядко се намира( особено пък лятото, сезона на свалките) някой който да има някакви строго опредеени изисквание;) Ще се радвам да прочета и някое друго интересно мнение;)

PerfectStrang3r
08-01-2008, 18:40
Какво гледам ли ? Хмм. Основното нещо, което гледам в характера, е да има какво да си кажем, да си говорим на всякакви теми. Когато сме сериозни, да сме, когато се лигавим, да се лигавим. Щот' доста от момичетата всичко, което можеш да си говориш с тях е нещо да се бъзикате, да се лигавите - някви кухи кукли. Не харесвам тези много отворените, които се правят все едно светът е техен. Дори да е затворено или по - отворено, стига да ми допада - останалото губи смисъл.

Bubles
08-01-2008, 19:17
е добре изредихте си тука момчетата некви искания за момичета... а мога ли да попитам къде забравяте да го търсите в момичето? а само и натяквате колко хубава била и ала бала ... ама да кажете колко е мила добричка и забавна няма :o :o и накрая очаквайте да сме различни и да не сме кучки...

love_enrique
08-01-2008, 20:39
Лелееее колко ме дразните с тво "бъди себе сиЧдето го повтаряте наляво и надясно и вие не знаете защо :razz: Кво лошо има човек да попромени характера си към добро без да изневери на себе си?Кво цял живот да сме си едни и същи и да не правим усилия да променим нищо за да сме"себе си " ли?
Момичето пита момчетата какъв тип момичета харесват не за да се прави на няква квато не е а за да се промени в положителна насока.

DYNAMIC
08-01-2008, 20:40
Лелееее колко ме дразните с тво "бъди себе сиЧдето го повтаряте наляво и надясно и вие не знаете защо :razz: Кво лошо има човек да попромени характера си към добро без да изневери на себе си?Кво цял живот да сме си едни и същи и да не правим усилия да променим нищо за да сме"себе си " ли?
Момичето пита момчетата какъв тип момичета харесват не за да се прави на няква квато не е а за да се промени в положителна насока.
:grin: алелуя..някой да ме разбере
с интерес ще следя мненията по въпросите :)

tuzaro
08-01-2008, 20:43
нема характер, ся съм решил да си търся гадже дето ходи с високи токчета :grin:

mullated
08-01-2008, 20:48
Темата е за характер, пак се споменава външна красота....Както и да е, ето моите предпочитания:
1.интелигента
2.умна, жена, от която мога да науча нови неща, не да седи да ми мига на парцали
3.решителна и "нахакана"
4.обичлива и мила
5.романтичка
За щастие намерих тази жена и тя намери мен 8)

tuzaro
08-01-2008, 20:51
Темата е за характер, пак се споменава външна красота....Както и да е, ето моите предпочитания:
1.интелигента
2.умна, жена, от която мога да науча нови неща, не да седи да ми мига на парцали
3.решителна и "нахакана"
4.обичлива и мила
5.романтичка
За щастие намерих тази жена и тя намери мен 8)е тя като е умна, нахакана,романтична, ти за кво си и?? само да я тъпкаш :-o

DYNAMIC
08-01-2008, 20:54
Темата е за характер, пак се споменава външна красота....Както и да е, ето моите предпочитания:
1.интелигента
2.умна, жена, от която мога да науча нови неща, не да седи да ми мига на парцали
3.решителна и "нахакана"
4.обичлива и мила
5.романтичка
За щастие намерих тази жена и тя намери мен 8)е тя като е умна, нахакана,романтична, ти за кво си и?? само да я тъпкаш :-o
e тя сама ли да си стои :razz: .. обичат се хората 8-) .. оферти с високи токчета на орлов мост по тфа време опа

mullated
08-01-2008, 20:54
За какво съм й??? Хубав въпрос... Може би, за да я гледам само и да дразня хора като теб :)

tuzaro
08-01-2008, 20:57
За какво съм й??? Хубав въпрос... Може би, за да я гледам само и да дразня хора като теб :)ам мен не ме дразниш, щото имаме различен идеал за жени 8) виж ако е на високи токчета и руса може и аз да я харесам

mullated
08-01-2008, 21:00
С високи токчета е и не е руса, а с кистенява коса

tuzaro
08-01-2008, 21:01
С високи токчета е и не е руса, а с кистенява косапоне да беше с черна... няма нищо, другия път

bibi1fit
08-01-2008, 21:20
Искат кучки дето правят впечатление на курви, ама като вече сте гаджета да го гледаш влюбено и само с него да си мръсница, че случайно някой да не те вземе. Е те тва е

Zoizo
08-01-2008, 23:21
Харесваме съвсем нормални и РАЗБРАНИ момичета, с нормално държание.