PDA

View Full Version : трябва ми помощ за да взема решение



6okolad4e
08-01-2008, 18:22
Здравейте :-)
Моят проблем е свързан с момчето с което съм от доста време. Много го обичам а и той ме обича, но той е някак по "дечко". По принцип споровете ни са свързани с отнушенията ни... той просто незнае и неиска да се опита и постарае да поправи нещата.. смята че "неможе" което е пълна простутия всеки може да прави компромиси и да се страя да прави нещо мило за половинката си, а дори и да не умее самото старание е важното. Е той се отказва не прави тъпото старание и нече не ме обича усещам че ме обича но искам той наистина да се старае не непрекъснато разбира се просто от време на време да ми прави по някоя изненада. Гадно е че като искам нещо трябва винаги да му го кажа. Колкото пъти съм му говорила какво чувствам и той наистина разбира и примерно се даржи много мило известно време но все пак няма промяна все пак не прави нещо за мен освен че е с мен. връзката ни е хубава смеем се много излизамме с приятели в по лично отнушение също са добре нещата обаче самото внимание което искам примерно на някой празник го няма.. не се старае и вече ми писна защото ми се насъбират много неща ей такива дребни на които той не обраща внимание и също така други дребни на които трябва да обърне внимание... и смятам да му поствя чертата и тук вече ми е нужна помощта ви досега ви въвеждах в ситуацуята :)
и така значи смятам да му кажа нещо от рода на че сега късаме и ако той наистина иска да е с мен и ме обича да помисли сериозно над въпроса дали наистина неможе да се старае повече във връзката ни и когато го реши (стига вече да не е късно) да ми го покаже а иначе ... вече е крайят. та дали да муго кажа
П.П. много го обичам наистина просто вече ми се насабра изключително много а с обикновени разговори нестава.. :(

hanovete
08-01-2008, 18:39
не си права в случая според мене-смисъл приеми го такъв какъвто е и не му обръщай толкова внимание на недостатъците :) ако не можеш да го направиш проблема си е твой,не негов

Love0nlyMyself
08-01-2008, 18:44
тва че те не те обича по такъф начин по какъфто ТИ ИСКАШ , не значи че не те обича изобщо тва го запомни :wink:

приеми го такъф какъфто е не секи е перфектен и не може да прави каквото ти искаш двамата сте различно хора с различни характери и той може да не хар нещо в теб ама си мълчи тъй че ... :wink:

6okolad4e
08-01-2008, 18:51
da taka e oba4e predstavete si nikoga da ne pravi jest za vas nikoga vinagi posledni da razbirate za planovete mu nikoga da ne se zamislq kak bi se otrazilo ne6to nqkakva negova postapka i varho vas predstavete si 4e samo blagodarenie na vas se darji vrazkata i vsi4ko e na va6ite ramene i kompromisite sa samo ot va6ata strana

Andreev
08-01-2008, 18:53
то май ти си по "дечко" щом искаш постоянно компромиси да ти се прават :-o

Love0nlyMyself
08-01-2008, 18:55
г.д. честно да ти кажа и моя е подобен ама се търпи щом го обичаш правиш всякакви саможертви ... казах според мен не го късай щом го обичаш ако искаш както каза стресни го малко с думите примерно мило и ще шпчнеш да праиш поне нещо мъничко за мен да ми показваш обичта ти или няма смис да продължава тази връзка ... ддз ако не измисли друго но преди да го скъсаш помисли малко дали ще ти липсва след това щото мн хора правят грешката да деистват преди да са помислили за псоелдствията ... :wink:

Love0nlyMyself
08-01-2008, 18:56
на по колко години сте и от колко време ходите >?!

6okolad4e
08-01-2008, 18:57
neiskam govorili sme dva pati 1 predi vreme kat se darje6e otvratitelno i sveta trabva6e da se varti samo okolo nego i edin sled kat se zaribqva6e s eno momi4ence po skype ... vmesto da me sadite poglednete po obektivno na ne6tata ne sedq da mu mrankam po cql den

6okolad4e
08-01-2008, 18:59
16 hodim ot god i polpvina ot varna sme :D pomaga li :P

Love0nlyMyself
08-01-2008, 19:00
еми аз не те съдя стресни го ... ако не получиш поне малка промяна ако виждаш че няма смис да продължавате скъсай го и тва е ...

6okolad4e
08-01-2008, 19:02
da az negovoreh za teb пLiнцесkъ a za po-gornite mneniq

Love0nlyMyself
08-01-2008, 19:07
ок нп а ти наистина ли го обичаш или така си мислиш поне ?!

6okolad4e
08-01-2008, 19:10
ne naistina go obi4am prosto mn se izmorih ve4e

Love0nlyMyself
08-01-2008, 19:12
мм разбираемо чувство ... добре вие може смис ддз тази арздяла да бъде нещо като подобряване на връзката ви странно звучи ама ... стига да ме разбираш

ElItoOoO
08-01-2008, 19:21
според мен триа малко да го стресна6 и тогава ако наистина те оби4а 6те се поправи ако иска6 пробвай тъй успех!

6okolad4e
08-01-2008, 19:21
ami az za tova se nadqvam i zatova go obmislqm.. neiskam da se razdelqme naistina oba4e ako 6te prodaljava taka nemoga i da ostana s nego :S

Bubles
08-01-2008, 19:24
Всеки показва по различен начин любовта си...

6okolad4e
08-01-2008, 19:25
na gledai sq sedq i go 4akam da vleze v skype i toi mi se obajda "mi az zaminah na selo taq ve4er s ba6ta mi" i tva sled kato be6e 1 sedmica tam i predi tova o6te 1 vra6ta se za po 4/5 dni i pak zaminava i vseki pat mi go kazva v posledniq moment men mi stava gadno i toi mi kazva 4e se sardq za gluposti..

Andreev
08-01-2008, 19:25
като ти чета мненията имам чувството,че света се върти около теб...ти си идеалната ти правиш постоянно компромиси и така нататък...не може всичко да е свързано с теб той да не ти е роб :?

Love0nlyMyself
08-01-2008, 19:28
6okoload4e
na gledai sq sedq i go 4akam da vleze v skype i toi mi se obajda "mi az zaminah na selo taq ve4er s ba6ta mi" i tva sled kato be6e 1 sedmica tam i predi tova o6te 1 vra6ta se za po 4/5 dni i pak zaminava i vseki pat mi go kazva v posledniq moment men mi stava gadno i toi mi kazva 4e se sardq za gluposti..

еми кофти наистина .... казах ти "стресни го" ако няма реакция от негова страна напусни го после пък след акто скъсате може да обмислите некой неща и да искате да се съберете обаче да е по добре сеш се ... струва си да опиташ

6okolad4e
08-01-2008, 19:34
da mersi :)