PDA

View Full Version : Как да го направя..?



xxXroshawkaXxx
08-01-2008, 20:05
ъъ така значи приятелят ми има ден ден на 13 Август :grin: ии се чудех какво да му взема за подарък :D днеска ми щукна да вляза да разгледам нещата в един сувенирен магазин...тъ видях едни плюшени сърчица с крачета, ръчички и очички и много ми харесаха....след тфа се сетих следното:
ще взема едно такова сърчице и ще го разпоря :evil: :lol: вътре..ще напъхам нещо само че още се чудя какво и ще зашия отново сърчицето, все едно няма нищо...ще му го подаря и няма да му казвам нищо и когато направим една година заедно ще му кажа да си разпоре сърчицето и там ще намери нещо...таа въпроса ми е какво да намери :D :D :-) ???

cinderella_gugutka
08-01-2008, 20:07
оф,незн за вас но на мен ми писна от теми за подаръци :x

Andreev
08-01-2008, 20:09
:D ше сложиш нещо и ше забравиш да му кажеш :razz:

cherinka
08-01-2008, 20:10
Нящо, дето да пише обичам те еди си кой и от долу еди си коя 8-)

AR147
08-01-2008, 20:10
подари му прашките си :D

Bubles
08-01-2008, 20:18
ами ако не направите година? :-o

lunichkataaa
08-01-2008, 20:21
ами ако не направите година? :-o

Взе ми думите от устата.Не че ти го пожелавам,но все пак помисли и за това!

tuzaro
08-01-2008, 20:26
вие тая 1 година да не я правите на 15 август??

LipSoFAnAnGel
08-01-2008, 20:29
Доста хитро измислено, но наистина кога правите година?Пък вътре може да напишеш нещо мило :)

Vikitooo
08-01-2008, 20:38
Аман , само аз ли не получавам подаръци? :lol:
Иначе по темата...Идеята ти ми харесва :)

tuzaro
08-01-2008, 20:40
Аман , само аз ли не получавам подаръци? :lol:
Иначе по темата...Идеята ти ми харесва :)и аз не получавам :-k

gab3nc370
08-01-2008, 20:47
И аз не получавам .... иначе тва е мн ценно готино ще стане :-D

beautiful~kiss
08-01-2008, 20:49
И с мен е така ...тези момчета ви казвам аз са простоооо....уникални :( Утре се надявам да получа,защото има повод,ноо...за сега само надежда.Стискайте палци :D

А по темата...идеята и мен ме кефи.според мен защо не сложиш нещо от рода на прустенче и за него един надпис"Обичам те" защото нали все пак трябва да е нещо мъничко и да не се забелязва докато не стане годинка.Успех! :)

tuzaro
08-01-2008, 20:54
И аз тей...тези момчета ви казвам аз са простоооо....уникални :( Утре се надявам да получа,защото има повод,ноо...за сега само надежда.Стискайте палци :D

А по темата...идеята и мен ме кефи.според мен защо не сложиш нещо от рода на прустенче и за него един надпис"Обичам те" защото нали все пак трябва да е нещо мъничко и да не се забелязва докато не стане годинка.Успех! :)деба кво е тва "тей" :-o :-o кви са тия думи??? от няколко дена в форума ми се набива на очи тая дума... тея диалекти не може ли да не ги пишете и да използвате правилната дума... се едно аз на всяка втора дума да слагам "майна"....

beautiful~kiss
08-01-2008, 21:04
Поправих се. 8)

tuzaro
08-01-2008, 21:08
Поправих се. 8)браво, на първа пенсия ше те черпа една дъвка

nestle
08-01-2008, 21:08
И аз тей...тези момчета ви казвам аз са простоооо....уникални :( Утре се надявам да получа,защото има повод,ноо...за сега само надежда.Стискайте палци :D

А по темата...идеята и мен ме кефи.според мен защо не сложиш нещо от рода на прустенче и за него един надпис"Обичам те" защото нали все пак трябва да е нещо мъничко и да не се забелязва докато не стане годинка.Успех! :)деба кво е тва "тей" :-o :-o кви са тия думи??? от няколко дена в форума ми се набива на очи тая дума... тея диалекти не може ли да не ги пишете и да използвате правилната дума... се едно аз на всяка втора дума да слагам "майна"....

Всеки си има начин на говорене и писане и немисля че трябва да съдим хората които неговорят и пишат като нас " Защо не говорят еди си как..." Все пак във форума пишем от различни краища на страната и е нормално да има диалекти.

tuzaro
08-01-2008, 21:12
И аз тей...тези момчета ви казвам аз са простоооо....уникални :( Утре се надявам да получа,защото има повод,ноо...за сега само надежда.Стискайте палци :D

А по темата...идеята и мен ме кефи.според мен защо не сложиш нещо от рода на прустенче и за него един надпис"Обичам те" защото нали все пак трябва да е нещо мъничко и да не се забелязва докато не стане годинка.Успех! :)деба кво е тва "тей" :-o :-o кви са тия думи??? от няколко дена в форума ми се набива на очи тая дума... тея диалекти не може ли да не ги пишете и да използвате правилната дума... се едно аз на всяка втора дума да слагам "майна"....

Всеки си има начин на говорене и писане и немисля че трябва да съдим хората които неговорят и пишат като нас " Защо не говорят еди си как..." Все пак във форума пишем от различни краища на страната и е нормално да има диалекти.е дай всички да пишем на диалекти... и тогава що децата не могат да пишат...