PDA

View Full Version : Трудно или лесно е да споделиш?!



balu4ka
08-01-2008, 20:12
Моля,споделете как да кажеш на някого ,4е го харесваш или изпитваш нещо към него 8-) :P 8) :oops: Защото на мен найстина ми е много трудно с тези неща ...ако може разкажете ваша такава подобна слу4ка 8-) :smt003 :smt008 :-s ](*,) ](*,) ](*,)

Andreev
08-01-2008, 20:14
ми отиваш и му го казваш...къв е смисъла да овърташ :?

babity
08-01-2008, 20:16
аз имам вече отвъдена техника и винаги го правя по един и същ начин, ама няма да се обяснявам тук :-P

{*_FaK4oBoY_*}
08-01-2008, 20:16
последният път не ми се наложи да го казвам просто се целунахме :razz:

cinderella_gugutka
08-01-2008, 20:17
защо вместо да казваш 4е харесваш някого първо не направиш няколко намека и после направо целувката,щото мен някой кат ми каже 4е ме харесва се 4увствам мн тъпо и...незн после кво да правя(трудно бих казала -ами и аз те харесвам)

Bubles
08-01-2008, 20:21
защо вместо да казваш 4е харесваш някого първо не направиш няколко намека и после направо целувката,щото мен някой кат ми каже 4е ме харесва се 4увствам мн тъпо и...незн после кво да правя(трудно бих казала -ами и аз те харесвам)

ами ако намеците са погрешно разбрани и тръгнеш да го/я целуваш и той ти се упули насреща в недоумение по приятно ли ще е?

balu4ka
08-01-2008, 20:28
хмм, това го има доста 4есто...за това съм объркана!? :? :? :cry: :-s

tuzaro
08-01-2008, 20:29
на мене вече ми е лесно, щото се случва по няколко пъти на ден, ше свикнеш

Love0nlyMyself
08-01-2008, 20:30
зависи от човека но попринцип ако мн го хар а нз какви са му чувствата от негова страна ми е мн трудно но ако знам и е имала неква свалка и не ми пука особено за него така да го кажем :D веднага му го казвам пък квото ще да става

Vikitooo
08-01-2008, 20:34
Ами понякога не е нужно да му го казваш.. :)
Има си начини, погледи, движения, по коiто може да се разбере както ти него, така и той теб.

DYNAMIC
08-01-2008, 20:38
Ами понякога не е нужно да му го казваш.. :)
Има си начини, погледи, движения, по коiто може да се разбере както ти него, така и той теб.
кви са тея начини..аз съм малоумна 8-)

balu4ka
08-01-2008, 20:43
хаха може и тва някой да сподели :oops: :oops: 8) :D :D :D 8-)

pOiSoN_kIsS_94
08-01-2008, 20:49
Еее кой е казал,че трябва да му кажеш-обичамммм тее,лудовлюбена съм в теб,харессввааммммм те и т.н..Ам тва не е ли е малко директно..можеш да направиш така-Аз..мм не знам как да ти го кажа..но адски много си ми симпатичен...на мен повече ми харесва това :D

donkihot
08-01-2008, 21:05
вси4ко си зависи от 4овека и от 4овека отсреща..всеки е разли4ен и не всеки може да се усмели да се обясни на някой,дори и да знае,4е той също ще отвърне на 4увствата му..на мене много пъти ми се е слу4вало да харесвам някой,но просто защото е еди кой си и ме е срам от него да не му кажа,но пък в други слу4ай ако 4овека е разбран и е 4ОВЕК на първо място дори и след като ме е отрязал съм го преживяла по-лесно..вси4ко е въпрос на отношения

zaraaa
08-01-2008, 21:06
Ако виждаш, че и момичето те харесва, че има симпатии към теб просто, когато излезете я целуни, тя ще разбере, пък и няма да се дърп като те харесва 8-) ако обаче имаш съмнения просто отиваш и го казваш без овъртания, директ :wink:

h0t_lipS~anD_kisSes
08-01-2008, 21:22
Мм май само аз се обяснявам в любов по skype ии на English ... :-o :razz: Ам ко да се праи кат ме е твърде много срам да кажа директно в очите "Обичам те!" ии то даже на български! :shock: Ам после го доказвам това казано по скайп "0бичам те!" (илии там каквото и да е.) Ам попринцип отварям тема за гаджета илиии кой кой харесва ии ако не се сети да ме попита в кой съм влюбена :-D го питам първа .. ии после и мен ме пита. Таа най-честата ми релика е : В един индивид дет мнооого, ама страшно мнооого прилича на теб.(а може би сте близнаци! :shock:) Мм понякога без това в скобите! :razz:

donkihot
08-01-2008, 21:27
Мм май само аз се обяснявам в любов по skype ии на English ... :-o :razz: Ам ко да се праи кат ме е твърде много срам да кажа директно в очите "Обичам те!" ии то даже на български! :shock: Ам после го доказвам това казано по скайп "0бичам те!" (илии там каквото и да е.) Ам попринцип отварям тема за гаджета илиии кой кой харесва ии ако не се сети да ме попита в кой съм влюбена :-D го питам първа .. ии после и мен ме пита. Таа най-честата ми релика е : В един индивид дет мнооого, ама страшно мнооого прилича на теб.(а може би сте близнаци! :shock:) Мм понякога без това в скобите! :razz:

и все пак думите не са толкова важни(боже,аз ли го казвам тва) а доказателствата,така 4е дали ще го кажеш не е важно...

h0t_lipS~anD_kisSes
08-01-2008, 21:33
Мм май само аз се обяснявам в любов по skype ии на English ... :-o :razz: Ам ко да се праи кат ме е твърде много срам да кажа директно в очите "Обичам те!" ии то даже на български! :shock: Ам после го доказвам това казано по скайп "0бичам те!" (илии там каквото и да е.) Ам попринцип отварям тема за гаджета илиии кой кой харесва ии ако не се сети да ме попита в кой съм влюбена :-D го питам първа .. ии после и мен ме пита. Таа най-честата ми релика е : В един индивид дет мнооого, ама страшно мнооого прилича на теб.(а може би сте близнаци! :shock:) Мм понякога без това в скобите! :razz:

и все пак думите не са толкова важни(боже,аз ли го казвам тва) а доказателствата,така 4е дали ще го кажеш не е важно...

Мм дам .. ако ще и 1000000........ пъти да му/й повторищ, че го/я обичаш, ако не можеш да го докажееш .. отиваш под леда! :)

xxXroshawkaXxx
08-02-2008, 06:27
емии последния път в който нещото се случи с думи беше по скайп... :D аз държах да говорим очи в очи, а той тъпака по скайп ми се обяснява :booooomb: :x :D и най-накрая изкарахме една седмица и тфа беше :D ъъ със сегашния ми приятел...той просто ми каза да се поразходим...опознахме се и когато ме изпрати до нас просто ме хвана за ръката погледнахме се в очите той каза "ъъ искам да ти кажа нещо..ъъъ..." и запецна а аз го гледах еййй така :-| .... :D после ме целуна и ме попита "..искаш ли да си с мен.." ии аз само го погледнах и му се хвърлих на врата и му шепнах че го обичам супер много а той попита "наистина ли..?!" :D :D :D хах мии получи се готино таа по темата общо взето мога да кажа че очи в очи е най-добре... ;););) :-)