PDA

View Full Version : Гладното Паяче (Весело стихче)



stefity
08-01-2008, 21:48
Здрасти отново на всичкиии :-P Тая вечер докато бях на работа, си измислих много веселко стихче и си викам дай да го пусна тука, пък да видим дали ще ви хареса 8-) :-)


Гладното Паяче.

От нищото изкочи,
малък черен паяк...
игриво той подскочи
и свойте зъбки бързичко наточи!
За вечеря се подготви,
кръвта на някоя мушица да източи.
Тръгна той по мивката да ходи
и да се моли,
някой да не доди и смърт да го споходи.
Ех паячето малко,
беше много гладно,
а на близо нямаше мушички вкусни,
а само чинийки мръсни.
Паячето малко,
взе да се отчайва,
а гладът, все повече да го омайва!
Докато изведнъж
появи се ехо гръмогласно...и стъпки тежки, се чуха ясно!
За паячето малко,
последва смъртна изненада - Океан от бяла пяна,
заля мивката голяма,
а паячето гладно,
остана на дъното в канала,
при свойта мама,
последвала отдавна съдбата му коварна!

Хихи
8-) :D Еми...това е 8-) Надявам се ви харесва 8-)

zaraaa
08-01-2008, 22:03
От къде ти идват на ума бе, аз като казах, че ме радваш, ти не знам дали повярва, ама сериозно ти говоря - много си забавна и стихотворението ти и то 8-) 8-) 8-) 8-) Направо ми оправи настроението, това стихче 8-) 8-) :-P

stefity
08-01-2008, 22:08
От къде ти идват на ума бе, аз като казах, че ме радваш, ти не знам дали повярва, ама сериозно ти говоря - много си забавна и стихотворението ти и то 8-) 8-) 8-) 8-) Направо ми оправи настроението, това стихче 8-) 8-) :-P

Хах еее мерси много наистина :-) Мнението ти много ме зарадва :-) А за това от къде ми идват на ум...ми просто странно и развито въображение явно 8-) Хах 8-) Все пак много ти благодаря, и оценявам мнението ти наистина. :-) :-) :-)

calipso0
08-01-2008, 22:21
ами... става стихчето... малко е лапешко... аз също се изявявам като творец но не си падам много по този тип стихчета... иначе браво... постарла си се и е станало добро... малко още има да се дооправя, но пък иначе не е лошо :)

stefity
08-01-2008, 22:24
ами... става стихчето... малко е лапешко... аз също се изявявам като творец но не си падам много по този тип стихчета... иначе браво... постарла си се и е станало добро... малко още има да се дооправя, но пък иначе не е лошо :)

Абе...то и аз не ги пиша такива стихове 8-) Изобщо даже :) Ама просто неска бях в настроение и ми изникна в главата :) Знам, че трябва да се оправя още, но нямах кога да го дооправя и го пуснах в "суров" вид така да се каже хаха. Мерси за мнението :-P

slim__shadygirl
08-01-2008, 22:52
super sladurko e bravY :-D :D :D :grin:

Just Another Spamer
08-04-2008, 16:56
Браво, браво наистина много е идейно и хубаво.Наистина не е лесно да пишеш ситхове а това ми хареса доста, много е забавно.Наистина много съм впечатлен (вероятно защото аз като седна да пиша нещо в рими...хич не ме бива) ! :oops:

lsd43
08-04-2008, 17:35
Яко е ,ама ми стана мъчно за паяка. :D

stefity
08-04-2008, 22:46
Хахаха 8-) мерси за предните два коментара :-) ...

ANTIHUMAN
08-10-2008, 09:37
Паячето умря ли? :cry: Въпреки всичко стихчето е забавно!
Много ми харесва! :)

stefity
08-10-2008, 10:16
Паячето умря ли? :cry: Въпреки всичко стихчето е забавно!
Много ми харесва! :)

Еми.... 8-) Умря май 8-) Не мислех такъв трагичен край да има, ама иначе банално става... 8-)

BlackaTBW
08-10-2008, 11:47
И на мен ми стана мъчно за паяка :) Иначе можеш да го рецитираш един ден на децата си това стихче :-D