PDA

View Full Version : Каприз илии ... ?!



h0t_lipS~anD_kisSes
08-01-2008, 21:49
КОгато някой който много харесвате(ХАРЕСВАТЕ!! не ОБИЧАТЕ, а просто ХАРЕСВАТЕ!) покаже някакви чувства към вас, а след това ви отхвърли, но въпреки това вие продължавате да настоявате ии му повтаряте, че винаги ще сте там, зад него ии ще го чакате! Таа след като ви отхвърли ии вече не се чувате, а вие продължавате да мислите за него, не ви ли е идвало на ум, че това е просто КАПРИЗ! Че сте свикнали да получавате всичко, а точно НЕГО не сте могли!
Лично аз, разярена от ... ааа .. страхливостта на somebody, започвам сериозно да се замислям, дали не е точно това - КАПРИЗ! (Не зависимо от това чее ревах кат' откачена повече от 8/9 месеца!)
Вие сте!

tuzaro
08-01-2008, 21:52
не е каприз, психично отклонение е :?

h0t_lipS~anD_kisSes
08-01-2008, 21:58
не е каприз, психично отклонение е :?
Какво общо има ПСИХИЧНОТО ОТКЛОНЕНИЕ? :-D

tuzaro
08-01-2008, 21:59
не е каприз, психично отклонение е :?
Какво общо има ПСИХИЧНОТО ОТКЛОНЕНИЕ? :-D да ревеш 8 месеца мисля че не е никак нормално... прави си изводите :D

zaraaa
08-01-2008, 21:59
Твоята тема ме накара да се замисля, може би наистина е каприз, винаги се стремиш към това, което не можеш да имаш или по-точно най-сладък е забранения плод :P :grin: :grin: :grin: :grin:

cinderella_gugutka
08-01-2008, 22:00
ами...аз мисля 4е го оби4ах :oops: ина4е още 1 ме отхвърли който просто харесвах но плаках 1 път за него и после ми мина.

h0t_lipS~anD_kisSes
08-01-2008, 22:11
Твоята тема ме накара да се замисля, може би наистина е каприз, винаги се стремиш към това, което не можеш да имаш или по-точно най-сладък е забранения плод :P :grin: :grin: :grin: :grin:
+123456789987654321.............. Мм точно!!!

h0t_lipS~anD_kisSes
08-01-2008, 22:13
не е каприз, психично отклонение е :?
Какво общо има ПСИХИЧНОТО ОТКЛОНЕНИЕ? :-D да ревеш 8 месеца мисля че не е никак нормално... прави си изводите :D

Ее то не беше без спирка .. мм кат се замисляаа .. май почти всяка вечер .. ии кат включиме 3-те бзсънни нощи всеки месец .. Май става множко! :-D Мм майи си прав! :D Тряа да навестя психоложката! :razz:

angelcheeee_93
08-01-2008, 22:14
ne e kapriz, ne e i 6ega rabota.6tom tolkova vreme si mislia za nego,moje da e ot lubov.ti i sama ne osaznava6,4e si vlubena v tozi 4ovek.kolkoto pove4e te othvarlq,tolkova pove4e 6te go haresva6.

tuzaro
08-01-2008, 22:15
не е каприз, психично отклонение е :?
Какво общо има ПСИХИЧНОТО ОТКЛОНЕНИЕ? :-D да ревеш 8 месеца мисля че не е никак нормално... прави си изводите :D

Ее то не беше без спирка .. мм кат се замисляаа .. май почти всяка вечер .. ии кат включиме 3-те бзсънни нощи всеки месец .. Май става множко! :-D Мм майи си прав! :D Тряа да навестя психоложката! :razz: аз винаги съм прав, даже когато съм легнал 8)

h0t_lipS~anD_kisSes
08-01-2008, 22:17
ne e kapriz, ne e i 6ega rabota.6tom tolkova vreme si mislia za nego,moje da e ot lubov.ti i sama ne osaznava6,4e si vlubena v tozi 4ovek.kolkoto pove4e te othvarlq,tolkova pove4e 6te go haresva6.

Мм това беше някога ОТ ЛЮБОВ ... Сегаа като се опитвам да го забравяаа си втълпявам, че е каприз! :)

angelcheeee_93
08-01-2008, 22:22
em opitai se da si gubii6 vremeto s ne6to... znam 4e 6te e trudno da go zabravi6 ama opitai vse pak,moje da e stanalo kaprzi ve4e kakto ti samata kaza :)

Whyniser
08-01-2008, 22:31
КОгато някой който много харесвате(ХАРЕСВАТЕ!! не ОБИЧАТЕ, а просто ХАРЕСВАТЕ!) покаже някакви чувства към вас, а след това ви отхвърли, но въпреки това вие продължавате да настоявате ии му повтаряте, че винаги ще сте там, зад него ии ще го чакате! Таа след като ви отхвърли ии вече не се чувате, а вие продължавате да мислите за него, не ви ли е идвало на ум, че това е просто КАПРИЗ! Че сте свикнали да получавате всичко, а точно НЕГО не сте могли!
Лично аз, разярена от ... ааа .. страхливостта на somebody, започвам сериозно да се замислям, дали не е точно това - КАПРИЗ! (Не зависимо от това чее ревах кат' откачена повече от 8/9 месеца!)
Вие сте!
Не си била на ясно през цялото време дали го харесваш или харесваш.Не е каприз според мене.A tuzara а бе аз си мисля за раздвояване на личността и битка е била ужесточена-8/9 месеца :razz:

Vikitooo
08-01-2008, 22:34
Не мисля, че е каприз. Просто ново попълнение в списъка 8-)

Seducti0n
08-01-2008, 23:14
Минавало ми е през главата, но дари и да го приемем за каприз-има ли значение?
Няма да се промени нищо, въпроса е, че цялото ми същество го желае (:

svetlidim
08-01-2008, 23:20
Позната история...само дето като ме отхвърлят,скоро ми писва и го забравям също толкова изведнъж както и когато съм го 'харесала' :) Но в твоя случай...май е каприз :) :P

xxxSnowflakexxx
08-02-2008, 10:03
Твоята тема ме накара да се замисля, може би наистина е каприз, винаги се стремиш към това, което не можеш да имаш или по-точно най-сладък е забранения плод :P :grin: :grin: :grin: :grin:
+1 :)

balu4ka
08-02-2008, 18:23
Това е любов ..по никакъв друг на4ин не си го обяснявам,след като ти не можеш да го забравиш!! :( :?

jghgh
08-02-2008, 18:41
не е каприз, психично отклонение е :?
Какво общо има ПСИХИЧНОТО ОТКЛОНЕНИЕ? :-D да ревеш 8 месеца мисля че не е никак нормално... прави си изводите :D

Ее то не беше без спирка .. мм кат се замисляаа .. май почти всяка вечер .. ии кат включиме 3-те бзсънни нощи всеки месец .. Май става множко! :-D Мм майи си прав! :D Тряа да навестя психоложката! :razz:

ахаха, по тая логика и аз, щото 1на година преживявах едно момче.. : )

Junona
08-02-2008, 20:21
:(:(:(:(

Bubles
08-02-2008, 20:29
не всички случеи са еднакви едни са други не са капризи зависи...