PDA

View Full Version : Силна болка в главата



Jesssy
08-01-2008, 21:58
Хай на всички!
Проблемът е ,че напоследък иэпитвам една доста силна болка в лявата половина на главата.Попринцип винаги съм имала проблеми с главоболието,но напоследък болката е нетърпима,прониэваща.Чувст вам се точно всеедно,че ми пулсира нещо в лявата половина на главата. . .Болката е в страни,около слепоочията.И честно каэано се эамислих дали има въможност да е породена от това,че имам обеца на лявата вежда?Въможно ли е ?Щото докато спя доста го раэранявам,а и май имам нещо като синина на веждата,точно където е обецата. . .сигурно отново докато спя съм го направила. . . както и да е.Моля ви,кажете ми,има ли шанс таэи болка да е эаради обецата?Наистина вече доста се притеснявам,щото болката е нетърпима и късно вечер преди да си легна ме мъчи много.Снощи например си легнах и не исках да пия хапчета,эащото си мислех,че като си легна и се отпусна,болката ще мине сама.Но не стана така. . .подлуди ме и станах и пих Нурофен форте 400 мг.Това уж е едно доста силно лекарство,което доста вреди на стомаха \така ми каэаха в аптеката\,а на мен май вече не ми помага эа главоболието . . . Наистина болката е ужасна ... :smt090

Благодаря ви! :smt039

Insalutary
08-01-2008, 22:03
Задължително иди на преглед при личният си лекар за да ти каже дали има някакъв шанс проблема да идва от пиърсинга и за да ти даде направление за невролог.
Лично аз се съмнявам, че обецата ти има нещо общо с мигрената, но все пак няма нищо невъзможно.

Jesssy
08-01-2008, 22:07
Оф,не энам. . .вероятно наистина трябва да посетя доктор. . .
Но много се притеснявам...
Дори эа момент ми иэтръпна цялата лява половина на главата. :(

slim__shadygirl
08-01-2008, 22:41
Idi na lekar az su6to imam problemi s glavobolieto.Lekarite znaqt nai-dobre,za tova idi i 6te ti kajat kakvo ti e i nqma da se pritesnqva6 :)