PDA

View Full Version : Прекомерно окосмяване



kika_19
08-01-2008, 22:07
zdraveite iskam da vi pomolq za suvet. Purviqt mi problem e che sum mnogo okosmena po cqloto tqlo:liceto ,dupeto,gurba,korema navsqkade hodih pri dva razli4ni lekara, ediniq mi kaza che neznae kakvo tochno da mi izpishe a drugiq mi kaza che to bilo normalno i nqma ot kakvo da se sramuvam, no kosmite mi sa golemi i cherni i taka i ne mojah da si resha problema.A drugiq mi vupros e dali nqkoq ot vas e imala bqlo techenie i kakvo lekarstvo e izpolzvala.Mnogo shte sum vi blagodarna ako mojete da mi pomognete!

Редактирано от Цвети
1-ва и 7-ма точка.

Ros
08-01-2008, 22:10
Най-добре за течението да идеш на гинеколог,но може и да пробваш с промивки от смрадлика.А за др не знам :)

slim__shadygirl
08-01-2008, 23:15
Най-добре за течението да идеш на гинеколог,но може и да пробваш с промивки от смрадлика.А за др не знам :)
+1..a za dr-to idi na kola maska ili pitai v aptekite za drug variant ne se se6tam 6tom dr-a e kazal 4e e normalno :)

NuggeT
08-02-2008, 11:01
За течението - отиди на лекар. А за другото - не мисля че мазила ще помогнат, по - скоро фотоепилация - има дълготраен ефект и няма вече да се притесняваш. :)

fiama
08-02-2008, 13:15
И а двата проблеми ти трябва гинеколог, който първо да те насочи към хормонални изследвания, защото прекомерното окосмение е признак за хормонален проблем. За бялото течение лекарства не се изписват по нета, а пак от лекар.

love__you
08-02-2008, 15:07
po vyprosa s okosmqvaneto. kategori4en sum 4e ne e normalno i to za momiche ... za momche po moje no za momi4e e dosta zle. Az sum mom4e i imam sy6tiq problem. celite mi kraka otgore do dolu sa v golemi 4erni kosmi. krakata sa mi kato na gorila a sam na 17. No sam nameril re6enie na toq vypros i to e kato navyrsha 18 sled 4 meseca 6te ida na lekar da vidi za kvo stava na vypros i sled tova otivam da si pravq lazerna epilaciq v sofiq(vypreki 4e sam ot na 200 km do sofiq 6te hodq kato se nalaga). Govori se 4e ot lazernata epilaciq imalo golqm efekt, mahat se si4ki kosmi za godini napred. A sled godini dori i da izrastnat pak 6te sa mnogo rqdki i 6te sa myni4ki. Taka 4e az taka mislq da si re6a problema. Za momicheta e mnogo neharakterno tva okosmqvane, zatva moq syvet e spodeli s va6te i da se govori s lekar - profesionalist.! Uspeh :)