PDA

View Full Version : Епилатора ли е некачествен или...



from_pasadena_to_texsasss
08-01-2008, 22:44
Преди 13 дни си взех най-новия епилатор на Браун, дадох 239 лв. на вятъра май :( Уж много приставки, уж 40 броя пинсети... и уж краката ми щяха да са гладки 4 седмици... ама си останах с надяването, още на следващия ден си направих краката... болеше ме, беше ми за пръв път ;( отначало се зачервиха, но след час кожата ми беше доста гладка... намазах се с лосион и бебешко кремче и бях мн доволна... обаче след 5-6 дни забелязах, че тъпите косми започват да се появяват... и ето на мина седмица, на 9-тия ден вече трябва пак да ги епилирам... :( изобщо не очаквах да има такъв ефект... уж 4 седмици, а то и 1 не държи... а като гледам други момичета са много доволни от него... та се питам да не би самия епилатор да е некачествен или аз просто не съм се епилирала като хората... въпреки че 2 пъти минах всеки сантиметър от стъпалата нагоре... и ми иде да го хвърля през прозореца :( Моля ви помогнете ми, отчаяна съм :( ;(;(

BoRe
08-01-2008, 22:46
хахаха ти ги махаш от корена
тфа колко бързо ще порстнат не зависи от епилатора

from_pasadena_to_texsasss
08-01-2008, 23:00
би трябвало да ги маха от корена... но явно
аз като се обръсна 3-4 дни не ги барам, с тоя епилатор същата работа :( :o :( :?

Vikitooo
08-01-2008, 23:04
Снощи майка ми ме налегна с нейният епилатор, ама аз от такива машинки имам страх. :-o

from_pasadena_to_texsasss
08-01-2008, 23:09
ами явно тези Браун само накъсват космите :(
а ти с какво се обезкосмяваш? аз съм пробвала и кола маска, струва си, 3 седмица съм перфектна, ама не мога да трая :(

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
08-01-2008, 23:30
Проблемът е, че епилатора накъсва космите, а не ги изкоренява.. Някои..повечето.. И ако нямаш необходимите нерви да се епилираш 100 часа със скоростта на костенурка, най - добре се върни на кола - маската. Аз съм на същото мнение, за това я предпочитам.. Но си карам с тъпия епилатор, какво да се прави... :smt012 На който както му е по - удобно.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-01-2008, 23:31
Трябва да си много наивна за да вярваш на това, което казват по рекламите! С никой епилатор не може да държи 4 седмици!

divacheee
08-02-2008, 06:04
хахаха ти ги махаш от корена
тфа колко бързо ще порстнат не зависи от епилатора

;-)

bebitooo___
08-02-2008, 07:00
Трябва да си много наивна за да вярваш на това, което казват по рекламите! С никой епилатор не може да държи 4 седмици!
има нещо вярно в това за рекламите, но попринцип зависи много от скоростта и ъгъла под който държиш епилатора. Аз например имам един от по - старите модели на Браун и съм си доволна. А това за колко време ще ти излезнат след това космите е друг въпрос. Ако досега си ги бръснела вярвай ми не може да очакваш от 1 път наистина да има пълен резултат от действието на епилатора. Изчакай поне още 3 - 4 пъти , докато косъмчетата станат по - тънки и по редки. Аз например като си ги махна с епилатора има ефект около седмица и 2 - 3 дена и след това започват да излизат някакви малки косъмчета, но са много тънки и на рядко са разположени, които още няколко дни могат да си седят и да не се забелязват дори. Но това си зависи и от твоето тяло и косми :P (ако мога така да се изразя)

sexa_na_kompleksa
08-02-2008, 07:18
И на мен не ми държи 4 седмици. След 3-4 дни почват да се появяват някакви косъмчета, които както каза bebitooo___ са по-малко и са по-тънки.

LadyCarameL
08-02-2008, 07:30
Е,щом ти го рекламират значи има някаква уловка 8-) 8-)

SeXyL[!]Nk@
08-02-2008, 07:36
Е,щом ти го рекламират значи има някаква уловка 8-) 8-)
Да ама сигурно няма... 8)

Izzy_
08-02-2008, 07:40
Еми моя е друг,ама пак същата работа.Не е от епилатора,просто няма как да държи 4 седмици какъвто и да е.
ПС:Ние с леля ми например ходим при 1 и съща козметичка,ама на леля ми краката са perfect повече от месец,а мойте 1-2 седмица и айде пак,така че си зависи и от тебе..

hiphopDancing
08-02-2008, 08:07
Може просто космите да са ти много тънки и епилатора да ги къса...Иначе и на мен не ми държи 4 седмици, но поне две-да... :(

LadyCarameL
08-02-2008, 09:07
Nk@]
Е,щом ти го рекламират значи има някаква уловка 8-) 8-)
Да ама сигурно няма... 8)
Ъъъ щом се оплаква значи има.. :?

fiama
08-02-2008, 13:05
Миличка, дала си доста парички за епилатор, но нищо, де :) Пробвала съм 5-6 вида епилатори на Philips и Brawn, кой по-обикновен, кой с повечко екстри.Ами честно казано, нямат особена разлика. Обезболяващите приставки май друго, освен да накъсват косъма не правят, камо ли пък да обезболяват. Моят епилатор е на Phipils, от най-евтините е, струваше 40 лв преди година и половина. Епилирам се всяка седмица. Просто няколко дена след епилацията започват да се показват едни малко косъмчета, които трябва да се отстранят пак и така... Но при всички положения епилирането е много по-добър вариант от бръсненето.

SunShinePearl
08-02-2008, 13:31
Трябва да си много наивна за да вярваш на това, което казват по рекламите! С никой епилатор не може да държи 4 седмици!
;-)

sweet_baby_cool
08-02-2008, 13:38
С епилатор се епилера наистина много много бавно (1-2 часа понякога и повече) ако бързаш ги накъсваш и затова може да растат бързо

lils999
08-11-2008, 21:02
Може ли да питам някой имал ли е следния проблем. Вече почти 2 години имам braun silkepil и досега нямах проблеми с него. Но нещо стана с приставката за подмишници. Като пусна епилатора си работи, но с тая приставка не иска да откъсне и 1 косъмче. Много е странно, иначе си работят и двете скорости. :(

TasteOfSin
08-11-2008, 22:50
На мен ми държи по седмица и малко .След това косъмчетата почват да се забелязват и пак се епилирам.