PDA

View Full Version : искам одтелно



елиена
08-01-2008, 23:18
офффф майка ми мн ме дразни :D мн я обичам но и много ме дразни аз сум на 16 а тя си мисли че съм на 11 , , , с каквото и момче да тръгна тя не го харесва :? тъпа раота , , , как да и каа че искам да живея отделно със приятелят ми тя този го харесва това е хуафото :D

slim__shadygirl
08-02-2008, 00:02
Mi sednete i pogovorete kaji i 4e ve4e ni si tolkova malka ,4e sama moje6 da precenqva6 za gajetata si i t.n. edin otkroven razgovor i vsi4ko se izqsnqva =)
:)

kocko
08-02-2008, 05:15
абе ти си мн спрела бе цтцтцт ште живееш отделно гледаи 4е незнаеш дали ти се ебе или пикае бе :-x :-x :-x

jujulinkaa
08-02-2008, 07:12
оТДелно се пише ! не си ли малко малка да живееш с приятеля ти ?

sexa_na_kompleksa
08-02-2008, 07:27
Ти си само на 16, как така ще се изнесеш у приятелят ти? :shock: Майка ти, ако има малко съвест, ще ти дигне жесток скандал! А ти ако се заинатиш и отидеш въпреки всичко при него, след време като се разделите (нали не си мислиш, че ще се ожените :razz: ) къде ще отидеш да живееш?

hiphopDancing
08-02-2008, 07:48
И аз мисля , че си още малка за това...
Все пак такива решения са доста сериозни, а и все още родителите ти отговарят за теб... Но ако си сигурна в приятеля си и много искаш да живееш с него , единствения начин е да поговориш с майка си и да я обедиш, че вече си отговорна и можеш сама да се грижиш за себе си...
Макар, че според мен е доста рано за тва...

елиена
08-02-2008, 11:54
mn ste skapani si4ki mersi edinstveno na 1q komentar . .. 1q 4ovek ;)

елиена
08-02-2008, 11:55
Mi sednete i pogovorete kaji i 4e ve4e ni si tolkova malka ,4e sama moje6 da precenqva6 za gajetata si i t.n. edin otkroven razgovor i vsi4ko se izqsnqva =)
:)

mersi +1 :-)

na1xn
08-02-2008, 12:10
PROVOKIRAM TEEE!!!!

moonbeam
08-02-2008, 12:22
споко, аз съм почти на 20 и все още понякога майка ме има за 12/13 годишна, при всички майки е така :) можеш да й кажеш примерно, че си достатъчно голяма, за да избираш приятелите си, но да живееш с него...наистина е рано още, животът не е само за ден/два, не е само розов, колкото изглежда през очите на влюбено момиче, повярвай ми, имаш достатъчно време пред себе си, за да го разбереш.

sexa_na_kompleksa
08-02-2008, 12:26
priqtelqt mi mnogo me obicha su6to taka i az ne znam no imam chustvoto 4e mi e izneveril sys nai dobrata mi priqtelka ;( . . . obicham gi i dvamata i nz kak da razbera da li e vqrno . . . kazaha mi 4 4oveka ve4e ;( ako te mi priznaqt 6te e po dobre az shte ocenq 44e sa mi priznali no ne iskam da me lujat za6toto mnogo gi obicham ;( :smt049

Не си сигурна дали ти изневерява с НАЙ-ДОБРАТА ТИ ПРИЯТЕЛКА, а искаш да ходиш да живееш при него!?!??! Я пак си помисли преди да започнеш да обиждаш!

Presley
08-02-2008, 12:38
абе ти си мн спрела бе цтцтцт ште живееш отделно гледаи 4е незнаеш дали ти се ебе или пикае бе :-x :-x :-x
Абсолютно.

LadyDy
08-02-2008, 14:03
Офффф, майка ми мнОГО ме дразни. :D МНОГО я обичам, но и много ме дразни. Аз сЪм на 16, а тя си мисли, че съм на 11 , , , С каквото и момче да тръгна, тя не го харесва. :? Тъпа раБота , , , Как да Й каЖа, че искам да живея отделно С приятелЯ ми? Тя този го харесва. Това е хуБаВото. :D


Когато му дойде времето - тогава. ЖивоТЪТ не е свършил. Може би ще стане, когато се научеш да пишеш грамотно, тогава сигурно като си безгрешна - няма да има повод някой от вашите да те дразни и да ти прави забележки. :) :)

sweet_baby_cool
08-02-2008, 14:16
Майка ти като много други не иска да пораснеш. :) Колкото и да не ти харесва си е факт. А и според мен не се изнасяй при него. Може да му ходиш на гости с преспиване за някой и дрег ден. И това е решение :-D а и всечке ще сте доволни

Pliok0019
08-02-2008, 14:54
Как на 16 ще живееш сама с приятеля си? Да не си циганка...Наистина си много спряла...

girl_in_black
08-02-2008, 15:33
Малка си да живееш с него, да.Колкото и да твърдиш, че сме скапани,това е положението.как си го представяш това нещо-ти ще живееш у приятеля си, а вашите ще те издържат :-D Еми съвсем нормално е да не ти позволят.Завърши училище, започни да се издържаш сама,пък при който искаш ходи да живееш.