PDA

View Full Version : Когато се случи...



tvoqta__me4ta
08-02-2008, 01:25
Имали сте връзка и сте се разделили по една, или друга причина...какво чуство ви облива когато разберете, че си има нова приятелка(Гняв, Завист, съжеление, радост(че сте се отървали) или се радвате се за него и тн.)Просто ми е интересно извинявам се, ако темата се повтаря :-)

Vikitooo
08-02-2008, 03:04
Зависи през какъв интервал от време той си е хванал новаTa женичка и каква е била причината за раздялата ни.
Ако е веднага след раздялата ни, ще се почуствам много кофти. Ще ми е гадно от това, че толкова бързо е успял да ме забрави и да ме замени с новата ...Завист не, нито пък съжаление. :)
Ако аз съм сложила "края", нема да ми пука защото одавна преди това не ми е пукало за него. 8-)

NeLLy_BaBy
08-02-2008, 05:47
След като сме скъсали нормално е да чувстваш някаква празнота в себе си. Поне аз до скоро така се чувствах, но времето помага.
Зависи. Ако си я хванал веднага след като сме скъсали нормално ще ми стане кофти, но пък това ще ми помогне по-лесно да го отпиша завинаги от живота си. Зависи също как сте се разделили.

balu4ka
08-02-2008, 07:00
Мисля,4е всеки би изпитал поне малко гняв..и малко ревност!!Въпреки ,4е връзката е прекъсната по една или друга при4ина :? На мен поне ми се е слу4вало,защото в крайна сметка си била/бил с този 4овек,и все пак не си го забравил,все спомени остават !
И се питаш -"Новата/новия с какво е по добър от мен "аз се преценявам като малко ревнива :razz:
Но това не е много добре,по добре да забравиш и да не съжаляваш за миналото !!!ААа ако имате връзка още..и той си ходи по курви4ките.../курварите :razz: няма просто смисъл ...вси4ко да продължа ..и ти да будеш нараняван ...пак и пак :( :?

DeVoi4eTo
08-02-2008, 07:10
на мен ми би било гадно дори и аз да съм сложила края...нз защо трудно се откъсвам сякаш :neutral:

sexa_na_kompleksa
08-02-2008, 07:29
Сигурно ще ми стане неприятно. :|

BaiToq
08-02-2008, 07:31
Не ме интересува. 8)

MaLkaTa_LaDy
08-02-2008, 08:10
Ако вече не изпитвам нещо към него, бих се радвала, че продължава живота си, без да му е гадно и да тъжи. Но ако още изпитвам нещо към него, бих ревнувала от новата. От една страна, защото съм била свикнала той да е мой, от друга, защото искам да съм на нейното място. Но точно завист не бих изпитвала. Гняв - да, но не и завист. И то бих се гневила на себе си, че не съм успяла да го задържа.

AnChItOoOo
08-02-2008, 08:17
ИииИиииииИИи ще я смачкам :razz: :razz: :razz: :razz:



А сега малко по-сериозно.....гадно ще ми е много ясно...особенно ако той ме е зарязал :o

Mementomori
08-02-2008, 08:22
Първо бих помислила за това,че е намерил подходяща,че е щастлив,затова бих се радвала!

zvQr_nO_s_ChAr
08-02-2008, 08:44
Ако аз съм сложила "края", нема да ми пука защото одавна преди това не ми е пукало за него. 8-)

+1 8-)

Master_88
08-02-2008, 08:53
Ами със сигурност няма да се чувствам много добре,но ще се възстановя :)

zaraaa
08-02-2008, 09:23
Като го видях с новата му приятелка - Тъга..... вече ми е безралично :)

MoHuTo
08-02-2008, 10:36
Ако нямам чувства, ще ми е безразлично, но ако имам най-вероятно ще ми е гадно, че толкова бързо ме е заменил с друга :)

cinderella_gugutka
08-02-2008, 10:45
еми...зависи кой с кого е скъсал и защо,но може би първо ще ми е гадно но после ще си кажа-той заслужава да бъде щастлив :(

SINDEL
08-02-2008, 10:57
Не ми пука изобщо. При положение, 4е ве4е не съм с въпросния 4овек, не ме касае дали си е намерил друга или не. В общи линии гледам напред и не мисля за бившите.

Seducti0n
08-02-2008, 11:01
Гняв-Не
Завист-ако аз съм била инициатор на раздялата ни, няма защо да изпитвам завист.Била съм с въпросното момче, прекратила съм отношенията си с него иточка.Няма защо да завиждам на новата му приятелка при положение, че аз съм се отказала от тази връзка)
съжеление-Към него или към самата мен-Предпочитам да е първото.Често пъти съжалявам за изборите, които правя, но това е в рамките на нормалното.И все пак човек трябва да обмисля нещата много добре, преди да действа.
Радост-Ако връзката ми с това момче, не ми е давала очакваното, ако ме е потискала и задушавала, може би бих се радвала(:

Ще му пожелая успех и това настоящата му връзка да бъде по-ползотворна от наща.И така(:

hahavteen
08-02-2008, 11:05
Миии бившия ми още си няма ново гадже макар да са минали вече 3 месеца от раздялата ни.. Ако разбера че си е намреил нова ще искам сестра ми да ми я опише и като разбера че е грозна, тъпа, смотана и всичко друго което може да си представите (защото по-добра от мене няма да намери 8) 8-) ) ще си кажа "Аз му казах че няма друга като мене ама нека си троши гавата сега с тая простакеса" :lol: Мн съм зла. Моето си е мое дори и когато вече не е мое 8-)

purple__love
08-02-2008, 12:13
ami tui kato ujasno mnogo go obi4ah i o6te po ujasno go revnuvah...misleh 4e 6te umra ot revnost...no daje ne mi migna okoto...ni6to....netipi4no za men...bezrazli4ie predpolagam se nari4a6e :)

soulja_girl4e
08-02-2008, 18:08
трудно се привързвам и трудно се разделям :( ще страдам при всички условия :(

princesa_viki
08-02-2008, 18:17
Зависи от колко време сме се разделили,зависи и какво е бил за мен човекът и от много други неща,но в повечето случаи ми става неприятно.

CuRly_Doll
08-02-2008, 18:22
Казвам си "Нека е щастлив с нея и аз скоро ще намеря следващия!" и не ме обладава гняв или нещо такова,просто го приемам без да се тормозя изклишно.

cherinka
08-02-2008, 18:27
За мен няма ЗАВИСИ - няма зависи кой е заразял другия, няма ЗАВИСИ след какъв интервал от време си е хванал другата, няма ЗАВИСИ дали сме се обичали или не.
Просто винаги ме е яд, наистина ме е яд! Защото имам лошото качество да мисля винаги най-лошото на хора, с които съм била.
От зависи-тата, които изброих, дори и аз да съм прекратила някоя връзка, след това винаги го има оня тъжен момент, с който 'страдаш' и разни такива.
яд, злоба, ярост.. просто защото винаги очаквам другия да има по-силни чувства към мен, и като разбера, че това не е било така и винаги искам той да се почувства 3 пъти по-зле от мен!
Деазнам за кво мисля така..

Deni4kaa
08-02-2008, 18:28
ми мн гадно ми става,бяс,ревност и прочее

dmgto
08-02-2008, 18:32
Ако съм сам и нямам гадже малко ще й завидя но ако имам не ми пука 8)

Junona
08-02-2008, 20:25
Много е относителен отговора...Вс е според зависи...Понякога чувстваш всичко на куп..

Bubles
08-02-2008, 20:49
ами зависи от подробностите ... колко време е минало какви са ми чувставата и отношенията с него и от мн неща...
съдейки по предишни реакции може би най-големия изблик на чувства беше когато бяхме скъсали от около 2-3 седмици но бяхме в мн яки приятелски отношения той беше у нас. аз си сушах косата и щяхме да излизаме и той ми го изтърси ей така между другото и.... малко се поразвиках и го замерих с сешоара :D :D ама не уцелих и той избяга :D :D а иначе в повечето случеи е по скоро незаинтересованост но тъй като явно е решил да се похвали питам от учтивост :P общо взето не ми пука особено....

i_hate_you_but_i_love_you
08-02-2008, 21:01
Даже аз да съм го скъсала и да е минало много време.. като го видя с някое момиче ми кипва.. нз защо :-D изпитвам гняв и ми е гадно.. а защо и аз нз :lol: :lol: :lol:

FiRe_LaDy
08-02-2008, 21:43
Ами зависи ... обикновено проявявам безразличие .... или пък се радвам за него,ако сме си останали по - близки и след края ... ядосвала съм се само за този,който обичах преди ... но той не е имал точно връзка .. ходи за по 1 - 2 дена и късат ... ама пак се нервех.

kubetkata
08-02-2008, 22:06
ммм..ако вината не е била в мен от раздялата..и аз още го харесвам..определено бих се ядосала...завистта също ще окаже влияние.. :booooomb: желанието за мъст и побой над новата също :D ..но ако чувствата вече ги няма...ще ми е все едно...може би ще се радвам за него и ще ми е интересно кой ми е заел мястото 8-) :booooomb:

Pliok0019
08-02-2008, 22:07
Ревност.

h0t_lipS~anD_kisSes
08-02-2008, 22:09
Имали сте връзка и сте се разделили по една, или друга причина...какво чуство ви облива когато разберете, че си има нова приятелка(Гняв, Завист, съжеление, радост(че сте се отървали) или се радвате се за него и тн.)Просто ми е интересно извинявам се, ако темата се повтаря :-)

Мм гняв, завист, съжаление ии малка доза безразличие ... :razz: Не знам защо, амаа .. някак си всичко се слива в едно чувство ... ии ако още твърде много го обичаам започвам да цивра веднага (е ако съм си у дома, ако ли не кат се прибера!)

Erica
08-02-2008, 23:43
Ами зависи от много неща...,но по принцип се радвам за човека отсреща и се надявам другата да го направи щастлив...

Само в последната си връзка...изпитвах ярост,злоба,гняв,болка и всичко останало,защото новата беше най-добрата ми приятелка...Но с времето,се радвах - за себе си,че ги разбрах колко пари струват на време...

SimonE
08-03-2008, 00:20
Ако е минало доста време от раздялата ни..мисля че по скоро бих се зарадвала,но ако сме разделени от скоро и той е причината за раздялата..ревност гняв..завист..сигурно ще плача..макар че смисъл няма,но..ЕХХ ЛЮБОВ :oops:

Ice
08-03-2008, 01:12
Минаха почти 2 месеца от както сме разделени.На следващия ден го видях с новата му приятелка, стана ми неприятно, но се радвам за него.Нищо, че вече е с друга. :)