PDA

View Full Version : Стара Загора!



Endo
08-02-2008, 02:38
Значи отварям тази тема,специално за АТАКА-та !
Искам пред всички,да обясни,какво толкова не харесва на града ни !


В/Боленчо ??

petet
08-02-2008, 03:40
Ооооо боже...и това ли вече не му харесва?!
Какво е нарапвил...по точно какво не е направил

Endo
08-02-2008, 13:31
Ами били сме селянчета,трябвало да хвърлят бомби не по изтока ,а по нас .. абе пълен малоумник !

P.S. Ивинете момчето,че не отговаря по темата,защото в момента сере и чака майка му да го обърше :?

petet
08-02-2008, 14:13
:D :lol: :razz: Абе какво се занимаваш с него,то толкова ограничен и малоумен параноик няма и няма да има!Не си хаби нервите заради този примат!

Jeuelle
08-02-2008, 14:38
Какво , каквооо???

Endo
08-02-2008, 14:43
Какво , каквооо???

Какво не разбра ?

Jeuelle
08-02-2008, 15:00
Нищо не разбрах.
Каква атака , какъв град? Какви обиди , какво неразбирателство???

Endo
08-02-2008, 15:07
Нищо не разбрах.
Каква атака , какъв град? Какви обиди , какво неразбирателство???

Има едно момче,което се пише "ATAKABG" и се подиграва с града ми!За това е цялата работа .

Jeuelle
08-02-2008, 16:08
Ти пък се подигравай с педофилската му партия ;)

kristo
08-02-2008, 22:03
Нищо не разбрах.
Каква атака , какъв град? Какви обиди , какво неразбирателство???

Има едно момче,което се пише "ATAKABG" и се подиграва с града ми!За това е цялата работа .
Офф, намерил кой да се подиграва с другите или с градовете им, точно па тоя ръпон АТАКАБГ :lol:.
Манете го тоя, вечно е в джаза и се чудя от пиене ли, от нещо друго ли, ама момчето хич не е адекватен понякога :-o.
Виж, може някоя старозагорка да го е отрязала и затова да има лошо отношение към града ти :D.
Че като се сетя какви момичета имате в Стара Загора, могат редовно да печелят конкурски за красота :).

Endo
08-02-2008, 23:12
Ти пък се подигравай с педофилската му партия ;)

Направих го вечка :)

Endo
08-02-2008, 23:13
Че като се сетя какви момичета имате в Стара Загора, могат редовно да печелят конкурски за красота :).

Питаш ли ме кво ми е :D
Излезна ли по улиците,все 1 съм на конкурс МИС ВСЕЛЕНА :grin:

kolanass
08-03-2008, 00:12
Най-умрелия град е това.Пълно с адски селинджъри повечето от които се изявяват като Фродо или са некви бесни чалгари.Момите са супер рунтави и като ги ебеш след тва ти пари на пишката докато пикаеш :D

petet
08-03-2008, 02:25
Атака,комплексар си точно като Боленчо...като си по висш от нас какво правиш сред простосмъртните и ходиш да ги обижадаш...комплексирано лапе!

petet
08-03-2008, 02:27
Най-умрелия град е това.Пълно с адски селинджъри повечето от които се изявяват като Фродо или са некви бесни чалгари.Момите са супер рунтави и като ги ебеш след тва ти пари на пишката докато пикаеш :D


Въъъъ ама ти пишка ли си имал?Да не си ебал комшийката ти по погрешка?тц тц...изследвай се за Весерман,кой знае и кво друго си лепнал ... правете секс с презервативи дечица тц тц

Endo
08-03-2008, 14:48
Явно няма смисъл..... та ти си непоправим балък :x

Proud Bulgarian
08-03-2008, 20:10
Ендо, подписа ти откъде идва?

Endo
08-04-2008, 00:44
Ендо, подписа ти откъде идва?

Ами аз си го измислих :) Защо ??

Proud Bulgarian
08-04-2008, 01:16
Ендо, подписа ти откъде идва?

Ами аз си го измислих :) Защо ??
Харесва ми :) Помислих, че е от текст на песен.

BulgariaZaBulgarite
08-04-2008, 13:09
Малоумници като ATAKABG са продукт на социализма с речников запас от няколко думи, лесни за манипулиране поради липса на нормален мисловен процес.Казва. че е националист пък същевременно пожелава смърт на старозагорци.

Endo
08-04-2008, 19:05
Много правилно ! А и + това,водачът му е бивш (дали?) комуняга :razz:

BulgariaZaBulgarite
08-04-2008, 19:56
Ендо, Коя партия подкрепяш?

kristo
08-05-2008, 10:59
Малоумници като ATAKABG са продукт на социализма с речников запас от няколко думи, лесни за манипулиране поради липса на нормален мисловен процес.Казва. че е националист пък същевременно пожелава смърт на старозагорци.
Той е от националист-атакист от тези атакисти, които заявяват, че само Атака са истински националисти, всички останали са псевдонационалисти и предатели :lol: :lol: :lol:.
За речниковия и изобщо умствения запас на момчето няма какво да се говори, мисля, че всички добре забелязваме за какво става дума :oops:.
И АтакаБГ не само, че смята, че единствено атакисти и то мислещи като него/понеже има и разумни атакисти/ са единствените националисти, а смята, че само привържениците на Левски са истински националисти, както и неговите съграждани. Ако това е истински националист, аз съм трамвай. Щом можеш да поставяш партийните си, футболните и всякакви други пристрастия над общобългарските и националните, що за националист си ти? За какво обединението на българският народ се бориш, щом заявяваш, че хора извън Атака и фенове на други отбори, освен Левски София, както и граждани на други градове освен твоят роден град не са истински българи и националисти :-o.
Не, такива като Атака БГ определено водят до разединение на българският народ, отколкото до обединението му. Понеже няма никакво значение от коя партия си-дали от Атака, ВМРО, БНС или от рода, дали си фен на ЦСКА или Левски, дали слушаш метъл или хип-хоп, дали си от Стара или Нова Загора, от Видин или Варна, при положение, че се чувстваш българин, гордееш се, че си такъв и си български патриот и националист. Но явно АтакаБГ не ги осъзнава тези работи, уви :oops:.

kristo
08-05-2008, 11:12
Най-умрелия град е това.Пълно с адски селинджъри повечето от които се изявяват като Фродо или са некви бесни чалгари.Момите са супер рунтави и като ги ебеш след тва ти пари на пишката докато пикаеш :D
Е ти си пък нааааай-големия "гражданин" :lol: :lol: :lol:.
В центъра на Париж си се родил предполагам...
Селинджъри има навсякъде, чалгари също, така че това не е до града, а до налагания в последните години чалга-манталитет у млади и стари за съжаление.
Относно момите, това, че ти явно си ходил с моми, които не са красиви и отговарят на описанието, което направи, си е твой проблем. Истината е, че гроздето е кисело нали :lol:?
Не съм ходил много често в Стара Загора, но определено там мнозинството от момичетата са много красиви и това който го отрича, явно няма вкус или пък трябва да си сложи 4-5 диоптъра очила за късогледство, щото явно има проблем със зрението.
Освен това съм познавал доста старозагорки през годините, къде съученички, къде колежки в университета, къде познати от общежитията, от които едно 80-90% бяха много красиви.
Разбира се, ние в Пловдив не се оплакваме също, тука също са коя от коя по-красиви и пак мнозинството са така :).

BulgariaZaBulgarite
08-05-2008, 11:27
Дано такива нещастници като kolanass и ATAKABG имигрират и никога повече да не се завръщат.
П.С И аз съм от Атака.

kristo
08-05-2008, 11:31
Дано такива нещастници като kolanass и ATAKABG имигрират и никога повече да не се завръщат.
П.С И аз съм от Атака.
Нямам нищо против Атака, даже за много неща ги подкрепям и са абсолютно прави. И определено мога да кажа, че са повечето. Така че не съм против Атака, нито против която и да било националистическа организация или партия :).

Endo
08-05-2008, 14:04
Ендо, Коя партия подкрепяш?

Ами преди време,бях от Атака,но периода около напускането на Павел Чернев се отказах и сега съм безпартиен.

BulgariaZaBulgarite
08-05-2008, 14:26
И предполагам няма да гласуваш на наближаващите избори?

SiegHeil
08-05-2008, 18:24
Ендо, Коя партия подкрепяш?

Ами преди време,бях от Атака,но периода около напускането на Павел Чернев се отказах и сега съм безпартиен.
Съветвам те да прегледаш програмата на БНРП - малки са ама са стабилни..

Endo
08-06-2008, 04:52
Ендо, Коя партия подкрепяш?

Ами преди време,бях от Атака,но периода около напускането на Павел Чернев се отказах и сега съм безпартиен.
Съветвам те да прегледаш програмата на БНРП - малки са ама са стабилни..

Чувал съм за тях,но не съм се заинтересувал :)

P.S. Нещо като сайт да имат ?

kristo
08-06-2008, 08:15
Ендо, Коя партия подкрепяш?

Ами преди време,бях от Атака,но периода около напускането на Павел Чернев се отказах и сега съм безпартиен.
Съветвам те да прегледаш програмата на БНРП - малки са ама са стабилни..

Чувал съм за тях,но не съм се заинтересувал :)

P.S. Нещо като сайт да имат ?
http://bnrp.free.bg/

kristo
08-06-2008, 22:36
СМЪРТ ЗА ИНТЕРНЕТ МИШОЦИ КАТО ТЕБЕ.
На теб виждам, че мозъчните клетки до една са ти измрели масово и поголовно.
Наистина прав си, ако бях като теб досега хиляда пъти да съм се гръмнал.
ПП. И по-голям мишок от теб в този форум просто няма, запомни го това. Всичко, които пишем тук можем да го потвърдим.
Наистина до голяма степен чак те съжалявам...

izroda
08-21-2008, 16:48
малеееееееееее,не знам кои олигофрен може да напише,че Стара загора е тъп град,или пък че там момите са грозни?Кристо го каза точно,че трябва да си сложи очила с 5-ти диоптар.има два града в БЪЛГАРИЯ,които са известни с красижите си момичета и това са Стара загора и ПЛОВДИВ

diver
08-21-2008, 19:33
Няма как да не се съглася в Ст.Загора и Плд,са най-хубавите девойки :grin:

Diam0nD
08-21-2008, 21:16
атака бг прост левскар с 2 лафа цял форум храни ... кво повече да кажа за един забил и глупав човек като него ... лумпел :D