PDA

View Full Version : МОМЧЕТО,КОЕТО ХАРЕСВАМ-ХАРЕСВА ПРИЯТЕЛКАТА МИ!!!!!!!!!!!



hrisi7uuu
08-02-2008, 11:18
От 3-4 дни някаде аз и мойте 2 приятелки излизаме с 3 момчета!Мисля че започвам да харесвам 1 от момчетата,но той показва че харесва 1 от приятелките ми и ми е супер гадно!Винаги,когато харесам някое момче то харесва приятелката ми!Незнам защо така се получава!Момчетата ме мислят за дечко и се държат с мен като дете! :lol: :lol: Искам да ви питам да се занимавам ли изобщо с това момче или да го оставя на приятелката ми,която дори не подозира че го харасвам!И ако ме съветвате да се боря за него моля Ви кажете как да привлека вниманието му и да го накарам да ме харесва!!!!

Pliok0019
08-02-2008, 11:26
Прятелите са много по-важни от гаджетата. Ако той я харесва - откажи се. Само ще страдаш.

Doppelganger
08-02-2008, 11:28
Виж сега,първо да те питам на колко си и те на колко са?После няма да ти казвам да се бориш или нещо друго,защото е хипер банално и ми е писнало от клишета.Мога само да ти кажа,че ако той е по-голям и тя от тебе...Just Stay Outta theiR Way...или казано на Български не им се пречкай ;)

hrisi7uuu
08-02-2008, 11:35
az sam na 15<priqtelkata mi na 16,a toi na 17!

slim__shadygirl
08-02-2008, 12:11
Питай приятелка ти има ли чуства към него!Ако го харесва просто го зарежи.. :-|

Bellatrix
08-02-2008, 13:48
kaji na priatelkatasi. ako go har ostavi gi da sa 6tastlivi,ako li ne bori se
1 istinska priatelka nqma da te ostavi da strada6 zaradi neinata zaigravka :smt055 tva e ba6 idealnia na4in da i proveri6 priatelstvoto.... :)

cvetenceto1991
08-02-2008, 13:59
ако приятелката ти има чувства кам него и той към нея зарежи ги и двамата тва не е приятелка да харесва момчето което и ти харесваш

FlipY
08-02-2008, 14:38
прииииибиииии приятелката си и като стане подъта фащаи мъжлето и го караи у вас да си поиграете :oops:

sweet_baby_cool
08-02-2008, 14:50
От 3-4 дни някаде аз и мойте 2 приятелки излизаме с 3 момчета!Мисля че започвам да харесвам 1 от момчетата,но той показва че харесва 1 от приятелките ми и ми е супер гадно!Винаги,когато харесам някое момче то харесва приятелката ми!Незнам защо така се получава!Момчетата ме мислят за дечко и се държат с мен като дете! :lol: :lol: Искам да ви питам да се занимавам ли изобщо с това момче или да го оставя на приятелката ми,която дори не подозира че го харасвам!И ако ме съветвате да се боря за него моля Ви кажете как да привлека вниманието му и да го накарам да ме харесва!!!!
Ако ти е приателка няма да му обръща внимание - аз правя така. За целта тя трябва да знае, че го харесвш. И трябва да знаеш, че ще и е трудно да се държи хладно към човек, който се държи мило и любезно към нея

simonchety
08-02-2008, 14:53
..

OnLy_YoUrS
08-02-2008, 16:02
6тОм те мислят за де4ко се опитай да промени6 характера си до някаква степен за да може мнението на мом4етата за теб да се промени....само това е проблема.... :) :) :) :)

Love0nlyMyself
08-02-2008, 16:09
която дори не подозира че го харасвам!

ами започни д апоказваш че го хар той инече момчето от къде да знае какво да прави се пак не иска да ства за смях почни да показваш може да ти обърне внимание ако не го остави на причтелката си[/quote]

didivid
08-02-2008, 16:29
От 3-4 дни някаде аз и мойте 2 приятелки излизаме с 3 момчета!Мисля че започвам да харесвам 1 от момчетата,но той показва че харесва 1 от приятелките ми и ми е супер гадно!Винаги,когато харесам някое момче то харесва приятелката ми!Незнам защо така се получава!Момчетата ме мислят за дечко и се държат с мен като дете! :lol: :lol: Искам да ви питам да се занимавам ли изобщо с това момче или да го оставя на приятелката ми,която дори не подозира че го харасвам!И ако ме съветвате да се боря за него моля Ви кажете как да привлека вниманието му и да го накарам да ме харесва!!!!

Имах абсолютно същия проблем, тя знаеше, че го харесвам и знаете ли какво стана? Тя нарочно се скара смен, наговори момчет срещу мен и си стана гадже с него. После й се разкрещях пред цялотодаскало и пуснах няколко слуха за тях. Просто им взривих живота така както те взривиха моя. Беше много гадно!

BaiToq
08-02-2008, 18:28
Може би си грозна?
Искаш пудинг???
8-)

Bubles
08-02-2008, 21:10
хмм ако и тя го харесва остави ги да са щастливи все пак тва са 3-4 дена и ще го забравиш лесно... ако него харесва не се дръж като лапе и вземи да го показваш

MayKyTy
08-03-2008, 07:27
Кажи и пък ако не вдене за какво става въпрос .. тегли им по 1 майна и на 2-та 8-)

Crissy [*]
08-03-2008, 08:22
Ако искаш сподели на приятелката ти...ноо аз в никакъв случай не бих се занимавала,ако беше сигурно,че момчето не ме харесва .. решението си е твое де :)

vesinka91
08-03-2008, 08:31
Priqtelite vinagi sa na 1vo mqsto ako toi haresva neq samnqvam se che imash shans a i ako i tq go obicha shte e nai redno da gi ostavish da sa shtastlivi

dimisavova
09-18-2012, 17:27
Не е нужно да се ядосваш защото това значи че си силна защото всеки слаб човек получава каквото иска намери си друг приятел и се успокой :)

Kavichki
09-18-2012, 18:02
Ти виждаш ли темата от кога е? ^