PDA

View Full Version : Не знам как да разбера дали ми изневерява....



елиена
08-02-2008, 12:00
priqtelqt mi mnogo me obicha su6to taka i az ne znam no imam chustvoto 4e mi e izneveril sys nai dobrata mi priqtelka ;( . . . obicham gi i dvamata i nz kak da razbera da li e vqrno . . . kazaha mi 4 4oveka ve4e ;( ako te mi priznaqt 6te e po dobre az shte ocenq 44e sa mi priznali no ne iskam da me lujat za6toto mnogo gi obicham ;( :smt049

елиена
08-02-2008, 12:02
molq ne provokiraite ne ubijdaite i ne ravalqite temata ^ - ^ :)

na1xn
08-02-2008, 12:04
pitai gi :D

na1xn
08-02-2008, 12:10
i pak te provokiram :)

SunShinePearl
08-02-2008, 12:11
Мисля че трябва да поговориш с приятелката си и да и кажеш че ако е вярно да ти каже и че така поне няма да те боли толкова отколкото др ако ти кажеП.С ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!

елиена
08-02-2008, 12:12
i pak te provokiram :) emmm tup si ;)

Always
08-02-2008, 12:20
Кофти. Според мен не трябва да се влияеш от такива слухове и ако го познаваш достатъчно добре ще знаеш дали ти изневерява.

sexa_na_kompleksa
08-02-2008, 12:23
Съберете се тримата някъде и си поговорете. Ако и те те обичат толкова, колкото и ти тях, ще ти кажат истината.

dmgto
08-02-2008, 12:25
Замисли се от какви хора си ги чула-ако са сериозни и са ти истински приятели тогава се замисли по сериозно,но ако са няфи мухлюовци да не ти пука :) 8)

Josefinne
08-02-2008, 12:25
Според мен не трябва да се ровиш - щом и двамата са все още с теб и държат на теб, значи случилото се между тях ( ако се е случило) и двамата смятата за грешка и затова не искат да го признават.
Не знам какви са тия приятели и гадже, които биха го направили и как можеш да ги цениш, ако наистина са го направили, но явно ти си по-благородна душа от мен :D . Ако наистина го можеш - по-добре н се рови, а забрави за случая.
Но все пак можеш да дадеш повече инфо - какви са случили ( къде и как е станало, целували ли са се, или секс са правили, защо са ги видели толкова много хора, един ли е случая или няколко и т.н. ) и как се държат те сега ( има ли някаква промяна в поведението им ), както и каква е тяхната версия.

Успех! :-)

Pliok0019
08-02-2008, 12:34
Замисли се какви хора са ти казали, че ти изневерява. Ако са някои, на които можеш да имаш доверие - поразпитай гаджето ти и най-добрата ти приятелка. Ситуацията е доста сложна и определено е кофти... Дано да не е получило така.

slim__shadygirl
08-02-2008, 12:36
:D :D :D Сядате тримата и им казваш каква информация си получила и, че искаш да ти кажат истината.Просто,кратко и ясно =) :razz:

ell_ownz
08-02-2008, 12:40
nali mn gi obi4ash..togava pogovorete ..apak i mai si dosta goloslovna [imash beden re4nik] shtoto e mn drazneshto tfa "nedeite da provokirata...drun drun" xD

PePeLePew
08-02-2008, 13:05
с такива приятелка и такова гадже врагове не ти трябват

zaraaa
08-02-2008, 13:07
Съберете се тримата някъде и си поговорете. Ако и те те обичат толкова, колкото и ти тях, ще ти кажат истината.

И аз така смятам :)

krisiiiiito
08-02-2008, 13:26
Съберете се тримата някъде и си поговорете. Ако и те те обичат толкова, колкото и ти тях, ще ти кажат истината.

И аз така смятам :)

+ ;-)

cvetenceto1991
08-02-2008, 13:29
Съберете се тримата някъде и си поговорете. Ако и те те обичат толкова, колкото и ти тях, ще ти кажат истината.

и аз мисля кат Мимито ако не го направите се ще се самняваш

NeLLy_BaBy
08-02-2008, 13:45
първо този от който си го чула сигурен човек ли е - можеш ли да му имаш доверие? Размисли добре над това и прецени кой е по-прав, защото може да е интрига на този 4 човек ,който ти е казал. ПАк в крайна сметка Можеш да говориш с приятелката си и ако те цени наистина ще си признае.

na1xn
08-02-2008, 14:15
i pak te provokiram :) emmm tup si ;) znam :grin:

OnLy_YoUrS
08-02-2008, 15:56
[[[Сядате тримата и им казваш каква информация си получила и, че искаш да ти кажат истината.Просто,кратко и ясно =)]]]

Това е най-добрият вариант...поне ако ти кажат истината 6те разбере6 колко те ценят и колко дьржат на теб...уСпех =; =; =; =; =; :) :)

partychild
08-02-2008, 17:00
бих разбрала ако приятеля ми изневери...дори и на 200 км от мен ..трябва да се ослушваш..и гледай техните действия и реакции.. :) успех и дано няма нищо

h0t_lipS~anD_kisSes
08-02-2008, 17:12
М събирате се тримата на кафе илии кадето и да е ии им подмяташ ей така на шега (в смисъл със закачлив тон ии леко изсмяване :-D ): Абе вие знаете ли кфо ми казаха? Че ВИЕ двамата ... (деи кфо си!) Ии им гледай реакцията. Ше им дойде като гръм от ясно небе ии ако е истинаа ше се сконфузят .. ;)
Давай! Успех! Ии дано не е вярно това дет' са ти го казали! :-)

soul1199
08-02-2008, 18:07
moje6 da gi subere6 i dvamata i da gi pita6 ili da pita6 samo priqtelkata ti,no si imai edno na ym,teq 4 choveka,moje da sa se nagovorili :wink:

BaiToq
08-02-2008, 18:39
Наеми детективи да ги следят,
да им млизат по къщите и т.н.
И накрая ще дойде Хорейшио и
щи каже :grin:

елиена
08-03-2008, 11:20
Наеми детективи да ги следят,
да им млизат по къщите и т.н.
И накрая ще дойде Хорейшио и
щи каже :grin:

първо се научи да пишеш и после ше викаме хорейшио ;)

lipsvashh_mi
08-03-2008, 11:52
pitai gi :D
+1...така ще е най-добре..ако не приятелят ти,поне най-добрата ти приятелка,ако наистина ти е такава ще ти сподели!

Love0nlyMyself
08-03-2008, 11:57
1во викаш че те обича ама мислиш че ти изневерява тва нема смис
2ро чула си от некви хора че гаджето ти е изневерило доверието крепи една връзка се пак
3то не е хубаво да се влиаеш от слухове
4то най добре си е да си ги питаш тях двама да видиш ако е истина тва треа да ти признаят поне от малко уважение ако кажат че не е вярно ще ти е урок да не се влиаеш от слуховете

най-добре е да поговориш с тях

blackfate
08-03-2008, 12:08
Най-добре 1во си помисли надеждни ли са ти източниците ... в какъв повод ти го казват и тн ...
А и ако ги събереш на 1 място тези 2мата няма начин да не се издадат по някакъв начин, я било поведение, поглед, думи и тн ...
Бих те посъветвала да не говориш още с тях, защото гаджето ти ще каже - ти вярваш на тях а на мен не ... А най-добрата ти приятелка - същото, "аз съм ти приятелка, не вярваш на мене, а на тях!" ... ще обърнат нещата срещу тебе ... по скоро им наблюдавай поведението и чакай сами да се издадат...
Или ги провокирай. Кажи на приятелката ти , че са ти казали, че са ги видяли и се моли да ти повярва и да си признае ... късмет ...

BaiToq
08-03-2008, 12:52
Наеми детективи да ги следят,
да им млизат по къщите и т.н.
И накрая ще дойде Хорейшио и
щи каже :grin:

първо се научи да пишеш и после ше викаме хорейшио ;)
Моля???
Ще подмина малоумната ти забележка
с пренебрежение и присмех.
Хорейшио е име,доколкото знам,
и се пише с главна буква.
Не се пише ше(като частица за бъдеще време),
а "ще".
Ново изречение се започва с главна буква.
Аз пиша но тъмно в стаята,
без да гледам клавиатурата,пръстите ми неволно
са объркали М с В(ако си се заглеждала случайно,
щеше да видиш,че са един до друг).
А,да и съм събрал ЩЕ и ТИ в ЩИ,
което разбира се ти никога не си правила
във форум,в който не се изисква официално писане.
Така че...ДГД(Дал Господ Добро).

Wrathchild
08-03-2008, 13:28
Само ще кажа, че - ше е частица не за бъдеще, а за минало време.
ХодеШЕ
ЧетеШЕ
ТичаШЕ
ПишеШЕ...
Но приемаме, че е грешка на езика.
Събери ги и двамата и наблюдавай. Те надали ще си признаят.

ludo_momiche
08-03-2008, 13:51
Само ще кажа, че - ше е частица не за бъдеще, а за минало време.
ХодеШЕ
ЧетеШЕ
ТичаШЕ
ПишеШЕ...
Но приемаме, че е грешка на езика.
Събери ги и двамата и наблюдавай. Те надали ще си признаят.

Ама Bai Toq си е абсолютно прав, не разбирам какво го поправяш..Седнала авторката да му прави тъпа забележка,а именно тя трябва да се научи как да пише.
Иначе по темата..като ги обичаш и уважаваш толкова..и те поне малко,защото ако са направили това зад гърба ти,е доста подло от тяхна страна и едва ли им пука много за теб..седни,поговори с тях и след това реши какво да правиш.
Има някои теми,за които даже не ми е ясно защо ги пускате,за мислете се малко сами...толкова ли нямате мозък в главите си???

BaiToq
08-03-2008, 16:33
Само ще кажа, че - ше е частица не за бъдеще, а за минало време.
ХодеШЕ
ЧетеШЕ
ТичаШЕ
ПишеШЕ...
Но приемаме, че е грешка на езика.
Събери ги и двамата и наблюдавай. Те надали ще си признаят.

Ама Bai Toq си е абсолютно прав, не разбирам какво го поправяш..Седнала авторката да му прави тъпа забележка,а именно тя трябва да се научи как да пише.
Иначе по темата..като ги обичаш и уважаваш толкова..и те поне малко,защото ако са направили това зад гърба ти,е доста подло от тяхна страна и едва ли им пука много за теб..седни,поговори с тях и след това реши какво да правиш.
Има някои теми,за които даже не ми е ясно защо ги пускате,за мислете се малко сами...толкова ли нямате мозък в главите си???

Тенк ю,тенк ю,ай лав ю,
фул респект :-)

Erica
08-03-2008, 17:00
Мисля че трябва да поговориш с приятелката си и да и кажеш че ако е вярно да ти каже и че така поне няма да те боли толкова отколкото др ако ти кажеП.С ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!

:? От това няма смисъл,особено ако е като моята някогашна приятелка...Тя упорито ме обеждаваше,че съм паранояасала,че не съм със всичкия си,че имам нужда от психиатър...,даже се опита да ме накара да се почувствам виновна,че й нямам доверие...

ludo_momiche
08-03-2008, 17:03
Само ще кажа, че - ше е частица не за бъдеще, а за минало време.
ХодеШЕ
ЧетеШЕ
ТичаШЕ
ПишеШЕ...
Но приемаме, че е грешка на езика.
Събери ги и двамата и наблюдавай. Те надали ще си признаят.

Ама Bai Toq си е абсолютно прав, не разбирам какво го поправяш..Седнала авторката да му прави тъпа забележка,а именно тя трябва да се научи как да пише.
Иначе по темата..като ги обичаш и уважаваш толкова..и те поне малко,защото ако са направили това зад гърба ти,е доста подло от тяхна страна и едва ли им пука много за теб..седни,поговори с тях и след това реши какво да правиш.
Има някои теми,за които даже не ми е ясно защо ги пускате,за мислете се малко сами...толкова ли нямате мозък в главите си???

Тенк ю,тенк ю,ай лав ю,
фул респект :-)

Ммм за нищо,сега се осетих...

kalpazanka
08-03-2008, 17:06
Напиваш го, след което му дръпваш 1 разпит- пияните всичко си казват! :)