PDA

View Full Version : PTC - Вярвате ли им ?



Youth_boy
08-02-2008, 13:35
Вярвате ли че тези сайтове от сорта PTC наистина плащат за да се щрака по рекламите им , на скоро се захванах с тях но съм някак негативно настроен споделете ако имат повече опит от мен.

mullated
08-02-2008, 14:49
В никакъв случай.Моята комшийка играеше CashFiesta и ме обеждаваше и аз да пробвам.До сега не е получила и 1 цент 8-) Пари от интернет не се правят по този начин :-o

Youth_boy
09-13-2008, 16:15
Вече настроенията са ми други получих пари макар и малко но след като погледнах сметката си някак си скиптицизма ми се изпари.

CashFiesta няма нищо общо с това ... CashFiesta е сайт направен да мами хората , тук говориме за получени пари от милиони хора като за тях има документирани доказателства , аз също взех пари от този вид интернет бизнес ...... Има разлика гарантирам ти!

ThEKiNgG
09-13-2008, 18:21
далавераджий :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Youth_boy
09-13-2008, 18:23
Много сте зле всички. :-D Мен ми е смешно вече като гледа тия bux мус направо се чудя колко не знаещи може да има. :razz:

Нали ти си добре , това е най-важното , пък ние колко сме зле това не е твой проблем ... И какво не знаеме , я ни просветли малко виждам че си доста запознат ...

p.s.

Вероятно си и по-компетентен от стотиците хиляди които се регистрират и дават доказателства за плащания по форумите на наречените от теб "bux-ове , муксове" сигурно и те са не знаещи , вероятно и цялата тази pay-per-click система е направена конспиративно за да може капацитети като теб да обясняват на простолюдието като мен за какво точно става на въпрос ...

Ако на някой не му се занимава да не се занимава , а не да обижда и да се прави на велик!

InTheAyer
09-13-2008, 18:42
Еее ти нали си от знаещите, от всичките ти мнения се вижда колко знаеш. Аз съм получавал пари и продължавам да получавам от PTC ;) не вярват само тези, които не са пробвали. Преди да се регнете в някои PTC само го проверете дали не е SCAM 8)

Rapara_boy
09-14-2008, 12:39
Вобще не им вярвам,те само тва 4акат да им се вярва та да пе4елят пари от нас.[/i]

InTheAyer
09-14-2008, 13:11
Вобще не им вярвам,те само тва 4акат да им се вярва та да пе4елят пари от нас.[/i]

Ей, пич като не разбираш не си давай мнението :-x

InTheAyer
09-14-2008, 14:28
Ей tqnko ли си какъв си, немога да разбера какво се правиш само на някакъв умник като само copy/paste информацията. Ти идиот ли си или да, какви 2 акаунта :D аз тоя пич даже го и незнам кой е, но това е друг въпрос. В тази тема не говорим за тея сайтове, които уж дават нещо като направиш незнам си колко посещения ;) Говорим за PTC ! И плащат ДА, и неможеш да направиш големи суми, но можеш спокойно да направиш към 60-70 долара за месец и нещо - два. Това, че се правиш тука на интересен пред момичетата, че разбираш нещо - ОК, никой нищо ти не казва ама като не разбираш си запази глупавите и безмислени мнения за някои друг. Ааа още нещо в тази тема не видях нито едно мнение да е свързано с реклама на някакъв сайт, просто обсъждаме . Пак казвам като не знаеш за какво става на въпрос си замълчи, защото ставаш смешен !!!