PDA

View Full Version : Как да му покажа, че ми е неприятно?



Junona
08-02-2008, 15:19
Благодаря Ви от сърце за съветите...Да се надяваме, че всичко ще е наред за напред ... макар че като гледам на къде вървят нещата.. но има време което ще си каже думата :) Сори че трия главно напианото, но нямам идея с кой да се свържа или какво да направя за да изтрия темата :) ByezZ от мене ... :-P :P :-P :P :-)

DYNAMIC
08-02-2008, 15:28
прекалено много очаквания от мъж имаш.като те тормози толкоз просто го питай ,нямаш сливи в устата.като четох тематата ти звучиш нервна,не издребнявай,може приятелят ти просто да е недосетлив а и ти ако се държиш обсебващо с човека,нормално да не те иска,къф купон ще си напраи ако си сприхава.нз,не те познавам,така ми звучи от написаното,просто си поговори с него..но аз мисля ,че адски,прекалено много се филмираш.

Junona
08-02-2008, 15:33
мацо и ти да имаше такъв живот и ти в 1 момент ще се филмираш повярвай ми ... а пък и ако не забеляза помолих за помощ а не за нападки... само тфа ми липсва в момента .. не че ми пука ... и ако се замислиш малко сама ше се сетиш 4е то4но понеже съм се "филмирала" искам съвет от хора здраво стъпили на земята ... но явно като гледам как започваме .. май няма да има нужда и да продължаваме ... може да дадеш друг специален съвет например как да изтрия темата.. изобщо не си заслужава да се споделя тука кфото и да е ... се1

Tan4eTo_vn
08-02-2008, 15:48
С риск да кажеш, че хората не приемат проблемите ти сериозно ще кажа че според мен наистина нямаш кой знае какви дилеми за решаване. Явно си в затруднено положение, но кой ли не е изпадал в такова.Спокойно ще се оправят нещата. Прекалено си се втурачила в тази връзка вашата и мислиш че и най-малкото нещо може да я разруши, но ако сте един за друг - както казват хората: нищо няма да ви раздели.А да не говорим за такива дреболии от сорта на това че той се държал дръпнато по телефона. Още веднъж казвам: Споко мацка нещата ще се подредят. ;) Айде късмет от мене :)

S_L_A_D_U_R_K_A
08-02-2008, 15:50
Да, разбирам те, трябва да поговориш с него! Вижте се и му кажи, че като негова приятелка не ти е приятно той да ходи сам по купоните и го питай как би се почувствал той на твое място и така нататък! Дано да те разбере, ако не умее да те разбира и да прави компромиси, явно не е твоят човек! Успех

Junona
08-02-2008, 16:05
Мдам и аС така мисля ... никъде не съм казала че е нещо кой знае какво но просто си ме тормози и понеже нямам приятелка с която да го споделя реших да пробвам тук.. блг за отделеното временце ;-) :smt006 ;-) :smt058

Love0nlyMyself
08-02-2008, 16:07
S_L_A_D_U_R_K_A

Да, разбирам те, трябва да поговориш с него! Вижте се и му кажи, че като негова приятелка не ти е приятно той да ходи сам по купоните и го питай как би се почувствал той на твое място и така нататък! Дано да те разбере, ако не умее да те разбира и да прави компромиси, явно не е твоят човек! Успех

сри мацка че пак ти копирам мнението обаче ме мързи да пиша пък и нема смис след като шях да напиша г.д. същото :-D

ни6то не е по хубаво от един СЕРИОЗЕН разговор с любимия човек късмет

baby_g
08-02-2008, 16:24
pogovorete seriozno :)

h0t_lipS~anD_kisSes
08-02-2008, 16:26
Ще се повторя, ама трябва да си поговорите мнооооооо0го сериозно!!! :x

Duvessa
08-02-2008, 16:35
Понякога хората се съмняват в чувствата си или просто им се насъбира много. Това не означава, че не те обича, просто когато човек е в такъв момент има огромна нужда да остане сам и всяко занимаване и обсебване от твоя страна би било крайно дразнещо и неприятно. Поговори с него, питай го как стоят нещата- ако трябва го остави за известно време на спокойствие. Казваш, че връзката ви е сериозна- значи той трябва да има добро основание за държанието си. Предполагам, че страхът ти да не останеш отново сама и наранена е огромен, но той само ще ти пречи. Просто не се паникьосвай и не отделяй цялото си внимание и мисли на това. Започни да се занимаваш с нещо, което да ти запълва времето, постави си цели, които да изпълниш. Разбирам те напълно, понеже и аз съм изпадала в подобна ситуация. Ако смяташ, че бих могла да ти помогна с нещо, пиши на ЛС.

Bellatrix
08-02-2008, 16:46
ne se pritesnqvai, vsi4ki v opredelen moment se pootdrapvame ot gadgeto pak dori i za kratko. I az sam taka moq e suoer vseotdaen no 6trak! v 1 moment prosto iskam da ostana sama i ne mi se govori s nego, vijdam se s priatelki i tn. i kato mi mine pak vs e nared... :) vseki ima nujda ot svoboda ot vreme na vreme. :) :wink: :wink: :wink: [/quote]

cinderella_gugutka
08-02-2008, 16:51
дай му малко по4ивка -не го търси,не му се обаждай и виж какво ще стане-ако не направи нищо по въпроса по добре го зарежи,няма смисъл

NeLLy_BaBy
08-02-2008, 16:59
Както всички знаем във всяка връзка има спадове и възходи- и аз колко пъти съм се ядосвала на бившия не е истина. Просто трябва да поговорите както казаха другите. Всичко ще си дойде на мястото след като си изясните нещата.

BaiToq
08-02-2008, 18:22
Пишете по-кратко.
Да се изразяваш с малко думи е
изкуство.
Поздрави! :)

zaraaa
08-02-2008, 19:58
Аз пък не мога да разбера защо обвиняваш себе си в цялата ситуация, според мен ти си му дала нужната свобода, както каза ти в темата си не си му се обадила, за да не го притесняваш, защото е бил на работа и т.н, а той какво нищо не ти се е обадил, ами нз обаче това не ми изглежда много нормално от негова страна, лично мое мнение де :) Та щом казваш, че може би го задушаваш - ми тогава го остави да видим кога той ще ти се обади и да видим дали му е приятно, когато не се сещаш за него, ако се обади - ок няма проблем, ако ли пък не - можеш да разбереш колко мисли за теб.....остави го малко да ПОДИША! Поговорете си сериозно, кажи му всичко деликатно и без заобикалки, това, това и това не ми харесва, ако той те Обича ще се опита да разбере :) Според мен ти нямаш вина, искаш повече внимание, а той май не ти го дава :) Успех, дано всичко се оправи :)

tedy_hi91
08-02-2008, 20:26
Аз не съм съгласна с тва да го чакаш той да ти звъни.Може пък да чака на теб.Иначе ми звучеше адски изнервена в темата и щом ние тук във форума дето не сме ти приятелки го долавяме ... може пък и твоето момче да е забелязало, че си нервна.Може би затова не ти звъни.Може да иска да те остави да се успокоиш и да му се обадиш когато си по-добре.Според мен трябва много хубаво да си поговорите и да се изясните. ЕДИН ПРАВИЛНО ПРОВЕДЕН РАЗГОВОР МОЖЕ ДА ОПРАВИ ВСИЧКО ! ! ! Успех! :)

6okolad4e
08-02-2008, 20:30
o imam tolkova podoben na tvoq problem i az tuka sam se zarazpisala s temite :d ama ne se izrazqvam dobre m az pone sam re6ila malko uro4e da se stresne apak ako ne se stresne kolkoto i da go obi4am vse pak lubovta e edno hubavo 4uvstvo netrqbva da bade tolkova filmirana opitai se da mu pokaje6 kakvo ti pri4inqva i kakvo izpuska ako te obi4a i ako si zaslujava da ste zaedno 6te go osaznae ako li ne qvno tarsi6 ne6to drugo a ot tova sledva 4e e po-dobre da se razdelite (no tova e razbira se kraen variant) uspeh :)))

MayKyTy
08-02-2008, 20:34
Всички ти викат "поговорете сериозно" все едно брат сте малоумни и не сте се сетили ... Значиии нормално е като не те е виждал известно време, малко да се е отчуждил обаче ти не се предавай мъкни се навсякъде с него и не преставай да му натякваш колко много значи за теб. Т'ва има точно 2 варианта за резултат 1-вият, ако не ти е изневерявал т.е. ако за нищо не е виновен, много бързо пак ще си върне предишното отношение към тебе и всичко ще е 6, 2-рият , ако все пак е сгафил нещо, по този начин ще го накараш да се почувства по-виновен от всякога и или ще ти каже всичко и ще ти се извини, или нищо няма да ти каже, но пак ще си стане същия любим сладур :) Успех мила :-)

6okolad4e
08-02-2008, 20:38
da tq ako mu se navira taka mo6tno na nego 6i mu izpu6i glavata izvinqvai... sled kato imat seriozna vrazka mojebi iska/t malko raznoobrazie ne 4e i e izneverqval no sig iska prostranstvo

anatoll_
08-02-2008, 20:39
Emi az mislq 4e prekaleno mnogo revnuva6 a i moje bi go zadu6ava6 po tozi na4in neznam i toi nqkak si raspuska vapreki 4e si sigyrna 4e nqma da ti izneveri se pritesnqva6 mnogo i se pali6 za vsqko ne6to za6oto si misli6 nai-lo6oto moje bi se slu4vano no ne e taka.Badi po spokoino imai mu palno doverie i ne misli gluposti!!!NE MISLI!!! za takiva ne6ta dano ti pomogne :)

MayKyTy
08-02-2008, 20:44
da tq ako mu se navira taka mo6tno na nego 6i mu izpu6i glavata izvinqvai... sled kato imat seriozna vrazka mojebi iska/t malko raznoobrazie ne 4e i e izneverqval no sig iska prostranstvo
Аве той може много работи да иска ама откъде накъде ще се държи като АБСОЛЮТЕН ГЪЗ със "сериозната си приятелка" ?!?

6okolad4e
08-02-2008, 20:49
a az za gazove ne govorq mn qsno 4e se darji tapo ama kat mu se vre v nosa nqma da se re6at problemite trqbva da e malko po racionana i hitra.. kazah da go spla6i ako mu se ligavi nqma da ima efekt pak 6i e sa6tiq

MayKyTy
08-02-2008, 20:52
еееммм в крайна сметка мнения много аз си дадох моето, ти твоето нейна работа си е как ше избере да постъпи, общо взето ми е все през липсата на кур .... :) :) :)

MiMcHeToOo
08-02-2008, 21:02
Според мен от мухата правиш слон. Знам, че е гадно за теб, но съм сигурна, че той те обича и ни най малко не му се струва, че нещо не е наред. Стига се мъчи, ще съсипеш себе си и връзката си така.

krem4et0
08-03-2008, 07:32
Само аз ли мисля, че след като не познаваш 1 човек достатъчно добре, няма той какво да прави на рождения ти ден. Ще ти дам пример с 2 мои рождени дни. 1-ви курс студентка. Поканих 1 колежка, тя ЖИВЕЕШЕ с приятеля си, но аз го бях виждала 3 пъти на кръст и не го поканих. Идентична е ситуацията с гаджето на 1 моя приятелка-познавах го, но нищо особено и не го поканих.

А да отидеш на РД непоканена е върха на безочието и нетактичността. Ако ще да е купон с 50 човека, на рождн ден се кани. Кани се лично!

alkobalko
08-03-2008, 08:55
Поговори с него, но не го карай да се чувства все едно е длъжен постоянно да е с теб или да ти дава отчет за действията си.
Понякога всеки има нужда от малко свобода, от време, което да отдели за себе си. Не му се сърди, че не те е взел на купона, може просто да е преценил, че не е подходящо да отидеш или пък това момиче да е намекнало, че не желае ти да отидеш.
Всеки от вас има правото да води отделен личен живот и в това няма лошо. Както няма нищо лошо, ако ти решиш да отидеш сама с приятели накупон без него.
За разговорите по телефона- понякога момчетата не проявяват особено желание да водят дълги разговори.

Junona
08-03-2008, 09:55
:smt069

Junona
08-03-2008, 09:56
След като прави аборти значи или не е за тийн форум или е "умна" за да го позволи... От самоубийства съм още далече защото нямам проблеми със психиката...но ако започна да ти обеснявам за проблеми и др глупости и ти ше се фанеш за главата сигурно но както и да е..Какво трябва да съжалявам,че не съм пред самоубийство и аборт ли ? и подобни случаи съм имала но съм ги преодолявала без помощ от .. някой непознат по форуми и др места ... Както и да е просто разказах една много малка част от проблема и може би за това повечето отговори не съответстват на зова ми за помощ ... не съм толкова глупава че да поговоря с него и преди се е случвало подобно нещо и сме говорили ама вълка козината не си мени не случайно помолих за съвет как да му ПОКАЖА това-онова...Колкото до тфа с РД-то не ми беше проблема че не съм поканена на РД-то независимо че преди няколко дни и аз имах РД на което въпросното момиче беше поканено ... но както и да е това е без значение..Въпроса беше че приятеля ми можеше да подходи по друг начин,а не че не съм присъствала на РД-то ... и все пак БЛГ за съветчетата :smt006

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2008, 10:11
От цялата работа той не стана 'лошия в очите ми', а по-скоро, че ти си станала някаква психарка за 10 дена. Не мога да разбера каква е тая мания да очаквате по 2918410 пъти да се чувате на ден, да сте заедно денонощно и да ходите по купони заедно. Всеки има нужда от малко 'почивка' от другия, но не в смисъла на раздяла, а просто да излезе със свои приятели, да отиде някъде сам на купон и т.н. /е, това второто вече е малко притеснително, но пък дори и то!/

Преди много се притеснявах, когато ех-приятеля ми ми ме караше да ходя с него по разни купони, дискотеки и т.н, защото така той почти не излизаше сам по мъжки и ми беше неловко, едно да не решат, че му вися на врата и не му давам да излиза сам /както не веднъж съм чувала подобни коментари от мои приятели момчета, по отношение на други двойки/, и второ, че понякога наистина имат нужда да си говорят техни си мъжки работи.

Малко свобода на никого не му е излишна, и това не означава, че не те обича или не държи на теб. Ти нямаш ли нужда понякога да излезеш с някоя приятелка да си поговорите разни си там ваши женски работи?!

Josefinne
08-03-2008, 10:22
АКо трябва да съм честна, мисля, че не си добре.
Ще го задушиш това момче, успокой се и го карай по-кротко. Не, не ти изневерява и определено нищо не показва за това. Ти си се вманиачила и това скоро ще го задуши. Доколкото успях да разбера, може би точно това е била и причината миналия път да те зареже.
:?

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2008, 10:45
^^ само ако е на lo0p. 8-)

vamp
08-03-2008, 10:52
Здравейте, всички... Няма да завъртам с любезности - много неща в момента са ми в главата, но понеже е доста за разказване ще започна по същество - От известно време дори не мога да заспя .. няма да разказвам проблема си подробно, но ще бъде малко по-дълго, защото искам да ви разкрия в действителнот в кой момент как съм се чувствала ... Проблемът в случая е между мен и приятеля ми (колкото и банално да звучи вече, защото всяка двойка има приблеми...) Преди доста години (5-6) се запознах с него и още от тогава си паднах по него.Много бях увлечена, докато преди около 3год и нещо не тръгнахме... Тогава обаче, може би бяхме твърде малки, а той твърде неопитен във връзките..в един момент усети, че това, което чувствам към него е истинско, и може би се изплаши (защото му е било за 1 път) и ме заряза по кофти начин...Страдах силно по него - не искам да Ви разказвам колко безсънни нощи съм имала, през които съм се обливала в сълзи, самоизмъчвайки се и чудейки се къде допуснах грешка и какво направих, че да ме остави...(отделна тема) След около още 1~2 тежки години обаче, той ме потърси отново по виртуален начин... Още не бях преживяла случилото се, да не говорим да съм го забравила или нещо такова, и въпреки всичко се спряделихме много... повтаряха се безсънните нощи, само че този път той беше до мен(макар и виртуално) до изгрев слънце сме седяли и сме си говорили, писали комуникирали и тн... през деня постоянно си пращахме от онези сладурски смс-и, през нощта цялата я прекарвахме в компанията на другия, постоянно имахме теми на разговор при това не някакви простотии от типа "Аз ям.Ти к'фо праиш?" "Обувките са ми черни,а твоите?" и тн ...И така с течение на обстоятелствата си станахме невероятно близки приятелчета...Бях в компания на доста хора, имах много близки, които уж се водеха, че са до мен и тн, които постоянно ме питаха неща от сорта "Ама ти отново ли с него?" "Ама какво ти става, не помниш ли какво ти причини?" "Забрави ли на какво приличаше след раздялата ви?" "Нима ще му простиш отново?"... и още мн, мн приказки, въпреки които аз продължих да се сближавам с момчето, което ми беше разбило сърцето. И така след още около половин год. и повече се срещнахме отново на живо, след което разбираемо - събрахме се...Бях ( и съм ) обсебена от него, заради което се скарах с не 1ин и 2ма души, за да не кажа, че в момента той е единственото същество, което е зад мен колкото и преувеличено да Ви звучи - нито 1ин др. човек не бих могла да нарека истински приятел...След извесно време, след много мили думи и силни жестове, доказващи се в истинската зряла ( не детска) любов, стана така, че му се отдадох.. както той на мен, така и аз на него му бях 1вата ( и единствена за сега да се надяваме) Таа... към същинския пробелм - както знаете всяка връзка се гради на възвишения и спадове, хубави и лоши моменти.. Част от проблема е, че както при доста други двойки отношенията ни напоследък са много затегнати и постоянно се караме за най-малкото си се инатиме и си късаме нервите .. Старая се максимално да си мълча да не вдигам грандиозни скандали ( и не го и правя), но всеки човек си има граници и чаша, която рано или късно прелива...Преди 10тина дни заминах за Бургас, където останах няколко дни...В деня, когато заминах следобеда бях с приятеля си в тях и споделяхме общи интереси както обикновено..докато не дойде време да си отида за да си приготвя набързо багажа и да тръгна за гарата .. Когато му го казах обаче, той смело заяби "Бебе, да знаеш, че няма да те изпратя до вас... " ( да не говорим, че живеем в 1 квартал, съвсем близко ) а аз - глупачката имах възгледи, че ще го видя дори на гарата ( било то само защото в същия ден заминаваше и сестра му ) поне за малко колкото да му кажа "-Чао" и да си го цункам ... Слава Богу поне ме изпрати до вратата на апартамента... и така до вечерта се чухме доста пъти, през нощта си драснахме 1~2 смс-а колкото да се убедим, че ще си липсваме.Пристигнах в Бс и няколко дни подред се чувахме по телл-а, докато 1ин ден ( той беше на работа ) реших да не му звънкам, за да не го притеснявам и прекъсвам, и предположих, че ще се обади, но познайте колко се е сетил за мен ... С нетърпение изчаках следващия ден, та му се обадих вечерта, попитах го за предишния ден,а той започна да се умилква и оправдава (както всички мъже, разбира се когато згафят)... 0кей, макар че не е кой знае какво не ми беше лесно, но го преглътнах и реших да изчакам може би утре да се обади,но... Последния разговор, който проведохме беше наистина последния, в които си говорихме като приятели ( гаджета ) - от там насам отношенията ни са били само по телефона (и са отвратителни...) Преди около 3~4 дни се чухме, и той ми съобщи, че днес приятелката на най-добрия му фр. (с която сме в средни прият. отношения, защото просто не се познаваме достатъчно добре ) има РД ,и че се готвел да й купува подарък бля бля и очаквам нещо да спомене и за мен но... Днес е рождения на момичето, а моя приятел отлично знаеше, че се връщам сутринта... заспах към 2h, а бях в Сф към 5, което означава, че съм спала около 2ч и30мин, заради това и още много други неща, които щом си затворя очите връхлитат в разума ми и не ме оставят дори да спя... Все още не съм се видяла с ***** ,който туко-що ми се обади да ми каже, че е със сестра си в центъра за да търсят подарък за рожденничката, наслушах се също и на неща от сорта на: " Аз така профилактично ти се обаждам да те чуя как си ..." " Как пътува, не се ли запали някои от вагоните? -Не, -Е, жалко,нали? -Щом казваш.." "Не си ли уморена? -Не -Добре, ще те оставям сега, по-късно може да ти се обадя -Добре... " и бам телефона ..И ето го поредния "разговор"... До такава степен съм бясна, че се чудя вече от къде съм го намерила и какво правя с него е** *и .... момчета, с които дори не се познавам ме канят на някакви купони и тн, а "моето момче" не може дори да си направи устата, та да ме пита дали пък не искам да ида с него.. Що за приятел...що за пренабрежение..що за отношение м/у хора със сериозна връзка... Моля Ви, помогнете ми.Дайте съвет: Как да му ПОКАЖА ( не да му казвам директно ), че това малко и още доста други неща са ми безкрайно неприятни и ме изкарват извън нерви, докато той се забавлява по купони и изобщо не му пука как се чувствам аз...и моля, не искам вулгарни коментари по негов адрес и мнение, че сте 99% сигурни, че ми изневерява... може би лошото тук е, че споделям само проблема, а не милярдите невероятни моменти, с които ме е дарил... и правя така, че да изглежда като лошия в очите Ви, но всъщност не е така и по-скоро според мен проблема е в мен..Може би му трябва повече въздух? Може би не трябва да му се дразня, че прави каквото си иска без да си дава сметка за това, което се бушува в мен...Че за тези 10 дни, в които не бях тук, не знам изобщо какво е правил и се притеснявам да не го изгубя...? А може би просто имам прекалено много очаквания от 1 мъж ? Извинявайте, че е толкова дълга темата.Дано не съм Ви затормозила много предвит това, че сичко споделено е само една много малка част от нещата, които ме карат да се чувствам необяснимо... ;(


т.7

krem4et0


Той все още е неопитна във връзката ви,ти си много обсебена от него и правиш проблем за най-малкото и се ядосваш.Поговорете като разумни хора,изяснете се,кажете си всичко в очите,обяснете си колко се обичате и вярвам,че всичко ще се оправи.Ако не се изясните обстоятелствата ще прецакат всичко и ще скъсате.Желая ти успех!

п.п.Момчето те обича,просто е недосетлив и неопитен,освен това всеки има нужда от малко свобода!