PDA

View Full Version : Газове !



Gabroveca
08-02-2008, 15:56
А бе хора помагайте, че напрао съм се шашнал - много пърдя бе да му е*а майката, попринцип не ми пречи, ама като си лягаме вечер с приятелката ми и не мога да се отпусна...взема да я убия докато спи :shock:

Ей сега последното дето го пуснах направи такъв резонанс, че джамовете се разтракаха (а дограмата е алуминиева) :shock:

TinkyWinky
08-02-2008, 16:24
Еспумизан :razz: :razz: :razz:

MostHated
08-02-2008, 16:28
преди да гълташ хапчета, вземи се замисли какво ядеш

jujulinkaa
08-02-2008, 16:36
поредната смотана тема !

Gabroveca
08-02-2008, 16:51
смотана щот нямаш проблем, ама ако ти беше на зор нямаше да викаш така нали ?

a3c1M
08-02-2008, 17:01
Пробвай с медицински въглен май е безвреден или отиди на лекар, в краен случай земи са изсери :D

SabrinaAa
08-11-2008, 22:18
По неизяснени причини подуването на стомаха след хранене се среща по-често при жените, отколкото при мъжете. Обикновено то се предизвиква от слаби или разстроени контракции на стомаха или тънките черва, или от отпускане на стомашните мускули. Изглежда стресът и неспокойството също играят важна роля за това състояние. Разстройването на стомаха с някои храни и бързото хранене може да доведат до подуване, затова е желателно това да се избягва. Независмо, че подуването на стомаха е доста неприятно състояние, то не е сериозен проблем.
В дебелото черво има буквално стотици различни бактерии, които се развиват там. Те живеят мирно в нашия стомах и някои имат положително влияние върху организма. Повечето бактерии са безвредни и не предизвикват проблеми. Те използват за хранене несмляните остатъци от нашата храна. Недостигът или отсъствието на нормалните 'полезни' бактерии води до размножаването на 'газ формиращи' и 'формиращи миризма' бактерии. Антибиотиците убиват полезните бактерии, а определени храни (въглехидратите и монозахаридите) предизвикват растежа на 'газ формиращи' бактерии. Те отделят газове като водород и метан. При различните хора организмът реагира по различен начин на едно и също количество въглехидрати - някои отделят повече газове, други - по-малко.
:-o :-o :-o

Red_Hair
10-27-2008, 19:11
пускай ги газовете в атмосферата и не се притиснявай т'фа си е физиологична нужда все пак :-D

Re5peC7
10-28-2008, 16:37
мда, че е така така е, но мен ми е интересно какви храни трябва да яде човек, че да не се получават не удобни ситуаций :-D

plmn
10-29-2008, 17:30
предпочитам да пръдна

:lol: :razz: :D :-D 8)

VhD
11-01-2008, 11:37
Еспумизан :razz: :razz: :razz:
+1
с еспумизан ще си изпърдиш сичко за нула време :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Erica1
11-01-2008, 19:26
:D :D :D

titinkaa
11-01-2008, 20:35
О,боже мой! :D :-D :razz:

Breathe100
12-15-2008, 13:43
преди да си лягаш с приятелката ти пии едно разхлабително ..
свърши и си работата в тоалетната :D

Breathe100
12-15-2008, 13:43
преди да си лягаш с приятелката ти пии едно разхлабително ..
свърши и си работата в тоалетната :D

zwezdichkaTa
12-17-2008, 14:12
и аз имам газове често и един път се изпуснах в училище :oops:беше ужасно ама не се сдържам предпочитам да пръдна от колкото да ме боли стомах после..случвало ми се е на сякви места


:lol:

OpenedSky
12-19-2008, 15:03
и аз имам мн газове и един път се изпуснах в училище :o :oops: беше ужасно потънах от срам..то освен че се чу мн гадно ми и замириса :-D

добре ле разбрахме , колко теми и постове ше пуснеш ?!?!?!

unnamedsz
02-27-2010, 12:40
смотана щот нямаш проблем, ама ако ти беше на зор нямаше да викаш така нали ?
Определно нямаше да вика така, но нямаше и да седне да пише такава тема. ;) Всеки копира няква информация от някъде, където и той не може да си я обясни на себе си и се прави на компетентен.Ти ,ако разчиташ на такива "помагачи" пази Боже... ;)

lori4kavd
04-04-2010, 18:52
Еми честно казано и на мен ми се появяват понякои път и е много кофти все едно имаш некфо животно в стомаха усещаш като ли че нещо мърда :? :? Значи мен знаеш ли как ми минава отивам до тоалетната взимам си некво списание или 1 цигара и то ти идва до пръднеш нали и испускаш газоветееее и то като ги исхварлиш немо кво да излиза повече ся аз сериозно говоря при мен деиства винаги.. винаги преди да изляза пуша 1 цигара в тоалетната.
Може да се полочава и от недосмиляне трябва да дъфчаш повече време и повече вода да консумираш :-) :-) :-) :-) :-) :grin:

kalpazanka
04-04-2010, 18:53
Стара тема!