PDA

View Full Version : Как неусетно минава времето..



Fallen`Angel
08-02-2008, 16:29
Не ви ли се е случвало да седнете и да се замислите и да си кажете " Ей кога мина толкова време..а всякаш беше вчера " ? Миналата година точно по това време, точно на тая дата бях с момичето, което обичам и днеска както седях и не знам защо се сетих. Стана ми приятно, че се сетих за нея и за чувствата, които имах към нея и тя как ме караше да се чувствам. Спираше мислите ми..спираше сърцето ми с една нейна дума. Няма да забравя как ми казваше, че ме обича..как плака в мен и как я обичах. Мина много време. Някой ще си каже ' Ти си луд толкова време да помниш някой, с когото си бил/а '. Е, наречете ме луд ако искате, но аз се сещам за нея и НИКОГА няма да я забравя. В това съм сигурен. Трудно е да забравиш някого, когото си обичал, особенно когато е бил единствен до момента и не сте имали по силни чувства към някого до сега.

Карайте половинките ви до вас да бъдат щастливи. Покажете им какво значат за вас и не ги подлагайте на тестове. Давайте от себе си за връзката всичко. Не се тормозете с проблеми. Каквото има да става ще стане. НЕ изневерявайте. БОЛИ дори и да не признава отсреща човека. Бъдете съвестни и най вече - бъдете щастливи..

cinderella_gugutka
08-02-2008, 16:36
хубави съвети...ама който няма гадже кво да прай? :-o

Bellatrix
08-02-2008, 16:36
da i na men mi se e slu4valo da se setq za hora koito sam obi4ala no ve4e ne sa v jivota mi... Naprimer predi imah 1 stra6no blizak priatel na kogoto mn darjah i vseki den se razkarvahme iz 1 gori4ka do daskaloto (vednaj dori minahme posred no6t,a tam e dosta opasni4ko), sega ve4e ne sme priateli ama po4ti vseki pat kato minavam ottam mi stava ma4no i se se6tam za predi... :) :) :)

partychild
08-02-2008, 16:43
Не ви ли се е случвало да седнете и да се замислите и да си кажете " Ей кога мина толкова време..а всякаш беше вчера " ? Миналата година точно по това време, точно на тая дата бях с момичето, което обичам и днеска както седях и не знам защо се сетих. Стана ми приятно, че се сетих за нея и за чувствата, които имах към нея и тя как ме караше да се чувствам. Спираше мислите ми..спираше сърцето ми с една нейна дума. Няма да забравя как ми казваше, че ме обича..как плака в мен и как я обичах. Мина много време. Някой ще си каже ' Ти си луд толкова време да помниш някой, с когото си бил/а '. Е, наречете ме луд ако искате, но аз се сещам за нея и НИКОГА няма да я забравя. В това съм сигурен. Трудно е да забравиш някого, когото си обичал, особенно когато е бил единствен до момента и не сте имали по силни чувства към някого до сега.

Карайте половинките ви до вас да бъдат щастливи. Покажете им какво значат за вас и не ги подлагайте на тестове. Давайте от себе си за връзката всичко. Не се тормозете с проблеми. Каквото има да става ще стане. НЕ изневерявайте. БОЛИ дори и да не признава отсреща човека. Бъдете съвестни и най вече - бъдете щастливи..браво..още едно добро момче...което изпитва истински чувства... и съм съгласна че неможеш да забравиш човека , когото си обичал толкова много....аз също не бих..успехи и дано намериш много по силна любов :-)

fLame178
08-02-2008, 17:27
Да,точно днес и аз осъзнах колко време е минало...Мина месец и половина,че даже малко повече, а аз все още не мога да го изтръгна от мислите си.Не искам да е там-вътре в сърцето ми,боли ме...само при спомена за него ме боли... :cry: Но не можем да върнем времето назад... А до преди няколко часа си мислех че този месец и половина са 2 седмици...е да,ама не... и сега като осъзнах колко време мина без да го видя...УЖАС...не.не.не..... не мога без него...искам го пак до мен :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

soul1199
08-02-2008, 17:43
da se6am se vinagi za vsi4ki otminali momenti do sega,za vseki,koito me e nakaral da stradam i daje,ima6e edna peika,koqto nikoga nqma da zabravq,tam mi predloji i posle tam se razdelihme i vinagi,kogato minavam pokrai tazi peika,vinagi se se6am,kakvo e bilo togava,no si kazah,4e 6e produlja napred i tova e 8-[

princesa_viki
08-02-2008, 17:49
Аз пък се сещам какво беше,когато те първа започваше всичко с приятеля ми.Колко хубаво беше(и сега е).Никога няма да е същото като тогава и това понякога малко ме натъжава.Опитвам се да давам каквото мога,за да сме щастливи,но за него може би не е достатъчно,а може би и аз не давам достатъчно. :(

cherinka
08-02-2008, 17:57
Чесно казано, аз не помня.
Било е квото е било, но както и да го гледаш, никога не можеш да се поставиш в онази ситуация, за която се сещаш. Забравя се,.. всичко отминава.. помниш единствено случки, събития, моменти, но не и това как си се чувствал... единствено можеш да го опишеш.. но до там...

BaiToq
08-02-2008, 18:20
Не ви ли се е случвало да седнете и да се замислите и да си кажете " Ей кога мина толкова време..а всякаш беше вчера " ? Миналата година точно по това време, точно на тая дата бях с момичето, което обичам и днеска както седях и не знам защо се сетих. Стана ми приятно, че се сетих за нея и за чувствата, които имах към нея и тя как ме караше да се чувствам. Спираше мислите ми..спираше сърцето ми с една нейна дума. Няма да забравя как ми казваше, че ме обича..как плака в мен и как я обичах. Мина много време. Някой ще си каже ' Ти си луд толкова време да помниш някой, с когото си бил/а '. Е, наречете ме луд ако искате, но аз се сещам за нея и НИКОГА няма да я забравя. В това съм сигурен. Трудно е да забравиш някого, когото си обичал, особенно когато е бил единствен до момента и не сте имали по силни чувства към някого до сега.

Карайте половинките ви до вас да бъдат щастливи. Покажете им какво значат за вас и не ги подлагайте на тестове. Давайте от себе си за връзката всичко. Не се тормозете с проблеми. Каквото има да става ще стане. НЕ изневерявайте. БОЛИ дори и да не признава отсреща човека. Бъдете съвестни и най вече - бъдете щастливи..
Браво,съгласен съм с всичко,
изпитвал съм го.
Наистина бързо минава.

Erica
08-03-2008, 00:20
Времето си лети и не чака никого...Мислила съм си за тези неща и не само за минали събития свързани с любим човек...Например днес,имахме голяма фиеста тук(празник на градчето,в което живея)...и аз се замислих,че преди година на същата тази фиеста не познавах никого,знаех много малко езика...и ми беше супер тъпо...А тази година беше толкова различно...А когато се замислих имах чувството,че вчера съм пристигнала тук...

krem4et0
08-03-2008, 07:14
А аз съм на вълна.само от 4 години ли се познаваме? Имам чувството, че те познавам цял живот.

Blab
08-03-2008, 07:19
сякаш*

Seducti0n
08-03-2008, 07:49
Никога един човек не може да бъде забравен напълно... :?

SimonE
08-03-2008, 08:14
Да..току що се сетих че мина 1 месец и 5 дена откакто не е до мен :cry: :cry: :cry: :cry: Ужасно много ми липсва..и най-лошото е че всеки ден го виждам..говори ми..Най-лошо е да си толкова близо до човека когото обичаш,и толкова далеч от сърцето му ... :cry: :cry: :cry:

Crissy [*]
08-03-2008, 08:15
Много неща ми напомнят за разни хора,случки от преди.Дали ще е някой,който съм обичала супер много,просто познат или някой,с който съм се разминала на улицата...Става ми много хубаво винаги,дори и спомена да е за някой,дето да ме е наранил.. :)

Love0nlyMyself
08-03-2008, 08:34
ем аз за мн гаджета се сещам ..

FiRe_LaDy
08-03-2008, 09:54
Мдам помня датата, на която се запознах с бившия и на която тръгнахме/скъсахме.Когато мина време и бяха дошли тези дати - си мислех за случилото се на тях и плачех от радост,че съм го имала макар и кратко.Сега .... имам приятел и дори на тези дати не се сетих за него,още повече пък,че тогава сме тръгнали/скъсали ....

Junona
08-03-2008, 10:05
хеххе в продължение на близо 3 години и аС така си казвах колко време мина от както момчето което обичам ме остави.. но поне сега отново заедно и не мисля за това .. сега предпочитам да си казвам 'ехх колко много мина от както сме заедно :Д "
ПП. случвамо ми се е да се замислям за времето но по малко по различна тема - Когато бяхме хлапенца и си играех с момчетата с колички ( понеже ги предпочитах пред куклите ) и колко безгрижен беше живота ... а сега деца на по 15-17-18 години имат проблеми все едно са на по 30 :( мн гадну ... коффти спомени .. но май не са точно по темата :)

Josefinne
08-03-2008, 10:55
О, ами според мен, това, че си се сетил за нея е нормално. Минаха 3 години, откато се разделихме и повече от 4 , откакто се запознахме, но все още се сещам за едно мое бивше гадже на 4 юли ( на тази дата тръгнахме). А знам, че и той се сеща за мен :)

Saymon90
08-03-2008, 10:58
Да, тези дни си мислех точно това .... колко бързо мина.
Както казва Bonnie Tyler - "Once upon a time I was falling in love, now I'm only falling apart... " :-|

vamp
08-03-2008, 11:00
хубави съвети...ама който няма гадже кво да прай? :-o

Да ми пише лично(само за момичето).Аз съм гадже за временно ползване,ако пък има любов може и завинаги заедно :D

Josefinne
08-03-2008, 11:00
Да, тези дни си мислех точно това .... колко бързо мина.
Както казва Bonnie Tyler - "Once upon a time I was falling in love, now I'm only falling apart... " :-|

Ааа не тази песен, направо ми скъсва сърцето, винаги си мисля за същия индивид , като я чуя. Просто някои песни си остават завинаги свързани с него, каквото и да се случва в настоящето (dreaming) :).

Fallen`Angel
08-03-2008, 13:13
Мен едно момиче ме "прокле" с една песен и винаги когато я чуя се сещам за нея. Не знам как успя да го направи, но само като я чуя веднага се сещам за нея. Много близка ми беше, но обстоятелствата ни накараха да прекратим всичко помежду ни.

Wrathchild
08-03-2008, 13:17
Помня всичко. Но само помня. Евентуално ако нещо ме подсети се сещам, но няма нито тъга, нито чувства, нищо. Просто помня, че съм била някога с този човек...