PDA

View Full Version : Трябва ли човек да предаде прнципите си, за да не е сам?



blader
08-02-2008, 17:48
trqbva li da se otkaje 4ovek ot tova koeto e obi4al cql jivot v imeto na tova da ne e othvurlqn ot tezi koito go smqtat za razli4en za da otkrie liubovta ili trqbva da tursi srodna du6a spodelq6ta interesite na dadeniq individ do krai nezavisimo ot trudnostite
(tova ima vruzka sus drugata mi tema v tozi razdel taka 4e moje i neq da poglednete vupreki 4e po-hubavo 6te e da pi6ete neprinudeni komentari...lele kak pak se otplesnah)

т.7
krem4et0

princesa_viki
08-02-2008, 17:51
Аз не можах да разбера точно какво искаш да кажеш,но едно мога да ти кажа,че няма да е редно да чакаш сродната си душа.Ще стойш сам Бог знае само колко време.Аз съм на мнение,че за да откриеш наистина това,което искаш,трябва да си имал опит в любовта,че като срещнеш точния човек да знаеш,че е той.

NightSky
08-02-2008, 17:53
Искам човека до мен да ме обича такава, каквато съм, а не да се налага да изневерявам на себе си, за да му се харесам. Според мен истинската хармония се постига, когато партньорите се приемат един друг и не се опитват да се променят.

sodomicdream
08-02-2008, 17:56
Ама проблем!
Навсякъде ти трябва да си един и същи човек. Не трябва да се правиш на това, което не си, защото ето до какво стигаш! Относно проблема - сам/а прецени дали си заслужава!
Аз лично държа на себе си и достойнството си и продължавам напред да търся сродна душа, а не се отказвам за някой си сополивко! Никой, който досега е бил с мен не е заслужил да се отказвам от каквото и да било! ТОВА Е!

soul1199
08-02-2008, 17:57
Искам човека до мен да ме обича такава, каквато съм, а не да се налага да изневерявам на себе си, за да му се харесам. Според мен истинската хармония се постига, когато партньорите се приемат един друг и не се опитват да се променят.napravo mi ze dymite ot ystata,da ne si qsnovidka?

Bellatrix
08-02-2008, 17:57
az mislq 4e imenno razli4iqta pravqt 1 4ovek individualen i interesen i nikoe gadge ne e 4ak tolko bezcenno 4e da zaslujava da se otre4e6 ot principite si... 100% ima i drugi s tvoite interesi i kogato sre6tne6 tozi 4ovek,6te se polu4i bez da se otri4a6 ot ni6to :) \:D/ kato 6te stava pone da e istinsko... :)

princesa_viki
08-02-2008, 17:57
Искам човека до мен да ме обича такава, каквато съм, а не да се налага да изневерявам на себе си, за да му се харесам. Според мен истинската хармония се постига, когато партньорите се приемат един друг и не се опитват да се променят.
Напълно съгласна съм с теб!Много добро изказване!

DYNAMIC
08-02-2008, 18:03
директно ти отговарям на въпроса-TRQBVA LI 4OVEK DA PREDADE PRINCIPITE SI ZA DA NE E SAM

Категорично НЕ 8)

BaiToq
08-02-2008, 18:14
trqbva li da se otkaje 4ovek ot tova koeto e obi4al cql jivot v imeto na tova da ne e othvurlqn ot tezi koito go smqtat za razli4en za da otkrie liubovta ili trqbva da tursi srodna du6a spodelq6ta interesite na dadeniq individ do krai nezavisimo ot trudnostite
(tova ima vruzka sus drugata mi tema v tozi razdel taka 4e moje i neq da poglednete vupreki 4e po-hubavo 6te e da pi6ete neprinudeni komentari...lele kak pak se otplesnah)

Оффф,стига с твойте малоумни теми,бе.
Да не си педал,замислял ли си се???
Живей си живота,млад си предполагам,
стига си мрънкал по форумите.

PePeLePew
08-02-2008, 18:17
Bai Toq взе ми думите от устата ;)

BaiToq
08-02-2008, 18:19
Bai Toq взе ми думите от устата ;)
Great minds think alike 8-)

CuRly_Doll
08-02-2008, 18:19
Никога не бих предала принципите и разбиранията си,дори и за "голямата любов".Човекът,който ме обича трябва да ме обича заради това,което съм,а не заради това,което иска да съм.Сродните души винаги се намират ( аз мисля така ) , просто е въпрос на време ...

cherinka
08-02-2008, 18:20
Любов, любов, любов.
Само мътите главите на малките деца, че има любов.
:shock:

blader
08-02-2008, 18:28
Оффф,стига с твойте малоумни теми,бе.
Да не си педал,замислял ли си се???
Живей си живота,млад си предполагам,
стига си мрънкал по форумите.
NE SUM PEDAL BE DA MU E*A MAIKATA
prosto gledam da se suobrazqvam sus vsi4ki i da si otgoorq na vuprosi koito sa porodeni ot malkoto mi zasega jiteiski opit i me vulnuvat tova ne ozna4ava 4e sum pedal prosto vuprosite mi ne sa s tolkova iz4istena,prosta i ob6todiskutirana naso4enost i izglejdat malko stranni no tova e za6toto formulirovkata im e takava prosto ne moga da gi izmislqm taka 4e da sa po-razbiraemi

BaiToq
08-02-2008, 18:32
Оффф,стига с твойте малоумни теми,бе.
Да не си педал,замислял ли си се???
Живей си живота,млад си предполагам,
стига си мрънкал по форумите.
NE SUM PEDAL BE DA MU E*A MAIKATA
prosto gledam da se suobrazqvam sus vsi4ki i da si otgoorq na vuprosi koito sa porodeni ot malkoto mi zasega jiteiski opit i me vulnuvat tova ne ozna4ava 4e sum pedal prosto vuprosite mi ne sa s tolkova iz4istena,prosta i ob6todiskutirana naso4enost i izglejdat malko stranni no tova e za6toto formulirovkata im e takava prosto ne moga da gi izmislqm taka 4e da sa po-razbiraemi
Ясно.
Просто не се съобразявай с всички,
дръж си МЪЖКИ.
Тук едва ли някой ще ти даде отговор на
сериозни въпроси(освен мен :P 8) ).
Сега по темата,за да не те обидя.
Има два варианта-
да намериш момиче с твоите интереси,
твоят стил,твоята музика...
ИЛИ
да ти бъде донякъде противоположност
и това да те промени.
Принципите не си ги променяй,
ето това значи да си мъж.
И го давай по-ведро,не се сдухвай.

slun4ice_90
08-02-2008, 18:32
Не предавам себе си.Който не го кефя да не се занимава с мен! :grin: :-P :wink:

Pliok0019
08-02-2008, 19:20
За мен това да бъдеш различен е може би най-хубавото човешко качество. Ако се откажеш няма да бъдеш щастлив...А всъщност това е важното. Любовта е хубаво нещо, но заради нея не бива да се отказваме от принципите си. Пък и каква ще бъде тази любов? :)

kifla
08-02-2008, 19:23
Има връзки ,в които и двамат имат общи интереси и това ги е привлякло има и връзки,в които интересите са различни и това е помогнало да се задържи тази връзка.Понякога противоположностите се привличат ,понякога не...

MayKyTy
08-02-2008, 19:31
Любов, любов, любов.
Само мътите главите на малките деца, че има любов.
:shock:
+1 абсолютно вярно ... не би трябвало да има човек, който да не знае, че любовта е измислена, за да не се плаща за секс :P

Bubles
08-02-2008, 19:32
определено не!! не давам на никой да ме променя! аз съм си аз!! според мен ако някой ме харева трябва да ме харесва такава каквато съм а не да ме променя! никога няма да променя човека. ако има някакви мн фатални различия да речем метъл и члагрка (абсуреден пример) и мн се харесват могат и двамата да направят компромис и да не обръщат внимание на това :)

zaraaa
08-02-2008, 19:33
Аз не можах да разбера точно какво искаш да кажеш,но едно мога да ти кажа,че няма да е редно да чакаш сродната си душа.Ще стойш сам Бог знае само колко време.Аз съм на мнение,че за да откриеш наистина това,което искаш,трябва да си имал опит в любовта,че като срещнеш точния човек да знаеш,че е той.

Много точно казано :)

Love0nlyMyself
08-02-2008, 19:35
не можах да разбера какво искаше да кажеш

vesinka91
08-03-2008, 08:25
Az sym chela i drugata ti tema predi i nesmqtam che chovek trqbva da se otkazva ot tova koeto haresva samo za da se haresa na nqkogo...Po dobre ostani veren na sebe si pyk moje i da ti se usmihne kasmeta :) :P

alkobalko
08-03-2008, 08:40
Никога не бих променила възгледите си, за да може да се чувствам харесана от другите.
Аз съм такава, каквато съм и искам да ме ценят такава, а не защото се правя на човек, какъвто не съм.

Seducti0n
08-03-2008, 10:34
Идеята е в това, твоята сродна душа да те хареса и обикне, евентуално такъв какъвто си.Обаче, ако ти самият си свикнал да се "нагаждаш" спрямо обекта на желанията си, в един момент губиш истинското си-Аз и си неспособен да направиш впечатление, защото не е останало нищо истинско в теб.Ставаш една развалина, изморена, похабена от многото компромиси.И всичко това е не защото вървиш против принципите си, а защото нямаш изградени такива.
За да си част от една връзка, първо трябва да си осъзнал много добре, кой си, какви са целите и очакванията ти.Ако не познаваш себе си и не знаеш какво искаш и другите ще предпочетат да не те опознават... :-o

Josefinne
08-03-2008, 10:45
Според мен човек си е роден един и не трябва да се опитва да става някой друг. Тогава винаги ще бъде сам, защото ще бъде скрит за останалите. Търси някой , като теб, за да се получи истинска любов, а не измама :)

blader
08-04-2008, 22:29
absoliutno sum sugkasen s pove4eto ot vas i vse pak momi4etata s koito sum govoril ne mislqt taka za6toto prosto bivam othvurlqn poradi 4isto povurhnostni pri4ini kato tova 4e ne sum ot tipa 'fe6an' i ne sum zaduljitelno prisustva6t vuv vsqka diskoteka i kafence...ne znam prosto ne sum takuv tip...kupondjiq
ne me razbiraite pogre6no mnogo sum zabaven(ne umstveno ili fizi4eski :D )prosto ne si padam po 6umni kuponi i izlizaneto na mesta s mnogo hora pokrai men
predpo4itam razhodka v parka na same s eventualnata mi prriqtelka pred tova da izlezem 5-10 4oveka na kafe ili nqkude drugade a lo6oto v slu4aq e 4e prosto pove4eyo momi4eta ili pone tezi deto poznavam ne si padat po takiva raboti
eeeeeeeeeeeeehhhhhhhh...kude li otide romantikata.bahti

asasfdf
08-04-2008, 22:38
ее има толкова много срамежливи момичета, които можеш да си хванеш, не всички са фешънки(за малко да кажа "кифли") :)

blader
08-04-2008, 22:57
da be v nova zagora...

LINKNOT
08-05-2008, 00:33
trqbva da tursi srodna du6a spodelq6ta interesite na dadeniq individ do krai nezavisimo ot trudnostite

sexy_sladur4ety
08-05-2008, 09:00
Az sym chela i drugata ti tema predi i nesmqtam che chovek trqbva da se otkazva ot tova koeto haresva samo za da se haresa na nqkogo...Po dobre ostani veren na sebe si pyk moje i da ti se usmihne kasmeta :) :P
+1 8)

trayana
08-05-2008, 09:03
Искам човека до мен да ме обича такава, каквато съм, а не да се налага да изневерявам на себе си, за да му се харесам. Според мен истинската хармония се постига, когато партньорите се приемат един друг и не се опитват да се променят.
И още нещо-ако другите ти се смеят,че си различен ти им се смей,че са еднакви!При мен помага!Надявам се да намериш човек,който да те обича такъв какъвто си!

balu4ka
08-06-2008, 06:24
хмм ...ве4е и до там ли се стига :? !!!Не,по важното е да си себе си ,и да се гордееш с това което си !Ако някои не те харесва както са казва ""майната му"!!!ААа по добре..4овек да те хареса такъв,какъвто си ,а не изкуствения "ти"! 8) :? 8-)

MonSitY
08-06-2008, 10:01
аз нещо неразбрах ама ще кажа само:не не трябва!който те обича ще те обича без да иска да се промениш!! :)