PDA

View Full Version : Красотата свързана с парите



rozova_lady
08-02-2008, 19:23
Скъпи тийнове да ви задам един въпрос:
Красотата може ли да се купи с пари? И ако е така се обосновете.
Една жена трябва да е красива,а без средства не евъзможно,какво ви е мнението за това?

hahavteen
08-02-2008, 19:28
Може би искаш да кажеш да се ОБОСНОВЕМ? :-o
И да купува се с пари. Ако имаш парички да ходиш на козмеик, гримьор, да си купуваш скъпа козметика можеш да изглеждаш доста по-добе от някое естествено красивко момиче което обаче няма пари за тези неща.

SeXyL[!]Nk@
08-02-2008, 19:28
Ако си е красива по- природа,да.
Но иначе и трябват бая пари , за да я оправят.

RoNnI
08-02-2008, 19:39
Аз мисля че може и без да ходи на козметик или гримьор една жена да се поддържа красива и в домашни условия с по-малко средства стига да има желание. :)

CuRly_Doll
08-02-2008, 19:42
Важна е естествената красота и не според мен красотата не се купува с пари.Можеш да дадеш много пари,за да си красив,но ако нямаш естетическа красота,ако нямаш мозък,който да докаже,че си красив не само отвън,но и отвътре няма смисъл от каквито и да е пари за външа красота.

Izzy_
08-02-2008, 19:45
Важна е естествената красота и не според мен красотата не се купува с пари.Можеш да дадеш много пари,за да си красив,но ако нямаш естетическа красота,ако нямаш мозък,който да докаже,че си красив не само отвън,но и отвътре няма смисъл от каквито и да е пари за външа красота.
+ 1 Като една наша всеобща "приятелка" от форума. 8-)

vamp
08-02-2008, 20:10
Скъпи тийнове да ви задам един въпрос:
Красотата може ли да се купи с пари? И ако е така се обосновете.
Една жена трябва да е красива,а без средства не евъзможно,какво ви е мнението за това?

И за мъж е същото!!!
Защо?Трябват средства за качествена храна,козметик,тренировки, рически,дрехи,парфюми...Ана логично е,като с жените,че дори и по-трудно!
Да,трябват пари за да си красив,напълно съгласен съм!

haterkata
08-02-2008, 20:17
Скъпи тийнове да ви задам един въпрос:
Красотата може ли да се купи с пари? И ако е така се обосновете.
Една жена трябва да е красива,а без средства не евъзможно,какво ви е мнението за това?

И за мъж е същото!!!
Защо?Трябват средства за качествена храна,козметик,тренировки, рически,дрехи,парфюми...Ана логично е,като с жените,че дори и по-трудно!
Да,трябват пари за да си красив,напълно съгласен съм!

yeah

rozova_lady
08-02-2008, 20:20
И моето мнение е същото,трябват пари за всичко колкото и банално да звучи,за да си красив трябват средства,красотата е до време,а ние не искаме да погрозняваме,а за да не е така пак стигаме до парите!

Pliok0019
08-02-2008, 20:26
Да. Може едно непривлекателно момиче да бъде хубаво с пари.

Но ако някоя е наистина красива, независимо от всичко ще изглежда добре.

baby_g
08-02-2008, 20:26
krasotata e do vreme..sled opredelena vazrast trqbva i lqgane na hirurgi4eska masa ..a za da legnesh pod noja treat "MONEY"

bebitooo___
08-02-2008, 20:32
Красотата не е пари.. Кво искате да кажете, че красотата може да се купи ли?!? Един човек или е красив по природа или не е... Въпреки, че според мен няма грозни хора всеки си има чар, стига да умее да го постигне и поддържа.. Вярно, че за да изглежда човек добре са нужни средства, но истинската красота не може да се купи.. Дори и 100 пластични операции някой да си направи пак няма да си е естествено красив.. 8)

Always
08-02-2008, 21:38
Скъпи тийнове да ви задам един въпрос:
Красотата може ли да се купи с пари? И ако е така се обосновете.
Една жена трябва да е красива,а без средства не евъзможно,какво ви е мнението за това?

И за мъж е същото!!!
Защо?Трябват средства за качествена храна,козметик,тренировки, рически,дрехи,парфюми...Ана логично е,като с жените,че дори и по-трудно!
Да,трябват пари за да си красив,напълно съгласен съм!

Да не би преди години всичко това да го е имало? Или тогава всички са били грозни?
Истината е, че много от момичетата се престарават в стремежа си, нали разбираш, да са най-красивите, а много често дори и не осъзнават, че колкото повече се мацат, толкова по непривлекателни стават.
Има хора, които са симпатични, привлекателни и секси без да са се омазали с един куп мазила.
Да не говорим, че момичетата все по-отрано започват да се гримират и т.н. а всичко това е химия, която след години се отразява зле на кожата и организма...
Та, сори за дългия пост... моето мнение е, че има хора, на които им е нужно да си "купят красотата" има и такива, които не им трябва, но върви, че им обяснявай...

BlackWings
08-02-2008, 22:22
Въпросът не е да си купиш красота с пари - операции , корекции , процедури , химии , а просто да направиш необходимото да я поддържаш и подчертаваш. Нищо лошо в това едно момиче да се гримира умерено и ефирно , за да подчертае красивите си очи например , или да отдели средства , за да си направи прическата с която се харесва.
И да , преди години тия неща ги е нямало - и сега като ги има защо да не използваме напредъка на цивилизацията? Или ще си живеем в миналото, и ще си ходим естествено рошави и неподдържани , защото нали "важна е естествената красота". Та , най общо , красотата не се КУПУВА с пари , но се поддържа с тяхна помощ , и в това няма нищо лошо и ненормално .

CuRly_Doll
08-03-2008, 06:58
krasotata e do vreme..sled opredelena vazrast trqbva i lqgane na hirurgi4eska masa ..a za da legnesh pod noja treat "MONEY"
Това е ужасно тъпо.Ако си красив защо ще се подлагаш на хирургическа намеса?Не предпочиташ ли да остарееш със всички онези симптоми за стареенето или искаш да си вечно млада като баба Лили....

Liar
08-03-2008, 07:04
Естествено че трябват пари за да си красив.За хубави дрехи,за качествени продукти за поддържане на коса,нокти,кожа...Евтините не действат както знаете.Разбира се хубавите нокти не могат да скрият голям нос но при две естествено еднакво хубави момичета по-добре ще изглежда тази с повече пари.

blackfate
08-03-2008, 07:12
Гррр .. значи какво - ако не си богат и нямаш много пари за маркова козметика, струваща майка си и баща си си грозен, защото ползваш по евтините ...
На някой пък не им се налага да ползват козметика ... и те са щастливки ... А и не всичко скъпо е качествено и не всичко евтино е боклук.

kalpazanka
08-03-2008, 07:14
Така като гледам пайнерките, всичките са естествено красиви, без да дават пукната пара за това (като изключим силиконовия бюст, изкуствените удължени коси, ноктопластиката, инжекциите с ботокс ефект, лифтинга на лицето, джуките им- долната устна стига до пъпа, а горната- до веждите :-D ....и петте пласта мазила, червила и т. н., без които ако ги видите на улицата, сигурно няма да ги познаете :D ).
За да си красив, не се изискват кой знае колко много средства. Но зависи колко красив искаш да бъдеш! :)

rozova_lady
08-03-2008, 08:25
Естествено че трябват пари за да си красив.За хубави дрехи,за качествени продукти за поддържане на коса,нокти,кожа...Евтините не действат както знаете.Разбира се хубавите нокти не могат да скрият голям нос но при две естествено еднакво хубави момичета по-добре ще изглежда тази с повече пари.
За примера с двете момичета и аз съм съгласна,има камара да не кажа милиарди естествено красиви момичета които не могат да си позволят даден продукт (козметичен) или модерна дреха и естествено разликата е очевадна с "по-наконтената" до нея,тя може нищо да не представлява,да няма хубави черти,но скъпите дрешки и козметика на тези контета придава илюзия че са по красиви.
Главно темата я пуснах,защото с моя приятел спорихме за красотата,че който си е хубав си е хубвав ако ще и с платина целия да се облече,това е вярно,всеки илиза и среща камара такива примери,и стигнахме до извода че за да подържаш тази красота се иска пари.

white_chik
08-03-2008, 08:27
Не мога да кажа твърдо,че красотата се купува с пари,но те определено помагат.На първо място слагам дрехите.Еми дрехите просто променят страшно много човека.минаваме през хубавата козметика,прическата,поддъ ржането на добра форма-пари си трябват.Не говоря вече за крайните неща като липосукции,оголемяване на бюста и тем подобни,защото аз лично съм доста далече от тези неща,но без пари едно момиче може да бъде хубаво,но ще му бъде трудно да бъде забелязано

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2008, 08:34
Какво ли не правят парите... :)

nejnaDROGA
08-03-2008, 08:42
Скъпи тийнове да ви задам един въпрос:
Красотата може ли да се купи с пари? И ако е така се обосновете.
Една жена трябва да е красива,а без средства не евъзможно,какво ви е мнението за това?
Ти т*па ли си?!Как така не е възможно някоя жена да е красива без да коригира нищо по себе си!!!Явно за теб красотата идва след няколко операции и тонове пудра,спирала,фон дьо тен и грим :-x Сори,но явно си много заблудена щом си на такова мнение :lol: :razz: :lol:

А по темата:Естествено,че всяка жена може да си купи красота!!!С пари вече всичко се купува!!!

rozova_lady
08-03-2008, 09:42
Ако може без обиди става ли,аз не съм майка ти така да и говориш!
Това е мое мнение и като не ти харесва темата недей да пишеш в нея никой не ти е сложил въжето на врата.
Много ще си зле ако наистина си мислиш че всичко се купува с пари,та дори и приятелството за което ми писа на лично.
За мене красотата не е това което си изредила по-горе,но както и да е...

mil4eto_
08-03-2008, 09:52
Всъщност една поддържана жена,може да изглежда добре дори и да не е "природно" красива.
И не разбирам защо под "пари" непременно разбирате пластичната хирургия. :shock: Една жена може да е страшно красива,но ако не се поддържа не мисля,че ще изглежда добре.

nejnaDROGA
08-03-2008, 09:59
Ако може без обиди става ли,аз не съм майка ти така да и говориш!
Това е мое мнение и като не ти харесва темата недей да пишеш в нея никой не ти е сложил въжето на врата.
Много ще си зле ако наистина си мислиш че всичко се купува с пари,та дори и приятелството за което ми писа на лично.
За мене красотата не е това което си изредила по-горе,но както и да е...
Ти наистина си .... :razz: Писах ти,че истинските приятели само не могат да се купят :razz: А и както ти казах щом за теб красотата не е тонове грим и операции,защо си писала,че не може някоя жена да е красива без да има средства?! :razz: Освен това аз си изразявам мнението!!!Това,че на теб не ти харесва въобще не ме грее!!!Освен това сама ми доказа колко си ... щом първо пишеш едно,а после си противоречиш :razz:
П.П.Ми айде кажи ни за какво са й на жената тези средства,щом не са за грим и някоя операция (ако се налага)?!?!?!?!!?!?

BrookeDavis
08-03-2008, 10:04
"Няма грозни жени- има неподдържани жени." ...а за това малко или много трябват пари..

DisciplineAndOrder
08-03-2008, 10:23
за да изглежда човек добре-да,защото евтината козметика съсипва кожата и след 2 години трябват двойно повече пари за поправяме на един вид грешката...

krem4et0
08-03-2008, 11:58
Има някои манекенки, дето с пластики и пак на нищо не мязат. Вижте Теди Велинова.....тя е отврат просто. За сметка на това имам 1 колежка, която почти не ползва грим и е страшно красива. Хубавият кон и под съдран чул се познава. Аз се поддържам, гримирам се, ползвам козметика, но тя не струва изобщо кой знае колко. А и съм инвестирала в няколко книжки с козметика в домашни условя, която прави чудеса с кожата и косата ми.......не е нужно да пръскаш хиляди, за да изглеждаш добре. А някои са супер трагични в лицето, че каквото и да правят.........пак са си грозни.

SeXyL[!]Nk@
08-03-2008, 12:05
krasotata e do vreme..sled opredelena vazrast trqbva i lqgane na hirurgi4eska masa ..a za da legnesh pod noja treat "MONEY"

Мойта майка е на 48 почти,а изглежда поне с 10 години по-млада,а не е легнала под хирургическата маса.....дори и много рядко се гримира.
А сички и казват, колко е млада и красива,дори и без грим.Така,че не е необходимо грим дори да си над 30,ако си си естествено красив,и ако си младолик. ;)

Seducti0n
08-03-2008, 12:09
Ествената красота също изисква подръжка, време и внимание.
Едно е даваш парите си за скъпи гримове, съвсем друго е при козметик...
не казвам, че е невъзможно едно момиче да изглежда добре и с малко налични средства, но не може и на черното да се казва бяло... :?

SeXyL[!]Nk@
08-03-2008, 12:09
Има някои манекенки, дето с пластики и пак на нищо не мязат. Вижте Теди Велинова.....тя е отврат просто. За сметка на това имам 1 колежка, която почти не ползва грим и е страшно красива. Хубавият кон и под съдран чул се познава. Аз се поддържам, гримирам се, ползвам козметика, но тя не струва изобщо кой знае колко. А и съм инвестирала в няколко книжки с козметика в домашни условя, която прави чудеса с кожата и косата ми.......не е нужно да пръскаш хиляди, за да изглеждаш добре. А някои са супер трагични в лицето, че каквото и да правят.........пак са си грозни.


Кремче,би ли ми казала,как се казват книгите?
Да си ги купя и аз.

stelenceto1
08-03-2008, 12:18
Важно е всяка жена да се поддържа. И за това не са нужни много средства. Всяка носи в себе си уникална красота :)

mysterious93
08-03-2008, 12:53
И аз съм на мнение че се купува!!и не говоря само за хирургическа намеса..просто самата козметика..едно е да дадеш 15 лева за фдт примерно съсвем друго е да дадеш 50!давам пример за мен и братовчедка ми..нямам възмножност да си купувам много и скъпи работи и рядко се гримирвам..а и да си сложа..то е колкото да изпъкне хубавото :-D докато тя..може да си позволи да ходи на козметик да й почивстват лицето когато поиска,страшно много почистващи гелчета и т.н.(дотук нищо особено) и после някви гримове за по над 40-50 лева(повечето де)и има разлика като застанем една до друга..и даже и да мога да отида на козметик за почисвтане,да си купя гелчета и разни тоници(аз съм го направила де :D ) не мога да я догоня с грима..или пък с дрехите и парфюмите за по над 100 лева..знам че има и други момичета и тук във форума които също могат да си позволят по скъпи неща и колкото д ами разправяте че скъпия грим не бил кой знай кво пак ще си остан а на това мнение!и ся не говорим че е по важно отвътре какъв си ами говорим затова че колкото по скъпи са нещата ти толкова по добре!и даже да има и по ефтини неща които да не са боклуци са голяма рядкост!

krem4et0
08-03-2008, 13:24
Nk@]
krasotata e do vreme..sled opredelena vazrast trqbva i lqgane na hirurgi4eska masa ..a za da legnesh pod noja treat "MONEY"

Мойта майка е на 48 почти,а изглежда поне с 10 години по-млада,а не е легнала под хирургическата маса.....дори и много рядко се гримира.
А сички и казват, колко е млада и красива,дори и без грим.Така,че не е необходимо грим дори да си над 30,ако си си естествено красив,и ако си младолик. ;)
Майка ми утре прави 54, а изглежда по-млада и свежа от майката на приятеля ми, която е на 42......Просто тя не се поддържа, не умее да се гримира, не умее да подбира добре дрихите си според фигурата и прочие....Нямам нищо против жената, ама е така. Майка ми си купи онзи ден 1 секси рокля около коляното с голямо деколте за 10 лв и мъжете я зяпат по улиците с увиснали уста........Не е нужно да има милиони, за да изглежда добре!

SeXyL[!]Nk@
08-03-2008, 13:30
Nk@]
krasotata e do vreme..sled opredelena vazrast trqbva i lqgane na hirurgi4eska masa ..a za da legnesh pod noja treat "MONEY"

Мойта майка е на 48 почти,а изглежда поне с 10 години по-млада,а не е легнала под хирургическата маса.....дори и много рядко се гримира.
А сички и казват, колко е млада и красива,дори и без грим.Така,че не е необходимо грим дори да си над 30,ако си си естествено красив,и ако си младолик. ;)
Майка ми утре прави 54, а изглежда по-млада и свежа от майката на приятеля ми, която е на 42......Просто тя не се поддържа, не умее да се гримира, не умее да подбира добре дрихите си според фигурата и прочие....Нямам нищо против жената, ама е така. Майка ми си купи онзи ден 1 секси рокля около коляното с голямо деколте за 10 лв и мъжете я зяпат по улиците с увиснали уста........Не е нужно да има милиони, за да изглежда добре!

Да и мойта сички мъже я зяпат по улиците,дори да е само с дънки.
Пък не се облича,кой знае колко особенно. :-D

6emet4e
08-03-2008, 13:34
Да,според мен красотата се купува... просто в днешно време,с достатъчно пари какво не можеш да направиш?!освен да си купиш мозък :-o

DYNAMIC
08-03-2008, 13:51
Нека така да го кажа..
ако си естесвено хубав,ок,супер,браво на теб,обаче трябват кинти да се поддържа тази хубост (независимо от пола и тука включваме ,не само козметика,но и дрехи,обувки сякакви прости на вид неща свързани с външния вид)

Но все пак ако имаме едно хубаво момиче и едно по-грозно,колкото и да се кляпа и гласи тази втората,първата винаги ще е пред нея :)

Slave4You
08-03-2008, 17:21
Imam mn poznati, koito davat ludi pari po kozmetici ot vsqkakyv sort, dermatolozi, friziori, grimiori i si kupuvat nai-skypite produkti ot nai-skypite magazini i 4estno kazano pove4eto ne stavat Mis Vselena :D Zavisi na kakvo 'nivo' e krasotata- moje da ne moje da se opravi daje s plasti4na operaciq, a pri nqkoi daje malko 4eren moliv i spirala moje da im pomogne mn.. a drugi sa si the best i bez ni6to. Abe kraen otgovor- zavisi
P.P.: mn sry za latinica, precaka se kirilicata toku 6to :S

SeXyL[!]Nk@
08-03-2008, 18:49
Кремче,забравих да отбележа,да е жива и здрава майка ти,и всичко най-най пожелавам на тебе,нея и вашето семейство. :smt006 :smt031

krem4et0
08-04-2008, 06:13
Nk@]Кремче,забравих да отбележа,да е жива и здрава майка ти,и всичко най-най пожелавам на тебе,нея и вашето семейство. :smt006 :smt031

Мерси, мерси... :-)

Kalista
08-04-2008, 20:54
Ако едно грозно момиче (не ми казвайте че всеки си има собсвена красота,защото не е така) си сложи един тон грим,нанесе го правилно и грима е скъп и качествен пак няма да изглежда красиво
Грима не е за да те направи да изглеждаш красив а за да подчертае красотата.

NuggeT
08-04-2008, 22:42
Важна е естествената красота и не според мен красотата не се купува с пари.Можеш да дадеш много пари,за да си красив,но ако нямаш естетическа красота,ако нямаш мозък,който да докаже,че си красив не само отвън,но и отвътре няма смисъл от каквито и да е пари за външа красота.

подкрепям с две ръце! \:D/

psychopath
08-05-2008, 02:52
естествената красота не може да се купи с пари :)

fenkatakrisi952
08-05-2008, 05:13
Според мен е важна естествената красота(но пък без гланц за устни за къде сме :D ).Естестрвено,че може да се купи красота-това са всички козметични продукти и процетури,които ни карат да се чувстваме добре,а всъщност разрушават нашата индивидуалност :lol: :shock: