PDA

View Full Version : Maika



cooool
08-02-2008, 20:11
Dnes stava sedmica, otkakto sam v 4ujbina na gosti na viu4o mi. Toi me pokani, plati bileta za samoleta i se griji za men tuk. Predi okolo 30 min maika mi se obajda po skype (za protokola skoro vreme, nikak ne se razbirame mn mn), ta tq me pita, kak se otnasq vuina mi kam men, az kazah dobre, za6toto e taka, posle pita kak az se darja kam neq i az kazah 4e ne se darja odbre, 4e sam divak (makar tova vaob6te da ne e taka, i az mislq se darja ako ne dobre to pone prili4no s vuina mi, koqto po narodnost ne e balgarka).. ta sled tova maika se razsardi i zatvori..
Nz za6to reagirah taka, no i tq vinagi se darji kam men kato kam "ne6to", koeto nqma dostoinstvo, i koeto nqma pravo da e qdosano, a kato mu e tajno i go boli (zaradi podigravkite ot maika mu), to pla4e - se prevry6ta v revlata, i q potapq s o6te podigravki... Neznam kakvo da pravq napravo. Da te vka6ti se grijat dovre za men, kolkoto im stigat silite, no imam 4uvstvo 4e maika, baba mi i dqdo mi (maikata i ba6tata na maika mi), 4e za tqh ne sam 4ovek, a nqkako lape, nqkakva maimunka.. A, pak otgore na vsi4ko, po 4esto se polu4ava, da te grybi, a da doide nqkoi gost vka6ti i da zapo4ne da te hvali, ta daje i da si izmizlq.. Ot vsi4kite tiq raboti, namrazih sebe si, za6toto neq ne moga.. i pak q slu6am kakvo mi govori, othvarlqm svoeto mnenie, i pak gre6ta.. sy6testvo bez 4uvstva.. nz kakvo da pravq :(

P.P. izvinqvam se za latinicata, no nqmam kirilizator...

mirelS
08-02-2008, 20:53
Moje bi maika ti prosto ne e mnogo chustvitelna :) A za tova pred gostite che te hvali .. moje bi kazva istinata i ne e sviknala na twb da ti gi kazva tezi hvalbi .. pogovori s neq.. :)

cooool
08-02-2008, 21:02
Naitina, i az ne moga da q razbera.. naistina, ima za kakvo da me hvali - imam otli4en uspeh, kato nqkolko godini ve4e sam v dr grad, za da u4a... do sega sam bila nai-dobrata v klasa, za vsi4ko, ili pone po uspeh ot disciplinite.. daskalite vinagi me hvalqt na roditelski sre6ti i t.n. .. no vka6ti ne se 4yvstvam kato jivo sa6testvo.. a ina4e maika, vui4o mi kato me vidq predi godini, kak mi se podigravat maika i babini, kaza 4e i tq bila taka navremeto, 4e sa i se podigravali tehnite.. vyob6te babini ne sa ne6to nared.. dqdo mi kre6ti za vsi4ko, i tem podobni..i ot vs godini, koito sa minali do sega, nikoga ne sa imali problemi s men, za6toto sam gi slu6ala, a efekta ot tova e - 4e predi godina edva, zapo4nah da godorq ot Az, ina4e vse be6e ot nie.. a e nz.. qvno o6te trqbva da hodq na psihoterapevt.. pak kato hodq se 4ustvam guzna 4e har4a tolkova pari za sebe si, kato gi nqma vka6ti, a ot cqlata rabota sam guzna 4e sa6testvuvam i mnogo 4esto mi se iska prosto da ne sy6tetvuvah..

mirelS
08-02-2008, 21:14
Ne trqbva da govorish taka.. sushtestvuvaneto na vseki ima smisul i shtom si se poqvila na tozi svqt znachi taka e trqbvalo i ima zashto .. Az predlagam da pogovorite s maika ti i semeistvoto da im pokajesh che mnogo gi obichash.. da gi razchustvash .. vqrvam che znaehs kak :)) uspeh..

cooool
08-02-2008, 21:23
V pove4eto slu4ai kato sme zaedno, a poslednata godina tova e rqdko - men po4ti nikoga ne me slu6at..