PDA

View Full Version : Изкуствени мигли



TomorrowCanWait
08-02-2008, 20:12
Миисля да си слагам изкуствени мигли..някой слагал ли си е някогаааааа :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: .....да ви попитам колко време издържаат и имат ли странични ефекти =)))~

Редактирано от Цвети
1-ва точка

sword
08-02-2008, 20:14
Изкуственото винаги ми е било противно.

TomorrowCanWait
08-02-2008, 20:16
Амиии попринцип аз не че искам или имам нужда....ще ми ги сложат и после най-вероятно щеее ми ги махнат и затова питам ако остана с тях или да ги махна е по-добре..искам да пробвам :) :) :) :)

_showy_
08-02-2008, 20:16
Аз съм си слагала само от тези, които се лепят-НЕ струват. :?
Чувала съм, че тези които ги слагат в салони са доста по-добри и издържат повече време. Едните които съм виждала на едно момиче не бяха нищо особено. :? Не бяха дълги.. Абе все едно нищо. Пък една девойка ми казваше, че са и ги направили доста дълги, че чак ги рязала. :) Не съм я виждала с тях обаче.
Иначе ако намериш добра оферта за дълги(много дълги), хубави мигли в салон, свиркай, че и мен ме интересува. :D

TomorrowCanWait
08-02-2008, 20:18
Амии от кой град си? 8) 8) 8) 8) 8)

_showy_
08-02-2008, 20:23
Амии от кой град си? 8) 8) 8) 8) 8)Аз ли? Пише го в профила ми. :)

TomorrowCanWait
08-02-2008, 20:26
Еее аз съм от варна :) :) :) :) :) :) ..... Аз попринципп изобщо не искам изкуствени мигли, но е една позната ме помоли понеже тя се учи да слага ии иска да "потренира" и ще ми слага най-вероятно :) :)












.

BaBy_bS
08-02-2008, 20:31
една саученичка беше подарила на друга моя съученичка изкуствени мигли.които тя сама си слагаше-седяха адски добре и бяха дълги (хубаво,а не грозно дълги).отваряха много красиво окото :)

RAWRRR
08-02-2008, 20:32
Тези от салоните са доста дълги,гъстотата им зависи от броя сноп4ета,които си слагаш.Едно сноп4е-2 лв.Обикновенно се слагат по 5 на всяко око.Издържат от седмица до две.Не си ли4ат.

Тези от магазина са с бяло лепилце,слагат се трудно,издържат най-много за 24 4аса и вероятността да си навредиш на твоите мигли е по-голяма.Струват 6-10 лв.Освен това трябва да замаскираш с нещо мястото,където си ги залепила,например с о4на линия или тъмни сенки.

Pliok0019
08-02-2008, 20:54
Аз имам доста дължи мигли и не ми е необходимо. Спореде мен изглежда гнусно и поне тези, които съм виждала си личи, че са изкуствевни.

moonbeam
08-02-2008, 20:59
на една приятелка и бяха сложили и седяха готино, но после каза, че заедно с тези снопчета се откъсвали и нейните мигли, та едва ли за две седмици (или там колкото издуржат) удоволствие си заслужава да загубиш и значителна част от твоите мигли

FelisDirus
08-02-2008, 23:53
Хм, това ми напомня на куклите от бала ми - изкуствена коса до кръста, изкуствени мигли, лещи, ноктопластика (отново изкуствено), след време и циците ще набозят със силикон.. баси, кое си остана истинско? Ако не ми бяха близки приятелки, щях да ги ебавам доста грубо (сега минаха само с лека ирония).

Не го разбирам тоя мерак да си изкуствена и го смятам за пълна глупост.

FelisDirus
08-03-2008, 02:02
Хм, това ми напомня на куклите от бала ми - изкуствена коса до кръста, изкуствени мигли, лещи, ноктопластика (отново изкуствено), след време и циците ще набозят със силикон.. баси, кое си остана истинско? Ако не ми бяха близки приятелки, щях да ги ебавам доста грубо (сега минаха само с лека ирония).

Не го разбирам тоя мерак да си изкуствена и го смятам за пълна глупост.

по-добре изкуствено красива,отколкото натурално грозна 8-)

Нали се сещаш, че всички тия неща не са гаранция за красота. :wink: Има една приказка - отзад - лъсната, отпред - блъсната.

Пък и би било интересно да се натискаш с някоя мацка и едната й леща да падне примерно - ще вкара готин поглед. Или докато я чукаш на задна, косата й остане в ръцете ти. Но няма да споря - всеки с вкуса си, райт? Съгласна съм, че има девойки, на които им отива, но като цяло съм против изкуственото. :)

TomorrowCanWait
08-03-2008, 19:27
Аз съм много против..щот сички в момента са изкуствени...то силикон ли не беше..изкуствена коса..силикон в устните....не знам ко още...мимии такъв е живота иии е голяма глупост...

не искам да оставете с впечатление че искам..просто моя позната се учи ииии искам да знам тайните за тея мигли :) :)

bogin4encetoO
08-04-2008, 09:18
ем попринцип аз ходя в един салон супер е готин има всякакви процедури..та най-новата им е точно изкуствените мигли..те не са като тея по магазините :) ...много по-готини са и вообще не се разбира че си с изкуствени мигли.. 8) ...до колкото разбрах се слагали косъм по косъм.. :D :D ...ставало бая бавно ...ама ефекта е страшен :wink: :wink: :wink: ...можеш ако искаш да ги удължиш...да ги направиш по-гъсти...с една дума квото си искаш... :D :D ..най-малко издържали един месец ... :wink: :wink: :wink: ...и по никакъв начин няма да ти навредят на миглите или очите :P :P ...