PDA

View Full Version : Излъга ме



just_m3
08-02-2008, 21:57
na4i mn mi e tejko da go pazq vsi4ko tova v taina imam nujda da go spodelq :( stana taka 4e xaresvax edno mom4e zapoznaxme se ..... i zapo4naxme da izlizame i taka no sled tova vidqx 4e e s dr momi4e ...... togava si kazah krai dotyk .... no sled tova edin den se vidqxme sprq me pogovorixme si i az es7 go otblasnax i posle pak si govorrixme kaza 4e e skasal s priqtelkata si i az mu povqqrvah 2 pat no mina se mesec stana pak sa6toto ..... priqtelkite mi mi kazaha 4e sa go videli s neq .... mislq 4e trqbva da sam nai golqmata glupa4ka na zemqta da mu povqrvam 3 pat... vie kakvo mislite ... (a vse o6t imam nqkakvi 4yvstva kam nego) :-#

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

FlipY
08-02-2008, 21:59
100% ли си сиг в приятелките си?

kubetkata
08-02-2008, 22:01
emiii..prekaleno slojna e tazi situaciq....ti si mu povqrvala nekolko p1ti i vijda6 sama kak1v e rezultata... :? ..mm po-dobre go ostavi...ako toi naistina te haresva i t.n. 6te nameri na4in da se vidite i t.n... :)

sladur4etyYy
08-02-2008, 22:04
е зависи какво са правили когато са били 2-мата. ако просто са се разхождали или са си говорили-няма от кво да се притесняваш. ако обаче са се целували примерно... :?

Erica
08-02-2008, 23:11
100% ли си сиг в приятелките си?

И междувременно можеш да поговориш и с него сериозно...в смисъл да се опиташ да разбереш дали те лъже отново или е искрен...Не приемай за чиста монета думите на приятелките си,не става въпрос, че те лъжат,но понякога в идеята си да ни защитят,много близки приятели всъщност ни пречат...и преувеличават...,а някои просто обичат да си поизмислят...По-добре да не е второто де,но все пак провери,всичко преди да предприемеш каквото и да е действие...

Whyniser
08-02-2008, 23:20
100% ли си сиг в приятелките си?

И междувременно можеш да поговориш и с него сериозно...в смисъл да се опиташ да разбереш дали те лъже отново или е искрен...Не приемай за чиста монета думите на приятелките си,не става въпрос, че те лъжат,но понякога в идеята си да ни защитят,много близки приятели всъщност ни пречат...и преувеличават...,а някои просто обичат да си поизмислят...По-добре да не е второто де,но все пак провери,всичко преди да предприемеш каквото и да е действие...
Присъединявам се за мнението да си поговорят като хората

Inncho
08-02-2008, 23:47
Тегли му шута :(

SimonE
08-03-2008, 00:17
можеш ако искаш да говориш с него..но щом го прави втори път..според мен няма смисъл..единственият ли е? потърси си някой друг..ако ли пък толкова много си го харесваш,поговори с него и ако и той наистина те харесва..ще спре да прави номерца :)

Ice
08-03-2008, 01:07
Имах подобна история.Според мен е по-добре да забравиш това момче, колкото повече му се доверяваш толкова повече ще страдаш.И всичко ще се повтаря отново и отново, не си заслужава повярвай ми знам какво е и си представям как се чувстваш, но трябва да продължиш напред.Сигурна съм, че ще си намериш половинка, която да те разбира и подкрепя.Просто се откажи, няма да ти е лесно, но така със сигурност ще е по-добре за теб. :(