PDA

View Full Version : Тъпа ситуация....



fuck_brainpants
08-02-2008, 22:38
Здрвейте ! Намирам се в една ужасна, забутана и още каква ли не история ! Е, ами ще разкажа.... 1-ното момче нека да му викаме Н, а другото Е :)
От няколко месеца, някъкво момче постоянно ми пише в аха (Н).... в последствие по някъква нелепа случайност разбрах, че го имам в скайп.. е, той беше грозен с отвратителен характер (тип, който мисли постоянно за бой).... Оказа се, че той се събира при новата ми компания.... но в нея имаше едно момче (Е), което ме зарибяваше (и то доста успешно). В началото нямах никъкви увлечения към Е , ала в последствие увлеченията започнаха.... За около 1 ден двамата взаимно се зарибявахме... До вечерта... тва момче Н го хванах да говори с Е .... ГЛЕДАХА МЕН !!!! Явно Н нещо му е казал, че ме харесва и Е се е дръпнал.... нз...От тогава Н все по-настоятелнио ми пише в скайп, а Е дето уш ме зарибяваше спря да води разговори с мен, най-много "дай една цигара"....
Е, сигурна съм, че разговорът между тях двамата е бил за мен...., но аз наистина мн харесвам Е ... дали има вероятност той още по -някъкъв начин да ме харесва.... ?

Моля, да бъда извинена за правописните грешки.... и искам съвети и мнения, а не някви спамове и ебавки.... !

Pliok0019
08-02-2008, 22:48
Да, ако те е харесвал преди едва ли мнението на някой от компанията би му повлияло. Пиши му в скайп, бъди по-настоятелна. Покани го да излезете...

fuck_brainpants
08-02-2008, 22:53
Тоя от компанията Н твърди че бил мн влюбен в мен.... пък и е мн корав... страх ме е да не направи нещо на Е

i_hate_you_but_i_love_you
08-02-2008, 22:57
Недей да се предаваш и.. майната му на Н! Като видиш Н му кажи в очите че го презираш и няма никакви шансове с теб и го блокирай и просто да не ти пука за него! Бори се за Е разбира се ако си 100% сигурна в чувствата си :-)
ехх как ти говоря.. все едно се познаваме :lol: :lol: :lol:

Pliok0019
08-02-2008, 23:01
Тоя от компанията Н твърди че бил мн влюбен в мен.... пък и е мн корав... страх ме е да не направи нещо на Е
Обясни му как стоят нещата. Кажи му, че не го харесваш. Малко е рано, но можеш да споменеш, че Е. ти е симпатичен.

Ice
08-03-2008, 01:19
Говори с него, не знам какво се чудиш още ?

BaiToq
08-03-2008, 06:39
Н ще пречука Е :grin:

Seducti0n
08-03-2008, 06:44
Преди да предприемеше каквото и да е, по отношение на Е, намери онзи другия хубавец и му обясни как стоят нещата-може и да те харесва, но щом ти не си падаш по него да те остави на мира и да не се меша.
След това, отиваш, говориш с Е и пак се зарибявате, ако усещаи желание и от негова страна...
Айде успех.
Не е толкова сложно, просто трябва да свикнеш с това да поставяш нахалниците на място, защото иначе цял живот ще се съобразяваш с другите и ще пропускаш много възможности.
Не прави тази грешка!

Crissy [*]
08-03-2008, 06:52
Преди да предприемеше каквото и да е, по отношение на Е, намери онзи другия хубавец и му обясни как стоят нещата-може и да те харесва, но щом ти не си падаш по него да те остави на мира и да не се меша.
След това, отиваш, говориш с Е и пак се зарибявате, ако усещаи желание и от негова страна...
Айде успех.
Не е толкова сложно, просто трябва да свикнеш с това да поставяш нахалниците на място, защото иначе цял живот ще се съобразяваш с другите и ще пропускаш много възможности.
Не прави тази грешка!

+1 ...

sexa_na_kompleksa
08-03-2008, 07:15
Поговори и с двамата. На Н. казваш колкото се може по-внимателно, но и в същото време достатъчно категорично, че не искаш да имаш нищо общо с него, а на Е. му казваш, че ти е симпатичен и примерно би искала да стане нещо повече...

krisiiiiito
08-03-2008, 07:23
трябва просто да поговориш с Н и да му обясниш всичко кажи му че не изпитваш чувства към него но не искаш да се карате и че харесваш Е аа след това бъди по настоятелна за Е - кажи му какво го е накарало да не говори толкова с теб да те избягва и т.н. ако разговора потръгне покани го да излезете

cherinka
08-03-2008, 10:03
Недей да се предаваш и.. майната му на Н! Като видиш Н му кажи в очите че го презираш и няма никакви шансове с теб и го блокирай и просто да не ти пука за него! Бори се за Е разбира се ако си 100% сигурна в чувствата си :-)
ехх как ти говоря.. все едно се познаваме :lol: :lol: :lol:
Точно така!
Блокирвай го тоя Н. отвсякъде и се стреми да си по-близко до Е. !
Недей да седиш на едно място и да слушаш тука хората кво ти говорят, а вече напрао си действай !
Игнори мигнори от всякъде за Н. ..........................

Junona
08-03-2008, 10:10
+1 за мнението на :cherinka: от мен :) :)

Josefinne
08-03-2008, 10:12
Да, бе, хора, как си представяте един як и доста склонен на бой, както го описва момичето, да приеме спокойно думите й " Ами, Н, ти си смотан, грозен и тъп и не ме кефиш, щото се кефя на Е. Духай!" :D Да, да, няма да ги пречука и двамата.
Според мен въобще не говори с Н, просто не му обръщай внимание. В смисъл не като ти говори да се правиш, че не го чуваш ( истории от 2ри клас ), ами просто не завръзвай разговори с него, като те попита нещо, му отговори спокойно и кратко. Просто се дръж хладно, но и спокойно с него, така че да няма повод да те обвини, че си го убидила с каквото и да е било.
Колкото до Е, с него можеш да действаш и по-настоятелно. Например можеш да го поканиш на среща :-) Сезонът е много подходящ за покана на " По мелбичка" например :). В случай, че се съгласи и наистина излезнете, не го нападай веднага с думите " Обичам те, защо не ми говориш, какво стана, ами Н...." И така натататък. Говорете си за някакви общи неща, за компанията, някакви спомени, закачайте се. Накарай го да се отпусне, да се смее и да си прекара добре. Покажи му, че го харесваш и че и ти си готин човек, без да му го казваш :).
Представи си, че Н. му е наговорил разни неща за теб, които не са верни, но Е. да е повярвал и затова да се е отдръпнал. Н. ми звучи, като такъв тип, който изповядва правилото, че на война и в любовта всичко е позволено.

Успех! :)

malko_kalpazan4e
08-03-2008, 14:25
emi za6to ne pogovori6 s E i ne si izqsnite ne6tata pokaji mu 4e haresva6 nego a ne H pokaji mu 4uvstvata si, i ako i E te haresva 6te ti otvyrne :)

Love0nlyMyself
08-03-2008, 18:05
погови и с двамата

sulley
08-03-2008, 18:23
всимаш единия,изритваш другия,само не оставай на сухо :)

S_L_A_D_U_R_K_A
08-03-2008, 19:05
Да, Е те харесва, обаче от приятелска солидарност към Н се е отръпнал (което ако е така говори много хубаво за Е)! В никакъв случай не давай повече надежди на Н, напротив даже се отръпни от него и покажи симпатиите си към Е!

balu4ka
08-03-2008, 19:18
Поговори с Н. и му сподели,4е нищо няма да се полу4и...ако не искаш да ти се ка4ва на главата или да провали всякакви възможности с Е.!!!Оба4е в никакъв слу4ей,не споделяй с Н. за Е. (най-малкото може да предизвикаш конфликт между двамата...)понякога не трябва да казваме вси4ко на неприятните хора . :? Успех с Е. :-)

fuck_brainpants
08-03-2008, 22:11
няма начин...... аз на скайпа нали знаете онова "/ме и пишеш песен" аз написах и оня "ОКС АЕ ЛЕКА НОЩ" оффф няма нищо да се получи :x :-x :shock: :smt089

vesinka91
08-03-2008, 22:24
nastoqvai i dai na H da razbere che ne se interesuvash ot nego i se posveti na E dano uspeesh :)

h0t_lipS~anD_kisSes
08-03-2008, 22:28
Недей да се предаваш и.. майната му на Н! Като видиш Н му кажи в очите че го презираш и няма никакви шансове с теб и го блокирай и просто да не ти пука за него! Бори се за Е разбира се ако си 100% сигурна в чувствата си :-)
ехх как ти говоря.. все едно се познаваме :lol: :lol: :lol:
+123456789987654321

Mu7k0
08-03-2008, 23:01
Недей да се предаваш и.. майната му на Н! Като видиш Н му кажи в очите че го презираш и няма никакви шансове с теб и го блокирай и просто да не ти пука за него! Бори се за Е разбира се ако си 100% сигурна в чувствата си :-)
ехх как ти говоря.. все едно се познаваме :lol: :lol: :lol:
+123456789987654321123456789987654322 :P

PeopleAlwaysLeave
08-03-2008, 23:04
Ми говори с Н и го попитай какво му е казал. Кажи му, че ти наистина харесваш Е, че нещата с него (Н) няма да се получат и да те остави да бъдеш щастлива... Или пък говори с Е ама така по-настоятелно, докато не ти каже за какво са говорили с Н не го оставяй на мира..