PDA

View Full Version : Причина ли е това за край на 3-месечна връзка?



alex_91
08-03-2008, 00:04
От няколко дни приятелят ми се държи странно(кратко лирическо отклонение-от друг град е и принципно утре трябва да се видим отново,не сме го правили от няколко меска) ,нз защо нещо ме накара да си направя профил в един сайт за запознанства,без снимка,просто да му пиша с чужда самоличност.Написах"ей,сладурче,kude uchish,mn си ми познат{}{}{}{}{}",отговорът му беше"ами нищо,ако искаш ме намери в скъпе",пратих някаква измислена снимка и вика"и ти си голямо сладурче,не си за изпускане",изтръпнах....утре възнамерявам да го попитам,дали си има приятелка и ше разбера как точно говори за мен,но се чудя друго....когато се чуем по тела вечерта,дали да спомена нещо от рода на "разочарова ме" или "не искам да ми казваш нищо,просто се замисли за вс,което правиш,дали е честно спрямо мен или разчиташ на това,че няма да разбера,поне малко чувство за вина не изпитваш ли" нещо такова...или пък другият вариант,когато се видим да се държа супер студено и да го кажа на живо..?!

Erica
08-03-2008, 00:10
Според мен,това което правиш е детинско!Няма смисъл от такива проби...,защото той по същият начин със пълно право може да ти заяви..."и ти ме разочарова...с недоверието си".Общо взето действията ти са "нож с две остриета"

SimonE
08-03-2008, 00:12
В никакъв случай няма да си признаваш,че си направила чужд профил само и само да го провериш..най-малкото ще ти се разсърди жестоко..Ако решиш че просто този човек не е за теб..кажи му го..но не му признавай за тази твоя постъпка..не знам поне аз ако бях постъпила така нямаше да си призная,от страх да не ме намрази :-)

Erica
08-03-2008, 00:14
Някой някога е казал "Дай да не се дебнем,щото ще се хванем :-D "
Има ли смисъл да продължавате,след като му нямаш доверие,замисли се и над това...

П.П. Кратко допълнение.

Ice
08-03-2008, 01:15
Не е трудно да си поговориш с него предполагам, защо се държи така.По-добре не споменавай нищо за този профил и, че си му писала, но ако толкова държиш пиши му пак..Ако ти е чак толкова интересно, но според мен няма смисъл.Най-добре ще е да си изясните всичко когато се видите, и да разбереш какво става с вашата връзка. :)

vesinka91
08-03-2008, 04:52
Tova koeto pravish da go probvash e mnogo greshno zamisli se che ako toi ti kaje che si ima gadje i posle razbere za drugiq profil ta toi shte se pochuvstva razocharovan i krai s vryzkata vi...neznam po dobre prekrati tazi igra...

Crissy [*]
08-03-2008, 05:38
Мисля че не си постъпила правилно като си правила чужд профил..Незнам , но според мене нормално като види снимка на момиче от нета и да каже нещо такова ;) Но ако говориш с него на тази тема не му казвай за този профил :) Айде успехх :)

Seducti0n
08-03-2008, 06:26
Здравей.
Няма значение това от колко време сте заедно, защото от подобно отношение би го заболяло всеки... :?

Не разбирам защо я упреквате?! За да прибегне до тази крайност, явно се е съмнявала в него или пък се е почувствала несигурна и е решила да провери как би постъпил той, ако самата тя създаде подобна ситуация...
Е, останала е разочарована, всеки би останал на нейно място.Самия факт, че момчето е проявило интерес без дори да е видял снимка, говори много.
Моя съвет е да не се сдухваш и да не се издаваш сама.Като си се хванала вече на хорото, ще го играеш...
Бъди много внимателна и ненастоятелна, защото иначе ще се усети, че има нещо гнило в тази цялата работа...
Иначе, докато го проверяваш, можеш да кажеш, че нямаш нет/в зависимост от това, колко дни ще са ти необходими, това е още един бонус...
Успех:)

Vikitooo
08-03-2008, 06:36
Пича дефакто нищо не е направил!!!
Нямаш причина заради, която да се държиш студено, да му се мусиш или тем подоббни.
Е аз какво като си имам приятел, само да видиш какви работи се пишат по skype ayyy 8-)

BaiToq
08-03-2008, 06:36
Нямало е смисъл от това,
което си направила.
Но може би и без това 3-4 месеца
е пределът за връзка от разстояние... :(

sexa_na_kompleksa
08-03-2008, 07:01
Според мен не е станало нищо страшно. По-добре не се издавай, че това си ти, защото това веднага ще стане повод за скандал. Ако му нямаш доверие, поговори с него и евентуално се разделете. Но да го "изпитваш" по този начин е детинско...

Ifchetu
08-03-2008, 07:17
Мисля, че си постъпила правилно, защото понякога момчетата имат нужда от проверка. А именно да видиш какво прави той, когато не е с теб. Дали задява други момичета или ти е верен. Лично аз, ако някой ми пише така в скайп или в някой сайт, където имам регистрация - не му отговарям, понеже държа на моят приятел. Мисля, че ако той дйржеше на теб нямаше да отговори на тайнственото момиче, за което си се представила. Помисли добре дали ще му простиш или ще му позволиш да се държи така с другите момичета.

krisiiiiito
08-03-2008, 07:17
моето мнение е че не е трябвало да правиш този профил само за да го проверяваш .. но от друга страна нещо те е провокирало за да направиш така .. поговори с него и изястете всичко но ми се струва че и той не е цвете 8-) айде успех :)

Blab
08-03-2008, 07:36
Ако бях на теб - ник'ви въпроси, ник'ви обяснения. Аста-ла-виста, бейби... и те така.

Silvi21
08-03-2008, 07:41
mii nqma kvo se razpravq6 az na tvoe mqsty parvy se zamislq dali voob6te toq 4ovek zaslujava da go probvam ili samy da si izvadq izvodi ot negovite 4atove i bez obqsneniq da mu biq 6uta ti re6ava6:}

princesa_viki
08-03-2008, 08:11
А я си представи,че той заради това се разсърди и тн.Това е само чат,не е тръгнал да ти изневерява наистина все пак.По-добре не му пиши вече и не му казвай за случката

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2008, 08:18
апфф..това, което прави може и да е грозно, но той ако започне да я зарибява, като си мисли, че е друго момиче, не е ли по-малко долно?

Всички сте големи моралисти иначе. Аз не бих постъпила като нея, но пък ако разбера, че Той се зарибява и с други он-лайн... да си обира крушите. Баси. Нали уж 'ходят'?! Или приемаш, че имаш връзка с някого и си седиш на **задните части**, или нямаш връзка и си развявай **к'вото искаш**, където искаш.

А до авторката, каквото искаш прави, но го прави на живо. По телефона е тъпо, най-малкото, защото може лесно да ти затвори и да останат много недоизречени неща. Той, че ще се разбеснее, ще се разбеснее, но поне да сте наясно.

machoka
08-03-2008, 08:24
'зарибявката' онлайн и 'истинското ходене' нямат нищо общо - не виждам проблем да си ползваш сайтовете за запознаства просто за разговор с някой. Когато държиш на даден човек и си с него, би трябвало да му имаш някакво доверие. Да не му позволяваш да ползва сайтове за запознаства и да късаш с него заради тях е същото, като да му проверяваш смс-ите, да следиш с кой излиза и т.н.
= ограничено, ревностно държание.

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2008, 08:27
Едно е да си говориш с някого, съвсем различно е да се 'зарибяваш', 'миличко, сладурче, тортичке, пастичке, красавице, ща изпапам, ща скъсам' и т.н. (: Това май има разлика от едно обикновено 'здрасти, как си' и т.н.?! :)

Love0nlyMyself
08-03-2008, 08:30
доверието крепи една връзка ... сама си праи изводите от тва

machoka
08-03-2008, 08:30
доверието крепи една връзка ... сама си праи изводите от тва

^^

alkobalko
08-03-2008, 08:36
На мнение съм, че много по-добре ще е да поговориш с него, вместо да лъжеш по този начин. Все пак изборът си е твой, но моето мнение е, че това няма да доведе до нищо хубаво.

sh3_1s_7h3_0n3
08-03-2008, 08:38
Никой не е казал, че това е начина да се 'проверява' или да се 'изпробва' 'любимия'. То така или иначе ако ябълката е гнила, ще си проличи дли така, или по друг начин. Но тя ВЕЧЕ го е проверила, к'во говорите общи приказки?!

basson
08-03-2008, 08:41
Ако разбера че приятелката ми ме проверява по тоя грозен начин, без да ме попита защо-какво и как, повече няма да имам доверие в нея съответно нещата са свършени.

JJ-JokeJokey
08-03-2008, 08:55
Аз пък ще ти кажа, че си имам гадже. Няма нещо на света, което да обичам повече от нея. Тва не ми пречи да кажа на някоя виртуална никаквица "Голямо сладурче си" или "ше те скъсам от секс" или каквото и да било от тоя род... щото знам, че тва никога няма да стане аз самия няма да го позволя... Тва, че той е искал скайп. Тва вече е подло. Или ше си говорят глупости или наистина мисли да действа. Съвет? - Мисли за себе си! Бъди честна! Не играй игри не си дете!

basson
08-03-2008, 08:58
Много правилно. Понякога празните приказки наистина са празни, било то и такива лигочи.

alex_91
08-03-2008, 09:32
Аз пък ще ти кажа, че си имам гадже. Няма нещо на света, което да обичам повече от нея. Тва не ми пречи да кажа на някоя виртуална никаквица "Голямо сладурче си" или "ше те скъсам от секс" или каквото и да било от тоя род... щото знам, че тва никога няма да стане аз самия няма да го позволя... Тва, че той е искал скайп. Тва вече е подло. Или ше си говорят глупости или наистина мисли да действа. Съвет? - Мисли за себе си! Бъди честна! Не играй игри не си дете!

има над 1000 абоната,кой знае колко курви е зарибявал,бтв много пъти сме се карали заради коментари,които пише и уж спира да пише....И другият въпрос-когато се видим утре,как да се държа?Дистанцирано,намусен о без да казвам нищо или просто да спомена това,че трябва да се замисли и да даде сметка на себе си какви ги върши

machoka
08-03-2008, 09:44
Като се видите не си мълчи, а ГОВОРИ - кажи му нещата, които пишеш тук. Иначе няма никакъв смисъл от връзката ви.

Junona
08-03-2008, 09:44
Щом си направила тази проба може би е имало защо, но според мен по-правилно решение щеше да бъде да го попиташ направо в очите нещото, което те притеснява дали е вярно... А ако си нямала смислена причина просто това което си направила е било излишно... Макар и да са минали 3 месеца от както сте заедно явно все още не сте си изградили една стабилна връзка ( ДОВЕРИЕ..приятелство..любов та,която идва по някое време...близост...нежност..ст раст...интимни отношения..и...още много неща на които е необходимо да се разчита в 1 здрава връзка...) моят съвет е или да прекратиш започнатото ако не си имала наистина причина и да си затвориш очите за това че е направил комплимент на друго момиче .. може дори да го е направил само защото е мил и не иска да я обиди ако не му е харесала..нвм.. или ако нещата станат по сериозни - поговорете само 2мата и се изяснете какъв е проблема от къде идва и дали ще можете заедно да направите компромис и да се справите :) Успехче от мен .. :)

cherinka
08-03-2008, 09:57
Ма кво е тва "Разочароваш ме" и дрън дрън.. кво те е разочаровал !? Кое му забранява да си пише с други момичета и най-вече да им прави комплименти? Еми извинявай не може да е само с теб и да не обръща внимание на други хора.. най-вече, че за 3 месеца ти искаш нещо толкова голямо и много от него...
Като се видите просто си се дръж нормално.. както винаги,човека нищо лошо не е направил като си е разменил скайпа тамс няква модама, която си ти явно.
С този профил, който ти сама си направила и си му писала, така единствено ти си създаваш сама неприятностите.
.......

Seducti0n
08-03-2008, 10:24
доверието крепи една връзка ... сама си праи изводите от тва


Явно не е оправдал гласуваното му доверие и в момента мацката си търси повод/да го хване в крачка едва ли не/
Щом не отдавате толкова голямо значение на зарибявките он-лайн, защото така сурово я съдите за това, което прави, за начина по който тества приятеля си...
Той твърде лесно може да се измъкне с думите-"Чатовете с девойки от сайтове са по между другото", при което от страна на авторката да последва отговор -"Правенето на регистрации с цел да проверява това на колко държиш на мен, също е по между другото"
Щом се е стигнало до тук, ясно колко стабилна е връзката им... :?

Seducti0n
08-03-2008, 10:27
Ако разбера че приятелката ми ме проверява по тоя грозен начин, без да ме попита защо-какво и как, повече няма да имам доверие в нея съответно нещата са свършени.

Хммм, ами ако приятелката ти с право не ти е имала доверие, кво правим?

Josefinne
08-03-2008, 10:33
Амии, като си тръгнала, можеш и да го разпиташ с чуждата самоличност, щом се чувстваш несигурна. Но по-скоро ще се усети и ще ти се разсърди много злобно. Не мисля, че е направил кой знае какво, просто е казал, че момичето на снимката е хубаво. Какво от това? Ти като вървиш по улиците не виждаш ли хубави момчета, за които си мислиш " Не е за испускане". Но си знаеш, че си имаш гадже и си го обичаш. Това не означава нищо. Колкото до Това дали ти самата като себе си да промениш по някакъв начин отношението - НЕ, в никакъв случай не му показвай, че знаеш нещо, не му намеквай. Тия две самоличности трябва да останат напълни скрити от него.

ilovecoffe
08-05-2008, 11:46
мила това са лапешки истории
няма смисал всяко момче ще ти каже така и аз преди правих такива неща
не мисля че трябва да слагаш край на връзката си с този човек :-D

MonSitY
08-05-2008, 12:01
май не си достатъчно зряла за да ревнуваш от такова нещо прекалено безобидна вина е извършил за да късате.щом му нямаш доверие...лошо :(
айде кат си почнала го пробваш го питай за гаджето ама да не се издадеш че кат гледам и тва мислиш правиш.незнам помисли искаш ли да си с него.... и защо не му вярваш

sulley
08-05-2008, 12:38
ами,аз ли4но не бих постъпила така,но и без това си запо4нала,продължи с маскарада и да видим.поне ще знаеш дали да му имаш доверие,проверката не е нещо лошо,ще си наясно.нещо,запо4нало като игра,но може да свърши с добра поука. :)

soul1199
08-05-2008, 12:41
kaji my li4no,nedei po skype,no v nikakav sly4ai ne my kazvai,4e si si pravila profil i 4e si my pisala komentar

balu4ka
08-06-2008, 05:59
Не знам,но наистина щом си го проверявала...зна4и най-малкото си имала основание .До това за искането на skype..та ти си му казала,4е ти е познат от някъде,той може би е искал да види "кое е това моми4е"все пак си нямала снимка в сайта !!Но има и друго ...в нета мом4етата са такива,играят си с моми4етата и ги свалят и някакви такива глупости :? В краен слу4еи играй,до тогава ,до когато се увериш,4е за това мом4е не си струва!!Но и от твоя страна не е редно ...да правиш такива крайни неща,защото ако му кажеш за тези правения на "агент под прикритие "мислиш ли, 4е много ще го зарадваш...ако му кажеш смятай,4е ве4е не си му нужна! :? :?

unicorn_f
08-06-2008, 12:02
според мен си постъпила тъпо като си направила това,но поне го довърши до края и не му казвай нищо по тела... :?

OpenedSky
08-06-2008, 21:40
Ам ми ти му нямаш доверие душо ... кво очакаваш ?!

Pliok0019
08-06-2008, 21:57
Това, че приятелят ти е казал на някакво момиче, че е красива/сладка/секси не означава, че се опитва да бъде с нея. Това не е изневяра.

Щом не му вярваш до такава степен според мен няма смисъл да бъдете заедно. Като се разделяте, недей да му споменаваш "Теста".

tedy_hi91
08-06-2008, 22:28
Според мен нямаш причина да се цупиш.Момчето нищо не е направило.Тв, че бил флиртувал в скайп или незнам си в кой сайт....чудо голямо.И аз си имам приятел ама .... (айде да не продължавам :oops: )

eveto_xx
08-07-2008, 00:11
Според мен,това което правиш е детинско!Няма смисъл от такива проби...,защото той по същият начин със пълно право може да ти заяви..."и ти ме разочарова...с недоверието си".Общо взето действията ти са "нож с две остриета"
Ами явно е имала за какво да е недоверчива, не е нож с две остриета, стига да си добър оратор..

UnaBletoLoVeU
08-07-2008, 02:50
Аз съм правила нещо подобно, но от скайп и при други положения.
Но в крайна сметка, момчето като разбра не беше нито ядосано, нито разочаровано. (май)
Все едно...минало е.
Не знам защо всички го оправдавате.
Вярно, не е направил нещо кой знае какво, но така се почва.
"Не си за изпускане" не звучи много...казано просто "ей така".
Можело е да каже редица други неща, които не звучат така предателски, и в същото време да покаже, че момичето си е симпатично, но не мисли, че може да стане нещо между тях.

alex_91
08-15-2008, 13:57
май не си достатъчно зряла за да ревнуваш от такова нещо прекалено безобидна вина е извършил за да късате.щом му нямаш доверие...лошо :(
айде кат си почнала го пробваш го питай за гаджето ама да не се издадеш че кат гледам и тва мислиш правиш.незнам помисли искаш ли да си с него.... и защо не му вярваш

Ne vqrvam na abs nikogo i postoqnno se sumnqvam...harakter....

ImmortalForever
08-15-2008, 14:13
Ооо скъпа зарежи го, видяла си достатъчно или по-точно прочела.Спокич!3 месеца не са много- ще го забравиш-риба в морето колкото искаш!Действай!Не задълбавай нещата-слагай края и да се оправя сам като е такъв!Права си да не му вярваш!Той е мъж!напълно те подкрепям!

iiirish
08-15-2008, 16:21
По принцип аз не бих изпуснала възможноста да му натрия истината в очите. За какво ти е да го правиш по телефона или по скайп? Когато го затапваш, най-сладкото нещо е да видиш тъпата му овча физиономия на хванат в крачка :o И все пак не се хаби много - подобни боклуци не заслужават да ги качваш на пиедестал, дори и само за да ги оплюеш на него :)

InFaTuAtEd
08-18-2008, 12:48
доста глупав е начина,по който проверяваш гаджето ти,все някога истината ще излезе наяве и тогава ще бъде много по-лошо. :booooomb: