PDA

View Full Version : Нужда от съвет =]



Vikitooo
08-03-2008, 03:20
Здравейте муцани :-)

Знам, че не сте доктори и не можете да ми помогнете, но поне може да дадете някой друг съвет.

До сега не съм имала никакви здравословни проблеми, или по-точно женски проблеми. Но от преди 2-3 дни осетих някакво много странно чуство там долу, парене, даже болка! Като видях се изплаших! Нещо подобно на пъпка, но по-точно на тия афти където се получaват в устата. Сещате ли се? Но просто е 100 пъти по-гадно!!!

Мисля, че знам защо се получи така. Дойде ми цикъла преди няколко дни и аз ползвам превръзки, и сигурно от топлото, мястото долу се е запарило. А иначе хигиената си я имам! Но това е само предположение, не съм сигурна дали е от това.

Боли ме и ме дразни! За секс не ми се мисли какво ще е. На майка ми казах, но тя ми предложи да го намажа с тоя крема Бочко и да изчакам известно време иначе не гинеколог ще ме води.

Охх не ми се ходи на гинеколог, ама хич! Я споделете Вие имали ли сте подобен проблем? :?

desislava
08-03-2008, 03:28
Виж кво, пич, отивай на лекар! Тия неща е добре да се прегледат, може да е нещо безобидно, което да се оправи и от само себе си, но ако е нещо сериозно ще съжаляваш цял живот, че си постъпила лекомислено!

Vikitooo
08-03-2008, 03:30
Виж кво, пич, отивай на лекар! Тия неща е добре да се прегледат, може да е нещо безобидно, което да се оправи и от само себе си, но ако е нещо сериозно ще съжаляваш цял живот, че си постъпила лекомислено!

Пич? Жена съм бе 8-)

desislava
08-03-2008, 03:37
Пич? Жена съм бе 8-)ОК, пудел. Това е само формално обръщение. Хич не се и съмнявам, че си ;)

Vikitooo
08-03-2008, 03:42
Не ми се ходи на гинеколог!!!!!!!! :-# :smt086 :smt012

ElinoOor
08-03-2008, 05:30
Ми на мен ми се получи нещо подобно и ми мина точно от бочко 8-) аз винаги каквато рана ли, боли ли ме все с бочко мажа и все минава :lol: Айде успех дано и при теб да стане ако не ще ходиш няма къде да бягаш :) ...

fiama
08-03-2008, 06:25
Ако е като тези херпеси, които излизат на устата, не е хич безобидно. Дори може да е венерическо заболяване. Добре е да посетиш гинеколог. Никак не мога да си обясня какъв е този ужас от лекарят, как момиче, което води полов живот няма да иска да иде на лекар! Може и нещо съвсем безобидно да е, спарване от превръзката или протриване при секс, но при всички положения, иди да го види лекар! И все пак не разбрах къде точно се намира тази афта?

LadyDy
08-03-2008, 09:27
Трябва да идеш! Това е сериозно, повярвай! :?

BurningDesire
08-03-2008, 13:51
Трябва да идеш! Това е сериозно, повярвай! :?

Наистина може да е и нещо наистина сериозно. Иди на лекар. От какво те е страх? Не боли. Както го описа това нещо може да е и серизно, може и да не е, но във всички случаи иди, най-малко поне ще си направиш профилактичен преглед, които, между другото жените трябва да си правим всяка година!

Presley
08-03-2008, 16:10
Отиди при специалист.

"Не ми се ходи"-тогава си трай и търпи.

P.S - Усещам ;]

Vikitooo
08-04-2008, 02:21
Еее Да Ви се похваля!!! :grin:

Мина ми! Еxx тоя Бочко, голям доктор бее ей 8-) :-)

Likantrop
08-04-2008, 21:32
имах такъв проблем преди време и мина точно от бочко 8-) 8-) 8-) ноо няколко месеца по късно,бях пред пълен ужас когато усъзнах 4е 2 месеца имам този проблем и точно да посетя пинеколога и минаа :) :) :)