PDA

View Full Version : Басиии Живота ;( ;( ;( ...



love__you
08-03-2008, 07:30
Пфф Защо живота винаги трябва да е толкова ШИБАН??? Луд съм по едно моми4е от малак(от както се помня).Немога и немога да я забравя :( просто вече незнам колко години наред ама сиг са поне 8 не спирам да мисля за нея. постоянно тя ми е в ума. Дори и да имам връзка с някое друго моми4е неспирам да мисля за нея... Проблема е там че тя е от другия край на Б-я.В годината се виждаме за 7-10 дена, Но постоянно мисля за нея и толкова много я харесвам, толкова много я обичам 4е абсолютно всичко на този свят бих напражил за нея.Ако трябва и живота бих си дал за нея.И каквото и да правя постоянно се за нея мисля, постоянно я сънувам,по цял ден и цяла вечер мисля за нея.НАПРАВО СЕ ПОБЪРКВАМ :( :( :(
Има и друг проблем... тя си няма и на идея за мойте чувства спрямо нея.А немога да и призная защото незнам как ще реагира, а дори и да знае каква полза щом сме толкова далеч един от друг.Хора направо се побърквам от тези мисли.Не зная какво да правя, нито какво да мисля вече... :( :( :?
Обичам я от цялото си сърце и колкото и да пробвам не бих могъл да я забравя, защото освен че я харесвам адски много, имам чувството че сърцето ми е тотално завладяно от нея. Това за мене не е ЖИВОТ. :shock: :shock: :( :( :(

krisiiiiito
08-03-2008, 07:37
разбирам те напълно но колкото и да не ти се вярва ще я забравиш а аз мисля че нещата за вас няма как да потръгнат защото все пак не се виждате ччесто и тя не е от твоя град преодолей го в живота има и скапани моменти :? :-o

svetlidim
08-03-2008, 07:41
Ами аз мисля,че следващия път като я видиш трябва да си поговориш с нея доста , за да разбереш заета ли е и т.н. пък и да й покажеш повечето си добри черти......Може досега да не те е виждала по този начин който ти я виждаш.Затова ще е добре да опипаш почвата преди да й кажеш, но като че ли трябва да действаш,защото 8 години са много !!!!!

Seducti0n
08-03-2008, 07:44
Проблема си е изцяло в теб!
Научи се да бъдеш решителен и открит...какво толкова сложно намираш в това, просто да признаеш какво чувстваш, ащо ще и на другия край на света да е?За какво ти е да я обичаш толкова много, при положение, че цялата тази обич остава вътре в теб?!
Намери начин, събери сили и и кажи какво ти е на сърце, пък да става каквото ще.
П.С-частицата "не" се пише отделно от глагола/не знам, не искам, не мога и т.н/

Crissy [*]
08-03-2008, 08:07
Лелее .. 8 годинии .. Много бее .. Аз пък си мисля,че просто защото я виждаш рядко и ти е като някаква мечта ли ддз.Ми освен да и кажеш не знам какво друго може да направиш.Все пак е достатъчно далеч,но след като тя узнае според мен ще ти е по леко.Айде успех :)

BaiToq
08-03-2008, 11:08
Мислил ли си за самоубийство?
Може би е време да помислиш. :grin:

vamp
08-03-2008, 11:13
Пфф Защо живота винаги трябва да е толкова ШИБАН??? Луд съм по едно моми4е от малак(от както се помня).Немога и немога да я забравя :( просто вече незнам колко години наред ама сиг са поне 8 не спирам да мисля за нея. постоянно тя ми е в ума. Дори и да имам връзка с някое друго моми4е неспирам да мисля за нея... Проблема е там че тя е от другия край на Б-я.В годината се виждаме за 7-10 дена, Но постоянно мисля за нея и толкова много я харесвам, толкова много я обичам 4е абсолютно всичко на този свят бих напражил за нея.Ако трябва и живота бих си дал за нея.И каквото и да правя постоянно се за нея мисля, постоянно я сънувам,по цял ден и цяла вечер мисля за нея.НАПРАВО СЕ ПОБЪРКВАМ :( :( :(
Има и друг проблем... тя си няма и на идея за мойте чувства спрямо нея.А немога да и призная защото незнам как ще реагира, а дори и да знае каква полза щом сме толкова далеч един от друг.Хора направо се побърквам от тези мисли.Не зная какво да правя, нито какво да мисля вече... :( :( :?
Обичам я от цялото си сърце и колкото и да пробвам не бих могъл да я забравя, защото освен че я харесвам адски много, имам чувството че сърцето ми е тотално завладяно от нея. Това за мене не е ЖИВОТ. :shock: :shock: :( :( :(

Вярвай ми,това ти е детската любов,трудно се забравя,но и тя се забравя.Другия вариант е да е взаимно,да заживеете заедно,да се обичате много,2-3 деца,женене,после баба и дядо ставате,ама това ми прилича на блудкав филм...Ако толкова я обичаш и манията е такава премести се за няколко месеца при нея,тръгни с нея,виж как ще тръгне,намери си работа и живейте заедно.Нали каза,че си готов на всичко...Бас лова обаче че дори 16 години нямаш ;)

Josefinne
08-03-2008, 11:15
Ей на т'ва му се вика фикс идея :D Ами, разбий си главата и я изкарай от там през дупката в черепа. Ебавам се. Просто насочи вниманието си към хора, които са около теб и осъзнай, ч е това не е любов, а обсебваща фикс идея :) Любовта трая максимум 3 г ;) Научно доказано.

Love0nlyMyself
08-03-2008, 11:16
треа да и кажеш следващия път ...

MayKyTy
08-03-2008, 11:41
ти не я познаваш добре, от къде за Бога ти хрумна че даваш всичко за нея..... като заживееш с някоя няколко месеца тогава викаи че я обичаш (и аз съм си мислил че обичам ама наааа ) 8-)




az знаm,че утре ,може би ... най-хубаwоtо nещо наwярно преdстоi ;]]Smile


какво е това изродско писане бе след ТоЗи СтИл т0vа лi е новата тенденция.,.... много проста работа тфа поколение на никаде не варви
+1 (и за 2-те неща, които си писал)
Не честно много сте ми забавни като почнете да "давате всичко" за някого, дет нямате не просто кой знае колко общо, ами даже почти нищо общо :lol: :lol: :lol:

love__you
08-03-2008, 11:50
Nemoga da q zabravq. Siguren sam v tova kakto i 4e vinagi 6te q obi4am.I ne e detska lubov a istinska. Probval sam se da zabravq, daje kogato sam hodel s drugi momi4eta.. nestava i nestava! Nikoga nqma da moga da q zabravq. Prosto tq e 4ast ot men :( :( :( :(
A za mnenieto 4e ne se poznavame dobre iskam da kaja 4e mnogo dobre se pozavame ot syvsem syvsem malki. Naprao 6te otka4a :( :( :( :(
I nikoi nemoje da me razbere :( :( :(

balu4ka
08-03-2008, 11:54
вземи...и кажи и си дай спокойствие на душата :) 8-) :lol:

MayKyTy
08-03-2008, 11:58
вземи...и кажи и си дай спокойствие на душата :) 8-) :lol:
Най-добре да си вземе някви успокоителни той ... ама първо да се консултира с чичо доктор :?

sladur4etyYy
08-03-2008, 11:58
пи4 ти си адски вманиачен :D гледай да не мислиш за нея, все ще я забравиш,обаче твоето наистина е мания,нищо пове4е :?

love__you
08-03-2008, 11:59
a i po drugite komentari v temata. na 18 god sum. naistina mislel sum si da i kaja za tova koeto izpitvam... no kakva polza sled kato sme dale4 edin ot drug i nemoje da budem zaedno :(

MayKyTy
08-03-2008, 12:07
a i po drugite komentari v temata. na 18 god sum. naistina mislel sum si da i kaja za tova koeto izpitvam... no kakva polza sled kato sme dale4 edin ot drug i nemoje da budem zaedno :(
А ти хем сърби, хем боли ... Айде намисли си сега какви точно отговори желаеш да получиш от нас "кажи и" или "не и казвай" щото ако мислиш да контрираш всеки отговор с "ама тооо къф е смисъла", ще усетиш, че има положение и ре-контра, в което някой като мене дет не са му издържали нервите ще ти каже "еми няма смисъл ... хващай ножа и си решавай проблемите ..." :o :o :o :? :? :?

o4arovatelnata
08-03-2008, 13:07
ami kaji i 4e q obi4a6 , moje i tq da ima 4uvstva kum teb , ami ako edin den razbere6 4e i tq te e obi4ala i si izpusnal istinskata lubov, bori za lubovta si :grin:

malko_kalpazan4e
08-03-2008, 14:11
da jivota e gaden naistina, no ako se opita6 da q zabravi6 sm sigurna 4e 6te uspee6. moqt syvet e zabravi q, nameri nqkoe momi4e s koeto 6te se zaedno prez po golqmata 4ast ot vremeto i 6te vidi6 4e 6te q zabravi6 :)

love__you
08-03-2008, 16:09
mislil sam go. godini nared se probvam da ne mislq za neq , da q zabravq, no ne stava i nestava. Prosto tolkova mnogo q obi4am 4e nikoga nqma da zabravq za tazi lybov :( :?

soul1199
08-03-2008, 16:13
Проблема си е изцяло в теб!
Научи се да бъдеш решителен и открит...какво толкова сложно намираш в това, просто да признаеш какво чувстваш, ащо ще и на другия край на света да е?За какво ти е да я обичаш толкова много, при положение, че цялата тази обич остава вътре в теб?!
Намери начин, събери сили и и кажи какво ти е на сърце, пък да става каквото ще.
П.С-частицата "не" се пише отделно от глагола/не знам, не искам, не мога и т.н/+++1

love__you
08-03-2008, 16:22
6tom ste kazali 4e problema e v men...dobre sigurno 6te ima ne6to takova no ne iskam da i spodelq za 4ystvata si sprqmo neq za6toto neznam kak 6te reagira...kakvi posledici moje da ima...

i po drugiq vypros. probvam ve4e godiini nared da ne mislq za neq i da zabravq.. no nemoga. prosto tq e stanala 4ast ot mene

vesinka91
08-03-2008, 20:35
po dobre se opitai da go preodoleish tova ne e vryzka a mychenie da se vijdate tolkova rqdko...

cinderella_gugutka
08-03-2008, 20:39
еми оженете се бе 8-)

Whyniser
08-03-2008, 20:41
Пфф Защо живота винаги трябва да е толкова ШИБАН??? Луд съм по едно моми4е от малак(от както се помня).Немога и немога да я забравя :( просто вече незнам колко години наред ама сиг са поне 8 не спирам да мисля за нея. постоянно тя ми е в ума. Дори и да имам връзка с някое друго моми4е неспирам да мисля за нея... Проблема е там че тя е от другия край на Б-я.В годината се виждаме за 7-10 дена, Но постоянно мисля за нея и толкова много я харесвам, толкова много я обичам 4е абсолютно всичко на този свят бих напражил за нея.Ако трябва и живота бих си дал за нея.И каквото и да правя постоянно се за нея мисля, постоянно я сънувам,по цял ден и цяла вечер мисля за нея.НАПРАВО СЕ ПОБЪРКВАМ :( :( :(
Има и друг проблем... тя си няма и на идея за мойте чувства спрямо нея.А немога да и призная защото незнам как ще реагира, а дори и да знае каква полза щом сме толкова далеч един от друг.Хора направо се побърквам от тези мисли.Не зная какво да правя, нито какво да мисля вече... :( :( :?
Обичам я от цялото си сърце и колкото и да пробвам не бих могъл да я забравя, защото освен че я харесвам адски много, имам чувството че сърцето ми е тотално завладяно от нея. Това за мене не е ЖИВОТ. :shock: :shock: :( :( :(
Както каза Цвети проблема е изцяло в ТЕБ.Нищо не ти пречи да си признаеш какво чувстваш спрямо нея щом толкоз много се обичате.
Оффтопик:Чудя се изобщо как споделяш за каквото и да е.Аз ако не мога да споделя чувстава си за къде съм тръгнал?

Vikitooo
08-03-2008, 21:31
Това разстояние убива :(

love__you
08-04-2008, 06:14
еми оженете се бе 8-)

za tova si me4taq i az. Polu4i li se ne6to shte sam nai nai nai shtastliviq 4ovek na sveta, 6te napravq si4ko za neq, posttoqnno 6te i dokazvam kolko mnogo q obi4am. Iskam q zavinagi :) :)


A otnostno kazanoto ot Vikitooo "Tова разстояние убива :( "
Napulno syglsen sum. Imenno tozi fakt mi dokarva si4kite problemi. Ako bqhme ot 1 i sysht grad, nqma6e da stane taka. stqh da i kaja za 4ustvata si sprqmo neq i drugoto- Shtqh da i dokazvam seki den kolko mnogo q obicham i tq e vsi4ko za mene :( :)