PDA

View Full Version : Щастливи ли сте?



bEbsI
08-03-2008, 08:22
Е,щастливи ли сте? Без гадже,сами..? със кратка/дълготрайна връзка? И ако не сега,то кога сте били истински щастливи? :)

vesinka91
08-03-2008, 08:28
Emi chesno kazano az mnogo rqdko stradam gledam vinagi da sym usmihnata i mnogo chesto sym shtastliva zashtoto se radvam i na malkite iznenadi koito poluchavam ot jivota i dori da mi se sluchi neshto losho go priemam s usmivka i s nadejda che sled nego idva i neshto dobro :)

mgs_92
08-03-2008, 08:32
Emi chesno kazano az mnogo rqdko stradam gledam vinagi da sym usmihnata i mnogo chesto sym shtastliva zashtoto se radvam i na malkite iznenadi koito poluchavam ot jivota i dori da mi se sluchi neshto losho go priemam s usmivka i s nadejda che sled nego idva i neshto dobro :)

Evala, ti me kefi6 :grin:

alkobalko
08-03-2008, 08:33
Имам връзка и съм наистина щастилива.

princesa_viki
08-03-2008, 08:35
Щастлива е силно казано,точно сега имам огромни проблеми.Но по принцип съм щастлива с човека,с който съм

vesinka91
08-03-2008, 08:43
Emi chesno kazano az mnogo rqdko stradam gledam vinagi da sym usmihnata i mnogo chesto sym shtastliva zashtoto se radvam i na malkite iznenadi koito poluchavam ot jivota i dori da mi se sluchi neshto losho go priemam s usmivka i s nadejda che sled nego idva i neshto dobro :)

Evala, ti me kefi6 :grin:
:P emi ne e li taka :) dneska stradame utre moje da ni se sluchi neshto strahotno trqbva da se radvame i na nai malkite neshta v jivota i da priemame s nadejda loshoto koeto ni se sluchva :) primerno vchera izletq ot vkyshti ediniq mi papagal i az mnogo stradam i vypreki vsichko se usmihva i s nadejda priemam tova che moje i da se vyrne..

maybelline
08-03-2008, 08:50
Бях щастлива с дълготрайна връзка. Сега не е същото, но пак трябва да се справяме, нали ;) Иначе бих била щастлива да имам дълготрайна връзка отново.

svetlidim
08-03-2008, 08:50
Когато е сам човек не може да е щастлив..по-скоро има възможност да обмисли повече неща и да стане наясно със себе си. Аз оценявам именно това.

TinkyWinky
08-03-2008, 08:51
ми може и да се каже, че съм горе-долу щастлива... ако се замисля за проблеми - не съм, но когато съм с любими хора ги забравям, така че...
ще съм щастлива, докато сме ваканция :D :D

krem4et0
08-03-2008, 09:03
В любовен аспект съм много щастлива. Е, има още неща, които трябва да се решат в насока задълбочаване, но не е сега времето. В останалите отношения...не съм щастлива изобщо.

Blab
08-03-2008, 09:05
Днес съм щастлива!=)

Saymon90
08-03-2008, 09:14
Aleandra, добре дошла отново :smt003 Не те бях виждал отдавна.

-> Сам съм и съм щастлив.. поне през повечето време. :) Имаше един филм, в който се казваше нещо от рода на "100 дни съм щастлив в своя самотен свят, а на 101-вия умирам от болка. Е, не си струва заради един ден да прецаквам останалите 100"

TellMeYourName
08-03-2008, 09:14
Еми, да, може да се каже, че съм щастлив :)

ThunderGoddess
08-03-2008, 09:23
Сама съм и определено не съм щастлива, хаха. Най-яко е да си сам, но в момента съм влюбена и е гадно :)

TheGirlNextDoor
08-03-2008, 09:31
Щастлива съм :!: ..имам чудесно семейство..пиятели...здраве. .хора които обичам и на които държа....какво повече му трябва на човек :) :)

Blab
08-03-2008, 09:32
...
Ей, чш, без тия, та ти си усмивката на форумО.
Я, слънчев ден за теб!

Junona
08-03-2008, 09:32
може да се каже че съм щастлива с човека с когото съм ( стига да не ме ядосФа и образува нервички хихихихи ) :smt067 :-D

Josefinne
08-03-2008, 09:38
W момента имам връзка и въпреки че не сме заедно отдавна, съм много доволна от него и определено ме кара да се чувствам много щастлива. :grin: Но съм сигъурна, че това се получи , защото най-накрая се научих да понасям сама себе си и да бъда щастлива, дори и сама 8-)

hahavteen
08-03-2008, 09:40
W момента имам връзка и въпреки че не сме заедно отдавна, съм много доволна от него и определено ме кара да се чувствам много щастлива. :grin: Но съм сигъурна, че това се получи , защото най-накрая се научих да понасям сама себе си и да бъда щастлива, дори и сама 8-)

Да не забравяме че е и супер сладък :P :-)

FiRe_LaDy
08-03-2008, 09:41
Ми вече няколко месеца не съм сама и съм щастлива

darla
08-03-2008, 10:27
6tastliva sum,da! Imam lubq6t i mil suprug,prekrasno detence,uiuten dom,dohodna rabota i sum 6tastliva!Estestveno i az kato vseki drug imam ejednevni trevogi i problemi,no koi li puk nqma!Ima o6te mnooogo ne6ta,koito iskam da postigna,a to4no v tozi moment ot jivota si nqma kak i tova ponqkoga me pravi mnogo nervna,no v kraina smetka DA,6tastliva sum! :-)

Josefinne
08-03-2008, 10:29
W момента имам връзка и въпреки че не сме заедно отдавна, съм много доволна от него и определено ме кара да се чувствам много щастлива. :grin: Но съм сигъурна, че това се получи , защото най-накрая се научих да понасям сама себе си и да бъда щастлива, дори и сама 8-)

Да не забравяме че е и супер сладък :P :-)

Какво? :shock:

hahavteen
08-03-2008, 10:31
W момента имам връзка и въпреки че не сме заедно отдавна, съм много доволна от него и определено ме кара да се чувствам много щастлива. :grin: Но съм сигъурна, че това се получи , защото най-накрая се научих да понасям сама себе си и да бъда щастлива, дори и сама 8-)

Да не забравяме че е и супер сладък :P :-)

Какво? :shock:

Видях го вчера на снимка и сте супер сладки задно :-)

И за да не е спам... Точно в момета не съм хич щастлива защото мн неща ми се струпаха на главата ама ще се оправя. Любов няма ама ще се намери когато му дойде времето. Аз съм оптимист 8-)

vamp
08-03-2008, 10:58
Е,щастливи ли сте? Без гадже,сами..? със кратка/дълготрайна връзка? И ако не сега,то кога сте били истински щастливи? :)

Имам страшно много познати,не оставам сам,познават ме навсякъде,приятелка нямам вече,всички момичета ги чувствам мои и флирта не спира.Не мога да кажа,че не съм щастлив,но съм бил и по-щастлив.Просто мечтите ми са други,други хора,друг живот,друго място ;)

BaiToq
08-03-2008, 11:05
Да,сега съм щастлив-
семейството ми е до мен,
правя това,което обичам(тренирам футбол),
нямам проблем с пари и т.н.
Без гадже.
Преди съм бил щастлив с такова,
може би дори повече от сега.
Но животът ми като цяло е супер 8)

Seducti0n
08-03-2008, 11:14
Абее гадничко е...
Смисъл да си с едно момче и ласки, тва онова за една нощ/без секс/ и после който от къде е..Мен ме наранява, колкото и сладки да са си наще мигове...

lipsvashh_mi
08-03-2008, 11:50
в момента нямам връзка,но и така съм си супер щастлива и си правя купона! 8)

Sissy90
08-03-2008, 12:02
Да, щастлива съм. Имам връзка от 5 месеца. Имам приятели, на които мога да звънна в 1 през нощта, защото съм имала кофти ден на работа и искам да поговоря с някого. Имам добро семейство. Не че нямам никакви проблеми, но проблемите се решават - някои по-лесно, други по-трудно.
По принцип съм по-щастлива когато имам дълготрайна връзка. Когато обичам някого и той ме обича, се чувствам по-пълноценна. Кратките връзки, само за единия секс или за да има с кого да се размотаваш насам-натам, не са съвсем за мен. Е,понякога и от това имам нужда, не мога да прескачам от една сериозна връзка в друга, трябва ми почивка, време за мен и малко свобода.

beiho
08-03-2008, 12:12
Ако обичаш честно някого, никога не можеш да бъдеш really щастлив без него! ЕХ, любовта не остава, както е в деня, когато се ражда ама... това е спомен :)

DYNAMIC
08-03-2008, 13:42
Зависи.Щастлива съм,че семейството ми е с мен,тук,сега,обичам ги тея хора мн :smt003
В любовен аспект не съм,смисъл когат си мисля,че съм влюбена и бла бла се оказва,че не съм и тн. Преди обичах едно момче,вече нз дали не ми минава и това..
иначе винаги гледам да ми е яко :P смисъл положителен човек съм и с приятелите насам натам..живота не е толкова лош,даже ми харесва :D ..кой как си го направи

GabisiTa
08-03-2008, 15:58
Да, щастлива съм! :grin: Имам връзка от година и половина почти... С приятеля ми се обичаме много, а това ме прави ужасно щастлива! :-)

sulley
08-05-2008, 20:09
доста объркващ въпрос,май си ми е най-добре,когато съм сама,защото по принцип харесването ми не е споделено от мом4ето,а сега се слу4и и обратното.никак не се полу4ава,така 4е засега съм вълк единак и си ми е добре. :)

Bubles
08-05-2008, 20:30
точно в момента живота или квото и там да е съдба или нещо си ме е сритало доста здраво по гъза и не ми е особено забавно и съм най-обърканото същество на света, но.... за ко трябва да си развалям живота за нешо което може би след 2 месеца ще е без значение веднъж го живея тоя ден нека да не е гаден и так... всеки ден и все пак някой си е казал Don't worry be happy :)

da_e
08-05-2008, 20:34
Е,щастливи ли сте? Без гадже,сами..? със кратка/дълготрайна връзка? И ако не сега,то кога сте били истински щастливи? :)

Щастлива ще съм.. не съм сама, ама не съм и обвързана.. тънка е разликата :-D

i_hate_you_but_i_love_you
08-05-2008, 20:38
Обикновенно с или без връзка съм си щастлива.. Но сега изникнаха едни филми и просто се старая да изглеждам щастлива, въпреки че не съм :)

prettyIdeath
08-05-2008, 21:26
Напоследък сама си правя да не съм щастлива, но иначе ... да :) особенно когато гледам как приятела ми прави всичко по силите си за да ме види усмихната

plmn
08-05-2008, 21:33
Стремя се да се веселя повече и почти нищо не може да ми скапе настроението.Понякога ми става много тъпо, незнам и аз защо, но бързо се оправям.:)
В "любовен" аспект - нямам връзка и честно казано все да ми писва. :?

natedog
08-05-2008, 21:52
Аве аз всякак съм щастлив :grin: ,обаче ако има момиче до мен, с което се разбирам и си изкарвам супер яко съм :grin: :grin: :grin: :grin: . Успехчета :)

TheGirlNextDoor
08-05-2008, 21:55
сама съм...щастлива съм :) O:)

BWald0rf
08-05-2008, 22:07
Щастието е нещо,което много малко хора разбират..то минава покрай нас и пак не го виждаме .... Да,аз съм щастлива,имам приятел,който обичам .. имам малко,но истински приятели,на които мога винаги да разчитам .. Нямам всичко материално,което искам,но пък имам амбиции,стремежи,цели .. мечти .. Опитвам се да виждам красивото в живота и успявам .. дори и да съм в кофти настроение знам,че ще ми мине като поговоря с някой ... Истинска съм и не играя роли,обичам да ям шоколад,обичам да гледам небето,обичам да слушам музика ..и още толкова неща,които ме карат да съм щастлива .. Какво повече мога да искам? ..

lauta_girl
08-05-2008, 22:09
да много съм щастлива с момчето до мен..вече 1 година и 4 месеца :grin: :-)

Nail
08-05-2008, 22:24
Преди 4 часа бях щастлива, докато ми казаха, че няма смисъл...

purple__love
08-06-2008, 08:31
bila sum 6tastliva,no kakto sum 6tastliva sega nikoga ne sum bila predi!vliubena sum!!!

slun4ice_90
08-06-2008, 09:21
Е,щастливи ли сте? Без гадже,сами..? със кратка/дълготрайна връзка? И ако не сега,то кога сте били истински щастливи? :) Щастлива съм е меко казано сияя от щастие с моето момче.Имам чувството,че съм най-щастливото момиче на света. :grin: :grin: :grin: Имам най-невероятният и любвеобилен човек до мен.Късметлийка съм голяма.[b]

soul1199
08-06-2008, 09:24
imam gadje,ama ne sum 6astliva :(

Amateur
08-08-2008, 13:19
Щастлив съм си с сегашното гадже,с друга не съм бил!

trayana
08-08-2008, 13:25
Винаги съм била на мнение,че на всеки,който се оплаква и се цупи му се случват някакви беди!За това почти винаги съм усмихната и изпълнена с надежда!А пък усмивката е прозореца към душите на хората!
По темата:Щастлива съм и съм с човек,който определено спомага за щастието ми дори самос това,че фигурира в живота ми!

mariiche
08-08-2008, 13:40
мноого съм щастлива :grin:

Frerard__Girl
08-08-2008, 13:44
Имам си приятел и съм много много щастлива ;) :grin:

.JuSt.SunShiNe.
08-08-2008, 15:17
Аз съм самичка и ми е много добре.Имам време да преусмислям грешките да приятелите си в любовната сфера, преусмислям много неща, търся подходящия човек...и да, чувствам се щастлива, защото колкото и откачено да звучи, не ми се налага да се съобразявам с никой. :?

Baby_b
08-08-2008, 15:35
Да, щастлива съм и нямам гадже. Забелязала съм, че когато съм самичка ми е по-добре, чувствам се по-свободна, а една връзка някакси ме задушава. Явно не съм открила подходящия човек. Ама и така ми е перфектноо :grin:

SabrinaAa
08-08-2008, 15:41
6tastliva sam samo s gadjeto mi! :-) :-) :-)

mariiche
08-08-2008, 15:41
Да, щастлива съм и нямам гадже. Забелязала съм, че когато съм самичка ми е по-добре, чувствам се по-свободна, а една връзка някакси ме задушава. Явно не съм открила подходящия човек. Ама и така ми е перфектноо :grin:

+1

PerfectStrang3r
08-08-2008, 16:31
В момента нямам гадже и бих казал, че се чувствам щастлив. Някакси съм по - свободен.. не се съобразявам много много, няма го постоянното мрънкане, което е било преди. Явно не съм попадал на подходящите хора... Може би и за щастието помагат моите приятели и едно момиче, което напоследък се е настанило в главата ми :) :) Знам ли... но определено се чувства добре ;)

Love0nlyMyself
08-08-2008, 18:33
имам сериозна връзка и не съм била по щастлива с никого досега както в момента :smt001 :smt001 :smt006

Andreev
08-08-2008, 18:36
нямам гадже и всичко е на 6 8)

258
08-08-2008, 18:46
Не мисля,че съм щастлива.Незнам дали съм била.А дали ще бъда? :-#

hahavteen
08-08-2008, 18:48
Доволна съм но щастлива не... :?

assd
08-08-2008, 18:51
ей деба, не съм много активен във форума вече но да кажа

аз по-щастлив не съм бил досега, ама честно... толкова ми е готино с едно момиче, че не мога да правя нищо друго освен да мисля за нея! за пръв път ми харесва всичко в някого, абе направо щом аз най-големия песимист относно момичетата (щото мислех че всички са еднакви) се е влюбил, значи има такова нещо наречено любов...
сега малко ми е гадно че няма да се виждаме известно време, за пръв път да усещам липса на нещо, на някого... много е странно за мен?!?
бъдете щастливи, хубаво е!

zaraaa
08-08-2008, 20:24
В момента съм адски щастлива, нямам момче до себе си все още, но съм намерила точния човек, самия той ме прави Щастлива :) Надявам се скоро да се получи нещо между нас, защото отново съм Влюбена :) :grin: :grin: :grin:

sexy_for_you
08-08-2008, 20:48
Не бих казала,че съм щастлива.Щастлива съм в определени моменти.Щастлива ме правят различни неща-от малките случайности в ежедневие,до големите победи(разбирайте го както искате).В момента не чувствам голямо удовлетворение от живота,по-скоро от постигнатото,но в любовен аспект не съм щастлива.Не защото нямам гадже,а поради всеизвестната несподелена любов.

cinderella_gugutka
08-08-2008, 21:05
ами най щастлива съм била с него,и най нещастна пак с него но май по нещастна бях когато бях без него...но така или ина4е вси4ко е свързано с него.дали съм щастлива-през последните 2 месеца в някои моменти да,но през по голямата 4аст от времето -не :( само заради него.но вярвам 4е ще бъда пак щастлива като преди :)

renesanZ
08-08-2008, 21:40
В никакъв случай не мога да кажа,че съм щастлива!И това продължава вече повече от години..а даже и преди това не съм сигурна дали наистина съм изпитвала...Щастие...Какво е то изобщо?Синоним на въодушевление?На любов?

didi_baby
08-09-2008, 07:51
Да,много съм щастлива,прекалено даже,имам връзка от 1 година,но не само заради това и много други неща ме карат да се усмихвам

krisiiiiito
08-09-2008, 08:14
не съм :x

nejnaDROGA
08-09-2008, 08:42
Щастлива съм,но не на 100% :-k Преди почти година направих една от най-големите грешки в живота си и се разделих с единственото момче,което съм обичала истински :-k Е да сега имам приятел,който ме обча безумно много и ми е приятно с него,но въпреки това не съм напълно щастлива :-k

gLoRiOuS_aNGeL
08-09-2008, 09:13
В последно време като че ле малко изпаднах в някаква временна депресия,но сега се опитвам да се стегна и да си пооправя нещата...Но,въпреки това съм доста щастлива,когато съм с приятелите и любимите си хора!Без гадже съм,но това не може да се нарече Самота,както доста от вас бяха писали,защото съм обградена от страхотни хора,с които се отдавам на купони и лигавщини...Мисля,че така ми е горе-долу добре... 8-)

rai4etyyy
08-09-2008, 09:17
Амии и аз не знам как да ти отговоря :D Когато си имам гадже съм си супер :-P ,но понякога и без гадже ми е супер :) ,защото си правя каквото си поискам(не си мислете глупсоти 8-) ) :)

gPa3HuTeJl
08-09-2008, 09:21
нит' с1м нещастен, нит' с1м щастлив. Нек'1в неУтрален х

pepelq6kaaa
08-09-2008, 11:59
6tastliva sam samo kogato se 4uvsvam obi4ana :D :-) i obi4am ..tq -samotata po edna vodka s yteha s neq hahah

estreq
08-09-2008, 12:03
Щастлива съм, когато съм с най - близките си хора, и виждам, че и те са много весели, и ми се радват, понеже съм с много луд характер. Тогава съм истински щастлива :)

anichkaaaaa
08-09-2008, 12:10
определено не,в последно време хубавите моменти станаха по малко от лошите

ilsi_
08-09-2008, 13:03
Щастлива е малко силно казано ! :? .. Но и не се чувствам зле .. имам проблеми, но кой няма ? :-o :)

vetev
08-09-2008, 13:46
ми 4есно казано...не съм от най щастливите в момента... :-D

voodoo.doll
08-09-2008, 18:31
В момента съм сама и се чувствам много добре, да си призная. Може да прозвучи егоистично, но и сама ми е добре на този етап. Не знам, не бързам за никъде, не съм като някои момичета, които си хващат гаджета, само и само за пред хората, да не се водят, че са без гаджета, което е смешно и дори тъжно, в същото време. Въобще не искам да правя компромис с такива неща, така че ако се появи някой подходящ, бих опитала с него.

BerRy`
08-09-2008, 18:48
Много далеч от щастието..

donkihot
08-09-2008, 19:00
нз...странна ли4ност съм..Имам страхотен 4овек до себе си,но понякога се 4увствам толкова самотна,не оби4ана и т,н..ест той не разбира затова или поне така си мисля,но истината е,4е съм щастлива.да,но когато е до мен..когато го няма,когато е с приятели,когато говори с друго моми4е..не,не съм щастлива..4увствам се като егойст,като идиот,като тъпа ревнива ку4ка..но след 5 мин пак съм щастлива от неговото докосване..

MartyParty
08-09-2008, 19:08
Не,не сме щастливи.Ние сме лоши,подли,егоистични хора ,без розови очила и чувство за самопреценка,погълнати напълно и изцяло от собствените си мечти и копнежи и недостойни да оценят това,което имат,защото утре може и да го няма. :D

silky92
08-09-2008, 19:30
Самичка съм засега,и не мога да кажа ,че съм щастлива имам си много проблеми ,но все пак се старая поне да се опитвам да се забавлявам :-)

Alabalaportokala
08-09-2008, 19:39
Щастлив съм, нямам връзка, чудесно се чувствам всеки ден и с усмивка посрещам изгрева на слънцето. Живота на единак и всеки за себе си ми харесва. Не позволявам на нищо да развали настроението. ПАРИ ! Те ме правят винаги щастлив и когато са ми неразделен приятел се чувствам фантастично. Наречете ме материалист, но няма човек който да не се чувства така докато печели или ги получава

6emet4e
08-09-2008, 20:07
щастлива съм..с дълготрайна връзка... :)

mimz_rap
08-13-2008, 11:06
имам връзка и да щастлива съм !

evelinka1122
08-13-2008, 11:12
имах един човек до себе си..... но за кратко време..... километрите ни разделят.... да бях щастлива с него.... даже много!! но сега не е до мен.... не ми е толкова весело, но се справям със ситуацията :) чувствам се щастлива сред приятели, но прибера ли се вкъщи гледам снимката му, слушам сдухващи песни и ми е гадно, чуваме се по телефона, но не е същото......
благодаря за темата! :-)

babity
08-13-2008, 11:13
Не. Но при сегашните обстоятелства няма как и да бъда. Надявам се в най - близко бъдеще да бъда.

м!sS wendy
08-13-2008, 11:41
Хах вече и аз незнам. Безразлична съм найстина не ми пука дали ще ходя с някой една седмица или една година. И най странното е че това е вече от 2 години насам. Всъщност последния път в който съм била найстина щастлива е било толкова отдавна че на моменти ми трудно да си го спомня дори.

pandelka
08-13-2008, 11:42
Да...но мн бързо ми развалят кефа :-D

antifreeze
08-13-2008, 16:45
за съжаление с него вече не...трябва да видя какво ще правя:-k .....а по принцип аз съм си много положителен човек винаги ми е весело :P

Shu7teR
08-13-2008, 16:51
Нямам си приятелка, но не мисля, че това е причина да не съм щастлив.
Щастлив съм защо не :)

mcaf
08-13-2008, 16:53
Не се чувстввам щастлив... и едва ли някога ще бъда... :(

SpOrTs_GiRl
08-13-2008, 17:00
Не съм нещастна - съсипана съм. Прекратих сериозна връзка с човек, който обичам повече от всичко на този свят.

EritYy
08-13-2008, 17:08
не съм била истински щастлива с гадже засега...

partychild
08-13-2008, 17:40
да и то много...и ми е добре...мисля че тази година нещатата ще са по положителни за мен отколкото миналата :) надявам се много ..иначе имам голямата си любов до мен..и с него съм много щастлива... :smt007 приятели малко но стойностни...ии... в семейството е горе доло :lol:

SabrinaAa
08-13-2008, 18:47
6tastliva sam samo s gadjeto si!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)

gangstata
08-13-2008, 18:52
Не точно..

miss_asi
08-13-2008, 19:01
Ем ... да щастлива съм.Имам си гадже.

crazy_sky
08-13-2008, 19:15
Не се чувстввам щастлив... и едва ли някога ще бъда... :(

unfaithful1234
08-13-2008, 19:17
Нямам си гадже и съм доста по-щастлива така,отколкото като бях с гадже... :)

aHeJlua
08-13-2008, 19:37
мн ми е относително така да кажа д щастлива.. мисля че няма щастливи хора поне сега те не са около .. но в общи линии живея .. :)

sladkata_bebz
08-13-2008, 19:38
Имам си проблеми(като всички хора),но когато съм с човека,когото обичам ,забравям всичко и съм истински щастлива :grin:

lisi4ety
08-14-2008, 13:20
Е,щастливи ли сте? Без гадже,сами..? със кратка/дълготрайна връзка? И ако не сега,то кога сте били истински щастливи? :)

В момента без гадже :) Еми не е много гот..

`SunFlower`
08-14-2008, 13:23
гадже имам,но самият той не ме прави щастлива....за него животът е една голяма шега,а пък аз съм поетична душа...имам нужда да говоря за по-особени неща не само за глупости...та той не ме прави щастлива....
но все пак аз съм щастлива....животът ми е добър,имам почти всичко от което се нуждая,семейството ми е супер,котката ми и той:) приятелите (макар и много мъничко,но истиснки)

crazy_lazy_girl
08-14-2008, 13:24
Да. Това, че момчето което обичам не ме харесва ии, че харесвам най-добрият си приятел, не означава, че не съм щастлива. Щастието не е само в това, да си имаш гадже. Важно е, ти, семейството ти и приятелите ти да сте добре!

sladkish_14
08-14-2008, 13:26
Щастлива ... ми Да :( Мисля,че съм щастлива в личен план :) ..Е ,никога не може да си 100% щастлив има си и някои нещица , които винаги намират време да се вмъкнат и да ти провалят настроението .. Извън личен план ,пак съм щастлива .... Общо взето ---- Личен план - 80% , Другото 8-) : 60% ...Като за тийнеиджър добре е 8-)

pandelka
08-14-2008, 13:27
Да :)

Virgin
08-14-2008, 13:39
Имам връзка и съм наистина щастилива.

:smt007

Io4ito
08-14-2008, 13:44
6tastliva sam samo s gadjeto si!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)
и при мен е така :) но когато не е до мен(както в момента) се чувствам направо съсипана :cry:

gerinceto
08-14-2008, 13:50
az se usmihvam dori i kogato me boli ...

LovelyGirl
08-14-2008, 14:21
В любовта съм мн,мн щастлива :grin: В останалите работи се чувствам нормално,понякога си има и проблеми,но къде няма :)

keep_smiling
08-14-2008, 14:54
Аз нямам връзка, но никога не съм бъркала любовта и гаджето с щастието! Мисля, че са излишни сълзливите историики и безкрайните дни на самосъжаление как всичко се е срутило (лично мнение, не искам да обидя никой). Живея така, както на мен да ми харесва и винаги съм се старала да съм насреща на няколкото прекрасни приятели които имам.
Не мислете за далечното бъдеще, нито за недостижимото минало! И най-вече си се усмихвайте на живота какъвто и да е! Мисля, че всеки може винаги да е поне малко щастлив и да се радва на това което има, в очакване на това, което ще си заслужи ;)

Insatiable
08-14-2008, 15:13
Има много неща, които могат да те направят или шастлив или нещастен. Аз в момента съм сама и не бих казала, че съм щастлива, но това е причина само от части .. има и доста други неща.. whatever :)

Boyd
08-14-2008, 18:11
За да кажа, че съм щастлив трябва да знам какво е щастие.

Според мен не съм.

sodomicdream
08-14-2008, 19:03
Всъщност съм щастлива във всеки един случай. С дълготрайна връзка ми е супер комфортно, но малко скучно; с кратките ми е повече весело, но всичко е повърхностно; а когато съм сама - правя каквото си искам и... просто съм свободна =)
От всяка една ситуация се възползвам максимално =)

ElisaDay
08-14-2008, 20:18
Да,имам връзка в момента :) и съм щастлива :)

iiirish
08-14-2008, 20:20
Щастлива съм, когато обичания човек е до мен; щастлива съм, когато той ми показва чувствата си; щастлива съм щом усещам любовта му; щастлива съм когато знам, че заедно градим бъдещето си!

deadly_ff
08-15-2008, 19:57
В любовта съм мн,мн щастлива :grin: В останалите работи се чувствам нормално,понякога си има и проблеми,но къде няма :)


Подкрепям те.

ani_crazy
08-16-2008, 12:23
определено не съм щастлива.Не съм с човека когото обичам.Той знае,че го обичам но мен ме е страх да си призная от всякъде ми личи и той от това знае.Незнам дали той ме харесва и това е проблема.Няма да съм щастлива докато не разбера дали ме харесва той.И докато не съм с него.Винаги ще съм такава каквато сега тъжна,мн изнервена и изкарваща нервите си на най-близките си хора

sladka__droga
09-02-2008, 07:02
дам ... много,много щастлива при това :grin:

Abigoria
09-02-2008, 08:17
Изключително щастлива съм... Вече всичко ме радва... Дори и малките неща, които иначе не забелязвам... Страхотно е! И никой или нищо не може да ми развали настроението... Особено днес! :grin:

Stefchyy
09-02-2008, 09:38
В момента съм с 1 момиче което ме прави истински щастлив ... Пожелавам го на всеки !!

faith_
09-02-2008, 10:07
Бях щастлива с дълготрайна връзка. Сега не е същото, но пак трябва да се справяме, нали ;) Иначе бих била щастлива да имам дълготрайна връзка отново.

+1 :(

L0v3_suX
09-02-2008, 10:14
мисля че в очите на хората съм мн щастлива и само най-близките ми знаят как се чувствам всъщност. прекъснах дълга връзка и то с не осонео приятни емоции (изневери, обиди и т.н.) и сега определено не съм от най-радостните особено когато съм сама вкъщи...