PDA

View Full Version : Бои?



rakiQ
08-03-2008, 09:59
Хорица реших ,че ще си боядисвам стаята в червено и оранжево (искам наситени цветове) някой може ли да ми предложи някоя добра и не чак толкова скъпа марка ??

много ше съм ви бладодарна !
:D 8-)

Riot
08-03-2008, 10:01
бледо лилаво и жълто
ще стане мега яко :)

rakiQ
08-03-2008, 10:09
нее искам ОРЕНЖЕВО И ЧЕРВЕНО :D
А боята не искам да е блажна..

RAWRRR
08-03-2008, 10:15
Препоръ4вам Garnier 100% Intense Color,в никакъв слу4ай не си взимай Зафира-това е най-скапаната боя,която съм пробвала,струва 15 лв,а цвета ми стана убито лилав,вместо 4ервен.


Само искам да ти кажа нещо-защото си симпати4на,4ервено няма да ти отива. :)

cherinka
08-03-2008, 10:16
Препоръ4вам Garnier 100% Color Intense Color,в никакъв слу4ай не си взимай Зафира-това е най-скапаната боя,която съм пробвала,струва 15 лв,а цвета ми стана убито лилав,вместо 4ервен.


Само искам да ти кажа нещо-защото си симпати4на,4ервено няма да ти отива. :)ма тя ше си боядисва стаята бе, хахахахахахха

RAWRRR
08-03-2008, 10:17
опппаа :lol:

UnaBletoLoVeU
08-03-2008, 10:18
Препоръ4вам Garnier 100% Intense Color,в никакъв слу4ай не си взимай Зафира-това е най-скапаната боя,която съм пробвала,струва 15 лв,а цвета ми стана убито лилав,вместо 4ервен.


Само искам да ти кажа нещо-защото си симпати4на,4ервено няма да ти отива. :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Не се сдържах просто :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


момичето пита за боя за стаята си

rakiQ
08-03-2008, 10:19
Препоръ4вам Garnier 100% Intense Color,в никакъв слу4ай не си взимай Зафира-това е най-скапаната боя,която съм пробвала,струва 15 лв,а цвета ми стана убито лилав,вместо 4ервен.


Само искам да ти кажа нещо-защото си симпати4на,4ервено няма да ти отива. :)
сладуранка :) :) :-)

RAWRRR
08-03-2008, 10:24
Ами след вси4ките ти експерименти с косата реших,4е пак си си наумила нещо и по презумпция запо4нах да си разтягам локумите.
А със студенството съм се нау4ила да 4ета между редовете и видях "4ервено",имах тежка ве4ер и такамм,успех за стаята,посъветвай се с баща си и отидете в мусю Бриколаж,аз оттам си взех боята за стаята,имаш шаблон4ета с разли4ни цветове.

rakiQ
08-03-2008, 10:27
супер...
аз сиках да е червено и черно ама кърваво червено.. аамааа майка ми не се нави щото сме под наем .. но се нави на оранж и чрко червено

scoobydors
08-03-2008, 10:49
:grin: :grin: :grin: Хехе...... после качи снимки... Ще е страхотно :-P Аз моята стая исках да ми е в синьо и жълто както мебелите, ама нашите категорично забраниха :D
А по темата: Мисля че продуктите на Леко са доста добри :)

rakiQ
08-03-2008, 10:52
:grin: :grin: :grin: Хехе...... после качи снимки... Ще е страхотно :-P Аз моята стая исках да ми е в синьо и жълто както мебелите, ама нашите категорично забраниха :D
А по темата: Мисля че продуктите на Леко са доста добри :)
и спред мен ще е яко .. щото нещата са ми оранжеви и червени... :) ще пусна снимка после

woshata
08-03-2008, 11:56
Препоръ4вам Garnier 100% Intense Color,в никакъв слу4ай не си взимай Зафира-това е най-скапаната боя,която съм пробвала,струва 15 лв,а цвета ми стана убито лилав,вместо 4ервен.


Само искам да ти кажа нещо-защото си симпати4на,4ервено няма да ти отива. :) :razz: :razz: :razz: сори...амааа :razz: :razz: :razz:
по темата не ги разбирам тия не моа ти помогна :)

rakiQ
08-03-2008, 12:06
Препоръ4вам Garnier 100% Intense Color,в никакъв слу4ай не си взимай Зафира-това е най-скапаната боя,която съм пробвала,струва 15 лв,а цвета ми стана убито лилав,вместо 4ервен.


Само искам да ти кажа нещо-защото си симпати4на,4ервено няма да ти отива. :) :razz: :razz: :razz: сори...амааа :razz: :razz: :razz:
по темата не ги разбирам тия не моа ти помогна :)
тогава що пишеш?

Alco
08-03-2008, 12:17
www.orgachim.bg

zloto
08-03-2008, 12:19
Аа това е супер яко, но моята стая вече е розово-оранжева и едва ли ще я боядисам скоро...
Ама като се науча да рисувам по-добре, ще си изрисувам някоя стена :D
Май нищо не казах по темата сори... ама аз не разбирам от бои, разчитам родителите ми да се оправят с тях 8-)

Boot
08-03-2008, 13:29
миии аз съвсем скоро си боядисвах стаята - две от стените ми са червени. Много много наситено червени. Боята си я взех от един магазин на Мадрид. Ако въвриш в посока жп гара Подуяне малко след ул. Черковна се пада. А и латекса е супер качествен. Но доколкото си спомням в повечето магазини за бои, в които влизахме, имаше наситено червена.

Ама Леко недей. Ужасна е, а и не съм сигурна дали имат хубаво червено.

Riot
08-03-2008, 13:45
купи си червена перла, компресор и пистолет
ще стане мега яко
(140лв. килограм от боята 8-) )

scoobydors
08-03-2008, 17:24
купи си червена перла, компресор и пистолет
ще стане мега яко
(140лв. килограм от боята 8-) )

Леле.... толкова ли е скъпа тая боя бе ?! :lol: