PDA

View Full Version : Едно място като София



lenito_sf
08-03-2008, 13:38
ami sajalqvam 4e pi6a na latinica no mi se precaka kirilicata no ni6to ta taka nz kade da sloja tazi tema no tova e edno ot nai pose6tavanite mesta v foruma i taka nqmam problem a vapros tai kato gledax edin ot epizodite na 10 nai a temata be6e 10 nai golemi nedostataka ot tova da bade6 sofiqnec az re6ix da vi popitam ne6to mi kak mislite koi sa nai golemite prioriteti i nai golemite nedostataci ot tova da jivee6 v sf tai kato az sam ot sofiq i me interesuva to4no tova sorri ako ima o6te takiva temi no ne sam poglejdala :)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

BaBy_bS
08-03-2008, 14:46
аз не съм от София,но да си призная честно-не ми харесва като град :o

soul1199
08-03-2008, 20:42
ne sum ot sf 8)

lenito_sf
08-03-2008, 21:08
em ni6to 4e ne ste nqkoi ot sf spodelete mnenietosi :)

Crissy [*]
08-04-2008, 09:30
Ми мръсно е .. има много цигани .. Ох има много неща,които не харесвам в София,ама сега в момента не се сещам..
Иначе аз не знам защо ама си го обичам тоя град,някак си не мога да си се представя другаде.Ма много ми се живее на морето :-D

Swinkenhoffer
08-04-2008, 09:58
Най-големият недостатък е, че е пренаселено... от тук тръгват и всичките проблеми, защото повечето от хората са тъпи селяни, идващи със скапаните си брички и високи дипломи, които знаят да мрънкат против София, да цапат и мизерстват, ама се мъкнат тук, щото в умрелото им село няма кво да правят. Естествено, че това не важи за всички. Имам приятели и познати от други градове, които са много точни хора за разлика от някои изявени кореняк софиянци, хъх.
Също така не знам кой льольо одобрява строителството на разни безумни сгради (няква грозотия като молове и подобни) сред разпадащите се кооперации на по 60+ години. Толкова е грозно. За панелките да не говорим, ама тях навсякъде ги има.

Все пак не си представям да живея на друго място.

_MuMu7y_
08-04-2008, 10:03
Аз пък искам да живея в София...нз защо или Варна.Може би защото са големи градове.. В Русе нищо нямааа :?

Xeli
08-04-2008, 10:22
Не съм от София, но съвсем честно да си кажа града ми харесва със всичките му цигани, боклуци, селяни и т.н. Харесвам да има от всичко по малко, а ако е като историята по-долу , която съм написала 1000% предпочитам повече София....Просто не мога да живея някъде където всичко е чисто, подредено, имам чувството, че така всичко е умряло и времето минава бавно. Живяла съм в Португалия 2 години и картинката беше такава заспала-сутрин минават мият улиците в 5 сутринта, до 7 са готови, естествено мият и казаните отвътре, отвън ги търкат и чистят, ще кажеш боклула златен, да не се изцапа. После всички тргъват по едно и също време 8 и 30 на работа, после затишие до 12 часа, джан-джун няма. 12 часа обедната почивка до 1 ли не знам колко е ама изведнъж улиците се пълнят ще кажеш, атомна бома има и всички тръгват нанякъде, и то как-всички си вървят спокойно, заспало, чак като ги гледам ме хваща яд. След обедната почивка пак затишие, един човек не можеш да мернеш, освен някакви дъртаци или туристи. После точно 5 и 10 до 5 и 15 пак една галамация коли се прибират и чак вечерта можеш да видиш някой друг човек на някой ресторант седнал, то пак ще кажеш ги е страх да говорят по-високо или да не се допрат до някой стълб, ужас. И това ВСЕКИ БОЖИ ДЕН ПО ЕДИН И СЪЩИ НАЧИН. А като се има предвид, че младите хич не излизат и няма деин купон да се направи, си е ебати скуката. Аз докато бях там надебелях 7 кг. Само в нас по цял ден на компа, после до хладилника, после спя, и чак вечерта излизам с нашите някъде.

Тъй, че аз харесвам и панелките, и циганите, и всичко в София. Не мога да живея на място където се чувстваш умрял.

Boot
08-04-2008, 10:55
Тъпите селяни са най-големия недостатък на София. После идват и тъпите им селски коли.

Всичко друго й е повече от чудесно.



А девойката над мен, която се оплаква, че мият контейнерите за боклук - не виждам какъв е проблема да не смърди и да няма залепнали боклуци от преди 5 седмици.

DjBaloon
08-04-2008, 11:31
Дотакава степен съм свикнал с недостатаците че.. надали и ги забелязвам :)
Но често ме дразнат кофите до блока.. там е трагедия.. мн пъти съм се чудил дали да не направя снимки и да ги пратя на някоя медия,защото найстина картинката не е особено приятна..
Иначе всичко друго си харесвам на града,прекрасене 8)

Pliok0019
08-04-2008, 11:38
На мен в София ми харесва. Както някои написа в предишните коментари - тук има от всичко по малко. Допада ми, че няма как да скучаеш. :)

DisciplineAndOrder
08-04-2008, 12:03
обичам си града аз :)

_showy_
08-04-2008, 12:18
Атака, буут взехте ми думите от устата.. Ах..
Гадното на София е, че се препълни със селяни. :?
Няма да обяснявам какво им е гадното на селяните, всички знаем.. :?

Riot
08-04-2008, 13:34
предимстовата са в лондон и принцеса-та
ceasar също
ама ме дразни на ел. маса :D

Presley
08-04-2008, 14:41
Според мен придимствата са две.
В свободното си време имаш по-голям иэбор къде да отидеш-говоря эа любителите на моловете,клубовете,кафетат а,магаэинчетата и т.н.
И другото-по-голям град-повече работни места.
Второто е по-важно,поне эа мен.Эащото на мен лично цялата шумотевица ми идва в повече напоследък,моловете ме оттегчават до краен предел,беэраэлично ми е.В последно време във всички свободни дни гледам да эамина някъде иэ страната,сред природата-на риболов например,эащото се чувствам по-добре.

Crissy [*]
08-04-2008, 17:26
Най-хубавото на София:Винаги има къде да отидеш и да си изкараш добре,да купонясваш.

Рангел
08-04-2008, 17:31
София е най-тъпия град, но най-тъпото в него са самите софиянци. Такава педерастия и путьовщина нема на друго место! Говорим за истинските не за новите софиянци. Много са зле тия, аз ако бех софиянец щеше да ме е срам да казвам от къде съм.

Saymon90
08-04-2008, 18:18
Обожавам София :grin: Е... поне на фона на останалата част от България. Не че имам против другите градове, просто със София съм си свикнал - хубава или не. Знам си уличките на изуст, имам си любимите заведения, местенца за сядане... местенца за други работи :-D Абе, обичам си града.

Естествено, че има минуси ... мангали, боклуци, много хора... ама то къде ги няма?!

Blab
08-04-2008, 18:34
Имаме си мнооооого театри!:]
Не мога да живея дълго без шума от минаващи, в опасна близост над блока ми, самолети. Странно ми е.
За недостатъците - към пор и експлойтед!;]

предимстовата са в лондон и принцеса-та
ceasar също
ама ме дразни на ел. маса :D
Георги, (мече)!
Я ми пиши!

_showy_
08-04-2008, 18:36
София е най-тъпия град, но най-тъпото в него са самите софиянци. Такава педерастия и путьовщина нема на друго место! Говорим за истинските не за новите софиянци. Много са зле тия, аз ако бех софиянец щеше да ме е срам да казвам от къде съм.
Гроздето е кисело... :razz: :razz: :razz:

Рангел
08-04-2008, 18:46
София е най-тъпия град, но най-тъпото в него са самите софиянци. Такава педерастия и путьовщина нема на друго место! Говорим за истинските не за новите софиянци. Много са зле тия, аз ако бех софиянец щеше да ме е срам да казвам от къде съм.
Гроздето е кисело... :razz: :razz: :razz:
Олигофрен, какво грозде бе. София е помийна яма. Студено, мръсно, облачно, половината квартали са села, другата половина са некакви безкрайни панелни пейзажи. Софиянците са най-задръстеното племе, немате вода летото, от единия край до другия се стига за 2 дена особено ако има задръствания каквито има често. Мангали, негри, араби, турци, китайци, травестити, педераси, метъли, олигофрени, сектанти, техно-идиоти и др. подобни грешки на природата разхождащи се по мръсните улици. В София требва да се ходи с противогази бе, ти знаеш ли какъв "въздух" дишаш, а? Град с най-малко слънчеви дни в годината и най-много мъгли. По некои ваши квартали пасат крави и кози, немате канализация при това в т.нар. "баровски квартали" а кенефите на много домакинства са външни. :lol:
Има ли поне нещо хубаво в тая кочина, което да липсва в прекрасните градове Благоевград, Варна, Бургас, Русе, Ст. Загора и т.н.?

Blab
08-04-2008, 18:58
Студено, мръсно, облачно, половината квартали са села
Днес хванах тен, пък не знам колко е студено и облачно.
При вас всички квартали ли са села?

немате вода летото
интересно, канех се да влизам в банята, добре, че каза.

По некои ваши квартали пасат крави и кози
През живота си крава на живо не съм виждала, но добре.

немате канализация при това в т.нар. "баровски квартали" а кенефите на много домакинства са външни. :lol:
чакай да си обуя гумените ботуши, че да ода до кенефо
:D



ПП:зле.

Рангел
08-04-2008, 19:00
$$$
По инвестиции и заплати големите градове по нищо не отстъпват на София, дори ако се смятат на глава от населението със сигурност я задминават и до доста категорично. Да не забравяме че и цените в Сф са по-високи, така че покупателната способност на населението е почти еднаква с др. големи градове.

Рангел
08-04-2008, 19:09
Днес хванах тен, пък не знам колко е студено и облачно.
Сигурно си хванал от радиацията тен. 8-)
Погледни в сайта на НИМХ на БАН за слънчевите дни и ще разбереш в каква дупка живееш. :D


При вас всички квартали ли са села?
При нас нема квартали-села. Селата тука не ги присъединяваме изкуствено за да станем по-голем град, както правите вие.


интересно, канех се да влизам в банята, добре, че каза.
Вие нали си пълните вода в кофи и легени за да си имате за когато спре, така че нема да се притесняваш. :D


През живота си крава на живо не съм виждала, но добре.
Погледни през терасата на панелката и ще видиш. :D



чакай да си обуя гумените ботуши, че да ода до кенефо
Айде чекам. :D

Рангел
08-04-2008, 19:13
$$$
По инвестиции и заплати големите градове по нищо не отстъпват на София, дори ако се смятат на глава от населението със сигурност я задминават и до доста категорично. Да не забравяме че и цените в Сф са по-високи, така че покупателната способност на населението е почти еднаква с др. големи градове.

Покупателната способност е далеч по-голяма, а и ако трябва да сравняваме всички активи на едно домакинство, се оказва, че при сегашните цени на апартаментите софиянци са доста по-богати от другите градове.
А щом е толкова лошо- защо софиянци не си продават супер скъпите апартаменти и да ходят да живеят готино в другите градове, а е точно обратния процес- продават се далеч по-стойностни жилища в провинцията, за да може да се купи панелка в София?
Или хората са мазохисти?
Какви супер скъпи апартаменти бе, да не мислиш че идиотските ви панелки строени от виетнамци струват повече от новото строителство във Варна например? :razz:
Ами ако не знаеш, доста софиянци се изселват към Варна, Благоевград, Велико Търново да живеят нормален живот и да отгледат семействата си в нормална среда и обстановка.

Рангел
08-04-2008, 19:20
Рангеле, говориш на шопски диалект...


Едит: голямо изселване пада наистина, затова София е все по-пълна, защото се изселват...
Не говоря на шопски диалект а на македонски, но те си приличат и затова се бъркаш.

София е пълна с мангали и турци, както и с хора от бедните райони от С.З. България където има голема безработица и София е най-близкия голем град.

София - квартал на Перник! :D

zloto
08-04-2008, 19:23
Рангел е прав за това, че на някои места няма канализация и че пасат крави (и то не само по селата).
Но пък тогава защо всички се бутат да живеят в София и броя на жителите непрекъснато нараства?

Рангел
08-04-2008, 19:40
Рангел е прав за това, че на някои места няма канализация и че пасат крави (и то не само по селата).
Но пък тогава защо всички се бутат да живеят в София и броя на жителите непрекъснато нараства?
Заради безработицата в некои райони. В София наистина има повече инвестиции и възможности за работа от Враца например или Видин. Затова хората се заселват в Сф, а не че им харесва...

Ето какво открих за София в един сайт, може да ви е интересно: :D

"Най-сетне пристигнах в София, твърде голям и населен и много неприятен град."
Луи Жедоен, 1623

"София ни се видя първоначално твърде хубава (и то при едно изключително разположение), когато се показаха множеството нейни джамии, които на брой са повече от 24, доколкото можах лично да ги изброя, качен върху минарето на една от главните джамии, а също и многото ханове в този град. Но ние се разочаровахме, когато при влизането си видяхме едно неравно селище с колиби, примесени с хубави къщи, с обикновени базари, с малко постлани с камък улици и с извънредно много калища."
Генерал Д`Арш, 1700

"София е град без стени. Впрочем градът е огромен, тъй като има осем хиляди мюсюлмански, две хиляди български и хиляда еврейски къщи. Има 24 джамии и 7 православни черкви, които са подчинени па архиепископ. Всички къщи в града са мизерии, но се виждат и някои сгради, които са с по-солидна направа и са предназначени за магазини на стоки."
Кемпелен, 1740

"София е много лош град и хората са с лош нрав, защото стояха и ни зяпаха и ни плюеха, но не ни биеха.
Хенри Кевъндиш, 1589"

(Ако е отишъл в Перник сигурно са щели и да ги бият) :D

п.с. София не се е променила много през последните неколко века. :razz:

Рангел
08-04-2008, 19:52
Някак си ми става драго, че даже и да не живееш тук, София пак заема такава важна част от живота и битието ти. :)
Хаха ами искам или не искам, столица е все пак.

Loshotia
08-04-2008, 19:56
Рангеле, говориш на шопски диалект...


Едит: голямо изселване пада наистина, затова София е все по-пълна, защото се изселват...

За съжаление си много прав.

А Рангел да си стои в провинцията и да си плюе колкото иска.
За 18 години в квартала, в която живея( Разсадника) са спирали водата точно 2 пъти- заменят старите тръби с нови.
Така е- панелки има, ама те са построени, за да задоволяват нуждата на твоите съграждани/съселяни, който след ликвидацията на селското стопанство и ТКЗС-тата се преселиха в София, за да си осигурят що годе нормален живот.
Това, че София заема такава важна част от твоето съществуване говори само едно- за него всички се сещаме. Ти сигурно с твоите авери като излезете във фешън къфето/на полето плюете София.
А за джамиите: аз лично повече от 1 в София не знам. Знам само, че при откриването на католическата катедрала през 2004 година един ватикански кардинал сравнява София с Йерусалим, защото в непосредствена близост се намират катедрала, православен храм, джамия и протестантска църква.(Не знам защо ти обяснявам това- никога няма да оцениш това- освен ако не е в твоята прониция де).

Единственото, което не ми харесва в София са многото коли. Но тези коли се карат все от някого и определено това не са само софиянците

Seducti0n
08-04-2008, 20:02
Обичам София!Обичам я заради всичко онова, което е, с всичкия ни боклук, препълнени кофи, обгазен въздух, мръсни улици и т.н и т.н...
Който не е живял тук, само той не е усетил магията на големия град.
Обожавам нощна София/нямам предвид клубовете и дискотеките/, а атмосферата навън...сякаш града се преобразява, сякаш цялата шумотевица денем се заменя от един необятен простор, потънат ли в мрак големите булеварди и малките улички обграждащи ги...
Толкова е хубаво, толкова е хубаво да си щастлив и просто да се радваш на това, което имаш, да го оценяваш въпреки недостатъците му...
(:

Рангел
08-04-2008, 20:03
А Рангел да си стои в провинцията и да си плюе колкото иска.
От сф по-голема провинция нема.

За 18 години в квартала, в която живея( Разсадника) са спирали водата точно 2 пъти
Не обсъждаме тъпия ти квартал а сф.



Това, че София заема такава важна част от твоето съществуване говори само едно- за него всички се сещаме. Ти сигурно с твоите авери като излезете във фешън къфето/на полето плюете София.
Плюем сф само ако има софиянци при нас за да се гаврим с тех и тъпия им град, иначе последното нещо за което си говорим е сф. то нема и какво толкова да се каже за сф.


А за джамиите: аз лично повече от 1 в София не знам.
На кой му пука? Тия цитати са стари, има години под тех. Джамиите сега може и да са по-малко, но със сигурност ходжата се чува по-силно от преди неколко века защото има тонколони на минаретата, а и мюсюлманите със сигурност сега са ви повече. :razz:

Рангел
08-04-2008, 20:06
Обичам София!Обичам я заради всичко онова, което е, със всичкия ни боклук, препълнени кофи, обгазен въздух, мръсни улици и т.н и т.н...
Ами вие затова и никога нема да се отървете от "боклук, препълнени кофи, обгазен въздух, мръсни улици и т.н и т.н.", защото си ги обичате и ако ги нема сигурно ще ви липсват. 8-)

Seducti0n
08-04-2008, 20:09
Дамз, ще ми липсва, защото едно нещо не може да бъде напълно съвършенно...
Ако не е боклука, друго ще е... и какво от това?!

Рангел
08-04-2008, 20:14
Дамз, ще ми липсва, защото едно нещо не може да бъде напълно съвършенно...
Ако не е боклука, друго ще е... и какво от това?!
Лошо е когато човек свиква с лошото! Съвършенство не може да се постигне, но требва да се стремим към него и да не се примиряваме с това което не ни харесва.

machoka
08-04-2008, 20:14
Обичам София!Обичам я заради всичко онова, което е, с всичкия ни боклук, препълнени кофи, обгазен въздух, мръсни улици и т.н и т.н...
Който не е живял тук, само той не е усетил магията на големия град.
Обожавам нощна София/нямам предвид клубовете и дискотеките/, а атмосферата навън...сякаш града се преобразява, сякаш цялата шумотевица денем се заменя от един необятен простор, потънат ли в мрак големите булеварди и малките улички обграждащи ги...
Толкова е хубаво, толкова е хубаво да си щастлив и просто да се радваш на това, което имаш, да го оценяваш въпреки недостатъците му...
(:

Градът така се преобразява, че и физиономията ти ще се преобрази ако не си дадеш портфейла пред насочен пистолет/опрян нож в гърлото.

А ти пък точно си толкова страхливо ;PpP Не знам какво те кефи, ама те е бъзе да се движиш по тъмното ;PpP~

Рангел
08-04-2008, 20:16
Плюйте бе, дишай чист въздух и плюй. То друго имаш ли за правене..
Кой плюе бе, това са фактите. :D
Или ви е неприятно да ви ги напомнят?

_showy_
08-04-2008, 20:16
И Рангел ( :lol: ) се изказа...

Seducti0n
08-04-2008, 20:17
Размечтах се малко...хихи и виж какви слова редя (:
А колкото до страха-преодолява се с времето.
Романтично е бре, но на НДК си е страшничко и има полицаи дето дебнат дали непълнолетните си спазват вечерния час :oops: 8-)

П.С-Не ме кефи да се движа по тъмното, харесва ми атмосферата на тъмното. :-D

Loshotia
08-04-2008, 20:21
Рангеле, тъпия ми квартал е част от София- дадох пример. С малоумните си цитати с годините нищо не каза. А глупостите, които изказа с всичките си мнения в темата говорят единствено и само за това, че говориш наизуст( явно не си идвал скоро НА София) и за комплексарщина.

Рангел
08-04-2008, 20:33
Рангеле, тъпия ми квартал е част от София- дадох пример.
Твоя пример не е важен защото той не опровергава моите думи за София по принцип.


С малоумните си цитати с годините нищо не каза.
Както виждаш има доста неща които не са се променили за неколко века и сега са си същите.


А глупостите, които изказа с всичките си мнения в темата говорят единствено и само за това, че говориш наизуст.
Кое напримерот това което казах не е верно? Май ти говориш на изуст.

preichetoy
08-04-2008, 20:34
На мен в София ми харесва. Както някои написа в предишните коментари - тук има от всичко по малко. Допада ми, че няма как да скучаеш. :) +1

Loshotia
08-04-2008, 20:37
Щом толкова пък си компетентен- подкрепи твърденията си с примери: в кои квартали на София няма водя лятно време, кои квартали имат външни тоалетни, къде се чуват джамии(?!).

Тук има достатъчно софиянци, които да кажат дали това е вярно или просто злобееш.

Рангел
08-04-2008, 20:38
факти са това, което аз изложих в първото си мнение в темата- обосновани факти и критика, която е градивна.
Моята не е градивна но е верна. :D


Ти плюеш- било мръсно, ама...
Нема ама, самите вие признавате че е мръсно, даже на некои им харесва.


като спре автобуса от Петрич и всичките си мятат боклука не в кофата, а на земята.
Ами все пак са в София, те знаят в какво бунище са пристигнали и като видят толкова боклук по улиците нормално е да хвърлят там. В Петрич едва ли правят така, там е чисто.


все пак сере във вътрешна тоалетна, а не на клекалото в двора и се вози на метро.
Единствения голем град с външни тоалетни е София!

Това всичкото което го казваш си е типично избиване на комплекси и нема връзка с темата и с моите коментари.

Swinkenhoffer
08-04-2008, 20:39
Манете го тоя Рашо... или е крайно тъп, или се ебава (на никого не може да се вярва вече, хах). :D

LetiCherry
08-04-2008, 20:41
Обичам София, но я обичам от времето, както я помня като малка... Живея в "Лозенец" и помня квартала когато имаше само къщи, Витоша се виждаше от прозореца, имаше 3 коли на кръст по цялата улица и Сити Центъра беше парк с малко пазарче и павилионче за мазни банички и пирожки. А сега - нашата къща остана единствената на улицата ну, всичките ни тъпи съседи си продадоха местата и в замяна получиха 3 апартамента и куп съседи - простаци! На улицата ни няма място да вървиш по третоара, защото там са спрели БМВ-тата и Ауди-тата на готините собственици, които явно в тяхното село спират, където им хареса...

София е чудесен град, но просто никога не е бил строен и изграждан с мисъл за бъдещето и развитието й, а от там идват проблемите.

А положителните страни са много - от забавления през културната част до професионалното развитие.

TellMeYourName
08-04-2008, 20:42
Язека като ойдем НА СофияТА, тва за мене е празник!

Рангел
08-04-2008, 20:42
в кои квартали на София няма водя лятно време
До преди 2-3 години - във всичките, сега не знам. :D


кои квартали имат външни тоалетни
Кварталите които всъщност са села, вие си ги знаете кои са. :D


къде се чуват джамии(?!).
Ами където има джамии, там се чуват джамии. :D

zloto
08-04-2008, 20:52
Това за водата са измислици. А въпросните квартали, дето всъщност са села, имат външни тоалетни, но и вътрешни имат ;)

Loshotia
08-04-2008, 20:52
^ Не бил говорил наизуст. За твое сведение софийската джамия е най- тихата в България.Това за жалост не може да се каже за тези в Разград, Шумен, Кърджали, Казанлък...И още нещо- погледни картата на България и виж разположението на кварталите на провинциалните градчета. Ама айде сега лягай, че утре го дават много горещо и да полееш градината докато е по- хладно, че после като напече на полето

Рангел
08-04-2008, 21:12
Това за водата са измислици.
Да бе сигурно, до преди неколко години по всички тв денонощно занимаваха цела България с вашите тъпи проблеми как сте немали вода и т.н. :razz:


А въпросните квартали, дето всъщност са села, имат външни тоалетни, но и вътрешни имат ;)
Е, какво като имат и вътрешни, важното е че имат и външни като във всеко друго село. :shock:

LetiCherry
08-04-2008, 21:21
Рангел, едно е да "немаш вода", защото оправят съществуващата канализация, друдо е да нямаш вода, защото просто до теб не стига канал. :wink:

Рангел
08-04-2008, 21:23
За твое сведение софийската джамия е най- тихата в България.
Тиха, тиха, ама джамия... :D
При това с усилватели.


И още нещо- погледни картата на България и виж разположението на кварталите на провинциалните градчета.
Оти да ги глеам?

Рангел
08-04-2008, 21:25
Всъщност Рангел има и добра страна - показва какво е отношението на пришълците към града ни
Показва фактите 1 към 1 и отношението на тия които немат никакво намерение да се приближават до София защото немат противогази. :razz:


А на базата на тази информация можем и да си обясним поведението на част от пришълците, които реално са виновни за проблемите на нашия град.
Хаха все други са ви виновни, толкова сте смешни и жалки... :razz:

zloto
08-04-2008, 21:32
Винаги ми е било чудно защо хората, които не живеят в София, само при споменаването на името и, започват да обиждат :-o
София не е рай, ама... вас какво ви бърка, нали не живеете там :-D

Рангел
08-04-2008, 21:33
Рангел, едно е да "немаш вода", защото оправят съществуващата канализация, друдо е да нямаш вода, защото просто до теб не стига канал. :wink:
Че в некои квартали немате канализация и лайната които серете във външните кенефи се складират в некакви ями е верно! Но с "оправяне" на канализацията не се оправдавай. Вие имахте страшни режими за вода преди години и това продължаваше с месеци. Пуснат ви водата за 1 час, напълните кофи, лигени, тенджери и после като сопре и вода немаа. Даже и песен имаше, посветена на безводието в Сф, на Сашо Роман:
"Айде тате, айде бате, на вода студена!Пийте днеска и във среда - в петък вода нема!" :razz: :razz: :razz:

Seducti0n
08-04-2008, 21:35
Септични ями им се вика. (:

Рангел
08-04-2008, 21:38
Винаги ми е било чудно защо хората, които не живеят в София, само при споменаването на името и, започват да обиждат
София не е рай, ама... вас какво ви бърка, нали не живеете там :-D
Не само че не е рай, ами направо си е ад да ти кажа. А това че не живеем там не значи че не можем да коментираме колко е лошо в Сф. Не живеем и във Варна, но това не ни пречи да казваме колко е хубаво там...
Просто като видя как софиянците са си сложили некакви розови очила и си мислят че да живееш в Сф е гордост а не срам, как да не се включа в такава тема и да не им кажа фактите в очите? :D

Рангел
08-04-2008, 21:54
Стигам до извода, че Рангел живее на ебаси якото място в сравнение с нашата помийна яма.
Че то всеки който не живее в СФ живее на ебаси якото место... :D


Нека му пратим милион бесни селяндури от неговата порода
Такива бесни селяндури като вас се срещат само при вас... В кой друг град нема канализация и има външни кенефи? :razz:


Вода, въздух, чисто... (ама за много кратко), як социален живот- Пирин пее, Пирин фолк, може и турнето на Планета да мине.
Вие сте генно увредени от радиацията бе и може да ни отровите чистия въздух и водата, а защо са ви на вас Пирин пее и Пирин фолк при условие че българския ви произход е малко съмнителен и не слушате истинската българска музика? :D

Seducti0n
08-04-2008, 21:58
Айде, да започваме със залаганията, относно това кой кого ще надприказва? :lol:

Seducti0n
08-04-2008, 22:10
Хъх темичката на нищо стана...затриха се емоционалните ми писания, изразяващи безконечната ми любов към родна София (:(

exploitedteen-Лека нощ (:

Рангел
08-04-2008, 22:11
Няма как- лягам си, че утре трябва да ходя на работа, докато Рангел явно има HDSPA на нивата и яко спами, докато пасат овците... :(
Каква нива, какви овци, аз да не живея в София за да съм си хем на село, хем у градо едновременно? :razz:


Все пак София е толкова гадно място, че той е длъжен да пише поне по 60 мнения на денонощие, като си играе услужливо да ги цитира изречение по изречение и да им отговаря.
Нещо си се объркал/объркала, освен днес кога друг път съм писал за тъпото ти големо село? А ти сигурно всеки ден пишеш колко е прекрасно в Сф но как петричаните разваляли целата идилия... :lol:


Ей, затова ми харесва живота на село
Ми ти си си на село бе.


Медитация и българска музика
Такива сектантски извратени думи като "медитация" използват само софийските откачалки с опушени от кремиковци мозъци. :D


нищо, че българският език леко му бяга
Коя моя дума която съм казал не е българска?

TheNewReligion
08-04-2008, 22:33
]Ми мръсно е .. има много цигани .. Ох има много неща,които не харесвам в София,ама сега в момента не се сещам..
Иначе аз не знам защо ама си го обичам тоя град,някак си не мога да си се представя другаде.Ма много ми се живее на морето :-D

И аз щях да кажа същото ! 8-)

lenito_sf
08-05-2008, 00:27
mi az vi pitam za tfa 6tot az ne sam do6la ot mainata si a sam ot tuka(sofiq) i li4no az ne moga da se zabutam v nqkfo selo deto ima 1 telefon v centara na seloto 3 koli ma te ne bili koli a bri4ki (vpro4em trqa da vi kaja..mi misla 4e trqa da maxnat trabantite i moskvi4ite) 2 magazina drugo selo na 20 kilometra ot tam sumati kravi i pro4ie prosto NE MOGA imam 4ustvoto 4e 6te izkukam tam ve4e bqx na takova mqsto mi to be6e edin pplo6tat 2 magazina i da ne zabravqme 30 kra4mi ima6e 2 magazina no 30 kra4mi :D mi tam trqa6e da ostanem 5 dni no na 3 -q az kazax 4e tam 6te umra i si tragnaxme a moq fr mi kaza 4e bi se zabutala v nqkfo takoa mqsto(poneje to be6e eno selo koet be6e palno s izbi ) i tai tq mi vika 4e bi ostanala tam za da se natrqska eno xubavo pone za 3 meseca ta tai iskam da vi pitam vie bixte li izdarjali na nqkfo takoa mqsto pove4e ot edna sedmica ??? 8-)

Swinkenhoffer
08-05-2008, 08:39
^ Тц.
Бяхме за по-малко от два дни в Каварна, дето се води град, и щяхме да се побъркаме. Не мога да отрека, че беше спокойно, хубаво и приятно градчето, природа, ала-бала, ама просто мня. :(

Рангел
08-05-2008, 14:00
София е мръсна заради вас, вие носите селения, ориенталщина и простотия с вас.
Хахаха все некой друг ви е виновен за проблемите, това е типична софийска черта. София мръсна защото там има много ходещи боклуци (истинските софиянци). :razz:

Рангел
08-05-2008, 14:07
li4no az ne moga da se zabutam v nqkfo selo deto ima 1 telefon v centara na seloto 3 koli ma te ne bili koli a bri4ki (vpro4em trqa da vi kaja..mi misla 4e trqa da maxnat trabantite i moskvi4ite) 2 magazina drugo selo na 20 kilometra ot tam sumati kravi i pro4ie prosto NE MOGA imam 4ustvoto 4e 6te izkukam tam ve4e bqx na takova mqsto mi to be6e edin pplo6tat 2 magazina i da ne zabravqme 30 kra4mi ima6e 2 magazina no 30 kra4mi
Ама гуспоице, тва което описваш го имате във всеки ваш селски квартал. А за бричките, едва ли има толкова много таксита-лади и полицейски коли-лади и др. съветски автомобили в некой друг град колкото има в СФ... 8-) :lol:

insomnia2008
08-05-2008, 14:18
ми аз предпочитам да живея в единственото по свястно место за живеене в България -СОФИЯ! То всичко друго се обезлюди и станаха само села с пенсионери селяни и цигани! Младите хора като мен ако имат акълец и им се живее добре идват в София,ако им се тъпее да си стоят в провинцията и да плетат интриги по цял ден с селските си дружки!!! Разбира се това не се отнася за МОРЕТО!!! Там е по хубаво от СОФИЯ

Рангел
08-05-2008, 14:23
Ми ти си задръстеняк затова отиваш при останалите задръстеняци в СФ, погледни си само идиотския ник. :razz:

BornFromPain
08-05-2008, 14:27
Ами първо мразя скапаните строежи, които се появяват по-бързо от всичко и успяват да заличат всичките ми любими места.
Мразя хората с които се пълнят скапаните блокчета, заради тъпото им "тук е супер яко, я гледай какви магазини има" отношение.
Мразя скапаните автомобилчета между които даже пеша не мога да мина на моменти, и заради които виждам звезди веднъж месечно(когато съм извън тая пумия София).
Мразя тъпите кутийки в които се набиваме като глупаци, които сме напълнили със минимални излишни нещица и които наричаме "домове".
Мразя и тъпите селяни, които понякога са по-големи селяни даже и от софиянците. Защото на тях може да им се струва, че вече са в хайлайфа като бачкат за по 300-400 лева, но това не значи, че трябва да подбиват заплатите и да ми налагат и на мен да работя за толкова.
Мразя и Студентски Град и Люлин и всичко свързано с тях. Без нужда от обяснение.
Мразя и препълнените с боклуци кофи и заведения защото и двете ми смърдят еднакво гадно.


Или с други думи София е най-отвратителното от местата, които съм обитавал. Искам къщичка в планината, някакъв начин да не умра от глад и жажда там и пушка с три пъти повече патрони от хората, които ще минат около къщичката ми.
И още малко патрони за моментите ми когато ще ми се иска да направя услуга на човечеството. Като понамаля числеността му.
Или може би малък контролируем армагедон.
Каквото и да е.

sexy_baby_originale
08-05-2008, 20:09
Не съм от столицата,но ще Ви кажа с удоволствие,с какви впечатления съм останала,когато ходя там.

София като град на културата е прекрасен.Намира се в подножието на Витоша.Софиянци са близко да планината.Образованието е добро.Има много елитни училища.Хубави магазини,каквито в други градове няма.Общо взето това са му плюсовете.

Започвам с минусите! :D Когато отивам във София трябва да си взимам противогаз :-D защото въздухът там е отвратителен.Гадният въздух е следствие на многото фирми,който изхвърлят гадни газове във въздуха и прекалено натовареното движение.София е един забързан град и често стават катастрофи.Често виждам не изхвърлени кошове,които са препълнени с какви ли не отпадаци и кучетата се ровят постоянно НОН СТОП и пренасят зарази.

AmethystiA
08-05-2008, 20:23
пътя към летището... :grin: просто всеки път ,в който трябва да мина оттам няма как да не 'изплакна очета' ма тАва сгради ма то тАва красУтЪ...просто незабравимо :D а, сега сериозно много завиждам за вашата Борисова градина..адски ме кефи да стоя там..под някое дърво..и да слушам музика,чета...ауу много ме радва:)

lenito_sf
08-05-2008, 21:48
Ми ти си задръстеняк затова отиваш при останалите задръстеняци в СФ, погледни си само идиотския ник. :razz:


a tvoq e umen nali ta za tfa :P :P :P :P 8) :grin: :grin:

AliceSw
08-05-2008, 22:24
експлойтед, отдавна четох едно твое изказване в нечии подпис - отивам на кино...на СофияТа - не че нещо, ама следващото нещо, което сетих докато четях е отивам на село...та представи си, оказва се, че не било само културно мероприятие - не се заяждам и не плюя София, просто темата е подходяща да го спомена


та, последните 2-3 месеца са провалили представата ми за София...всъщност аз я харесвах, защото я свързвах само с положителни емоции и част от любимите ми хора, които живеят там...


ненавиждам, че винаги в нашата столица е по-студено от останалите части на България, ненавиждам нещото, в което се превръща кожата ми, след 4-5 дни в София, ненавиждам така наречения градски транспорт и непознатите хора в него, които се опитват да говорят с теб,
имам чувството, че това е градът с най-много хора с психични увреждания на глава от населението в България, ненавиждам факта, че след 2 месеца ще ми се наложи да се преместя в София, за да мога да уча това, което искам


естествено не мога да кажа, че има и положителни неща...особено за хора, които идват от град от порядъка на Ловеч...толкова много хора, непознати, които не ти се бъркат...много по-голям шанс за реализация...много повече начини за прекарване на свободното време...и част от най-престижните български университети са там...и така нататък и така нататък...

BornFromPain
08-05-2008, 23:17
това е от дръменбейса, където си прослушал!!! :-x

Вече не го слушам. Бия си го венозно, че иначе много ми дразни ушите. :Д

lenito_sf
08-05-2008, 23:28
експлойтед, отдавна четох едно твое изказване в нечии подпис - отивам на кино...на СофияТа - не че нещо, ама следващото нещо, което сетих докато четях е отивам на село...та представи си, оказва се, че не било само културно мероприятие - не се заяждам и не плюя София, просто темата е подходяща да го спомена


та, последните 2-3 месеца са провалили представата ми за София...всъщност аз я харесвах, защото я свързвах само с положителни емоции и част от любимите ми хора, които живеят там...


ненавиждам, че винаги в нашата столица е по-студено от останалите части на България, ненавиждам нещото, в което се превръща кожата ми, след 4-5 дни в София, ненавиждам така наречения градски транспорт и непознатите хора в него, които се опитват да говорят с теб,
имам чувството, че това е градът с най-много хора с психични увреждания на глава от населението в България, ненавиждам факта, че след 2 месеца ще ми се наложи да се преместя в София, за да мога да уча това, което искам


естествено не мога да кажа, че има и положителни неща...особено за хора, които идват от град от порядъка на Ловеч...толкова много хора, непознати, които не ти се бъркат...много по-голям шанс за реализация...много повече начини за прекарване на свободното време...и част от най-престижните български университети са там...и така нататък и така нататък...


ne razbrax na men li govori6??? :(

_donna_
08-06-2008, 07:49
Няма какво да се лъжем - София е зле.
Да,може да се изтърпи ако за тази цел полагаш специални усилия.
Иначе аз виждам някои промени.Или не съм ги забелязвала преди или наистина е някакво движение.Примерно..направи а на доста места хубави тротоари,мият стъклата на навесите по спирките.Доста детски площадки са ремонтирани,има повече здрави пейки,оправиха и Ариана-та ..

Но принципно си е шибано.Много хора,много коли,много прахоляк,шум,суета.Е да,вярно,имаме си театри,кина и т.н.,но не зная дали едното трябва да е за сметка на другото.


от порядъка на Ловеч
Ловеч е толкова хубаво градче,обожавам го.
Най-много ми харесва това,че за около 30 мин. нормален ход можеш да го минеш почти целия.Да не говорим,че го няма тоя бяс на големите градове.Понякога ми иде да припадна от всичко движещо се около мен ..

_showy_
08-06-2008, 10:18
Ъх.. Ще взема да го махна този подпис, че на всеки по отделно ще трябва да обяснява exploitedteen...
:D

Гололеми злобари има в тази тема. :lol:
Представям си ги как са застанали пред мониторите и пишат - изкривени от злоба, комплекси и кой знае още от какво.
София била гадна, мръна, гнусна.. Ами не идвайте бе... :? Много голяма част от провинциалистите, които идват също са мръсни и гадни, амаа.. търпиме.. Нали и те били хора. Има и свестни разбира се, но тях няма да ги обсъждаме.. Нали целта е да се мразим.
Аз например не харесвам Копривщица. Този град ме ужасява, ама не го пиша във всяка тема, али? Не го пиша просто, защото не ме бърка. И не се изкривявам от злоба всеки пък щом някой го спомене. Била съм веднъж и повече няма да се върна там, пък да не говорим да се натискам да живея на това място. :?

Rowdy
08-06-2008, 10:57
София е с цифра плюсове, но има два огромни минуса


- селяните
-селяните комплексари, които за 10 дни започват да говорят "шопски" и са там само за да имат С/СА на номера на "пилнатия" у некой гараж в Кюстендил или Перник голф 3ка или Хонда Сивик. Теа ги мразиме много

Рангел
08-06-2008, 11:55
Гололеми злобари има в тази тема. :lol:
Представям си ги как са застанали пред мониторите и пишат - изкривени от злоба, комплекси и кой знае още от какво.
София била гадна, мръна, гнусна.. Ами не идвайте бе...
По некаква случайност и ирония на съдбата тоя град е станал столица на България така че понекога се налага да го посещаваме и виждаме какво е положението там. Вие софиянците излагате цела България, защото София се води "лицето" на нашата страна (въпреки че прилича повече на задник). И какво общо има злобата тука, просто се казват некои истини вместо да се премълчават, а те не се премълчават защото всеки се дразни от тъпите софиянци и педалския ви комплексарски манталитет, затова и на много места ве бият. 8-)


Много голяма част от провинциалистите, които идват също са мръсни и гадни, амаа.. търпиме..
Как може да говориш за другите като за "провинциалисти" след като сте единствения град с квартали без канализация в 21 век, с външни тоалетни и с крави и кози. :lol:
Градове като Пловдив имат канализация още от времето на римската империя, а вие все още немате, но пък имате некакво извратено самочувствие на "големи граждани" и наричате всички останали със "селяни". :razz:


Аз например не харесвам Копривщица. Този град ме ужасява, ама не го пиша във всяка тема, али? Не го пиша просто, защото не ме бърка.
А кой пише във всека тема против СФ? И ние немаше да пишем толкова против вас ако не си навирахте софиянщината навсекъде.

Рангел
08-06-2008, 11:59
София е с цифра плюсове :shock:
Минусите надхвърлят десетократно плюсовете.

Rowdy
08-06-2008, 12:11
София е с цифра плюсове :shock:
Минусите надхвърлят десетократно плюсовете.
ако взема ти обяснявам, темата ще стане километрична бате.. просто го приеми, ако минусите беха повече, немаше да живеят 2 000 000 души в тоя град.

_showy_
08-06-2008, 12:16
Рангеле, усещам как ти се иска всичко което казваш да беше реалност, но уви... :-D

Boot
08-06-2008, 13:11
На мен пък много ми се иска повече хора от други градове да си мислят като Рангел и да СПРАТ, ПО ДЯВОЛИТЕ, да прииждат тук. Много ми дреме, че някой смешен провинциалист живее в заблуда :D

lenito_sf
08-06-2008, 13:45
Представям си ги как са застанали пред мониторите и пишат - изкривени от злоба, комплекси и кой знае още от какво.
София била гадна, мръна, гнусна.. Ами не идвайте бе...[/quote]
По некаква случайност и ирония на съдбата тоя град е станал столица на България така че понекога се налага да го посещаваме и виждаме какво е положението там. Вие софиянците излагате цела България, защото София се води "лицето" на нашата страна (въпреки че прилича повече на задник). И какво общо има злобата тука, просто се казват некои истини вместо да се премълчават, а те не се премълчават защото всеки се дразни от тъпите софиянци и педалския ви комплексарски манталитет, затова и на много места ве бият. 8-)


Как може да говориш за другите като за "провинциалисти" след като сте единствения град с квартали без канализация в 21 век, с външни тоалетни и с крави и кози. :lol:
Градове като Пловдив имат канализация още от времето на римската империя, а вие все още немате, но пък имате некакво извратено самочувствие на "големи граждани" и наричате всички останали със "селяни". :razz:


А кой пише във всека тема против СФ? И ние немаше да пишем толкова против вас ако не си навирахте софиянщината навсекъде.[/quote]


sofiqnci sas samo4ustvie ok saglasna i na pove4eto tuka e s pokritie xorata tuka za razlika ot selqn4etata ot selo ot mainata si imat xubavo ibrazovanie i ne u4ime v sou(selsko obrazovatelno u4ili6te) imat xubava rabota(ne doqt kravi po 5 pati na den) pove4eto xora imat pari ne zimat po 2 lv nadnica deeba nadutite selqni(sorri za izraza) :-x :-x :-x :-x

Рангел
08-06-2008, 14:54
Геле опак си , нема да прокопсаш.Ако искаш да стане нещо от тебе бъди малко по-сдържан.
Да бъда сдържан путьо като софиянците ли, това ли ми предлагаш? :razz:


Точно заради селяндурите, се напълниха кварталите Люлин, Младост, Дружба и от там идва лощата ни слава че си хвърляме боклука през прозореца, поразходи се малко из центъра да видим дали има такива гледки, поне аз не съм забелязал
Изхвърлянето на боклуко през джамо е само една част от проблемите ви. По страшното е че нема кой да ви го събира и нема къде да се съхранява, обработва, рециклира и т.н. 8-)
В Селото Суходол (за вас квартал) не ви искат боклуците май.

Рангел
08-06-2008, 14:57
София е с цифра плюсове :shock:
Минусите надхвърлят десетократно плюсовете.
ако взема ти обяснявам, темата ще стане километрична бате.. просто го приеми, ако минусите беха повече, немаше да живеят 2 000 000 души в тоя град.
Какво има да се обяснява, плюсовете и минусите могат да се изброят накратко и готово. То и в град Мексико не е много приятно за живеене ама има 20 000 000 индианци. :lol:

Рангел
08-06-2008, 14:58
Рангеле, усещам как ти се иска всичко което казваш да беше реалност, но уви... :-D
Кое от моите изказвания е лъжа, дай пример?

Рангел
08-06-2008, 14:59
На мен пък много ми се иска повече хора от други градове да си мислят като Рангел и да СПРАТ, ПО ДЯВОЛИТЕ, да прииждат тук. Много ми дреме, че някой смешен провинциалист живее в заблуда :D
Ние живеем в заблуда и сме провинциалисти, а вие живеете в рая и царството на приказките... с външни кенефи... :lol:

Рангел
08-06-2008, 15:03
sofiqnci sas samo4ustvie ok saglasna i na pove4eto tuka e s pokritie xorata tuka za razlika ot selqn4etata ot selo ot mainata si imat xubavo ibrazovanie i ne u4ime v sou(selsko obrazovatelno u4ili6te) imat xubava rabota(ne doqt kravi po 5 pati na den) pove4eto xora imat pari ne zimat po 2 lv nadnica deeba nadutite selqni(sorri za izraza) :-x :-x :-x :-x
Да, много ви е хубаво ибразованието, ти си потвърждение за това. Ама поне да ве учеха да пишете с български букви а не на шльокавица. :razz:
А вашите крави сигурно сами се доят нали? :D

Boot
08-06-2008, 15:16
На мен пък много ми се иска повече хора от други градове да си мислят като Рангел и да СПРАТ, ПО ДЯВОЛИТЕ, да прииждат тук. Много ми дреме, че някой смешен провинциалист живее в заблуда :D
Ние живеем в заблуда и сме провинциалисти, а вие живеете в рая и царството на приказките... с външни кенефи... :lol:
моя кенеф е вътрешен, слабо ме интересуват останалите, докато все още не джапам в лайна.
А ти нещо друго освен тия външни кенефи имаш ли да кажеш?? Защото мутробарока не е тенденция само в София ;)

Рангел
08-06-2008, 15:30
Айде пак оправдания, сега пък тенденциите и модите били виновни. 8-)
Имате ли поне един нормален квартал, който да не е село, да не е безкраен панелен комплекс и да не е пропит от отровни газове каквито има в централните части? 8-)

marzilia
08-06-2008, 15:37
Отивам В София - Отивам В Мърчаево
отивам НА София - Отивам НА Мърчаево - грешно

ААА,някой е чувал за селото ми! Откъде? :-o :-o

Рангел
08-06-2008, 15:42
Рангеле, Рангелеееееееее, дете македонско, да не са ти направили вътрешен кенеф и сега да се хвалиш?

Честито и продължавай в същия дух- вътрешна тоалетна, интернет и компютър имаш (и форумите си налазил даже), скоро може да се наречеш пълноценен индивид- само ако се научиш да пишеш и изразяваш грамотно, позабравиш диалекта и ти прекарат и топла течаща вода, че това къпане с канчета не ти се отразява добре на имиджа сред девойките и психикатата (това е пряко следствие от трудоемката процедура по къпане и последващата го неприязън на свидните моми към излъчването ти на горд провинциалист).

Ние сме с теб!
Поредните празни приказки плод на извратеното ти съзнание. Аз като ви говоря казвам реални неща, а вие срещу моите думи излизате с некакви ваши си шизофренични отклонения и типично софийско избиване на комплекси. :lol: :razz:

"Айде тате, айде бате, на вода студена, пийте днеска и във среда - петък вода нема..." :razz:

Къса памет имате май а. :razz:

Рангел
08-06-2008, 16:02
До преди 2-3 г. имахте режими на вода, не го сравнявай с втората световна. Ти си жалка комплексарска отрепка бе, казаха ти се некои факти за лайняната ти София и веднага изпадна в истерично състояние, започна да халюцинираш за некакви мегдани, канчета и т.н. Болен мозък като повечето софиянци! :razz:

Айде сега бегом марш към маршрутката и си се прибирай на село (за теб квартал) да си помпате самочувствието с останалите съселяни в какъв прекрасен град живеете и как 2 000 000 000 провинциалисти са го окупирали. :razz: :razz: :razz:

Boot
08-06-2008, 16:12
еее айде сега не си измисляй поне. Преди 2-3 години не е имало режим на водата ;) За последно е било бая отдавна

Рангел
08-06-2008, 16:20
2-3-5-6 все тая. Има една поговорка - където не е текло, пак нема да тече. 8-)

Alco
08-06-2008, 16:29
тия които парадират и живеят, крепейки се на тва, че живеят в софия да лапат сиренясали курове. нямам нищо против другите, имам си приятели от софия и ми е кеф като ходя НА СОФИЯТА (8-) ) за по няколко дни. не съм като повечето комплексирани селяни, които само повтарят "много е пренаселено", "ебати мръсния град" и т.н. тва пък за режима на водата е смешно.

Loshotia
08-06-2008, 18:45
А гроздето кисело...

Canis_Dirus
08-06-2008, 20:30
Аман от тия теми за София. Каква била, пък какви били софиянци, пък какви селяни идват.

Ако ще критикувате - предлагайте и решения. Иначе си е живо мрънкане.

_showy_
08-06-2008, 21:19
Решението е ясно.. Софийско жителство. 8)

SuNsEt
08-06-2008, 21:23
Бааа София най-голЕмото село... 8-)

Аз съм от София...Пф хич не ми харесва като град!Искам да живея в Русе,Трявна...или Пловдив :smt007

Рангел
08-06-2008, 21:29
предлагайте и решения.
Да се присъедини официално към Перник. 8-)

Riot
08-06-2008, 21:31
Рангел Комбайнера

Рангел
08-06-2008, 21:35
Riot Мензисо :razz:

Riot
08-06-2008, 21:38
Къци ВЪпцаров ? :(

Рангел
08-06-2008, 22:01
Къци ВЪпцаров ? :(
Росица Кирилова? :(

Рангел
08-06-2008, 22:13
Не можеш да се докоснеш до блаженството да си Столичанин.
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz:

SuNsEt
08-06-2008, 22:14
Бааа София най-голЕмото село... 8-)

Аз съм от София...Пф хич не ми харесва като град!Искам да живея в Русе,Трявна...или Пловдив :smt007

Ти не си ОТ София. Ваште кой знае от кое долно село,тип Трявна са... Или пък РусьЕ (града с най-големите кретени и идиоти в БГ)... Ти просто живееш в София,не си една от нас... Не можеш да се докоснеш до блаженството да си Столичанин. Просто ми харесва как изглеждат градовете...Не се заяждай излишно. И кво му е блаженството,че нещо не разбрах???...Да,аз просто живея в София!Ня'къв проблем ли имаш?! :-x

_showy_
08-07-2008, 10:59
Ти не си ОТ София. Ваште кой знае от кое долно село,тип Трявна са... Или пък РусьЕ (града с най-големите кретени и идиоти в БГ)... Ти просто живееш в София,не си една от нас... Не можеш да се докоснеш до блаженството да си Столичанин.

Mnogo to4no kazano! :-D
Tova samo edin 4ovek, koito e roden i izrasnal v centura na stolicata moje da go razbere. 4uvstvoto da si stoli4anin e nepovtorimo. Da hodi6 na gosti na baba, v centura na stolicata... Ne, malko hora 6te razberat, nali Ataka. :D

Sujalqvam za latinicata. :?

Swinkenhoffer
08-07-2008, 11:09
Ти не си ОТ София. Ваште кой знае от кое долно село,тип Трявна са... Или пък РусьЕ (града с най-големите кретени и идиоти в БГ)... Ти просто живееш в София,не си една от нас... Не можеш да се докоснеш до блаженството да си Столичанин.

Mnogo to4no kazano! :-D
Tova samo edin 4ovek, koito e roden i izrasnal v centura na stolicata moje da go razbere. 4uvstvoto da si stoli4anin e nepovtorimo. Da hodi6 na gosti na baba, v centura na stolicata... Ne, malko hora 6te razberat, nali Ataka. :D

Sujalqvam za latinicata. :?
Пфф, човек ще каже, че живеете в Париж, ебати... смешно е.
Блажените Столичани да не се засягат, моля.

_showy_
08-07-2008, 11:12
Пфф, човек ще каже, че живеете в Париж, ебати... смешно е.
Блажените Столичани да не се засягат, моля.

Zavisi koi kak go use6ta. :-D

Loshotia
08-07-2008, 11:28
Вечер пред Народния в някое от кафетата+ джаз музика= :smt007

windstopper
08-07-2008, 13:20
нз кой но някой го каза добре въпреки всичките си недостатъци софиянци си обичаме софия :P др е въпроса за така наречените "селяни" наистина и аз немога да повярвам откъде дойдоха в 7ми клас можех да си взема автобуса в 7 и 7.20 да съм пред даскало (живеех в дружба и един "хинт" да ви дам точно в дружба 2 няма цигани щото там живеят се бивши военни я дойде некой мангал я са го застреляли :lol: ) 1 година по късно - ужас! същия тоя маршрут излизаше 3 дена път с камили - час минимум , на плиска неможеш се разминеш от некфи лади и жигули от кърджали , смолян и разни ей такива (нищо протиф градовете!) и немога да ги разбера защо всички имат по 3-4 коли нестига че правят допълнителн трафик а и допълнително замърсяват!) все пак немога да си представя друг дом освен сф някак си съм свикнал с трафика, миризмите и вечните крясъци и бибиткания от нервни шофьори :-x
п.п са живея баш до ндк и картинката не е много по различна само дето досадните чалгари са заменени от скучни пенсионери

Рангел
08-07-2008, 14:14
Геле опак си , нема да прокопсаш.Ако искаш да стане нещо от тебе бъди малко по-сдържан.
Да бъда сдържан путьо като софиянците ли, това ли ми предлагаш? :razz:


Точно заради селяндурите, се напълниха кварталите Люлин, Младост, Дружба и от там идва лощата ни слава че си хвърляме боклука през прозореца, поразходи се малко из центъра да видим дали има такива гледки, поне аз не съм забелязал
Изхвърлянето на боклуко през джамо е само една част от проблемите ви. По страшното е че нема кой да ви го събира и нема къде да се съхранява, обработва, рециклира и т.н. 8-)
В Селото Суходол (за вас квартал) не ви искат боклуците май.Е да, нека съм путьо, ама Че ти пръсна черепО, нали?! :) То е много готино вкато си у слекста дискотека и да се сбиеш, коронен номер, добре че беше бай ти Тоше малко да го облагороди македонския МИ край, че 1950 9 часа е бил пътя /ако наричаш път чакълена настилка, така че недей много знай/ 8) Айде Чекаме, па да ме нахраниш :) Факт че не пътувам с маршрутка, сещай се сам защо.
Ке ми пръснеш оная работа аре да не казвам от какво...
Много ти се иска да си от югозападо но истината е че си просто един задръстен софиянец. Ти ако си от македонския край значи си СРАМ за нашия край щом си се опутил и пософиянчил.

ScionOfStorm
08-07-2008, 14:21
w00t, що съм пропускал тая тема бе, тя се оказа ебаси интересната :Д Рангел блъска яко и скоро може да стигне Свастика по фен база, подозирам :РРР

Рангел
08-07-2008, 14:25
w00t, що съм пропускал тая тема бе, тя се оказа ебаси интересната :Д Рангел блъска яко и скоро може да стигне Свастика по фен база, подозирам :РРР
А аз скоро може да ти препоръчам да идеш на майка си в ******* и да стигнеш по-бързо от колкото предполагаш. :razz:

Loshotia
08-07-2008, 16:35
Рангеле, а ти от кое китно кътче на нашата родина си?

Рангел
08-07-2008, 16:36
Рангеле, а ти от кое китно кътче на нашата родина си?
От Каспичан, защо? :D

Loshotia
08-07-2008, 16:37
Рангеле, а ти от кое китно кътче на нашата родина си?
От Каспичан, защо? :D

Та от къде си?

Рангел
08-07-2008, 16:38
Рангеле, а ти от кое китно кътче на нашата родина си?
От Каспичан, защо? :D

Та от къде си?
От Каспичан ма.

Loshotia
08-07-2008, 16:40
Рангеле, а ти от кое китно кътче на нашата родина си?
От Каспичан, защо? :D

Та от къде си?
От Каспичан ма.

"ма" ще викаш на майка ти.

Рангел
08-07-2008, 16:43
"ма" ще викаш на майка ми.
Мога да викам ма и на майка ти и на тебе, разбра ли ма овцо? :D

Loshotia
08-07-2008, 16:48
"ма" ще викаш на майка ми.
Мога да викам ма и на майка ти и на тебе, разбра ли ма овцо? :D

Ами не, същност такава селяния същност ми е чужда и честно казано, не мога да разбера. Но за теб сигурно е разбираемо.

Рангел
08-07-2008, 16:53
Нещо започна да пелтечиш същност, същност...
На вас ви е много чужда селянията ама си гледате крави у "градо" и си имате външни кенефи, каквито в нормалните села нема от 50 г. :lol: :razz:

Just_say_no
08-07-2008, 16:56
Абе кво се карате ?!? София е село и толкоз ! :D

Loshotia
08-07-2008, 16:56
Нещо започна да пелтечиш същност, същност...
На вас ви е много чужда селянията ама си гледате крави у "градо" и си имате външни кенефи, каквито в нормалните села нема от 50 г. :lol: :razz:
:razz: продължавай :razz:

sladku_bebzi
08-07-2008, 17:01
Направих си мускули на корема
докато ви чета темата :grin:

ScionOfStorm
08-07-2008, 17:15
Рангел е каляван в най-изтощителните сесиики от бътсекззз :grin:
Иначе ме кефи. Някактъв уан мен арми е 8-)

Рангел
08-07-2008, 17:21
Рангел е каляван в най-изтощителните сесиики от бътсекззз :grin:
Иначе ме кефи. Някактъв уан мен арми е 8-)
А ти не ме кефиш, некакъв путьо-задръстеняк използващ английски думи докато говори на български. Пълен дебил. :razz:

ScionOfStorm
08-07-2008, 17:23
Рангел е каляван в най-изтощителните сесиики от бътсекззз :grin:
Иначе ме кефи. Някактъв уан мен арми е 8-)
А ти не ме кефиш, некакъв путьо-задръстеняк използващ английски думи докато говори на български. Пълен дебил. :razz:

Така е, ма те сакам повече от 'сите живи други! :-) :-)

cherinka
08-07-2008, 17:27
вече и с kkrissityy :-)
:smt050

Рангел
08-07-2008, 17:28
А бе гоманр, макя ти пичка е заспала, че я гньетим цел ден и па че сака, яс колко анасонова рикия сум изпил не можеш да ми смогнеш, оти се педер!!А'е ми пуши куро с'а!! :)
Хахахаха малката лигава софийска путка се опитва да пише на македонски диалект ама си личи че е раснала в софийска панелка иначе щеше да знае как се говори по македонския край. Тя може би е чела само фиромски форуми и вече се мисли за македонец, идиот.

п.с. Да го тура на софийската ти майка в устата. :D

Рангел
08-07-2008, 17:37
уонаби сърби с турски манталитет сте всичките...

Аре, Пирин пее, направи се, че някой от хомобандата ви те вика и изчезвай...
Аре, путко, направи се че не си педерас и си еби майката. http://www.fenzona.com/forums/Smileys/new/a118.gif

Рангел
08-07-2008, 17:44
ти сам каза, че си маке бе...
то това е синоним за малоумен педераст с цигански произход, т.е. маке... т.е. ТИ!

Аре, маке...
Аз не съм казвал нищо, но ти сам каза че си изнежена путка. :razz:

Jeuelle
08-07-2008, 17:49
Рангеле ,
плод на чия развинтена фантазия си???

Рангел
08-07-2008, 17:51
Рангеле ,
плод на чия развинтена фантазия си???
Аз съм във нощните фантазии на майка ти. :D

_showy_
08-07-2008, 17:54
Temata suvsem izprostq, ta stana 4ak vulgarna... :?
Na nqkoi individi tuk selqniqta im idva v pove4e. :? Gnusno.....
I vse pak mislq, 4e takava omraza kum daden grad ne e normalna, ta dori i naistina da ti e nepriqten.... 8)

Рангел
08-07-2008, 18:00
Temata suvsem izprostq, ta stana 4ak vulgarna... :?
Na nqkoi individi tuk selqniqta im idva v pove4e.
Да, на софийските индивиди. :razz:



I vse pak mislq, 4e takava omraza kum daden grad ne e normalna, ta dori i naistina da ti e nepriqten.... 8)
Къде виждаш "такава омраза". Ако кажа на некой негър че е черен това омраза ли е или факт? :razz:
Просто ми е кеф да гледам как задръстените софиянци изпадат в истерия от фактите и това ме кара да се ебавам с тех още повече и да ги гледам как се гърчат. :razz: :razz: :razz: :razz:

Loshotia
08-07-2008, 18:00
психо-патологичен случай...

Аз си мислех, че поне от бъзици разбира и като го карах да каже пак за София ще се усети, ама уви...аз напускам темата.

Рангел
08-07-2008, 18:01
психо-патологичен случай...
Ами лекувай се... :D

_showy_
08-07-2008, 18:03
Просто ми е кеф да гледам как задръстените софиянци изпадат в истерия от фактите и това ме кара да се ебавам с тех още повече и да ги гледам как се гърчат. :razz: :razz: :razz: :razz: Az do sega ne vidqh nito edin sofianec da se napi4a, puk o6te pove4e da izpada v isteriq. :-D
4e6em si ezicite i ti se smee6 na tova kolko si neusvedomen i ozloben.. :razz:
Haide s neturpenie o4akvam otgovora ti, koito sum ubedena nqma da e podnesen po vuzpitan i kulturen na4in. :)

Рангел
08-07-2008, 18:04
Аз си мислех, че поне от бъзици разбира и като го карах да каже пак за София ще се усети, ама уви...аз напускам темата.
Тъпа овцо, а аз казах ли "пак за София" след като ти ме пита или го използвах в моя полза, това беше контраудар на твоите "бъзици" но явно си толкова куха че сметаш "бъзиците" си за успешни. :razz:
Ти каквото и да кажеш никога нема да ме затапиш тъй като си проста софиянка. :D

Рангел
08-07-2008, 18:06
за 102 мнение един път не е сложил запетайка- УРА за неграмотниО гражданин, който е по-тъп от гъдулка.
Хахаха типично за една софийска форумна мижитурка, да се хваща за запетайки и да говори за психични отклонения когато нема какво да каже. 100% ДЕБИЛ! :razz: :razz: :razz: :razz:

Рангел
08-07-2008, 18:11
Az do sega ne vidqh nito edin sofianec da se napi4a, puk o6te pove4e da izpada v isteriq.
Идиот, как да видиш като си мозъчен инвалид, истерията е масова за софиянците, чак я пренасят по другите теми...:razz:


4e6em si ezicite i ti se smee6 na tova kolko si neusvedomen i ozloben..
Чешете си само путките, точно обратното е - вие сте в истерия чак пелтечат некои, а на мене ми е забавно как се гърчите и пълзите, затова и продължавам да се ебавам със селяни като вас. :D


Haide s neturpenie o4akvam otgovora ti, koito sum ubedena nqma da e podnesen po vuzpitan i kulturen na4in. :)
Ама ти женско ли си била ма, нищо, др. път ке ти пиша в женски род за да не се засегнеш. :lol: :razz:

Рангел
08-07-2008, 18:16
Хахахахахха чак са ти видех подписо, това за пореден път потвърждава думите ми че само София ви е в главата и изпадате в истерия когато некой ви каже истината за нея... :razz: :razz: :razz: :razz:

machoka
08-07-2008, 18:31
Рангел и Винкел0 са с последно предупреждение за бан.

Темата до тук.