PDA

View Full Version : Семейството или голямата любов?



Pepsito
08-03-2008, 14:14
.........

Wrathchild
08-03-2008, 14:19
А ти не можеш ли да си намериш работа? Детето е малко, но има ясли, където можеш да го пуснеш, докато ти работиш. Ако имаш желание ще намериш начина, но не лъжи съпруга си и няма смисъл да оставате заедно заради детето, това е глупаво извинение. Днес ще останете заедно, защото е малък и искаш да има всичко, утре защото му е първия учебен ден, после пък защото е на изпити след 7 клас, после пък извинението ще е, че завършва и така до безкрай.
Все пак след като не искаш да си с него - недей. Такова оставане със съпруга води до проблеми като скандали, които детето ще чува и ще разбира. А това дори парите няма да го заместят.

Wrathchild
08-03-2008, 14:24
това е грешка която не може да се върне според мен , дете и брак от човек когото не обичаш.... да си търсиш грешките само в теб.и ако предприемеш да се разведеш наи много ще разсипеш детето а от там и живота си като цяло. такива като теб немога да ги понасямНаистина е глупаво, че се е омъжила за съпруга си, при условие, че обича друг, но пък развода не е чак толкова съсипващ за детето, особено толкова малко...

Seducti0n
08-03-2008, 14:27
Здравей.
Дори и да се разведеш със съпруга си, той ще има задължението да плаща месечна издръжка на детето.Това, че няма да сте женени предполагам няма да промени отношението спрямо малкия, да спре да се интересува от него, да не иска да го вижда и т.н.
Проблем е, възрастта на сина ви./под 10 години/ съда решава на кого да даде родителските права.В повечето от случаите е на майката.
Моя съвет е да се бориш за щастието ти и да не се страхуваш.
Може би е жестоко, но съм на мнение, че един брак се обезмисля, ако се пази целостта му в името на детето.Рано или късно ще дойде момента, в който пътищата ви ще се разделят, с разликата, че сега имаш възможността да заживееш щастливо във Варна, а след известно време може да я няма тази алтернатива.
Щом си преценила, че нещата не вървят-вземи сега мерки-няма да бъде толкова травмиращо колкто би могло да стане за вбъдеще.
Успех!

Pepsito
08-03-2008, 14:30
Znam che e glupavo tova,koeto napravih,no kogato se omajih za sapruga si,ne bqh vijdala golmata si lubov moje bi 2-3 godini i veche sled svadbata se vidqhme i togava vsichko se obarka,chuvstvata mi kam nego sqkash se varnaha ot miga v koito go vidqh.Do predi da se vidim s nego otnovo vsichko beshe nared s maja mi.

Pliok0019
08-03-2008, 14:39
Здравейте.

Аз съм на 16 и отговорът ми би бил доста безсмислен за Вас, предвид това, че нямам достатъчно опит. И все пак аз бих избрала семейството. Най-малкото заради детето. Родителите ми са се разделили, когато съм била на 2 години и половина. На майка ми и е било ужасно трудно да ме отгледа сама. Въпреки че баща ми е може би най-големия бокук, който познавам ми лиспва ужасно много.

Понякога това, което сме създали изисква жертви. Дори това да бъде Голямата любов - заслужава си. Семейството е по-важно.

vilinanova
08-03-2008, 14:43
Ами, защо си се оженила като си обичала друг?Дори заради детето не си струва, брак без любов не може да съществува! :?
П.П.Това е тийнеиджърски форум според мен не е най-одачното място,от което да искаш съвет

Seducti0n
08-03-2008, 14:51
Какво ли ще остане след време от това семейство-може би отломките на 3 пропиляни живота...
Когато злините са две, е редно да се избере по-малката.
Да може да е трудно за майката да отгледа сина си сама, но дали няма да и е по-трудно да бъде част от един фалшив брак...
Сама си признава, че едва ли не е избързала, но това не променя нещата.Един ден ще и се наложи да внесе някакъв ред в живота си и колкото по-рано настъпи този ден, толкова по-добре за всички..
п.с-Мъжът обича ли съпругата си? :-o

Wrathchild
08-03-2008, 14:54
а оня пич дето се "обичат" мислиш ли че го иска това дете? може така да разправя но за него вътрешно си остава едно копеле.или просто хората вече карат през просото за всичко.колко много може да си спести човек ако малко размисли преди да прави нещо ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)Един от бившите на майка ми до ден днешен държи връзка с мен, бяха заедно години и той ми е много повече баща, от колкото моят собствен. С пастрока ми е същото. Пък и копеле е със съвсем различно значение. Така че когато обичаш една жена е възможно да обичаш и нейното дете. В крайна сметка така, както го каза излезе, че за една жена, разведена, с дете няма шанс да намери човек, който да я приеме с детенцето.

darla
08-03-2008, 14:58
Milq i az sum omujena ot 2god,imam detence na 11 meseca i 4estno da ti kaja ne mislq,4e tuk e mqstoto da tursi6 suvet prosto,za6toto 14-15-16godi6ni deca ne mogat da ti dadat adekvaten suvet po tozi vupros. Az su6to se zamislqm za biv6i i t.n. no sum razbrala nqkolko ne6ta i kolkoto po-burzo i ti gi razbere6,tolkova po-dobre:
1.misli6 za "istinskata lubov" no sama kazva6,4e toi nqma tazi fin.vazmojnost.Problemite 6te doida vednaga 6tom ve4e ne moje6 da poddurja6 sega6niq si standart na jivot
2.neznam kak se durji sapruga ti kum teb,no NIKOI nqma da se griji taka za deteto si kakto sobstvenite mu maika i ba6ta.Dori i da e bezotgovoren,deteto e malko i ima nujda ot prisustvieto na tati.
P.S-Kazva6,4e deteto ti e na 2 i si omujena ot 2god-da ne bi da si se ojenila za6toto si bila bremenna.Nadqvam se vuprosa da ne te ubidi,prosto pitam?
Za6toto ako e tak,to NI6TO,dori dete,koeto o6te ne e na bql svqt ne zalujava takava jertva da jivee6 s 4ovek,koito ne obi4a6,o6te pove4e da se omuji6 za nego!No sled kato tova e fakt...nz...naistina e slojno,slu6ai surceto si,no pomisli i za detenceto si

PS-ima nqkakav 6ans temata da e ebavka.

Pepsito
08-03-2008, 14:59
Da majat mi mnogo me obicha i ne moga da otreka che pravi i nevazmojnoto za da badem shtastlivi s sina mi.Dori predi 2 meseca razbra che sam se vijdala s nego i mi prosti.Znam che nikoga nqma da namerq drug maj kato nego,no moga li da jiveq s nego i v sashtoto vreme da obicham i iskam drug.Toi naistina ne zaslujava da go laja sled vsichko koeto e napravil za men.No se pritesnqvam edinstveno za malkiq ,kakto i za sapruga si,zashtoto znam che mnogo trudno shte prejivee razdqlata ni.

Pliok0019
08-03-2008, 15:01
Da majat mi mnogo me obicha i ne moga da otreka che pravi i nevazmojnoto za da badem shtastlivi s sina mi.Dori predi 2 meseca razbra che sam se vijdala s nego i mi prosti.Znam che nikoga nqma da namerq drug maj kato nego,no moga li da jiveq s nego i v sashtoto vreme da obicham i iskam drug.Toi naistina ne zaslujava da go laja sled vsichko koeto e napravil za men.No se pritesnqvam edinstveno za malkiq ,kakto i za sapruga si,zashtoto znam che mnogo trudno shte prejivee razdqlata ni.
Едно момче е много трудно да израстне без баща. Послушай разума си, не сърцето.

Wrathchild
08-03-2008, 15:03
Както казах, намери си работа и спри да лъжеш човека.
Дарла, не съм съгласна за това за безотговорността. Случаят не е такъв, че бащата да е такъв, но безотговорен човек какъв баща ще бъде на детето си? Да не му пука какво прави детенцето, да не му пука за майката... той бащата не е само да се гледа...

darla
08-03-2008, 15:03
Ne zaslujava da go luje6,no dali zaslujava da te zagubi po tozi na4in sled kato e napravil tolkova za teb?Ima6 vsi4ko ot koeto ima6 nujda,deteto ti su6to ima ba6ta do sebe si,ne si sama,a s dete,nz spored men trqbva da postupi6 otgovorno i da si sas sapruga si pone dokato malkiq porasne o6te malko,za da razbira gore-dolu kakvo se slu4va

darla
08-03-2008, 15:06
Както казах, намери си работа и спри да лъжеш човека.
Дарла, не съм съгласна за това за безотговорността. Случаят не е такъв, че бащата да е такъв, но безотговорен човек какъв баща ще бъде на детето си? Да не му пука какво прави детенцето, да не му пука за майката... той бащата не е само да се гледа...
az ne kazah 4e e bezotgovoren,a prosto kazah 4e DORI i da e takuv deteto ima nujda da e pokrai nego,pone dokato e malko i ne razbira.DORI i da e bezotgovoren tova 6te drazni maikata,a ne malkoto detence nego go interesuva mama i tati da sa tam,problemite sa za vuzrastnite!

krisiiiiito
08-03-2008, 15:12
според моето виждане на нещата мисля,че ще е най-добре да останеш със семейството си.. ако се разведеш какво ли би било? аа и какво ще стане с малкия? дали ще има наистина щастливо детство ако родителите му са разведени? ... направила си грешка и трябва да се примириш

Wrathchild
08-03-2008, 15:15
Аз точно за това казах, че проблема тук не е в безотговорността на бащата. Знам, че не си го казала, за това не съм и тълкувала думите ти по този начин.
Но пък наистина е по-добре сега да се разделят според мен, защото поотрасналите деца са егоисти спрямо родителите си. Ако примерно зададеш на всички в този форум въпроса 'Как бихте реагирали ако родителите ви не се обичат и се разведат?', те ще ти отговорят 'а, не ме интересува, да не се обичат, аз си ги искам и двамата'.

Добре де, наистина не мога да разбера какво ще му е нещастното на детето ако е с разведени родители? Толкова такива деца има... аз самата също. И дори съм благодарна за това. Но мисълта ми е, че след като бащата е отговорен ще могат ПОНЕ събота и неделя да се виждат с детенцето. Така че то няма да израстне без баща.
Впрочем майчето не каза дали тя е от Варна, както другият мъж. Ако не е, нека си намери някой от града, в който са и двамата, за да може хем да е щастлива с друг, защото явно с този не е, но и детенце да не е разделено от бащата.

darla
08-03-2008, 15:21
Аз точно за това казах, че проблема тук не е в безотговорността на бащата. Знам, че не си го казала, за това не съм и тълкувала думите ти по този начин.
Но пък наистина е по-добре сега да се разделят според мен, защото поотрасналите деца са егоисти спрямо родителите си. Ако примерно зададеш на всички в този форум въпроса 'Как бихте реагирали ако родителите ви не се обичат и се разведат?', те ще ти отговорят 'а, не ме интересува, да не се обичат, аз си ги искам и двамата'.
Ami ne sum suglasna,porasnalite "deca" bi trqbvalo da znat 4e i roditelite im imat nujda da sa 6tastlivi,kogato moite roditeli se razvejdaha doidoha i govoriha s men suvsem normalno,az im kazah"6tom ne ste 6tastlivi,razdelqite se" az vinagi 6te imam edna maika i edin ba6ta ,no 6tom ne sa 6tastlivi zaedno za6to da se mu4at.No ako bqh malka-na 2god 6tqh da si iskam i dvamata bez da me interesuva 6tastlivi li sa ili ne! I imenno za tova kazah na mackata 4e ne e tuk pravilnoto mqsto da tursi mnenie za6to vsi4ki tuk gledat ve4e ot glednata to4ka na po-porasnali deca,a ne 2-5godi6ni suzdaniq.suvsem razli4no e!i golqmoto dete mn po lesno priema razdqlata za6toto moje da mu se obqsni ot kolkoto malkoto.Sina mi naprimer kato re6i 4e to4no sega iska tati,ne moga da mu obqsnq 4e tati e na rabota.Toi si go iska i ne spira da reve dokato tati ne si doide.A ako e po-golqm mu obqsnqva6 i ima efekt!

Pepsito
08-03-2008, 15:24
Аз точно за това казах, че проблема тук не е в безотговорността на бащата. Знам, че не си го казала, за това не съм и тълкувала думите ти по този начин.
Но пък наистина е по-добре сега да се разделят според мен, защото поотрасналите деца са егоисти спрямо родителите си. Ако примерно зададеш на всички в този форум въпроса 'Как бихте реагирали ако родителите ви не се обичат и се разведат?', те ще ти отговорят 'а, не ме интересува, да не се обичат, аз си ги искам и двамата'.

Добре де, наистина не мога да разбера какво ще му е нещастното на детето ако е с разведени родители? Толкова такива деца има... аз самата също. И дори съм благодарна за това. Но мисълта ми е, че след като бащата е отговорен ще могат ПОНЕ събота и неделя да се виждат с детенцето. Така че то няма да израстне без баща.
Впрочем майчето не каза дали тя е от Варна, както другият мъж. Ако не е, нека си намери някой от града, в който са и двамата, за да може хем да е щастлива с друг, защото явно с този не е, но и детенце да не е разделено от бащата.

Ne ne sam ot Varna,a ot burgas.No ne iskam da si tarsq nqkoi ot moq grad,prosto iskam da bada s nego,a ako tova ne se sluchi prosto shte si ostana s sapruga si.Problema e edinstveno starata lubov,che iskam da sam si s nego,kakto iskam i sina mi da e shtastliv.

Wrathchild
08-03-2008, 15:24
Моите родители са се развели, когато съм била г/д на толкова и дори не си спомням за това. Не разбират чак пък толкова, в смисъл да, усещат си, но стига да се поддържа контакт с таткото надали ще има проблем. Именно за това и посъветвах жената да си стои в родния град, докато не намери някой от там. Така единствено бащата ще страда, че е загубил любимата жена, но пък няма да е разделен от детето си.

Едит: Не е лесна твойта... добре де, не можеш ли да говориш с другия мъж вместо във Варна, да отиде в Бургас? Обясни му мотивите си, че искаш да си с него, искаш да се разделиш с мъжа си, но няма да е честно спрямо него и сина ти да разделиш тях двамата.

Obsession
08-03-2008, 15:31
Аз бих избрала семейството. Ти сама казваш, че чувствата ти към старата любов са били изчезнали. Може би, ако не го виждаш отново известно време ще го забравиш. Ако поставяш сина си на първо място също би трябвало да избереш семейството си. Друг е въпросът, че един ден, ако с това семейство не потръгне по др причини ще си казваш: "А сега можех да съм с мъжа на живота си...". Но напълно сигурна ли си в този човек, дали в действителност може да приеме твоето дете за свое? Ставала съм свидетел на подобна ситуация, втори баща, който в началото се държи по-добре от истинския, но с времето започва да тормози детенцето. За това съветът ми е да останеш при съпруга си, той не заслужава да бъде така изоставен след като прави всичко по силите си за деб и малкия. Но имай предвид, че избереш ли сега семейството трябва веднъж за винаги да прекратиш отношенията си с другия.
ПС: Тук сме хлапета на по 15-16 г., надявам се да не се усланяш единствено на нашето мнение в момента.

Pepsito
08-03-2008, 15:34
Аз бих избрала семейството. Ти сама казваш, че чувствата ти към старата любов са били изчезнали. Може би, ако не го виждаш отново известно време ще го забравиш. Ако поставяш сина си на първо място също би трябвало да избереш семейството си. Друг е въпросът, че един ден, ако с това семейство не потръгне по др причини ще си казваш: "А сега можех да съм с мъжа на живота си...". Но напълно сигурна ли си в този човек, дали в действителност може да приеме твоето дете за свое? Ставала съм свидетел на подобна ситуация, втори баща, който в началото се държи по-добре от истинския, но с времето започва да тормози детенцето. За това съветът ми е да останеш при съпруга си, той не заслужава да бъде така изоставен след като прави всичко по силите си за деб и малкия. Но имай предвид, че избереш ли сега семейството трябва веднъж за винаги да прекратиш отношенията си с другия.
ПС: Тук сме хлапета на по 15-16 г., надявам се да не се усланяш единствено на нашето мнение в момента.
Mislq che nqma da moga da go zabravq,kazvash che predi sa izcheznali chuvstvata zashtoto ne sme se vijdali,no sega e po razlichno,ot posledniq pat ne sme se vijdali godina,poneje toi e v chujbina no ne sam spirala da mislq za nego i da go obicham.

Pepsito
08-03-2008, 15:40
Ima neshto,koeto ne vi spomenah.Maja mi ne e istinskiq bashta na sina mi.Kogato se ojenihme s nego,malkiq beshe na 4 meseca.

Wrathchild
08-03-2008, 15:40
Ти не ми отговори обаче, има ли вариант да се установи този мъж в Бургас?

darla
08-03-2008, 15:41
ve4e seriozno se zamislqm dali temata ne e ebavka?A ot koi e deteto ti ?Ot "istinskata lubov" li?

Pepsito
08-03-2008, 15:44
Ти не ми отговори обаче, има ли вариант да се установи този мъж в Бургас?
Ako si nameri dobre platena rabota,shte se ustanovi v burgas,no za momenta iska da bade v vrana,zashtoto predi da zamine za chujbina raboteshe tam nqkolko godini i moje pak da se varne na starata si rabota.

Wrathchild
08-03-2008, 15:44
О божеее... Е като не му е истинския баща за какво седиш при него питам аз? Да, обича детето, гледа го, ама не е биологичният, така че преспокойно можеш да се разведеш.
Жено, искрено се надявам преди да си направиш второ дете да порастнеш.
Детето ти не е от мъжа, за който си омъжена, не отговаряш на съществени въпроси и единственото, което правиш е не да търсиш изход от ситуацията, а да мрънкаш и да се самосъжаляваш. Ако темата не е ебавка, ти си жена, която чисто и просто не знае какво иска.

darla
08-03-2008, 15:44
a ot nego li e deteto ti?

Pepsito
08-03-2008, 15:49
ok...vseki ima pravo da me sadi,vseki misli po razlichen nachin,vapreki vsichko vi blagodarq za savetite,koito mi dadohte.

darla
08-03-2008, 15:50
qsno,temata e ebavka!
Kofti 4e se 6eguvate s takiva vajni ne6ta ot jivota! :x :x

trayana
08-03-2008, 15:51
И аз мисля семейството! :?

Pepsito
08-03-2008, 15:52
qsno,temata e ebavka!
Kofti 4e se 6eguvate s takiva vajni ne6ta ot jivota! :x :x

Darla izobshto ne e ebavka tazi tema a e chast ot moq jivot.

darla
08-03-2008, 15:55
ok,kazala si,za6to togava se opitrah da ti zadam 5 vuprosa i ti nqkak si vse gi otbqgva6?

Pepsito
08-03-2008, 15:57
ok,kazala si,za6to togava se opitrah da ti zadam 5 vuprosa i ti nqkak si vse gi otbqgva6?
Shte ti otgovorq imah vrazka s edno momche ot koeto zabremenqh sled tova se razdelihme i se omajih za sapruga si...tova e

soul1199
08-03-2008, 15:58
Ima neshto,koeto ne vi spomenah.Maja mi ne e istinskiq bashta na sina mi.Kogato se ojenihme s nego,malkiq beshe na 4 meseca.ami 6om ne e ot nego moje6 da otide6 pri istinskata ti lubov,no ot dryga strana muja ti 6e strada,za6oto e napravil mnogo za vas,a na kolko e deteto?

Wrathchild
08-03-2008, 15:58
Аз също. И аз и дарла ти задавахме въпроси, които имат значение за взимането на решението в случая, а ти не отговори на нито един от тях.
А ако не е ебавка темата, както казах ти си една наистина крайно безотговорна към себе си жена.

Pepsito
08-03-2008, 15:58
Ima neshto,koeto ne vi spomenah.Maja mi ne e istinskiq bashta na sina mi.Kogato se ojenihme s nego,malkiq beshe na 4 meseca.ami 6om ne e ot nego moje6 da otide6 pri istinskata ti lubov,no ot dryga strana muja ti 6e strada,za6oto e napravil mnogo za vas,a na kolko e deteto?
Na 2 godinki e

darla
08-03-2008, 16:00
ok,de,kak se slu4va taka,obi4a6 edin,rajda6 dete ot durg,a se omujva6 za treti???Latino amerikanskite sapunki pasti da qdat...no 6tom e taka,ni6to ne te zadurja pri maja ti,ama tuka idva vaprosa-za6to se omuji za nego,kato togava 6tom ne si bremenna ot nego si mojela da bude6 s "istinskata" si lubov?
Be aide molq vi se,vze ni za meze,qd me e 4e davah kompetentni otgovori ot li4en opit! :x

soul1199
08-03-2008, 16:02
Ima neshto,koeto ne vi spomenah.Maja mi ne e istinskiq bashta na sina mi.Kogato se ojenihme s nego,malkiq beshe na 4 meseca.ami 6om ne e ot nego moje6 da otide6 pri istinskata ti lubov,no ot dryga strana muja ti 6e strada,za6oto e napravil mnogo za vas,a na kolko e deteto?
Na 2 godinki eoh male,ami po-dobre e da si 6astliva pri istinskata si lubov,detenceto e malko o6e i nerzbira,kakvo se sly4va i moje da se privarje adski mnogo,po-dobre dokato e o6e malko,pak i ne e ot supryga ti,no ti si vzima6 okon4atelnoto re6enie

Erica
08-03-2008, 16:20
Omajena sam ot 2 godini imam sin,koito sashto e na dve godinki.

До тук добре...


Ima neshto,koeto ne vi spomenah.Maja mi ne e istinskiq bashta na sina mi.Kogato se ojenihme s nego,malkiq beshe na 4 meseca.

Тук нещо май , май не се връзват нещата...



Toi naistina ne zaslujava da go laja sled vsichko koeto e napravil za men.No se pritesnqvam edinstveno za malkiq ,kakto i za sapruga si,zashtoto znam che mnogo trudno shte prejivee razdqlata ni.



A znam che ako se razveda s maja si,i otida pri nego(toi smqta da se varne i da ostane da jivee v varna na kvartira),nqma da moje da mi pomaga za otglejdaneto na malkiq,i shte ni bade mnogo trudno,a az ne moga da lisha malkiq ot tova koeto e imal do sega.Spira me edinstveno toi,inache do sega da se bqh razvelq.

Е незнам защо ама ми се струва,че ти пука единствено за финансовата страна на нещата...



prosto iskam da bada s nego,a ako tova ne se sluchi prosto shte si ostana s sapruga si.

Ебати тъпото мислене...,защо не оставиш човека да си намери жена,която да го обича...,едва ли някой има нужда от човек до себе си,който е с него само от материална гледна точка...



Shte ti otgovorq imah vrazka s edno momche ot koeto zabremenqh sled tova se razdelihme i se omajih za sapruga si...tova e


И каква беше причината да се омъжиш за съпруга си,надявала си се никога повече да не срещнеш "голямата си любов"...

И сега пък ако кажеш,че си на 15-18 години,ще избиеш рибата...

Pepsito
08-03-2008, 16:23
Omajena sam ot 2 godini imam sin,koito sashto e na dve godinki.

До тук добре...


Ima neshto,koeto ne vi spomenah.Maja mi ne e istinskiq bashta na sina mi.Kogato se ojenihme s nego,malkiq beshe na 4 meseca.

Тук нещо май , май не се връзват нещата...



Toi naistina ne zaslujava da go laja sled vsichko koeto e napravil za men.No se pritesnqvam edinstveno za malkiq ,kakto i za sapruga si,zashtoto znam che mnogo trudno shte prejivee razdqlata ni.



A znam che ako se razveda s maja si,i otida pri nego(toi smqta da se varne i da ostane da jivee v varna na kvartira),nqma da moje da mi pomaga za otglejdaneto na malkiq,i shte ni bade mnogo trudno,a az ne moga da lisha malkiq ot tova koeto e imal do sega.Spira me edinstveno toi,inache do sega da se bqh razvelq.

Е незнам защо ама ми се струва,че ти пука единствено за финансовата страна на нещата...



prosto iskam da bada s nego,a ako tova ne se sluchi prosto shte si ostana s sapruga si.

Ебати тъпото мислене...,защо не оставиш човека да си намери жена,която да го обича...,едва ли някой има нужда от човек до себе си,който е с него само от материална гледна точка...



Shte ti otgovorq imah vrazka s edno momche ot koeto zabremenqh sled tova se razdelihme i se omajih za sapruga si...tova e


И каква беше причината да се омъжиш за съпруга си,надявала си се никога повече да не срещнеш "голямата си любов"...

И сега пък ако кажеш,че си на 15-18 години,ще избиеш рибата...

Da tova beshe prichinata

Wrathchild
08-03-2008, 16:25
Ти си наистина ужасно глупаво същество. И каква е връзката между брака ти и това, че няма да видиш 'голямата любов'? Като е толкова голяма защо не беше с него?

darla
08-03-2008, 16:26
dobre be hora 6to ne sprete da pi6ete v temata,ne razbrahte li 4e e ebavka?Bila se ojenila za da ne sre6tne pove4e golqmata lubov,ti ako iska6 q sre6tai ama 6to vlubena v edin,rodila ot vtori,a omujena za treti?!?!??!?

BaiToq
08-03-2008, 16:26
Детето!
Мисли само за него.
За теб е вече късно,
да си мислила.
Пък и мъжът ти те обича,
поне в този аспект няма проблем.

Erica
08-03-2008, 16:35
dobre be hora 6to ne sprete da pi6ete v temata,ne razbrahte li 4e e ebavka?Bila se ojenila za da ne sre6tne pove4e golqmata lubov,ti ako iska6 q sre6tai ama 6to vlubena v edin,rodila ot vtori,a omujena za treti?!?!??!?

Явно е обичала математиката :razz: ,нали при математиците е така...Мисли А,казва В,пише С,а пък то всъщност е D :razz:


Към авторката,от толкова много критика и ти отговори само на един въпрос...Защо ли?Съветвам те да спреш малко сериалите,че като гледам определено не ти влияят добре...И междудругото,никой нормален човек,с такъв проблем няма да тръгне да задава въпроси,точно в тийн сайт...(след като тук повечето теми са от сорта на "разминах се с едно момче в магазина и той ме погледна,дали ме обича") Има доста по стойностни форуми,където биха ти помогнали наистина,тук са единици...

П.П. : Добри истории съчиняваш,защо не се замислиш да се занимаваш професионално с това? :lol:

vesinka91
08-03-2008, 20:25
Mislq che deteto e predi vsi4ko i ne tolkova zaradi tova 4e nqma da ima vsi4ko koeto e imalo do sega ami zashtoto e gadno dori i da si pomislqsh da go lishish ot bashtinata obich... i da razvalqsh semesitvoto za nego oshte ot malak...kakto i da naranish taka jestoko myja si...a ako e ebavka nachi naistina si mnogo ama mnogo zle...

Pepsito
08-04-2008, 14:34
dobre be hora 6to ne sprete da pi6ete v temata,ne razbrahte li 4e e ebavka?Bila se ojenila za da ne sre6tne pove4e golqmata lubov,ti ako iska6 q sre6tai ama 6to vlubena v edin,rodila ot vtori,a omujena za treti?!?!??!?
Ti si za ebavka DARLA che se podigravash na chujdoto neshtastie.