PDA

View Full Version : Как да скъсам с приятелката



cSSiE
08-03-2008, 15:29
Някой да помага, но по-деликатно, за да не я заболи много .... ;/

psihqsala
08-03-2008, 15:44
Казваш й го директно, така или иначе,ако те обича или поне е привързана към теб няма да й е леко,но няма нужда от увъртания. Не знам защо си решил,че искаш да я късаш,но като смяташ,че така е най-добре,действай,както ти казвам. А и ти си я познаваш и знаеш как да говориш с нея. Избери начина,по който мислиш сам да го направиш,ние тук особени съвети не можем да ти дадем,но ако поне малко държиш на нея няма да увърташ,а ще бъдеш прям. Така мисля аз.

pitri
08-03-2008, 16:21
В никакъв случай с бележка, по скайп или с смс!!! Твърде страхливо ще е от твоя страна, а и момичето много ще го заболи ако и кажеш, че не я обичаш вече и не я гледаш в очите. И да, подкрепям Whisskas, че не бива да я молиш да си оставате приятели! Тъпо е! Любов и приятелство не си пасват! :)

BaiToq
08-03-2008, 16:31
Еми глей ся,ше и го кажеш по-така,
направо,че да не разбере.
"Еди-коя си,хайде вече да не ходим...
...заедно до магазина"... :-o

Martin_Vassilev
08-03-2008, 16:44
otivate na razhodka spirate na jivopisno mqsto vadi6 edna buhalka i boi boi :D ne prosto i go kaji qsno to4no i burzo za da ne moje da te prekusne. Ako tova stane i tq mn te obi4a 6ans za bezboleznena razdqla NQMA

Mu7k0
08-03-2008, 16:46
otivate na razhodka spirate na jivopisno mqsto vadi6 edna buhalka i boi boi :D ne prosto i go kaji qsno to4no i burzo za da ne moje da te prekusne. Ako tova stane i tq mn te obi4a 6ans za bezboleznena razdqla NQMA :razz: :razz:

scoobydors
08-03-2008, 16:57
Казваш и го директно в очите :) Пък ако нямаш смелост по скайп или с смс :D И от опит да знаеш че директността е много много хубаво нещо 8) Заставаш пред, нея поглеждаш я в очите и казваш : " Скъпа, мисля че, трябва да се разделим" :) тя естествено ще пита защо , а ти ще кажеш че вече нямаш чуства към нея и така...... :-D :D Успех !

kalpazanka
08-03-2008, 17:00
В никакъв случай чрез скайп или смс! Имаш атрибут в гащите=> си мъж, а щом си мъж, значи имаш смелостта да прекратиш нещо, което е започнало с твое участие!!!
Ако се е привързала към теб, няма начин да не я заболи, още повече ако има чувства!

didi_baby
08-03-2008, 17:00
Както и да й го кажеш ако те обича ще я заболи

sasha_90
08-03-2008, 17:01
Ще я заболи-това е неизбежно.Обясни й какво чувстваш,така ще е най-добре.В началото ще й е трудно,но се надявам да го приеме бързо и да не те тормози.

ludo_momiche
08-03-2008, 17:49
Хахаахах, тук някой някога беше написал адската простотия, която няма как да не кажа сега :razz:
На едно листче пишеш "Искам да скъсаме", даваш й го, казваш и да го прочете наглас, тя го прочита и ти й казваш "Еми... Щом искаш..." :razz:
Супер добро е, леле, още го помня :D
А иначе... Ако е привързана и влюбена няма как.... ще плаче и ще се тръшка известно време...и после ще й мине.
Просто не трябва да се връзваш на тръшкането.
И да, моят съвет е, ако е много влюбена да не я караш да си оставате приятели.. хах...


да...
а за онова с листчето :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Love0nlyMyself
08-03-2008, 17:52
Whisskas


Хахаахах, тук някой някога беше написал адската простотия, която няма как да не кажа сега
На едно листче пишеш "Искам да скъсаме", даваш й го, казваш и да го прочете наглас, тя го прочита и ти й казваш "Еми... Щом искаш..."


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tan4eTo_vn
08-03-2008, 19:26
Ха ха е това с листчето е направо ме разби :lol: Обаче съм съгласна с другите по тел или със смс е най-глупавото нещо на света.Бъди мъж на място кажи и го директно и се надявай че няма да изядеш боя хах ;) Късмет!

vesinka91
08-03-2008, 19:47
Казваш и го директно в очите :) Пък ако нямаш смелост по скайп или с смс :D И от опит да знаеш че директността е много много хубаво нещо 8) Заставаш пред, нея поглеждаш я в очите и казваш : " Скъпа, мисля че, трябва да се разделим" :) тя естествено ще пита защо , а ти ще кажеш че вече нямаш чуства към нея и така...... :-D :D Успех !
tova det ti go predlagat s skype ili sms ne go pravi ot lichen opit ti kazvam 4e ot tova nai mnogo boli...men oshte pove4e me zabolq ot tova 4e skysa s men 4rez sms vmesto da se osmeli da mi go kaje v ochite...

Junona
08-03-2008, 19:47
Обясни й че се нуждаеш известно време от почивка... и гледай да не те вижда с някоя друга ... поне не и в близкия месец

TheNewReligion
08-03-2008, 20:19
Ем , каквото и да и кажеш все ще я заболи . Казваш и го в лицето докато спиш (така ти няма да усетиш колко ще ТЕ заболи) . :-D

TheNewReligion
08-03-2008, 20:22
Казваш и го директно в очите :) Пък ако нямаш смелост по скайп или с смс :D И от опит да знаеш че директността е много много хубаво нещо 8) Заставаш пред, нея поглеждаш я в очите и казваш : " Скъпа, мисля че, трябва да се разделим" :) тя естествено ще пита защо , а ти ще кажеш че вече нямаш чуства към нея и така...... :-D :D Успех !
В никакъв случай не зарязвай момичето по скайп или със смс ! :? Така доказваш , че нямаш и капчица уважение към човека , с когото до преди седмица си мачкал чаршафите ! :?

MayKyTy
08-03-2008, 20:33
изчетох всички мнения не ги слушаи , аз преди време пуснах същата като твоита тема 1 към 1 - дадоха ми перфектния текст а именно : "ЖИВОТА МИ ТРЪГНА В ДРУГА ПОСОКА" за мои касмет бях от друг град и така... проработи и съм в изправност не ме замераха с телевизори биха и т.н. пробваи така като мене .ДЕИСТВА!!! 8-) 8-) 8-)
+1 :)

Bubles
08-03-2008, 20:38
някога едно момче ме пита какво трябва да направи за да го намразя... не го разбрах и казах че никога няма да го намразя и той се отчая... по-късно същата вечер скъсахме и тогава обясни че искал да ми бъде по-лесно....
да ти кажа не знам дали действа... на мен ми се струва върховна простотия ама... ако искаш пробвай според мен разликата е че няма да обясняваш за ко искаш да скъсате :?

Vikitooo
08-03-2008, 23:09
Както и да го направиш, все болезнено ще е (ако въобще и пука за тебе де) 8-)

scoobydors
08-04-2008, 08:07
Казваш и го директно в очите :) Пък ако нямаш смелост по скайп или с смс :D И от опит да знаеш че директността е много много хубаво нещо 8) Заставаш пред, нея поглеждаш я в очите и казваш : " Скъпа, мисля че, трябва да се разделим" :) тя естествено ще пита защо , а ти ще кажеш че вече нямаш чуства към нея и така...... :-D :D Успех !
В никакъв случай не зарязвай момичето по скайп или със смс ! :? Така доказваш , че нямаш и капчица уважение към човека , с когото до преди седмица си мачкал чаршафите ! :?

Е.... аз просто казвам какъв е варианта ако няма смелост :) Аз не съм го правила и няма и да го направя :-) Казвам го в очите на човека и най-важното е че каквито и проблеми да сме имали запазвам уважението си към него и се стремя да си останем приятели :)

Crissy [*]
08-04-2008, 08:20
Ако те обича ще и е мн кофти,но мисля,че ако и го кажеш в очите,поне това ще и помогне по лесно да и мине /ако те обича де хД/.Ама по скайп или с смс..определено недей

Just Another Spamer
08-04-2008, 12:03
Ами тук като гледам коментарите всички са на мнение че без болка, страдание, викове, и тръшкания няма да стане...Аз също съм съгласен защото не мога да се сетя как иначе...Едва ли е много успокоително...Аз също съм бил в подобно положение...В крайна сметка почнах да я отбягвам (с цел тя да ме скъса) обаче не стана оказа се че тя не иска и не може и просто поговорихме изяснихме се после тя естествено не го прие добре обаче и мина в крайна сметка...Та НЕ ПРАВИ ТАКА!По добре отиди при нея кажи и защо искаш да я скъсаш...бла бла...и тя да се оправя живота не е лесен...

asasfdf
08-04-2008, 17:10
много зависи от нея и как тя приема скъсванията..във всеки случай ще я нараниш,.това с отбягването ми звучи най-логично, ама няма как да схване целта ти веднага и две седмици примерно ще се чувства много тъпо, че не й дигаш телефон и т.н..директно говори с нея.само един житейски съвет - като определяш срещата ви, направи някак си опит да й подскажеш, че няма да бъде забавна среща, защото иначе тя ще дойде в добро настроение и..