PDA

View Full Version : Как да се справя с раздялата?



SmIlE FoR YoU
08-03-2008, 15:30
да,да както всички други и аз не съм си мислила,че ще пиша тук и ще споделям с непознати,просто разделихме се с гаджето ми,скоето бяхме дълго с него и друг път сме се карали и разделяли,но ми писна,на него също,все в мен вижда грешката,не гледа свойте грешки,писна ми,а го обичам и все си мисля не е ли по-добре да сме заедно и затоа винаги се връщам и той ме обича,както и да е,това,което искам да ви питам е как да се справя,неискам да мисля за тва,щото всеки път си казвам край,а пак му звъня,пиша и искам да сме заедно,всички казват и пишат по темите,излизай с приятели,намери си хоби,разсейвай се,е да ама аз не виждам как ще се справя така,щото примерно гледам си некой филм и само да почнат реклами и пак се сещам и пак се чувствам много гадно и напрао незнам:[

т.7
krem4et0

Mu7k0
08-03-2008, 15:35
съжалявам

killa
08-03-2008, 15:35
Гледай на двд там няма реклами 8-)
По добре да си с него. Това че си казваш край... щом го обичаш и той теб.. защо край. Слушай сърцето си. А ако той не иска да е стеб... не знам мацка... знам как се чувстваш, но само времето ще помогне. Помня миналата година когато приятеля ми ме остави. Леле аз бях пред нервна криза, бях съкрушена .. но всичко мина. Не вярвах че някога ще кажа това. Но наистина само времето помага, нищо друго

SmIlE FoR YoU
08-03-2008, 15:41
предпочитам мнението на някое момиче,аз ви съжалявам вас...
мерси buRN`mE`tOniGHt ,проблема е,че сега аз не го вярвам,че с времето ще мине

soul1199
08-03-2008, 15:51
mi mai 6e e nai-dobre da se suberete

balu4ka
08-03-2008, 15:52
струваш ми се малко ,обсебена от това мом4е!Виж,само не мога да разбера какъв е проблема,след като взаимно се ОБИ4ате !!! :? Слушай сърцето си и стига си си казвала "Край" това не е решението !?

slim__shadygirl
08-03-2008, 16:19
Ти луда ли си?? :shock: ?Щом толкова се обичaте,що само се разделяте и събирате? :? Щом намира само в тебе грешката,ми да си гледа работата 8-) да не е единствения?Я си намери някой друг и го зарежи окончателно! :lol: Ако пък толкова го обичаш ,седнете и поговорете и му кажи,че ти е писнало и ,че не само ти си виновна за това което се случва =) :lol: :lol:

Love0nlyMyself
08-03-2008, 17:58
еми щом се обичате си бъдете заедно в една връзка треа се праи саможертви ...

jghgh
08-03-2008, 18:29
струваш ми се малко ,обсебена от това мом4е!Виж,само не мога да разбера какъв е проблема,след като взаимно се ОБИ4ате !!! :? Слушай сърцето си и стига си си казвала "Край" това не е решението !?

Точно. Вземи му кажи как се чувстваш!
Освен това си поговорете и за това че той трябва да е малко по-самокритичен към себе си;) Все пак не може грешката винаги да е в теб.

S_L_A_D_U_R_K_A
08-03-2008, 18:55
Повярвай ми няма да е първият или последният в живота ти! След време даже ще се сещаш с усмивка за тази ситуация и ще те е яд как си могла да търпиш всичко това! При положение, че не се чувстваш добре и че не те разбира, няма смисъл да продължаваш да се нараняваш! Животът е пред теб! Няма незабравими хора! Успех :)

gangstata
08-03-2008, 18:58
Ми животът продължава..
Егоизма развали всичко..,така че не се мъчи повече
Слагайте края и тва да е..
Няма смисъл просто..

Tan4eTo_vn
08-03-2008, 19:06
И аз съм на мнение, че няма смисъл. Ясно е , че ти е гадно и не искаш да се разделяте , но целта на една връзка е да те кара да се чувстваш добре и щастлива, а не да страдаш и да си пилиш нервите. Покажи малко по-силна воля и се стегни и ще се справиш с положението. ;)

SmIlE FoR YoU
08-03-2008, 19:20
много мерси на всички,говорили сме много,мс на всички С НОРМАЛНИ ИЗКАЗВАНИЯ

krisiiiiito
08-03-2008, 19:25
И аз съм на мнение, че няма смисъл. Ясно е , че ти е гадно и не искаш да се разделяте , но целта на една връзка е да те кара да се чувстваш добре и щастлива, а не да страдаш и да си пилиш нервите. Покажи малко по-силна воля и се стегни и ще се справиш с положението. ;)

:)

Junona
08-03-2008, 19:57
Този път изстискай сама колкото и да ти е трудно .. изчакай да видиш дали поне този път ще ти се обади да признае и той 1 че греши ( че е позволил за пореден път да се разделите ) .. ако не ти се обади сама си направи изводите до каква степен те обича и иска да е с теб :) надявам се да съм помогнала макар че не е кой знае какъв съвет направи така че за най малкото да съжалява или поне малко да се чувсва виновен ... гадно звучи но ще има ефект стига да работиш правилно и няма да се разделяте повече ... а ако не искаш да сте заедно вече си дай сметка че ти си взела решението и не е редно да съжаляваш след това ... ако ти е непоносимо коффти просто го потърси отново..явно не можеш без него .. Успех от мен ако мога да направя още нещо пиши на ЛС :)

t1n4e7o
08-03-2008, 20:55
да,да както всички други и аз не съм си мислила,че ще пиша тук и ще споделям с непознати,просто разделихме се с гаджето ми,скоето бяхме дълго с него и друг път сме се карали и разделяли,но ми писна,на него също,все в мен вижда грешката,не гледа свойте грешки,писна ми,а го обичам и все си мисля не е ли по-добре да сме заедно и затоа винаги се връщам и той ме обича,както и да е,това,което искам да ви питам е как да се справя,неискам да мисля за тва,щото всеки път си казвам край,а пак му звъня,пиша и искам да сме заедно,всички казват и пишат по темите,излизай с приятели,намери си хоби,разсейвай се,е да ама аз не виждам как ще се справя така,щото примерно гледам си некой филм и само да почнат реклами и пак се сещам и пак се чувствам много гадно и напрао незнам:[


значи и моя приятел е с чувството че е безгрешен.. Сега зависи и какв грешки прави.. Дали са малки или пък са непростими... И моя вини мен винаги и се скарваме намусваме се и след 2 мин пак се гушкаме :-D Просто при всички е така.. Има една приказка, че без караници и спорове значи няма любов.. :)

Whyniser
08-03-2008, 21:46
да,да както всички други и аз не съм си мислила,че ще пиша тук и ще споделям с непознати,просто разделихме се с гаджето ми,скоето бяхме дълго с него и друг път сме се карали и разделяли,но ми писна,на него също,все в мен вижда грешката,не гледа свойте грешки,писна ми,а го обичам и все си мисля не е ли по-добре да сме заедно и затоа винаги се връщам и той ме обича,както и да е,това,което искам да ви питам е как да се справя,неискам да мисля за тва,щото всеки път си казвам край,а пак му звъня,пиша и искам да сме заедно,всички казват и пишат по темите,излизай с приятели,намери си хоби,разсейвай се,е да ама аз не виждам как ще се справя така,щото примерно гледам си некой филм и само да почнат реклами и пак се сещам и пак се чувствам много гадно и напрао незнам:[
Напълно те разбирам защо имаш нужда да споделиш с непознат.Да види истинската страна на нещата.Тъй времето и т.н.=>общи приказки.С течение на времето само ще се сринеш,ако не правиш нищо и само тъгуваш.Мен ме заряза приятелката ми по-доста гаден начин /ако искаш да узнаеш едно ЛС/.Не унивах 8909 за нея.Вярно потъгувах 3-4 дни,но след това се осъзнах къде се намирам.Слезнах на земята в буквален смисъл (екстремния спорт върши чудеса поне при мен).Пробвай един бънджи скок от мост и да видим дали ще си спомниш името си :-D

UnABooMBeR
08-03-2008, 21:50
Suacide is the answer :D :D :D

Seducti0n
08-03-2008, 23:04
Здравей.
Ако наистина обичаш това момче, няма накъде да се разсейваш.
Замисли се обаче дали не си твърде привикнала към двете вълшебни думички "Обичам те"...да знам, приятно е да ги чуваш и да ги изричаш, но ако не влагаш чувство, всичко се обезсмисля...
Нямаш си на идея, колко голям е броя на връзките, в които хората са заедно, само защото изпитват панически страх да не останат сами..познато-познато...
Но като се замисли човек, дали наистина е оправдан този страх, дали една подобна връзка не ни отнема повече, в сравнение с това, което ни дава...
Съветвам те да намериш време, да останеш на саме със себе си и да се запиташ, дали наистина го обичам и дали отношенията ни имат бъдеще или всичко, което до този момент ни е свързало бавно си отива...струва ли да се боря за блясъка на едни бледи, почти угаснали светлини...

SmIlE FoR YoU
08-04-2008, 12:22
благодаря на всички,вече съм много объркана,не ме искаше уж,после като разбра,че ме губи завинаги иска да говорим,напрао тва любовта е баси сложното нещо май :-o