PDA

View Full Version : Nokia N81



Gab3t0o_
08-03-2008, 15:31
здравейте наскоро си взех nokia n81 модела с 8те гб и искам да разбера как се качват клипчета или филми пробвах се с прогромките от диска но нещо не става ... моля ви който има такава нокиа и знае как да ми каже :) :-)

Doppelganger
08-03-2008, 15:40
Имам Nokia N70 и се качва много лесно.Значи:
1во Инсталираш софтуера от диска който е:Nokia PC Suite
2ро Потвърждаваш от телефона инсталацията
3то Ще те помоли да си включиш кабела към телефона,включваш го и чакаш да намери новия хардуер.
4то Влизаш в Моята Щайга (My Computer) и от долу би трябвало да има Phone Browser
5то Влизаш в него до де не стигнеш до Диск C и другия Диск ,не помня как беше
6то Влизаш си в Диск C в папка Music ->Digital
7мо След като си вече в нея,копираш песента която искаш от Щайгата и я поставяш в папката,започва прехвърлянето на данните,изчакваш колкото е нужно и Евала вече имаш песен в телефона.
Дано съм помогнал ;)

Gab3t0o_
08-03-2008, 17:23
мИ благодарЯ ти амА аз песни знам как се качват въпроса ми беше за клипчета и филми понеже има много място :)

Doppelganger
08-03-2008, 17:51
Ами,за клипове по същия начин само,че в папката Movies.А иначе,за филм трябва изтеглиш филм който е с формат за GSM.В смисъл,резолюция,големина, и формат.Такива има в Замунда.А иначе качването е по същия начин,само че ги слагаш при клиповете.Sorry,че не видях,че е за клипове и филми.По инерция почнах да обяснявам за песни :D

windstopper
08-07-2008, 12:31
аве мен не ти трябват никфи pc suitove нито нищо :P аз съм с същия модел и просто си слагам кабела (телефончето излиза като ремовъбъл диск) и просто слагаш всичко в attachmens за филмчета, клипчета и музика а картинки в images pc suite ти трябва за темите и игрите