PDA

View Full Version : За момчета :)..и момичета



ifcheTyYyYy
08-03-2008, 16:02
Съжалявам ако темата не е за тук или има друга такава,но помислих че тук е подходящото място за тази тема.Понеже навсякъде гледат първо визията ти...трябва да приличаш на...незнам..тряяя си перфектен разбираш ли....(красиф от сякаде) , за да те харесат.Искам да разбера защо трябва да имаш и циците на Памела Андерсен...за да те уважават ....не е ли важно момичето да бъде добро и забавно нищо че е с малък бюст//... И момчетата харесват ли момичета с малък бюст ???

Presley
08-03-2008, 16:03
трябва да приличаш на Памела Андерсен , за да те харесат.

Каэа простотия.

_MuMu7y_
08-03-2008, 16:06
трябва да приличаш на Памела Андерсен , за да те харесат.

Каэа простотия.

и то голямаааа

sladku_bebzi
08-03-2008, 16:08
Тва за 1ви път го чувам.

ludo_momiche
08-03-2008, 16:08
Съжалявам ако темата не е за тук или има друга такава,но помислих че тук е подходящото място за тази тема.Понеже навсякъде гледат първо визията ти...трябва да приличаш на...незнам..тряяя си перфектен разбираш ли....(красиф от сякаде) , за да те харесат.Искам да разбера защо трябва да имаш и циците на Памела Андерсен...за да те уважават ....не е ли важно момичето да бъде добро и забавно нищо че е с малък бюст//... И момчетата харесват ли момичета с малък бюст ???

Не,те освен циците й, искат и да си като клечка,а за това в главата ти..пф,кой го ебе дали го има? В днешно време кой ти гледа отвътре-забавни и добри ги има много,но кой ги забелязва?!! Никой! (малко са свестните хора....и момчетата,и момичетата)

fiama
08-03-2008, 16:11
На колко години си?
До странен извод си достигнала! Може и около теб да има хора, които уважават и ценят дадено момиче по размера на гръдната й обиколка, но при мен такива хора няма! Или си смени обкръжението, или си вдигни самочувствието, нека то не се влияе от размера на бюста ти!

TheNewReligion
08-03-2008, 16:18
трябва да приличаш на Памела Андерсен , за да те харесат.

Каэа простотия.

и то голямаааа
Ммм да ...

mysterious93
08-03-2008, 16:21
да има много такива теми..и ако просто се възмущаваш не е било нужно да пускаш поредната..а ако някой те е зарязал зарад друга тогава вече може..еми ко да ги прайш има и момчета дето не търсят памела ама те или са грозни или гейовеили са заети ..и ти не им обръщаш внимание

Martin_Vassilev
08-03-2008, 16:33
NE az smelo moga da kaja 4e kogato vidq momi4e ne q sudq osnovno po vun6niq vid. RAzbira se 4e ima zna4enie no ako mojem da si govorim i da se zabavlqvam e zaedno vun6niq i vid po4ti nqma da iam zna4enie. PO4TI

scoobydors
08-03-2008, 17:00
Отдавна вече няма такова нещо :D Навлезе демокрацията във връзките да знаеш :) пък и щом момчето гледа това, ти какво очакваш от него? Сериозна връзка изпълнена с любов ?!?! :D

machine
08-03-2008, 17:06
не е ли важно момичето да бъде добро и забавно нищо че е с малък бюст//... [quote]

това е най-важното(говорим за сериозни взаимоотношения)+искрено
И момчетата харесват ли момичета с малък бюст ??


бюста ти е най-малкяит проблем ако имаш горните качества и си човек,който държи на чувствата.

п.п.ако говорим за нещо краткотрайно за всеки влак си има пътници,нали знаеш?

sexa_na_kompleksa
08-03-2008, 17:07
Не всички момчета гледат само външния вид. Има и такива, за които вътрешната красота е по-важна, просто до сега явно си попадала на неподходящи. И да, има момчета, които харесват момичета с малък бюст. Всъщност напоследък забелязвам, че момчетата предпочитат момичета с малки дупета и гърди, но стегнати. В никакъв случай не се комплексирай, ако имаш малки гърди. :)

machine
08-03-2008, 17:14
Всъщност напоследък забелязвам, че момчетата предпочитат момичета с малки дупета и гърди, но стегнати :-D
това не го знаех.А кво ви пука на вас дали са и големи гърдите,малко дупето и развити краката?НЕ е важно тялото(не говорим за страшилища и отпуснати),а чувствата,които човек изпитва вътре в своята душа.Малки и били гърдите,задника не ми харесва,еее кръста е маалко по-широк,аууу краката не са и развити-пфффффф хора ОБИЧАЙТЕ СЕ ИСТИНСКИ,А НЕ ГЛЕДАЙТЕ ТОЛКОВА СПОМЕНАТИТЕ ЧАСТИ.ТЕ СА ПРОСТО ДОПЪЛНЕНИЕ,АКСЕСОАР.

sexa_na_kompleksa
08-03-2008, 17:22
Всъщност напоследък забелязвам, че момчетата предпочитат момичета с малки дупета и гърди, но стегнати :-D
това не го знаех.А кво ви пука на вас дали са и големи гърдите,малко дупето и развити краката?НЕ е важно тялото(не говорим за страшилища и отпуснати),а чувствата,които човек изпитва вътре в своята душа.Малки и били гърдите,задника не ми харесва,еее кръста е маалко по-широк,аууу краката не са и развити-пфффффф хора ОБИЧАЙТЕ СЕ ИСТИНСКИ,А НЕ ГЛЕДАЙТЕ ТОЛКОВА СПОМЕНАТИТЕ ЧАСТИ.ТЕ СА ПРОСТО ДОПЪЛНЕНИЕ,АКСЕСОАР.

Съгласна съм с теб, аз точно това се опитвах да кажа всъщност. За мен външния вид никога не е бил важен и всеки, който ме познава, може да го потвърди. :)

Pliok0019
08-03-2008, 17:30
Естествено, че външния вид е важен, но не всички са фенове на големи гърди.

AliceSw
08-03-2008, 20:29
Или си смени обкръжението, или си вдигни самочувствието