PDA

View Full Version : Преса



ifcheTyYyYy
08-03-2008, 16:36
Вярно ли е че трябва косата ти да е леко влажна когато се изправяш с преса една моя приятелка така ми каза ,а на пресата пише че косата трябва да е напълно суха

Slave4You
08-03-2008, 16:38
Според мен не трябва да рискуваш - белята веднъж става :Р

Presley
08-03-2008, 16:38
Не е вярно.
Ще я иэгориш много яко,ако е мокра.Не случайно го пише.
Иэправяй я ,когато е суха и преди това и слагай малко кристали,нали уж предпаэвали.. ;]

p0iSsOonN
08-03-2008, 16:39
За пръв път чувам такова нещо. Може и да греша, но.. Доколкото знам, като си изправяш косата е добре да `и сложиш някакъв балсам, но не съм сигурна. Косата ми е права и не ми се е налагало да си я изправям. :)

TheNewReligion
08-03-2008, 16:44
Кажи на тази твоя приятелка да ти покаже на нейната коса как става тази работа ... :wink:

LaPeNcEto0o
08-03-2008, 16:48
Глупости! Явно приятелката ти не е от най-добрите.

TinkyWinky
08-03-2008, 17:03
Кажи на тази твоя приятелка да ти покаже на нейната коса как става тази работа ... :wink:

+ 1 да видиш ко ше стане :D

Just_say_no
08-03-2008, 17:04
Най - много ток да те хване...

scoobydors
08-03-2008, 17:06
Напълно грешно...... :D Косата ти трябва да бъде идеално суха !!! Ако е дори леко влажна ще я изгориш мноооого да знаеш :-P

BaBy_bS
08-03-2008, 17:11
:shock: :shock: :shock: въий въй въй-косата трябвало да е суха :shock: :shock: :shock: направо съм потресена от тази глупост.ти на фризиор не сте ли ходили до сега ?! косата трябва да е влажна (да не кажа доста мокра) и с кристали или пяна,зависи какъв обем искаш да имаш ... направо за 1ви път виждам и чета мнения,че при изправянето косата трябва да е суха НАПЪЛНО :shock: :shock: :shock: .иди до някой салон и питайте там,много държа после да ми напишеш какво са ти казали там

Pliok0019
08-03-2008, 17:23
:shock: :shock: :shock: въий въй въй-косата трябвало да е суха :shock: :shock: :shock: направо съм потресена от тази глупост.ти на фризиор не сте ли ходили до сега ?! косата трябва да е влажна (да не кажа доста мокра) и с кристали или пяна,зависи какъв обем искаш да имаш ... направо за 1ви път виждам и чета мнения,че при изправянето косата трябва да е суха НАПЪЛНО :shock: :shock: :shock: .иди до някой салон и питайте там,много държа после да ми напишеш какво са ти казали там
В салон изправят със сешоар. Нормално е косата да е влажна.

scoobydors
08-03-2008, 17:30
:shock: :shock: :shock: въий въй въй-косата трябвало да е суха :shock: :shock: :shock: направо съм потресена от тази глупост.ти на фризиор не сте ли ходили до сега ?! косата трябва да е влажна (да не кажа доста мокра) и с кристали или пяна,зависи какъв обем искаш да имаш ... направо за 1ви път виждам и чета мнения,че при изправянето косата трябва да е суха НАПЪЛНО :shock: :shock: :shock: .иди до някой салон и питайте там,много държа после да ми напишеш какво са ти казали там
В салон изправят със сешоар. Нормално е косата да е влажна.

Точно така е :D Толкова пъти съм се изправяла .... мани мани :-D Косата суха - с гел за изправяне или кристали :)

paola_Rey
08-03-2008, 18:20
:shock: :shock: :shock: въий въй въй-косата трябвало да е суха :shock: :shock: :shock: направо съм потресена от тази глупост.ти на фризиор не сте ли ходили до сега ?! косата трябва да е влажна (да не кажа доста мокра) и с кристали или пяна,зависи какъв обем искаш да имаш ... направо за 1ви път виждам и чета мнения,че при изправянето косата трябва да е суха НАПЪЛНО :shock: :shock: :shock: .иди до някой салон и питайте там,много държа после да ми напишеш какво са ти казали там
В салон изправят със сешоар. Нормално е косата да е влажна.az sam s 4uplivo daje kadrava kosa i vsqka sedmica xodq pri frizior za da me izpravi....poslednite nqkolko pati me izpravq s presa i parvoto koeto pravi e da mi isu6i kosata...i mnogo pravilno kazaxa 4e v salonite izpravqt sas se6oar na mokra(vlajna kosa)
P.S. vzemi si podxranva6ti maski 6toto ina4e kosata ti 6te zaprili4a na metla

RoNnI
08-03-2008, 18:52
На мен също някой ми беше казал тази простотия и аз реших да пробвам и мн съжелявам за което :( Косата ми стана на нищо за малко дори да я изгоря ама добре че не задържах пресата повече време :smt022

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-03-2008, 19:01
Най-много да я овредиш адски жестоко, ако я изправяш докато е влажна!

plamka
08-03-2008, 19:06
Аз преди 4-5 години си спомням, че у една приятелка си правихме вафлички с преса и понеже пресата и е скапана и не къдреше хубаво и аз реших да си намокря косата и гледай цвърчене все едно си пържа косата напрао щяхме да се залеем от смях. Ама тогава бях малка и глупава. Нищо ми нямаше на косата де, слава богу. 8-)

_MuMu7y_
08-03-2008, 19:12
Вярно ли е че трябва косата ти да е леко влажна когато се изправяш с преса една моя приятелка така ми каза ,а на пресата пише че косата трябва да е напълно суха

не

ifcheTyYyYy
08-03-2008, 20:23
вафлички с преса
какво е това? :oops: :? :)

InnchetO
08-03-2008, 22:41
хах аиде леко бе .. още малко ще се умре ако си изправи косата влажна .. моля моля дори днес , като излязох от банята ме мързеше да се суша (а и нямах време) и на влажна (да не кажа мокра) коса се изправих с доооста загряла преса на висок градус .. косата ми си е идеална .. нищо ми няма .. голямо чудо ще стане .. косата може и на сухо и на мокро да се изправя .. на мокро е малко по-трудно по мое мнение .. и не ползвам никакви "предпазители" за косата .. и О БОЖЕ МОЙ - ОЩЕ СЪМ ЖИВА .. и не плешива ..

какво изкарахте , че ще оплешивее още малко ако се изправи на мокра коса .. тцтц :?

InnchetO
08-03-2008, 22:42
вафлички с преса
какво е това? :oops: :? :)

правят се с начупените приставки на пресата :)

mirelinda
08-03-2008, 23:00
Кажи на тази твоя приятелка да ти покаже на нейната коса как става тази работа ... :wink:

+ 1 да видиш ко ше стане :D

Ефект: Мамо не стреляй АЗ СЪМ :D :grin:

angelcheeee_93
08-03-2008, 23:05
ujas tia presi i ma6i ....az izpraqh q izpraqh kosata i vze 4e precaftq i se postrigah do ramenete za da si mahna precaftqnoto...ujas...po-dobre ne izpolzvaite mn 4esto presite...kolkoto do temata-ne e vqrno vsa6tnost daje ako e na vlajna kosa pove4e 6te q izgori6.,..

scoobydors
08-04-2008, 08:26
Кажи на тази твоя приятелка да ти покаже на нейната коса как става тази работа ... :wink:

+ 1 да видиш ко ше стане :D

Ефект: Мамо не стреляй АЗ СЪМ :D :grin:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Мойта майка ми казва, че съм преличала на пудел след като се направя с пресата :D Косата ми е много гъста и като се направя и бухва много, но пък става наистина много страстно......... РрРрРрРрР :-P