PDA

View Full Version : Моля ви прочетете това и ми кажете да му се доверя ли отново



tedy_hi91
08-03-2008, 16:41
Моля ви прочетете това и ми кажете да му се доверя ли отново или .... :( :( :( :(

[02.8.2008 г. 01:05:35] *.

Mu7k0
08-03-2008, 16:43
ш ме извиниш ама не мога да го прочета... както и да е имай доверие.. 8-)

BaiToq
08-03-2008, 16:48
ш ме извиниш ама не мога да го прочета... както и да е имай доверие.. 8-)
Риск печели,риск губи :D
Ама иначе пича ти дава свобода,
явно сте на разстояние,
според мен постъпва мъжки.

Slave4You
08-03-2008, 17:12
Аз съм на мнението, че всеки заслужава втори шанс, но трети шанс вече му идва в множко :D Имаше една мисъл: "Ако нещо се случи един път, не е задължително да се случи втори път, но ако се случи втори пут, то със сигурност ще се случи трети път." Има нещо вярно ;) Дай му шанс :Р

woshata
08-03-2008, 17:14
ш ме извиниш ама не мога да го прочета... както и да е имай доверие.. 8-)съгласна съм с милото :-) :lol: :lol: :lol:

scoobydors
08-03-2008, 17:14
Аз ако наистина обичам някой не бих му казала " прави си каквото искаш докато ме няма, и това не означава че не ми пука за тебе" :? :? :? И според мене това че ти е изневерил допринася за моя съвет и той е : МОЛЯ ТЕ не му се доверявай, каквото било било.... Най-добре му кажи, че късате нацяло, да не се налага да си изневерявате така..... :( :( :(
Пък ако толкова много "се обичате" карайте си на "отворена връзка" :-P

sexa_na_kompleksa
08-03-2008, 17:18
Аз не бих му се доверила отново толкова лесно. :? А през какъв интервал от време се виждате?

ludo_momiche
08-03-2008, 17:32
Аз съм на мнението, че всеки заслужава втори шанс, но трети шанс вече му идва в множко :D Имаше една мисъл: "Ако нещо се случи един път, не е задължително да се случи втори път, но ако се случи втори пут, то със сигурност ще се случи трети път." Има нещо вярно ;) Дай му шанс :Р

Абсолютно...

Love0nlyMyself
08-03-2008, 17:40
ами аз почти нищо не разбрах от темата ама до колкото разбрах в момента сте на някакво разстояние и тоя гаджето ти е изневерил

хмм 1во щом сте на разстояяние не можеш да имаш гаранция че нема да ти изневери отново ... щом веднъж вече го е напраил .. през колко време се виждате и от колко време ходите ?!

sulley
08-03-2008, 17:49
ако веднъж го е направил,нищо не му пре4и да г повтори,аз не бих повярвала. :o

tedy_hi91
08-03-2008, 18:03
Ами ние тръгнахме през Януари.Така че вече ходим почти 8 месеца.Иначе за тва колко често се виждаме...Не мога да кажа, че се виждаме всеки ден или всяка едмица ама все пак ...

Junona
08-03-2008, 20:29
Според мен няма да излезне кой знае каква връзка след като се виждате 1 месечно да кажем ... каквито и да са ти чувствата ти най-добре би трябвало да можеш да прецениш дали да му се довериш или не .. помисли как би се почувствала ако ти каже за още някоя ... ако не ти стане толкова гадно колкото се предполага значи просто го харесваш ... това не е любов ... ако наистина обичаш някого ще му даваш свобода но чак такива своеволия... :o Просто прецени какво значи за теб .. попитай и него това и реши дали си заслужава

xpucuto
08-03-2008, 20:42
Аз ако наистина обичам някой не бих му казала " прави си каквото искаш докато ме няма, и това не означава че не ми пука за тебе" :? :? :? И според мене това че ти е изневерил допринася за моя съвет и той е : МОЛЯ ТЕ не му се доверявай, каквото било било.... Най-добре му кажи, че късате нацяло, да не се налага да си изневерявате така..... :( :( :(
Пък ако толкова много "се обичате" карайте си на "отворена връзка" :-P
Абсолютно съм съгласна с теб

Always
08-03-2008, 21:08
Е, аз не видях някъде да е казал, че е станало нещо??? В тоя разговор само ти толкова убедено твърдиш, че е имало там нещо.
А пък тва твърдение "няма как да си в друга страна или на много далече и момчето да не няправи нещо" си е пълна глупост. Ако ще и на другия край на света да е, ако те обича и държи на теб ще изтрая докато се видите.

Vikitooo
08-03-2008, 21:13
Това са тема ли е кво е? Не ми се четат чат истории, имам си ги 8-)

Wrathchild
08-03-2008, 21:16
На мен ми стана смешно от това, че видиш ли, няма вариант, в който да сте разделени на повече от 100 км и момчето да не изневери. Нали знаеш, че той ако иска да ти кръшка ще го прави, та ако ще и врата до врата да сте, няма да чака специално някой от вас да замине. А ако те обича и ти е верен, няма да го направи.

CfEtii
08-03-2008, 21:19
Аз не бих му се доверила отново,но ти си решаваш..

vesinka91
08-03-2008, 21:24
naistina dai mu shans a dano nqkaksi se skysi raztoqnieto mejdu vas ta da ste pove4e zaedno i da dadete volq na lubovta si :) iskrenno vi go pojelavam :P :)

Dim4oto
08-03-2008, 23:19
I vse pak 6te kaje6 li kak hvana mrasnika v kra4ka 8-) :D

jghgh
08-04-2008, 07:03
А не, в никъв случай не му се доверявай, струва ми се че не те обича, изглежда някъв мазен лъжец, дето претупва работите.. Много ми стана анти като му четох простотиите. Махай го и толкова. Изглежда че ти си по-навитата за сериозна връзка от него, а на него му е все тая, ама се опитва с чест да излезне от ситуацията. Някво недорасло тъпо лапе, ама поне хитро ;]

И btw - връзките от разстояние sucks..

scoobydors
08-04-2008, 08:32
Е, аз не видях някъде да е казал, че е станало нещо??? В тоя разговор само ти толкова убедено твърдиш, че е имало там нещо.
А пък тва твърдение "няма как да си в друга страна или на много далече и момчето да не няправи нещо" си е пълна глупост. Ако ще и на другия край на света да е, ако те обича и държи на теб ще изтрая докато се видите.

Много се надявам да е така..... въпреки че имам доверие на моето сладурче, все пак ме е страх, че сега като е на морето ... и знам ли...... даже не искам да си го помислям :cry:

lipsvashh_mi
08-04-2008, 09:39
ъм...горкото момче..ти така здравата си го притиснала до стената,че.... :lol: имам чувството,че си е "признал" само ,за да бъдеш спокойна,че женската ти интуиция работи.... :? и много ми е страно какви са тея изводи,че винаги ама винаги щом момче е далеч от приятелката си, ПЪК камоли в друга старана, то веднага ще й изневери....някакъв неписан закон ли е или какво.. 8-)
да ти кажа честно такова нещо няма,просто ако те обича момчето не би направило такова нещо...В твоя случай по-скоро ще да го е направил напук,защото с това твойто-признай си...признай си ,сигурно си е откачил..
евала на пича за нервите,че трае всичко,евала и ,че ти е дал лична свобода да правиш каквото прецениш.....Явно е разбрал,че връзка от разстояние трудно се поддържа....
А моят съвет ще е ...ако го искаш естествено,защото камо ли ще се вслушаш...е...да прекъснеш връзката......ти ще си намериш момче от твоя град,той момиче...не се измъчваите и 2мата с това следене, явно ти му нямаш доверие,а една връзка се гради на 2 основни неща-любов и доверие....щом 1то го няма на къде отиват нещата?
ПП...изобщо не разбирам хората,които пускат толкова лично нещо като чатове във форума..а представете си,че половинката ви без да иска попадне на тях колко предаден/а ще се почувства?!!! :x

Denchoy
08-04-2008, 09:58
Аз не одобрявам такъв тип връзки, неможе да се виждате през 2 седмици (примерно) и да се обичате...
Той ти е изневерил, което не е някаква дреболия, щом ти изневерява значи му е липсвало нещо, срещите ви няма да зачестят и това нещо пак ще му липсва, и пак ще ти изневери....
Няма смисъл да се самоизмъчваш, чудейки се какво прави в момента, хвани си гадже от твоя град и тогава поне ще знаеш какво прави :)

tedy_hi91
08-04-2008, 10:00
За това как го хванах..Имам приятелка от неговия град, която е близка и на него и тя ми разказа всичко. А за тва, че си бил признал просто за да съм спокойна или както беше там.Не е вярно заради по-горе напианото.И да трудна е връска от разстояние, и аз не съм осбено лесен характер ама ...

Pliok0019
08-04-2008, 10:03
Без да го чета - дай му шанс.

tedy_hi91
08-04-2008, 10:03
хвани си гадже от твоя град и тогава поне ще знаеш какво прави

И това пробвах ама нества.Само да лъжа другото момче, 4е го обичам и искам да съм с него.По-добре да е самоизмъчвам отколкото да измъчвам себе си и още някой.А и аз му имам доверие въпреки това, което направи.Ня съм някоя ревнивка и няма намерение и да ставам такава.

Chikiponita
08-04-2008, 10:08
Абе, каква е тая връзка? Той си ходи по някакви други мацки и понеже му е гузно спрямо теб и ти казва: " Ми ходи и ти" , т. е да не съм само аз виновен, да сме квит. Това е тъпо. Или е с теб или не. Точка. Уважавай се! И спокойно, има много готини момчета, които държат на любимата си и не й изневеряват, независимо дали тя е близо или далеч от тях. Зарежи го този! Само те разиграва и така ще бъде винаги! Виж, че той сам ти го казва дори: "Ще гледам да не правя такива неща, но ако направя, не искам да ти развалям деня"... Ама че тъпоооо! Зарежи го! Уважавай се!

soul1199
08-04-2008, 10:16
Аз ако наистина обичам някой не бих му казала " прави си каквото искаш докато ме няма, и това не означава че не ми пука за тебе" :? :? :? И според мене това че ти е изневерил допринася за моя съвет и той е : МОЛЯ ТЕ не му се доверявай, каквото било било.... Най-добре му кажи, че късате нацяло, да не се налага да си изневерявате така..... :( :( :(
Пък ако толкова много "се обичате" карайте си на "отворена връзка" :-P+1 i dosta dulgo be6e,edva go pro4etah

tedy_hi91
08-04-2008, 17:09
Е да дългичко е,но мн мерси на всички ви, които го прочетохте и мн мерси и за съветите.

craig_david_the_best
08-04-2008, 17:28
Абе, каква е тая връзка? Той си ходи по някакви други мацки и понеже му е гузно спрямо теб и ти казва: " Ми ходи и ти" , т. е да не съм само аз виновен, да сме квит. Това е тъпо. Или е с теб или не.

Точно тва исках и аз да кажа.Тук не става въпрос за ревност,а за факта,че тоя мазен мухльо ще си ходи там с разни момичета и след това,защото той няма да иска да ти развали деня,ще го научаваш от негови познати и ще страдаш още повече.Тази история ми е до болка позната.Комплексите на някакъв тъпанар го подтикват да си играе с любовта ти,която те предава и те връзва за него.Зарежи го докато е време.Да,вярно е много ще страдаш,но и това ще мине.Важната си ти!Успех!

MayKyTy
08-04-2008, 17:35
Според мен няма да излезне кой знае каква връзка след като се виждате 1 месечно да кажем ... каквито и да са ти чувствата ти най-добре би трябвало да можеш да прецениш дали да му се довериш или не .. помисли как би се почувствала ако ти каже за още някоя ... ако не ти стане толкова гадно колкото се предполага значи просто го харесваш ... това не е любов ... ако наистина обичаш някого ще му даваш свобода но чак такива своеволия... :o Просто прецени какво значи за теб .. попитай и него това и реши дали си заслужава
Съгласна

tedy_hi91
08-04-2008, 17:35
значи няма шан да се промени ? :( :( :( :( :( :( :(

t1n4e7o
08-04-2008, 18:08
Знам какво е връзката от разстояние.. Само се измъчваш и няма нищо..Само телефони, скайп и това е... По- добре скъсайте колкото и да ти е тежко... :( Ще го преодолееш и ще си намериш някой по- добър и по- специален, както направих аз :)