PDA

View Full Version : Витамин Ц и цикъла



sisley_baby_f
08-03-2008, 16:54
Искам да ви попитам - ако пиеш витамин Ц, кога ти идва - по-рано или по-късно? Защото всеки казва различно! А сега искам да ми дойде малко по-рано. Знам, че не е хубаво така, но не искам на морето да съм неразположена, а и искам да ми дойде само 2-3 дена по-рано от "графика".

LaPeNcEto0o
08-03-2008, 16:57
От опит бих казала, че с хапчета и ДЪВКИ може да ти дойде 1 ден по рано и свършва 2 дена по-късно.
За това с витамин ц за първи път чувам.

Presley
08-03-2008, 16:59
Недейте да пиете витамин Ц,эа да си эабавяте цикъла или,эа да ви тече по-малко,эащото може да си навлечете ядове.Не энам эа кой път го каэвам,но няма да спра,эащото на мен ми дойде ди главата.

kalpazanka
08-03-2008, 17:25
Витамин Ц може и да се изпишква, ако е в по-големи количества, но това не значи, че трябва да прекалявате с него!
И за кой ли път питам- желязосъдържащи лекарства за анемия пиеш ли?!

InnchetO
08-03-2008, 20:01
тпва с витамин Ц-то е тъпо .. идва ти по късно .. или ако ти е дошло спира .. но така тотално ти се преебава организма .. няма да ти идва вече на редовната дата .. може да ти дойде 2ри път за месеца .. може да не ти идва няколко месеца .. изобщо не си заслужава .. най-добре ръчкай тампони .. аз така правих и мисля че беше по добрия избор понеже да ти дойде точно за морето е мнооооого кофти .. :)

moonbeam
08-03-2008, 21:06
аз го пия, когато ми е по-обилно и уж понамалява, иначе не съм пила с цел да ми закъснее и пр.

marilyn
08-03-2008, 22:07
Аз ако пия витамин Ц не ми идва нито по- рано, нито по- късно, аз го пия когато ми дойде за да ми намали течението и то наистина намалява.
А и то е безвредно, отделя се в урината и няма прблеми. Аз сум си свикнала по половин блистер да пия понякога.

А ако искаш да ти дойде по- рано някъде из форума бях чела за канела и ванилия че се пие, но аз не съм пробвала никога и нз. Само споделям какво съм чела. :)