PDA

View Full Version : Бихте ли се държали унизително с момиче?



psihqsala
08-03-2008, 17:07
За момчетата е. Бихте ли се подигравали на жена?
Ако да-защо?
Ако не,е ясно.
Не е ли твърде комплексарско мъж да се държи грубо и некултурно с жена?

dmgto
08-03-2008, 17:13
Чак подигравки не.Но ако някоя е мн тъпа просто се държа по грубо.

psihqsala
08-03-2008, 17:29
Чак подигравки не.Но ако някоя е мн тъпа просто се държа по грубо.
Винаги ми е било интересно как охарактеризирате някоя като 'много тъпа'. А и нали повечето сте на принципа-'дупка има ли е злато'. Ако е хубава и става за е*ане ко ви пука умна ли е не е ли..вие мъжете си противоречите. А и как разбирате коя е умна,коя не е...не знам,вие кажете.

dmgto
08-03-2008, 18:06
Ми както разбирате кои мъже са тъпи.По тая логика ако някои е плейбой не ви пука умен ли е не е ли.Същото е :wink:

Nen0RmalniK
08-03-2008, 18:21
i vse pak ne mislq 4e edna tapa jena moje da e krasiva.. za6toto ako e tapa nqma da znae kakva e modata v momenta kak da sa4etae drehite si dobre.. kakva pri4eska da si napravi za da ne preli4a na kurva.. da ne prekalqva s grima i parfiuma i t.n

BaiToq
08-03-2008, 18:22
Ами ако имам чувства към нея
не си позволявам нещо подобно
(под достойнството ми е).
Ако не си ги бъзикам яко.

lo0s3r
08-03-2008, 18:24
Ако го заслужава... и ако се държи тя така с мене малии :lol:

woshata
08-03-2008, 18:26
Ами ако имам чувства към нея
не си позволявам нещо подобно
(под достойнството ми е).
Ако не си ги бъзикам яко.е тва беше отговора :D :D

BaiToq
08-03-2008, 18:27
Ами ако имам чувства към нея
не си позволявам нещо подобно
(под достойнството ми е).
Ако не си ги бъзикам яко.е тва беше отговора :D :D
Така си е :D
Аз с кухи лейки не се занимавам.

woshata
08-03-2008, 18:30
Ами ако имам чувства към нея
не си позволявам нещо подобно
(под достойнството ми е).
Ако не си ги бъзикам яко.е тва беше отговора :D :D
Така си е :D
Аз с кухи лейки не се занимавам.точно така :D

FlipY
08-03-2008, 18:30
държал съм се много зле как съм ги изрязвал не е истина ама те бяха патки, аз си говоря с фр . тя идва и по4ва ни се натиска там меси се в разговора ,аз я напсувам и тя ме мрази :?

anatoll_
08-03-2008, 19:03
Ами ако имам чувства към нея
не си позволявам нещо подобно
(под достойнството ми е).
Ако не си ги бъзикам яко.е тва беше отговора :D :D
+10 :? 8)

MayKyTy
08-03-2008, 19:11
Значи сега ще ти разкажа, защо някои жени си го просяяят: преди няколко дена се върнах от лагер в Приморско и там нашата група се засичаше точно по дни с една група от Севлиево. Понеже групата, с която бях тръгнала аз, в по-голямата си част се състоеше от момчета и затова те решиха нали да се запознаем със севлиевките и да ги каним да идват с на с насам-натам. Всичко беше перфектно докато въпросните 2 момичета, с които се запознахме не започнаха да се отпускат в нашата компания и да говорят ... просто не мога да ви опиша колко бяха тъпи горките девойки, искрено се смях на почти всяка дума, която казваха. Момчетата от моята група така здравата ги ебаваха, а онези миличките не вдяваха за какво иде реч ама изоообщо ... Та така де извода е, че някои просто си го просят да се гавриш с тях :oops: :oops: :oops:

_MuMu7y_
08-03-2008, 19:25
Пффф супер е тъпо да унижаваш някой....

:x

MaLkaTa_LaDy
08-03-2008, 19:31
i vse pak ne mislq 4e edna tapa jena moje da e krasiva.. za6toto ako e tapa nqma da znae kakva e modata v momenta kak da sa4etae drehite si dobre.. kakva pri4eska da si napravi za da ne preli4a na k***a.. da ne prekalqva s grima i parfiuma i t.n
Хаха, пич, много жестоко се лъжеш. Вървя аз вчера по уличата и две мацки, ама наколтени ауууу... Едната видя котка и само побутва другата и вика: Ей, виж ква катерица... xD Пукнах се да се хиля. Е кажи ми ся тва не е ли тъп чоевек?
П.п. Сори, че темата е за мъже и бла бла, ама не се сдържах... xD

vesinka91
08-03-2008, 19:40
i vse pak ne mislq 4e edna tapa jena moje da e krasiva.. za6toto ako e tapa nqma da znae kakva e modata v momenta kak da sa4etae drehite si dobre.. kakva pri4eska da si napravi za da ne preli4a na k***a.. da ne prekalqva s grima i parfiuma i t.n
nemislq 4e tova za modata e neshto po koeto mojesh da sydish za edna jena dali e typa ili umna...

MayKyTy
08-03-2008, 19:45
Пффф супер е тъпо да унижаваш някой....

:x
То много работи са тъпи ... и какво от това ???

TomorrowCanWait
08-03-2008, 19:53
Ами ти представи си тебе да ънижават цял живот........сички сме хора...и за тфа че има някои дет са толкос кухи лейки дет забравят на колко години са даже....еми...са спасяват...н е е нужно унижениее...щот едно унижение.......не е малко...на теб щи е яко..ама на другия...знайш ли кфа е болката....явно нее...за да пишеш тия работи.....

_MuMu7y_
08-03-2008, 20:28
Пффф супер е тъпо да унижаваш някой....

:x
То много работи са тъпи ... и какво от това ???

май и ти не правиш изключение

Vikitooo
08-03-2008, 21:38
Ей има кифли където не само за унижаванe, ами и за бои стават 8-)

UnABooMBeR
08-03-2008, 21:41
If i don't like her with pleasure.. :D

Viche
08-03-2008, 22:28
ми досега не съм се подигравал на момиче не смятам и да го правя де...ама грубо съм се държал ако го заслужи...

Viche
08-03-2008, 22:29
ми досега не съм се подигравал на момиче не смятам и да го правя де...ама грубо съм се държал ако го заслужи...

Dim4oto
08-03-2008, 22:36
Винаги ми е било интересно как охарактеризирате някоя като 'много тъпа'. А и нали повечето сте на принципа-'дупка има ли е злато'. Ако е хубава и става за е*ане ко ви пука умна ли е не е ли..вие мъжете си противоречите. А и как разбирате коя е умна,коя не е...не знам,вие кажете.

Kak li ? Mi mnogo prosto. Kogato po4va6 da se iznervq6 ot deistviqta postapkite i dumite na nqkoe ekstremno tapo momi4e. Togava mi e nito do seks nito do kakvoto i da bilo. Gledam da q pravq na 5 stotinki za6toto maikata priroda taka ili ina4e q e nakazala otkam moza4en bagaj. A ima i tapi naivni momi4enca koito kalvat na vsqka prikazka=>dupka ima li e zlato. Chatka6 li ?

TheNewReligion
08-03-2008, 22:44
Аз , ако бях момче не бих се държала грубо с момиче само , защото не е на високо интелектуално ниво . Бих унизила момиче , само ако прави наистина долни неща ! :?

PeopleAlwaysLeave
08-03-2008, 22:54
Това, че наконтените не са тъпи е най-голямата простотия !! Ако ти кажа колко кухи лейки познавам, които изглеждат перфектно... Изглежда добре ама няма акъл за 5 стотинки - едното за сметка на другото :)

Т'ва с унижението наистина е адски кофти..ама има толкова много патки дето си го заслужават. Аз съм момиче и го казвам..

Slave4You
08-04-2008, 06:45
хах по скоро питай дали има момче коетн е се подиграва с момиче :D Повечето за да се правят на мн печени го правят за да става смях :Р

vesinka91
08-04-2008, 06:52
Пффф супер е тъпо да унижаваш някой....

:x
nqma nishto po losho ot tova da unijavash nqkogo bilo to myj ili jena...

MayKyTy
08-04-2008, 06:56
Пффф супер е тъпо да унижаваш някой....

:x
То много работи са тъпи ... и какво от това ???

май и ти не правиш изключение
шшшш айде не са вживявай много в тва да се правиш на интересна щот не си ... и се въздържай от това да храниш хора, които не познваш щото познай кой излиза тъпия _)_

Just Another Spamer
08-04-2008, 12:14
Аз съм момче и съм забелязъл че винаги когато въпросът опре до момчета вие (момичетата) ни приемата като...не знам сякаш всички сме еднакви...смисал ако някои ви е неприятен значи всички са като него...хората не се разделят на жени и мъже.Съжалявам ако не е по темата...Та относно темата моя отговор е НЕ...Колкото и да е ''тъпа'' една жена не бих се държал ''грубо''(не знам какво точно имате предвид под грубо).Ако момичето ме дразни просто бих я игнорирал, но ако вече анаистина прекалява (то си зависи и от настроението на човек) щях да и кажа истината в очите (че е тъпа и каквото мисля за нея).Не мисля че като изразя мнението си за нея ще се държа грубо.По-скоро ще и направя услуга.

mechtaq_za_teb
08-04-2008, 12:17
Защо трябва да разграничавате нещата така?И момичета се държат унизително с момчета и обртаното.Обаче на кого му пука за чувствата на другия?На никой...Сега щом е така,представете си след време как ще е!

Miss_Pitt
08-04-2008, 17:03
Всички казвате ''не'', а съм става свидетел на адски груби подигравки и опити за унижаване спрямо момичета, за да изпъкнат момчетата пред приятелите си/ например/. Никой не е съвършен, да обиждаш и унижаваш останалите е просташно/ най малкото/... какво като някой е грозен, дебел, слаб и тн.,всеки има недостатъци
Силно се надявам това да са прояви само на идиотите и да са останали свесни хора,иначе на къде отива Света ...

b3mine
08-07-2008, 20:08
lichno az izbegvam da se darja taka ama kakto kazvat ako e tolko typa che da i se smeesh nqma kvo da govorim! to si q qsno ama.. inache NE

Amateur
08-08-2008, 12:34
Да ако и тя се е държала така с мен!

Pep1no
08-08-2008, 12:39
нем

blader
08-09-2008, 22:48
tova zavisi ot 2 ne6ta
purvo kakvo razbirate pod grubo
i vtoro zavisi ot konkretnite obstoqtelstva v momenta
az nikoga ne bih se zaqjdal s momi4e (a i s mom4e) osven ako ne mi e napravil/a ne6to purvi/a no vinagi bih se za6titil pri eventualni napadki no edin ot moite principi e 'NIKOGA DA NE ZAPO4VAM PURVI'

Redo
08-09-2008, 23:09
Всичко е до настроение...

velma
08-10-2008, 08:20
Всички момчета казват,че с глупави момичета не се занимават ,а точно глупавите момичета си намират партньори най-лесно и почти винаги са заети,независимо дали са красиви или не.Докато по-умните всъщност никой не ги иска,защото е по-лесно да са с глупава жена,отколкото с умна.А това,че жените или са тъпи и красиви или са умни и грозни,е пълна лъжа!