PDA

View Full Version : Как да го запазя-изненада??



m0nr0e
08-03-2008, 19:43
Здравейте хора..Пфф имам малък прооблем..Значи с приятеля ми ходим от около месец..иии нещата някак си се промениха след като аз му признах,че се влюбвам в него-той стана по-студен..Във вторник ще излезем и искам да му направя някаква изненада или нещо-каквото и да е..Мола ви дайте ми съвети ако се сещате,защото искам да спася връзката ни..

m0nr0e
08-03-2008, 19:47
И аз това си го мисля.Но там е работата,че той беше човека който каза да имаме СЕРИОЗНА връзка..И то се получава много куцо,че и той всъщност не знае какво иска.И затова искам да направя нещо за него..просто така..

GameMaster
08-03-2008, 19:51
Zavedi go na nqkoe specialno mqsto za teb.Ili gledaite nqkoi film v smis v koito po nqkakyv nachin da kaje na polovinkatati kakvo iskash...Kak se chustvash i razni takiva.

m0nr0e
08-03-2008, 19:55
Ми преди два дена бяхме на специално място-на моето място-вълнолома във Варна,от където се вижда града..И тогава му казах за чувствата си..И затова едва ли ще му е конфортно,ако пак го заведа там..

GameMaster
08-03-2008, 19:59
Ako toi se otnasq s bezrazliche kym teb i razni takiva.Ne si struva da se zanimavash s nego...Shtom ti si gotova za seriozna vryzka a toi ne....ne si habi vremeto.Em nz....hapnete po nqkoi sladoled v morskata vyv Varna (btw ne sym hodila vyv Varna samo sym chuvala :D ) ....Ili neshto dr.

m0nr0e
08-03-2008, 20:02
Благодаря за съвета..Но исках да е нещо по-специално..нещо,дори малко..което той ще оцени и ще го накара да се замисли за нас..

soul1199
08-03-2008, 20:03
zavedi go ve4er na plaja,legnete na pqsuka i si me4taite ne6o,moje6 da go zavede6 na kino,dori da go pokani6 y vas,na ve4erq

Whyniser
08-03-2008, 20:04
Благодаря за съвета..Но исках да е нещо по-специално..нещо,дори малко..което той ще оцени и ще го накара да се замисли за нас..
Еми кажи ни повече за момчето и ще ти кажем какво да правиш.Ако бех сложил боба по-рано щях да ти кажа 8-)

m0nr0e
08-03-2008, 20:18
Хах..аз нищо не казах да..Ами ходим от ч месец долу горе..Той е футболист..пфф зарежете това..Работата е там,че до сега с него съм била най-естествена.Била съм себе си през цялото време,а никога не е така с други момчета.Вече си свикнах с него,защото се пзонаваме от година някъде,а сме гаджета от скоро.Просто искам да направя така,че всичко да е както беше в началото-да му покажа,че държа на него,на връзката ни..да го запазя до мен...

Whyniser
08-03-2008, 20:55
Хах..аз нищо не казах да..Ами ходим от ч месец долу горе..Той е футболист..пфф зарежете това..Работата е там,че до сега с него съм била най-естествена.Била съм себе си през цялото време,а никога не е така с други момчета.Вече си свикнах с него,защото се пзонаваме от година някъде,а сме гаджета от скоро.Просто искам да направя така,че всичко да е както беше в началото-да му покажа,че държа на него,на връзката ни..да го запазя до мен...
Еми като кажа повече за него е например като характер,какво харесва,какво обича да прави,.За мен свърши работа това.Значи разговаряме нали и тя казва какво и прави впечатление и аз си търся начин да взема подарък свързан с нейното впечатление.

Vikitooo
08-03-2008, 21:20
И какъв е повода за тази изненанада? Да не бъде така студен и да се влюби в теб? 8-)

CfEtii
08-03-2008, 21:23
И той човека незнае кво иска...ми вижте се,поговорете,и ако все още е толкова студен,не си струва да си тровиш нервите..

TheNewReligion
08-03-2008, 21:38
може да се е уплашил казвам го савсем сериозно
И аз това си помислих . :(

jghgh
08-04-2008, 07:14
И аз това си го мисля.Но там е работата,че той беше човека който каза да имаме СЕРИОЗНА връзка..И то се получава много куцо,че и той всъщност не знае какво иска.И затова искам да направя нещо за него..просто така..
Той може да иска сериозни отношения, но такива отношения се градят, те се подготвят. Наистина е охлаждащо когато още сте в началото на връзката си, да му казваш че го обичаш, че се влюбваш в него, и т.н.
За добро или лошо момчетата се плашат от такива неща. Трябвало е по-късно да му го кажеш. Избързала си!

Erica
08-04-2008, 07:34
Но там е работата,че той беше човека който каза да имаме СЕРИОЗНА връзка..И то се получава много куцо,че и той всъщност не знае какво иска...

Ам... той преди може да ти е казал едно...,преди да прерастнат нещата в нещо по-специално от дълго познанство...,но сега когато е с теб - да не се получава това което е искал...Много често явление е това...познаваш един човек,мислиш че всичко ще е страхотно с него...и в един момент след известен период от време...виждаш че не всичко е розово...,както си си го представял...
Мисля че сега трябва просто да изчакаш...,да осмисли той - какво точно става и дали наистина е готов за това...По-добре го дай по-спокойно...без кой знае какви изненади...,да не го изплаши съвсем...,че това може да си е ной с две остриета...Признала си му чувствата си...показвай му ги,но не прекалявай - да не го задушиш в един момент...Успех!

SunShinePearl
08-04-2008, 17:21
заведи го на някой стадион във Варна късно вечерта ама те май са затворени абе нз може и 10-11 или 9-10 и си поговорете и гледайте звездите някви такива

Blab
08-04-2008, 17:23
без да чета мнения:

Не се натрапвай прекалено!
На момченцата не им харесва...
А пък те поздравявам за първата крачка.

BaiToq
08-04-2008, 17:58
Иди гола.

Giva
08-04-2008, 18:20
Съгласна съм с мнението на soul1199 за плажа.Много е романтично и хубаво там вечер особено като сте сами и няма кой да ви притеснява.Докато на вълнолома почти постоянно идват хора...

cherinka
08-04-2008, 18:45
Както ти предложиха по-горе - вечеря.
Но ти да сготвиш всичко......
Не знам как да се обосновя, но .. не, наистина не знам.. просто всички момчета, на които съм готвила, след това ме гледат някак си в друга светлина. 8-) нз, не мога да го опиша. :)

m0nr0e
08-04-2008, 19:16
Хмм..тва за стадиона не е никак лоша идея-а и той е футболист,така че ще го оцени..Дори вече имам една идея как да ги съчетая нещата.За да не му дойде прекалено много ще отидем до едни игрища,ще гледаме как играят футбол..след това може да отидем към плажа да поговорим :-D Благодаря ви за съветите.Ако нещата потръгнат ще изпозлвам и готвенето-той обожава такива работи:) Ще ви държа в течение

sulley
08-04-2008, 21:14
не ли е по-добре да не правиш нищо,просто да се държиш нормално,дори и да си го стреснала,не си направила нищо лошо,си била открита 8)

InFaTuAtEd
08-18-2008, 13:41
заведи го на място,което той обича или направете нещо,което той харесва.

evichka_lonelyy
08-18-2008, 15:15
И той човека незнае кво иска...ми вижте се,поговорете,и ако все още е толкова студен,не си струва да си тровиш нервите..

+1

ImmortalForever
08-18-2008, 15:37
Как ще му го казваш тфа толкоз рано бе? Ти газ ли си пила?? #-o :lol: Мъжете, ще кажеш, че за сефте чуваш, че се плашат, когато някое момиче му каже кфо чувства... Стягай се! И не си отваряй устата за такива работи-чакай той първи да ти каже нещо подобно.. Моето мнение е че се е стреснал и на този етап още не знае какво иска от връзката ви.. :?