PDA

View Full Version : ЦСКА - Носител на Суперкупата на България



gsh
08-03-2008, 20:37
Отлична игра на младите от ЦСКА, заслужена победа ... страхотна агитка и на двата отбора (и в "А" сектор имаше доволна агитка :D ).
и Пената е номер 1 :D :grin:

Alco
08-03-2008, 20:59
ееееми, евала, заслужено си бихте, евала и на публиката, че се събрахте толкова народ.

и от ловешка страна добре, ма много пушат тия скъпите факли ве, макя им. 8-)

LeVski_fen
08-03-2008, 21:50
Още нищо не сте видели 8)

gsh
08-03-2008, 23:35
Евала, че си подкрепяхте отбора и след гола :)

Alco
08-04-2008, 06:32
Още нищо не сте видели 8)

по-добре да се оглеждаме...

ULTRA_LEVSKI
08-04-2008, 06:35
Страхотни агитки ? :razz: Това, че двете страни запалиха няколко факли не значи, че са направили нещо значимо, но като се има предвид бройката на селяците и това, че са 20 човека сфлт ( евала за момчето с татус венец на гърба :lol: ), а свинете имат претенции, че стават за нещо излагацията беше пълна.
Кур за тъпите свине, които отново се изложиха.Явно имат липса на идеи и плагиатстват текста на песента на Т.В.У.- Борбата продължава, който им беше най-силния плакат :-D Иначе, като няма кой от ръководството да дава кинти за хорео, само с жалки факлички, които са останали от преди ще има, но поне можехте, като обръщате всички знамена да обърнете на обратно, наистина ВСИЧКИ да са обърнати :oops:
Слабо викане, малко хора и пиро, почти никакви знамена и безсмилени трансперанти, това е равносметката от мача.Гледайте утре с Вердер на контрола, как сме повече и по-качествени от вас 8)

Mooo6no
08-04-2008, 08:26
Аз не го гледах мача... пуснах на канал 1 за 1 минути и точно в момента, в който пуснах на канала взеха, че вкараха гола. Така че нищо интересно не съм порпуснал. 8)

windstopper
08-04-2008, 12:21
Страхотни агитки ? :razz: Това, че двете страни запалиха няколко факли не значи, че са направили нещо значимо, но като се има предвид бройката на селяците и това, че са 20 човека сфлт ( евала за момчето с татус венец на гърба :lol: ), а свинете имат претенции, че стават за нещо излагацията беше пълна.
Кур за тъпите свине, които отново се изложиха.Явно имат липса на идеи и плагиатстват текста на песента на Т.В.У.- Борбата продължава, който им беше най-силния плакат :-D Иначе, като няма кой от ръководството да дава кинти за хорео, само с жалки факлички, които са останали от преди ще има, но поне можехте, като обръщате всички знамена да обърнете на обратно, наистина ВСИЧКИ да са обърнати :oops:
Слабо викане, малко хора и пиро, почти никакви знамена и безсмилени трансперанти, това е равносметката от мача.Гледайте утре с Вердер на контрола, как сме повече и по-качествени от вас 8)
хаха глей го па тоя ти каде си трагнал ве колю? да видим дали като почти ти унищожат отбора ше ходиш на мачове а ? тцтц жалко извинение за фен

MUFC
08-04-2008, 13:30
Няма такова жалко първенство като БЪЛГАРСКОТО ПО ФУТБОЛ !!! Сичко винаги е под сяква !!

gsh
08-04-2008, 15:06
Ultra, не си бил на мача, не знаеш какво е било ! на стадиона бяхме около 10 000 (не знам какво са говорили сините по телевизията) .
Тъй като ЦСКА е в труден период и затова бяхме общо-взето истинските фенове и пеехме през цялото време (абсолютно всички) дори и в А сектор бяха много здрави. И от Ловеч дойдоха 200-300, които подкрепяха отбора си през цялото време. Дълбоо се лъжеш, ако си мислиш, че факлите и знамената са най-важни, важното е феновете да подкрепят отбора през цялото време ;) Ние това и направихме. Това, че на теб не ти се ще да признаеш, е друго нещо.
Ще видим срещу Вердер, по-качествени от нас няма да бъдете 8)

Rowdy
08-04-2008, 15:38
Страхотни агитки ? :razz: Това, че двете страни запалиха няколко факли не значи, че са направили нещо значимо, но като се има предвид бройката на селяците и това, че са 20 човека сфлт ( евала за момчето с татус венец на гърба :lol: ), а свинете имат претенции, че стават за нещо излагацията беше пълна.
Кур за тъпите свине, които отново се изложиха.Явно имат липса на идеи и плагиатстват текста на песента на Т.В.У.- Борбата продължава, който им беше най-силния плакат :-D Иначе, като няма кой от ръководството да дава кинти за хорео, само с жалки факлички, които са останали от преди ще има, но поне можехте, като обръщате всички знамена да обърнете на обратно, наистина ВСИЧКИ да са обърнати :oops:
Слабо викане, малко хора и пиро, почти никакви знамена и безсмилени трансперанти, това е равносметката от мача.Гледайте утре с Вердер на контрола, как сме повече и по-качествени от вас 8)
ушеф (педераст педераст) като забрани знамена по оградите кво искаш? Литекс си подкрепяха отбора, но не се чуха noне на стадиона. Иначе евала им. Честит трофей на всички

ULTRA_LEVSKI
08-04-2008, 15:40
То аз, като викна съм по-качествен от вас, които си мънкате под носа и затова вчера на мача на НС, където камерите са си до вас, пак не се чувате, както трябва, така че у лево.

Rowdy
08-04-2008, 16:39
уникален подпис с Бай Ганьо.. аахахах :razz:

Alco
08-04-2008, 18:25
мноооого добър трансперант. :)

Rowdy
08-04-2008, 21:34
изпроси си моите благодарности. Само шочит към този велик българин, който е по-наясно с нещата в ЦСКА отколкото на Герена. :)

Rowdy
08-04-2008, 21:38
и все пак :oops:
поне личи колко ем боли фаро за о'боро ви :-o

baby_v_
08-05-2008, 10:31
4estito na vs cesekari :grin: :grin: :grin: :grin: :)

kristo
08-09-2008, 09:56
4estito na vs cesekari :grin: :grin: :grin: :grin: :)
Честито на всички армейци и от мене!
ЦСКА за пореден път показа, че е Номер 1 в българския футбол въпреки всичко и всички.
И както се казва, след Суперкупа, следва и шампионска купа. Айде купата на България нека Левски да я спечелят, важното е титлата пак да е наша :).
Иначе поздравления за невероятните Сашо Тонев, Ники Чипев, Иван Иванов и Марто Тошев. Особено Сашо Тонев игра перфектно в този мач и тепърва му предтоят блестящите мачове. Наистина невероятен талант, който след няколко години ще бъде една от звездите на българския футбол :).
Това беше и грешката на Стойчо, че не залагаше досега на юноши на клуба, който с резултатите си през последните 2-3 години доказаха, че ЦСКА въпреки лошите материални условия има най-силната школа и най-класните млади футболисти. Е, сега Пената ще им даде шанс да се докажат, че са с пъти по-добри от измислените "перли" на Томов, които изобщо не им е еня за нищо друго, освен за парите. Защото тези момчета ще играят с цялата си душа за ЦСКА, а парите за тях не са от особено значение :).

GLeZoRanA
08-09-2008, 11:02
На мене не ми се вЕрваше , че бихме :-o

kristo
08-09-2008, 17:20
На мене не ми се вЕрваше , че бихме :-o
Е повярвай, защото мача отдавна свърши, а Суперкупата вече е в Алеята на славата на стадион Българска армия :grin: :grin: :grin:.
Най-хубавото е, че ги бихме с превъзходство в играта :) 8).

GLeZoRanA
08-10-2008, 19:48
На мене не ми се вЕрваше , че бихме :-o
Е повярвай, защото мача отдавна свърши, а Суперкупата вече е в Алеята на славата на стадион Българска армия :grin: :grin: :grin:.
Най-хубавото е, че ги бихме с превъзходство в играта :) 8). е Знам де .. нали бях там :-P

Diam0nD
08-10-2008, 20:47
Още нищо не сте видели 8) Видях ви с Вихрен !! А ти ?

kristo
08-11-2008, 18:05
Още нищо не сте видели 8) Видях ви с Вихрен !! А ти ?
Да, след това, чакаме да видим как ще я карат С Миньоро, Локо(Мездра), Сливен и компания :razz: :razz: :razz:...

psychopath
08-12-2008, 12:28
Още нищо не сте видели 8) Видях ви с Вихрен !! А ти ?
Да, след това, чакаме да видим как ще я карат С Миньоро, Локо(Мездра), Сливен и компания :razz: :razz: :razz:...чакайте..
11ти кръг не е толкова далеч :)

kristo
08-12-2008, 15:57
Още нищо не сте видели 8) Видях ви с Вихрен !! А ти ?
Да, след това, чакаме да видим как ще я карат С Миньоро, Локо(Мездра), Сливен и компания :razz: :razz: :razz:...чакайте..
11ти кръг не е толкова далеч :)
А след 30-тия пак ще има...
http://img2.sportal.bg/new/uploads/galery/2008_08/cska_superkupa/images/15.jpg

psychopath
08-12-2008, 19:41
добре бе ще видим