PDA

View Full Version : Обичам двама.



lil_1
08-03-2008, 23:12
pls.pomognete mi :( imam seriozna vruzka ot edna godina. obi4am go,dori ve4e bqh sigurna 4e iskam da jieq s nego,no..... ot 20 dena si pi6a v skype s edno mom4e,koeto e adski sladko,ima 4uvstvo za humor,razbira me........... i o6te mnogo ne6ta koito nqma smisal da izrejdam. mislq 4e i nego go obi4am,dori pove4e ot seriozniq mi priqtel :) i sega ne znam kvo da pravq :( znam 4e moje da ne se polu4i ni6to mejdu men i mom4eto ot skype,no go iskam,a i toi men :oops:
i malko pove4e za priqtelq mi-obi4a me dokazal mi go e hiledi pati,pro6tava mi po4ti vsi4ko, poslu6ni4ko mi e,no mislq 4e sam vliubena v drugiq mnogo pove4e.
molq vi daite mi savet 6e se poburkam :booooomb: :x :booooomb:
BLAGODARQ VI predvaritelno

т.7
коалка

angelcheeee_93
08-03-2008, 23:17
ne mislq,4e zaradi 20 dneven flirt trqbva da prekratqva6 seriozna vrazka ot 1 godina,spomni si kakvi migove si izjivqla sas seriozniq si priqtel ,a tova mom4e ot skaip ne go poznava6 4ak tolkova i ni6to mejdu vas ne e sigurno.ne si pravi 4ak zaklu4eniq 4e si vlubena v nego,ne moje6 da obi4a6 2-ma .vinai v sarceto e samo edin.prosto moje bi si uvle4ena v tova mom4e.ako iska6 da prodalji6 otno6eniqta si sas seriozniq si priqtel i vsi4ko da e OK,togava spri po-dobre da si pi6e6 s tozi v skaip i ostavete ne6tata kakvito sa,za6toto 6te doide vreme kogato priqtelq ti 6te spre da ti pro6tava i 6te si izgubi doverieto v teb.ako pak si vlubena do ogromna stepen v tova mom4e ot skaip,razkaji vsi4ko na priqtelq si,razdelete se i go ostavi da nameri momi4eto za nego.ti si re6ava6.uspeh ot men :)

Vikitooo
08-03-2008, 23:18
Това твойто "Обичам" не ми звучи надежно( нищо лично). :)
Едно е да си пишеш с някои в skype, а друго е face to face. А повярвай, има огормна разлика между двете неща. Дръж си "истинското" приятелче и това е. :-)

sexa_na_kompleksa
08-04-2008, 06:49
А ти с това момче от скайпа виждала ли си се? Защото, ако не си, това не е обич, а просто... не знам и аз какво! Спроед мен не можеш да харесваш някой, който не си виждала, пък за обич вече да не говорим... Ако толкова държиш - срещни се с това момче и виж дали наистина е такъв, за какъвто се представя, защото в интернет пространството ги има всякакви...

Crissy [*]
08-04-2008, 06:52
А ти с това момче от скайпа виждала ли си се? Защото, ако не си, това не е обич, а просто... не знам и аз какво! Спроед мен не можеш да харесваш някой, който не си виждала, пък за обич вече да не говорим... Ако толкова държиш - срещни се с това момче и виж дали наистина е такъв, за какъвто се представя, защото в интернет пространството ги има всякакви...

Напълно съм съгласно.Ама пак си мисля,че не трябва да зарязваш връзката си от 1 година :)

koalka
08-04-2008, 07:14
Бъркаш любовта с някакво увлечение, харесване и това, че ти е интересно...(увлечение в скайп??!?!), както и да е.
Не се занимавай с това момче, защото няма смисъл, ако наистина държиш на приятеля си.Ти какво, веднага като се появи друг и вече "обичам го повече от приятеля си", с когото си била една година...това са глупости, осъзнай се.

Erica
08-04-2008, 08:17
Кога ще се научите да правите разлика между обич и привличане...В тоя форум направо ми объркахте мисленето...,всичко се тълкува като любов...

И аз мисля като Vikitooo :
Това твойто "Обичам" не ми звучи надежно( нищо лично).


Ами lil_1 ти сама си прецени-струва ли си да оставиш питомното,за да гониш дивото...,само заради някакъв порив...,които ти окачествяваш като голяма Любов...

Pliok0019
08-04-2008, 10:06
ХАхАХх. Не всичко в Скайп е такова, каквото изглежда...Дори и да е поне на половина вярно - това е само увлечение. Бъди щастлива с приятеля си.

Wrathchild
08-04-2008, 10:11
Глупости, това твоето изобщо не е любов.

Bubbly
08-04-2008, 11:16
на желанието за секс и физическото привличане и увлеченията и на тех ли им викат любов вече ? :-o
Ама разбира се, как може да си толкова изостанал от последните тенденции ? Това даже не е ново вече. Изместиха го скайп-любовта и любовта във флиртче- физическо привличане към снимка. По-голяма любов от това да се влюбиш в някой, който не познаваш, но пък си си писала с него за ЦЕЛИ 20 дена, няма накъде... :razz:

sexy_sladur4ety
08-04-2008, 12:41
нз какво изпитваш,дали е любов или увлечение :? не бъркай любовта с увлечението :) имам една идея спри да си пишеш с тоя от skype за известно време за да видиш дали е любов и ако не се сещаш за него мн през тоя период ще разбереш,че т'ва е само зарибявка... ОСТОНИ СИ ПРИ ГАДЖЕТО :-P :grin:

kalioo
08-04-2008, 12:48
Хех не се връзвай...И аз така бях зарибил едно момиче по скайп,просто защото я слушах,давах и съвети за връзката й,просто аз в чата съм един от малкото свестни :smt024 :smt059 И тя ми каза,че никога не била срещала човек като мен.Дадох й съвет да напусне приятеля си,как да се държи с него,и след месец и дадох съвет да си се съберат :)

UnABooMBeR
08-04-2008, 12:53
Ooooooo i undestand you are bitch and you donno wnat you want! :grin:

lil_1
08-04-2008, 13:43
Това твойто "Обичам" не ми звучи надежно( нищо лично). :)
Едно е да си пишеш с някои в skype, а друго е face to face. А повярвай, има огормна разлика между двете неща. Дръж си "истинското" приятелче и това е. :-)


blagodarq za komentara :-)
ok moje da ne e liubov,no naistina ne spiram da mislq za nego,a i ne moja toi postoqnno mi pi6e sms-i i mi e mn priqtno. no kam priqtelq si do sega ne sam izpitvala koi znae kakvi silni 4uvstva. mislq 4e ve4e sam s nego po navik,ne sam sigurna ,4e go obi4am dostata4no :(

Erica
08-04-2008, 14:01
За сериозният приятел... :


pls.pomognete mi :( imam seriozna vruzka ot edna godina. obi4am go,dori ve4e bqh sigurna 4e iskam da jieq s nego




no kam priqtelq si do sega ne sam izpitvala koi znae kakvi silni 4uvstva. mislq 4e ve4e sam s nego po navik,ne sam sigurna ,4e go obi4am dostata4no


За skype - звездата



ot 20 dena si pi6a v skype s edno mom4e,koeto e adski sladko,ima 4uvstvo za humor,razbira me........... i o6te mnogo ne6ta koito nqma smisal da izrejdam. mislq 4e i nego go obi4am,dori pove4e ot seriozniq mi priqtel



ok moje da ne e liubov,no naistina ne spiram da mislq za nego,a i ne moja toi postoqnno mi pi6e sms-i i mi e mn priqtno



Определено не си наясно какво е да обичаш,поне по това което пишеш тук...така изглежда...
Наистина вземи реши какво искаш...,защото ако продължаваш така,определено рано или късно ще има потърпевши...от цялата тази "Любов"...

t1n4e7o
08-04-2008, 14:35
Това твойто "Обичам" не ми звучи надежно( нищо лично). :)
Едно е да си пишеш с някои в skype, а друго е face to face. А повярвай, има огормна разлика между двете неща. Дръж си "истинското" приятелче и това е. :-)


Дам.. И аз така мисля :)

Andreev
08-04-2008, 14:38
то май обичам те го казваш като здрасти :-o

MN_DIV_P
08-04-2008, 16:58
Ами ти на колко си на 13 май, като ти чета глупостите май си на толкоз ... пак тоя дето си пишеш с него гледа само да те наебе нищто повече , ти не си за сериозна вразка и по добре скасаи с тоя приярел шттото тои штер страда заради тебе !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПРОСТО ТИ НЕЗНАЕШ КВО ИСКАШ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: ](*,) :smt018

Love0nlyMyself
08-04-2008, 17:07
начи така да го арзбирам ходиш от една година некъде и обичаш наистина приятеля ти обаче си ПИШЕШ с друго мом4е което е МН СЛАДКО и има чувство за хумор и некакси си добила представа че и него обичаш :? ахха едно е харесвам го друго е обичам го а в твоя случай второ е просто си хлутнала малко по друг ама чак обичам го за 20 дни които само си чатите .... ти по точно заради външноста си сиг ти е била на първо място в него щото не мисля че ако не беше сладък щеше да го "обичаш" нз мойто мнение е че ще е супер тъпо да скъсаш с гаджето си заради некъф си дет абе горе казах аиде успех :)

MayKyTy
08-04-2008, 17:11
Това твойто "Обичам" не ми звучи надежно( нищо лично). :)
Едно е да си пишеш с някои в skype, а друго е face to face. А повярвай, има огормна разлика между двете неща. Дръж си "истинското" приятелче и това е. :-)
+173846832756856874658346

InFaTuAtEd
08-18-2008, 13:44
обичаш двама?!?! :? Това изобщо не го разбирам как се случва :smt119

evichka_lonelyy
08-18-2008, 15:02
Това твойто "Обичам" не ми звучи надежно( нищо лично). :)
Едно е да си пишеш с някои в skype, а друго е face to face. А повярвай, има огормна разлика между двете неща. Дръж си "истинското" приятелче и това е. :-)

saglana sam pak i po skype apf az moga i da se ojenq v skypa ama naistina ochi v ochi si e drugo nqma smisal da rizkuvash

NaNa_SladuRana
08-18-2008, 21:00
според мен е неуместно да използваш думата обич за второто момче,по-скоро нещо ти липсва във връзката и го търсиш другаде (или поне при мен става така) :)

PeopleAlwaysLeave
08-18-2008, 21:10
Според мен ще сбъркаш ако оставиш сегашния си приятел заради 20 дневна зарибявка по скайп. Сама казваш, че обичаш приятеля си, че той прави всичко за теб и се е доказвал много пъти... Това към другото момче е моментно, поне аз мисля така. Така че не прави неща, за които после ще съжаляваш !! :)

tuzaro
08-18-2008, 21:17
Няма лошо, само двамата да не се познават 8-)