PDA

View Full Version : и сега какво ;(



sweet4esf
08-03-2008, 23:29
...

hahavteen
08-03-2008, 23:44
Скоро се запознах с едно момиче което живее тук в Дрезден а гаджето и е в БГ. Задно са година и половина. Всички са им казали че няма да издържат и седмица но са им доказали обатното. Той в момента и е на гости и се запознах и с него. Мн се обичат. Важното е да си имате доверие и да сте сигурни в чувствата си.

sladur4etyYy
08-04-2008, 00:14
мн драматизираш. поста ти може6е да е 2 пъти по-къс :? ина4е по темата се съгласявам със slun4ice

sweet4esf
08-04-2008, 00:15
da no az zaminavam v sloveniq..v druga durjava :(

hahavteen
08-04-2008, 00:20
da no az zaminavam v sloveniq..v druga durjava :(

А аз какво ти казах? :-D Тя е в Дрезден (това е град в ГЕРМАНИЯ а не в България ако не знаеш) а той си е в БГ :-o

asasfdf
08-04-2008, 00:21
три месеца не са малко, но ако наистина е толкова привързан към теб, ще си намери занимание, което не включва мацки и изневери..ти си го познаваш най-добре..на каква възраст сте?

hakerkata
08-04-2008, 00:29
Е нали заминаваш само за 3 месеца какво толкова ... моята най-добра приятелка замина за лятото (от юли до октомври) в Гърция,а приятеля й е тук в БГ , но всеки ден се чуват по телефона и така ... като се върне ще са си отново заедно ... та имам предвид,че щом сте толкова влюбени 3 месеца отдалечени не биха били проблем за вас :)

sweet4esf
08-04-2008, 00:50
emi ne tochno..az shte se vrushtam tyk samo prez vaknciite..ninache tam shte jiveq dokato zavursha..emi toi sega shte ravi 18 a az sam na 16

sweet4esf
08-04-2008, 10:22
molq vi daite suveti :(

sweet4esf
08-04-2008, 12:19
uj pomagate a nikoi nishto ne kazva :? :(

cherinka
08-04-2008, 12:52
emi ne tochno..az shte se vrushtam tyk samo prez vaknciite..ninache tam shte jiveq dokato zavursha..emi toi sega shte ravi 18 a az sam na 16
хаха, едва ли ще се навие да те вижда 4-5 пъти в годината за по малко... :)

Pliok0019
08-04-2008, 12:55
Разделете се. Подобна връзка е безсмислена.

Andreev
08-04-2008, 13:32
uj pomagate a nikoi nishto ne kazva :? :(
ти кво искаш някой да ти извади магическа пръчка и да ти сбъдне желанието ли?

sweet4esf
08-04-2008, 13:48
abe vie ste ebati tupite hora i kvo si mislite che kato samo obijdate i kazvate da vzimame nai loshite izbori pomagate li :D :D mnoo ste zle chestno..hich ne ste za tyk :) i zasto da ne se suglasi i da ne izleze nishto...samo zashtoto vas ne sa vi obichali po tozi nachin li..emi nqma kato ste takia gadove..ae zakrivaite temata che mi se gadi ot vas...deeba ot vas svetu she zagine ... :-x :shock: :( :?

Andreev
08-04-2008, 13:53
като сме зле айде пътя като не ти харесва що питаш :?

hahavteen
08-04-2008, 13:53
abe vie ste ebati tupite hora i kvo si mislite che kato samo obijdate i kazvate da vzimame nai loshite izbori pomagate li :D :D mnoo ste zle chestno..hich ne ste za tyk :) i zasto da ne se suglasi i da ne izleze nishto...samo zashtoto vas ne sa vi obichali po tozi nachin li..emi nqma kato ste takia gadove..ae zakrivaite temata che mi se gadi ot vas...deeba ot vas svetu she zagine ... :-x :shock: :( :?

Май не си мн умна. Обиди всички но едно мерси че се опитах да ти вдъхна надежда не каза...
Издържат такива връзки. Лети чери от форума, Барби, а и доста други имат връзка от разтояние и то немалко време така че всичко зависи от вас двамата.

sweet4esf
08-04-2008, 14:05
mn sam si umna ama me draznqt kato pochnat sus svoite vuzverjeni otg..mogat da se davat i normalni otg i suveti..ane nz si kvo..nekvi si magicheski pruchici i nz si kvo....ili kato nqkoi drugi nemojelo da se poluchi..tva che pri nqkoi ne se e poluchilo sshtoto nz kvo iska ne znachi che i pri nas...abe nz..BLAGODARQ na tezi koito dadoxa i davat normalni suveti :-) :)

Andreev
08-04-2008, 14:08
то може и да се пише нормално на КИРИЛИЦА

sweet4esf
08-04-2008, 15:22
e to moje i da mluknesh..ti nqma da mi kajesh kak shte pisha :razz: :lol:

Andreev
08-04-2008, 15:24
:-D поредното самочувствие без покритие

Erica
08-04-2008, 15:37
mn sam si umna ama me draznqt kato pochnat sus svoite vuzverjeni otg..mogat da se davat i normalni otg i suveti..ane nz si kvo..nekvi si magicheski pruchici i nz si kvo....ili kato nqkoi drugi nemojelo da se poluchi..tva che pri nqkoi ne se e poluchilo sshtoto nz kvo iska ne znachi che i pri nas...abe nz..BLAGODARQ na tezi koito dadoxa i davat normalni suveti :-) :)

Ти преди да пуснеш темата не се ли замисли,че може да има и отрицателни отговори...Не всички са на мнение,че такава връзка може да същесвува дълго...В крайна сметка си пуснала тема,за да събереш мнения и да видиш гледната точка и на другите...,като неискаш да получаваш отговори "че няма да се получи" , защо не уточни това в заглавието "Темата е само за положителни отговори" . Не е нужно сега да обиждаш наред...,само защото не ти харесват различните от твоята гледна точка...мнения
Това дали ще се запазят отношенията ви или не - си зависи само и единствено от вас...

asasfdf
08-04-2008, 16:17
никой от нас не може да ти гарантира, че връзката ви ще продължи/ще се прекрати..заедно сте от кратко време (доколкото помня, защото драматично си променила първото си мнение) и не съм сигурен, че връзката ви все още е достатъчно силна.зависи изцяло от него дали ще те чака да се връщаш, или ще си запълва времето с други момичета..не можем да ти дадем точен съвет, който да ти оправи ситуация, а единствено да гадаем