PDA

View Full Version : Случвало ли Ви се е такова нещо? =]



Vikitooo
08-04-2008, 02:49
Здравейте муцани :-)

Случвало ли Ви се е както си вървите по улицата или се разхождате някъде случайно Ви спре някакъв непознат момче/момиче с желание да се запознае с вас? И да речем Ви потърси номера 8-)

Бихте ли се запознали с него/нея и бихте ли си дали номера при условие, че дори не сте го/я виждали преди?


Айде като автор и аз ще дам мнение 8-)
Днес, привечер се прибирах аз към нас и някакъв непознат младеж щеше да ме отнесе с колата си. Сипах му едни майни, 8-) но неочаквано той спира и идва един забързан към мен.. Признавам си , изплaших се леко, shot аз сама, почти тъмно.. :D И идва към мен и ми вика" извинявай ама аз много те харесвам..iii може ли да ми дадеш номера ти да излезнем някои ден". :oops: Аз седя и гледам ей така :shock: . Даже ми стана малко смешно..Но съвсем yчтиво му отказах. Ама беше симпатяга голяма де :oops: Аз лично това не бих имала смелостта да го направя, но явно пича беше смел :-)

Mu7k0
08-04-2008, 02:52
случвало мие се 8-)

Vikitooo
08-04-2008, 02:53
случвало мие се 8-)

Предполагам момиче е било 8-)

Mu7k0
08-04-2008, 02:58
случвало мие се 8-)

Предполагам момиче е било 8-) dam :lol:

lubencet0o
08-04-2008, 04:32
Вчера на плажа бях с една приятелка и се запознахме с едно момче, мн свястно. И той щото през цялото време говореше по телефона не ни забеляза много-много, но по едно време погледите ни се пресрещнаха и аз му се усмихнах и му намигнах, и той също ми се усмихна. После посочих него, телефона си и мене (т.е дами даде номера си) и той затърси из картите си показваше ми цифрите от номера си с карти, звъннах му, но той ми затвори. После той посочи нас, морето и себе си. Влязохме там, свалки бол и се връщаме при нещата ни и чантите ги няма. Абее т*шак работа. Телефон, iPod, пари...сичко най-важно. Дадох му другия си телефон който беше вкъщи ама още не се е обадил. Май малко се шашна. :D :D :D

LINKNOT
08-04-2008, 04:47
Случвало ми се е. Аз също съм заговаряла. Не виждам нищо лошо в това. Давай шанс на хората да те опознаят. :)

last_kiss^^^
08-04-2008, 05:21
И на мен ми се е случвало да ме заговори непознато момче(миналата година) и сега сме приятели..

vesinka91
08-04-2008, 06:44
Dam naistina i na men mi se e sluchvalo no i az nebih si dala nomera...

jghgh
08-04-2008, 06:55
Ахаха, ами веднъж както се бях натокала невъобразимо (като за няква сватба.. а всъщност имах изпит и аз си имам ритуалче да се гиздя когато имам важни изпити и т.н) някъв от края на центъра се разтича, дойде до мен и ми каза "Извинявай, може ли моя номер да влезе в твоя телефон и обратното?" :D И аз кво да кажа... Отказах му де. Той беше настоятелен, вървя с мен известно време, като се молеше и искаше да ходим на кафе. Пък на мен вече ми стана ясно че тоя иска повече от флирт, и най-накрая му казах "Аве не моа ве човек!" :-D И така де...

И друг път ми се беше случвало да ме заговори непознат, ама вече не помня кво каза и как му отказах. :D

vesinka91
08-04-2008, 06:57
Ахаха, ами веднъж както се бях натокала невъобразимо (като за няква сватба.. а всъщност имах изпит и аз си имам ритуалче да се гиздя когато имам важни изпити и т.н) някъв от края на центъра се разтича до мен и ми каза "Извинявай, може ли моя номер да влезе в твоя телефон и обратно?" :D И аз кво да кажа... Отказах му де.
И друг път ми се беше случвало, ама беше някъв подобен на тоя, ама вече не помня кво каза и как му отказах. :D
Xax tova e originalno deto ti go e kazal :D

sexa_na_kompleksa
08-04-2008, 07:01
Случавало ми се е. Понякога си давам номера, друг път не - зависи от човека, който ми го иска... и начина. 8-)

koalka
08-04-2008, 07:01
Дам, ония ден ми се случи.Спря ме е един с едно БМВ да ме пита за името и номера, защото много ме харесал.Аз му отказах естествено, не го познавам, а и беше на 25-26.

delina
08-04-2008, 13:19
Случвало ми се е много пъти.Не бих си дала номера

Mu7k0
08-04-2008, 13:22
Я па на мене вървя си 5-6 момичета ме спират анкета ми праят :lol: и на края абе дай си скайпа :razz:

Pliok0019
08-04-2008, 13:27
О...доста пъти.

И скайп и номер съм давала... Зависи от ситуацията и дали човекът ми е направил добро първо впечатление.

Така съм започвала и връзка. :D

taffy
08-04-2008, 13:34
Еми даа, вчера, само че бяхме 3 момичета, а те бяха 3 момчета..Ии дойдоха с една огромна бира, стояха половин час, разпитаха ни, и накрая ни викаха да хоим с тях да пием :D Басии, кфо изкушение беше за мееен.. :lol:

Valkyrie
08-04-2008, 13:35
Аз навсякъде си ходя с охраната, зат'ва никой не смее да ме заговори (поне аз така се надявам, да е заради това).
Не бе, на работа ми се е случвало разни чичовци да ми искат номера или да ми предлагат да ме изчакат да свърша работа, за да ме водят да пием после нещо. Добре, че има хора, на които в задълженията им влиза да се справят с подобни искания и случаи, защото досега да съм си изгубила работата. Благословени да са салонните управители!

t1n4e7o
08-04-2008, 14:19
НА мен не, но ако ми се случи и ако съм сама и пича ми хареса.. бих му го дала :)

asasfdf
08-04-2008, 16:36
случвало ми се е, и аз го правя..

SunShinePearl
08-04-2008, 16:50
ми не ми се е случвало но ако пича ми хареса и ми се стори мой тип ще му дам номера

SunShinePearl
08-04-2008, 16:53
оф сетих се веднъж седим си в парка с 3 мои фр и някъв с някъв негов фр и гаджето му ни канеха на кафе с но ние отказхме ама си лафехме около 15-20 мин 8-)

cherinka
08-04-2008, 18:38
Да, и най-глупавото е, че ВИНАГИ си давам номера.
Щото и аз так като теб си викам "я, тоя голяма симпатяга, бе" пък то кво срамно има някой да ти поиска номера и ти да му го дадеш...
И давам, аз тъпата. И така.
В момента за повечето съжалявам.. само за 1н не съжалявам.
Ама наистина еголяма глупост да си дадеш номера. 8-)
Даже обмислям вариант да си сменям номера вече. Но напоследък като че ли отихнаха повечето.
Та така - съвет от мен - не си давайте телефоните. 8-) 8-) 8-)

tedy_hi91
08-04-2008, 18:47
Да случвало ми се е.Беше голям ладур момчето, но все пак :? :? :? :? :?

Bubles
08-04-2008, 18:56
да много пъти и двойно по-често го правя аз 8-) и да ако човека ме изкефи давам... ако не и е много настоятелен давам на брат ми и казвам че в момента gsm не е у мен :) после брат се управя :-D и все пак кво лошо има да се запознаваш с нови хора? :)

Punisherrr
08-04-2008, 19:05
Мдаа случвало се е.
Наскоро докато бях на практика,седя си аз,рисувам си и видях,че някво момче седи на съседната пейка... и след малко дойде при мен и ме попита какво рисувам... после си отпраши на някъде :Ь и след малко се върна,застана пред мен и ми разправя там некви филми за кафенца :D и после и телефона ми издрънка и аз квато съм зле...не ме бива да отказвам..и айде дадох му го.. ама после го резнах деликатно... не беше особено мой тип...пък и имам гадже ;) та така..за друга такава случка не се сещам сега...

Wrathchild
08-04-2008, 19:14
Случвало ми се е доста често, но винаги отказвам.

nqkfa_malka
08-05-2008, 10:10
Случва ми се мн пъти, ако съм на кеф- давам :) и че ся с някои такива хора сме в добри отношения.. за приятели.. не мога да кажа приятели, но нищо лошо няма :-D

beiho
08-05-2008, 12:30
АЗ съм момче и не се предпазвам като момичетата от непознати, но за всеки случай не бих си дал номера на момиче, което не познавам. Тъпо е! :-D

AnzaRe
08-05-2008, 12:32
А ако не знаеш с какво се занимава?!?

Bubbly
08-05-2008, 12:45
Май не ми се е случвало, като изключим детски истории като 12-13-годишни, които искаха да си станем гаджета, и един мургав красавец на басейна преди 2 години. :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2008, 13:29
пхх такива ме дразнят .. нз защо не си падам по такъв тип момчета... :) обикновено като стане си продължавам да си вървя и се правя че нищо не съм чула :-o :shock: :)

TehPro
08-05-2008, 15:45
Единственото момичеНЦЕ което съм спирал случайно на улицата беше на морето и то беше малко и тогава харесвах приятелката си с която ходим сега и с нея се хванахме на бас че това което носи това момиченце е аз-пола и потник а тя каза че е рокля..бяше много готина ПОЛА :lol: и се забелязваше и тя ми вика,не смееш да отидеш и да я питаш с какво е облечена иии аз като най големия простак я хваам за ръката и викам,извинявай това пола ли е или рокля и тя някво гледа като :shock: и вика еми пола и потник е :lol: :lol: аз се смеех и доста хора ме зяпаха,дори момичето не разбра какво я питам 1-вия път щото се хилех яку.Но момиче за номера и да се запознаем не съм го правил но не ме е и срам да го направя :lol: :razz:

Andreev
08-05-2008, 15:47
не ми се е случвало няма и да ми се случи 8-)

TehPro
08-05-2008, 16:27
не ми се е случвало няма и да ми се случи 8-)

Що да не ти се случи? Може да има луда която да те заговори на улицата :) Може да се очаква всичко :-D

Slave4You
08-05-2008, 16:40
Не .. не ми се е случвало, но ако е сладур бих си дала номера .. какво толкова :D

Lord_Of_The_Night
08-05-2008, 17:06
Аз съм го правил тоя номер понякога е сполучливо понякога не,ама важното е да опиташ.Пък и зависи как ще подходиш към момичето,а и то самото дали иска да се запознаете. :)

soul1199
08-05-2008, 18:01
da nqkolko puti :D ediniq pat be6e,kato bqh s edna fr. na mosta i edni ska4aha tam i nie se snimahme s moita fr. i onez iskaha da se snimat s nas,moita fr. otkaza,az estt,se saglasih i se snimahme,posle se zapoznahme i ni iskaha skype,ama az ne im go dadah,pak moita fr.nqa net,o6e edin pat,nqkakav ma pregarna i mi vika,pomni6 me nali i az -mm ne :razz: i toz e kak ne e :razz: i az si prodaljih,o6e edin pat bqh na nqkakav basein i noseh nqkolko sladoleda i nqkvo mom4e mi pomogna i se zapoznahme dade mi nomera si,ama az taka i ne my se obadih :-o

3vR
08-05-2008, 18:16
hyxhaxyHAxyHA мене 1 път ми се случвало някво момиче, ама не ми искаше номера :D пък често са ме спирали момчета и съм ги бил :lol:

partychild
08-05-2008, 18:17
ne sam zagovarqla za nomer..no men dosta pati..iskali sa da sqdat do mene na masata..vednaga NE! 8-) ili sa po4vali ot ednoto ni6to da me pitat dali si imam gadje pri koeto az kazvam da..i toi aa..i kak varvqt neshtata si4ko dobre..i az super sa.. i se zamlakva :lol: i kup drugi neshta :-D no nikoga ne si davam nomera na nepoznati :)

Dreammy
08-05-2008, 18:23
Случвало ми се е доста често, но винаги отказвам.

I na men postoqnno mi se slychva,no vinagi otkazvam. :-o

Andreev
08-05-2008, 19:55
не ми се е случвало няма и да ми се случи 8-)

Що да не ти се случи? Може да има луда която да те заговори на улицата :) Може да се очаква всичко :-D

повярвай ми няма да ми се случи

TehPro
08-05-2008, 21:06
Ако искаш да се виим някйде да ти се случи? да ти докажа поне :lol: :lol: не ме разбирай погрешно,не съм гей :lol:
Начи разхождаме се из центъра на СФ с 1 приятел(това го бях забравил) и едни момичета с няколко дребни и няколко момчета почват да ни следят след като ние ги подминаваме и тея плътно зад нас и си говорят на висок глас:
-еми спираме ги и ги питаме-имате ли скайп бе момчета?
-еми да,айде да им земем скайповете...
ама ние избързахме щото тоя мой приятел го беше яко ама яяяко срам ви каам и вика ае ае по бързо..яд ме е начи щото щеше да стане фън :lol: ама ко да пр той харесва момиче вече неколко месеца и не и е казал еваси чоека... :lol:

natedog
08-05-2008, 21:16
:D не ми се е случвало, но не мисля и да го правя :D има доста по добри начини ... :-D

TheNewReligion
08-05-2008, 21:18
Да , случвало ми се е . Седях си аз на люлката с една моя прителка и долу на улицата минаваха цяла банда момчета . И един от тях се запъти към мен и приятелката и ми каза: "Здрасти , аз съм Иван ! Приятно ми е да се запознаем!" Беше поне на 16 . Това момче за първи път през живота си го виждах и го изгледах презрително . Пита ме как се казвам , а аз му казах , че няма да му кажа . Седеше най-нагло пред мен и ме питаше дали ще си дам номера , а аз пак го изгледах презрително и с моята приятелка се засмяхме супер подигравателно и му казах да се разкара . А той ми каза "Като не МЕ искаш еби си майката !" и аз му кзаха "Еби си я ти !" Тръгна си надолу и седна на тревата . Закри лицето с ръце , а момчтата , които го чакаха го успокояваха , а аз и приятелката ми гледах учудено (бях малко изплашена) и се засмяхме . Онея си тръгнаха и повече не съм ги виждала .
Това е единствения път , когато такова нещо ми се е случвало и наистина бях изплашена , но пък момчето не беше никак грозно . :-|