PDA

View Full Version : ужасно е;(



black___
08-04-2008, 08:12
Здравейте!От няколко години имам комп.Незнам дали е то него но тези последните 2 или 3 години прекалих с него.На ръката там където са вените ми се е появило нещо от много време и аз сега го дабелязах ме не се маха.Аз си мислих че ми се е появило този издут кокъл щото постоянно цъкам със мишката и ръката ми е на ръба н бюрото,но дядо ми каза че е мъртва кост.Имам го от година сигурно или 2 или 3 не съм сигурна но забелязахп тези дни че не се маха.И на този кокъл ми се бели нощата все едно е на петата на кракът нали знаете как се белят и са сухи :( .Дори спя със свита ръка.Как ще се излекува това :( може би е наследственно щото и баба ми има само че от горния край на ръката на китката.Той този кокъл е малко по-горе от китката :( и най-вероятно и на другата ми ръка ще се появява такова нещо :cry: толкова е грозно като се има напредвид че имам слаби ръчички.На същата тази ръка на която имам този кокъл до него ми се появи още един а сега и на другата ръка :cry:

dmgto
08-04-2008, 08:54
Трябва да отидеш на лекар,но питаи другите какъв точно :wink:

scoobydors
08-04-2008, 09:36
Звучи ужасно...... :( Незнам какво да ти кажа, най-добре лекаря ще ти помогне :) Пък знайш ли.... може и да се махне с мини операция :-P

Riot
08-04-2008, 09:47
ще ти ампутират ръката пич

scoobydors
08-04-2008, 09:52
ще ти ампутират ръката пич

:lol: :lol: :lol: Глупости....

Irrepresible
08-04-2008, 10:03
мъртвите кости се махат само ако болят..прави се някаква мини операцийка май...безболезнена и още а същия ден си на крака :)

TheNewReligion
08-04-2008, 11:20
Отиди на лекар . Само не разбрах дали те боли .

black___
08-04-2008, 13:00
ми сега като го барам не въобще не ме боли и не ме е боляло

1994_gabi_94
08-05-2008, 08:56
здравей видях темата която си писала и искам да ти кажа нещо което може би ще те зарадва преди година една моя приятелка имаше същия проблем но се излекува има нещо като домашна отвара и тъйкато видях че не ти е приятно да имаш този проблем ще ти кажа как се прави значи взими дълбока пъница и сложи в ния 300 мл вода и я остови да заври след като заври сложи нарязат магданоз копър джинджифил мащарка и лайка остави ги да поврът заедно около 1 минута след това ги махни сложи нещо такаче да покрие паницата за да може да се задушат и го остави около 10 15 минути после се мажи с това когато се сетиш ако не е наследствено би трябвало да започне да ти се маха след три или четири месеца ако започне то тогава ще ти изчезне напълно след месец след като е започнало да се подобрява ако е наследствено вече незнам надявам се да ти се махне ако искаш нещо друго да ме питаш пиши на скайпа ми gabi_kok1

Amateur
08-08-2008, 16:38
Отиди на лекар,лекува се оперативно но точно там незнам!

mobsita
08-08-2008, 19:55
И аз преди години имах мъртва кост,а нямах комп.Даже не беше и от писане,щоот беше на лявата ръка,на китката,отвътрешната страна.Питах тогавашния си лекар и той каза,че сама ще се махне.А ако не,слага се местна упойка,прави се малко разресче и се маха.

batkodoki
08-08-2008, 21:20
Здравейте!От няколко години имам комп.Незнам дали е то него но тези последните 2 или 3 години прекалих с него.На ръката там където са вените ми се е появило нещо от много време и аз сега го дабелязах ме не се маха.Аз си мислих че ми се е появило този издут кокъл щото постоянно цъкам със мишката и ръката ми е на ръба н бюрото,но дядо ми каза че е мъртва кост.Имам го от година сигурно или 2 или 3 не съм сигурна но забелязахп тези дни че не се маха.И на този кокъл ми се бели нощата все едно е на петата на кракът нали знаете как се белят и са сухи :( .Дори спя със свита ръка.Как ще се излекува това :( може би е наследственно щото и баба ми има само че от горния край на ръката на китката.Той този кокъл е малко по-горе от китката :( и най-вероятно и на другата ми ръка ще се появява такова нещо :cry: толкова е грозно като се има напредвид че имам слаби ръчички.На същата тази ръка на която имам този кокъл до него ми се появи още един а сега и на другата ръка :cry:


в живия човешки организъм "мъртви кости" няма! най-малко образуванията, които нарастват са "мъртви", в което е и проблема.

ОПЛ->Ro графия на ставния участък -> специалист.

НЕБОЛЯЩИТЕ патологични нараствания на тъкани са опасните по отношение на прогнозата обикновено.

girl789
08-08-2008, 21:59
Отиди на лекар . Само не разбрах дали те боли .

evi_vd
08-08-2008, 22:35
май и аз имам такова :smt119

Shaolin
08-08-2008, 22:36
Познавам жена с такива кости цял живот си е така няма опасно но това може да се махне с акопунктура ако те боли натискаш на мястото с цяла сила. Съветвам те да намериш човек които разбира от това.

lovey0u
08-09-2008, 18:18
po princip se otstranqva s operaciq no ako raste6 vse o6te nqma smislul da se operira za6toto ima veroqtnost da se poqvi otnovo.
i az imax na ryukata no iz4ezna ot samosebe si

ger4e7y
08-11-2008, 11:33
аз съм чувала че трябва на всеки 15 минути трябва да ти почива ръката от мишката :)

SabrinaAa
08-11-2008, 22:59
ako e martva kost za neq sam 4yvala 4e mnogo trydno se lekyva..no ne e nele4ima!!!!Dano se optavi6 :-o