PDA

View Full Version : ПОМОЩ моля!



JJ-JokeJokey
08-04-2008, 09:15
Много скоро бях пуснал ена тема как да заговоря ено момиче и тн... ОК вече ходим! :grin: :grin: :grin: Въпроса е че ходим от няколко дена а тя не спира да ми повтаря колко ме обича... Тва адски ме притеснява! След 2 седмици сигорно ще иска да се женим знам ли :shock: :shock: :shock: Тва е мн кофти тъй като преди да тръгнем не сме имали отношения и сега тепърва се опознаваме. А тя вече ме обича, знам че съм готин ама... (джоук) Помагайте кво да права немога така... Аз съм човек за който обичам те значи много и го казвам само когато трябва а не през 2 минути...

zelenooko_kote
08-04-2008, 09:20
Абе човек - РАДВАЙ СЕ! Че това е най-хубавото-да срещнеш човека когото обичаш и да се окаже че чувствата са взаимни.Аз за пръв път срещам някой,който се притеснява от това че гаджето му го обича.Кефи се до дупка.Момичето наистина те обича много и го показва така.Ако и ти я обичаш не чакай,а й го покажи и ти.Айде късмет пич. :-P

Vikitooo
08-04-2008, 09:27
Поредното заблудено девойче, което си мисли, че обича.
Е па ти кво се хващаш не ми е ясно? 8-)

TheNewReligion
08-04-2008, 09:36
Обясни и го деликатно и се старай да не я обидиш с нещо , защото после ще се оплакваш , че въобще не ти го казва ! 8-)

MaLkaTa_LaDy
08-04-2008, 09:40
Абе човек - РАДВАЙ СЕ! Че това е най-хубавото-да срещнеш човека когото обичаш и да се окаже че чувствата са взаимни.Аз за пръв път срещам някой,който се притеснява от това че гаджето му го обича.Кефи се до дупка.Момичето наистина те обича много и го показва така.Ако и ти я обичаш не чакай,а й го покажи и ти.Айде късмет пич. :-P
Оооо не, не, не... Тя не те обича. Обича е много силна дума за този период от връзката ви. Просто има някои хора, които са наистина много наивни и не знаят значението на тази дума. Аз лично не съм попадала в такава ситуация, но предполагам, че трябва да й обясниш, че не ти е приятно да го чуваш толкова често това "обичам те".

Andreev
08-04-2008, 09:48
вий сте гаджета ама той не знае айде

scoobydors
08-04-2008, 09:56
Напълно съм съгласна, че за толкова кратък период няма как да те обича :) Аз в момента си мисля че обичам моя и искам да му го кажа, но ще замълча, защото сме заедно отскоро :) пък и въпреки, че мисля че го обичам разума ми казва че това е поредната заблуда :D

Pliok0019
08-04-2008, 09:59
Не й обръщай внимание - лъже те или просто не осъзнава, какво е да обичаш.

Wrathchild
08-04-2008, 10:20
О да, така най-обичам. 2 дена и вече абе много обичат бе, да му се невиди...

GotTheLife
08-04-2008, 10:29
eст че не те обича знаем ги тия лигли обичам те обичкам те докато те скъса и после ше разправя тоз баси идиота не мога да го гледам никога не съм го харесвала...имам мн такива приятелки да е*а :D
друго си е да го кажеш на по-сериозен етап от връзката ви...тогава ще е уникално и ще го оцените повече :grin:

soul1199
08-04-2008, 10:31
kazva ti go,6oto ste gadjeta,kat skasate nqma da ti go kazva,na dryg 6e go povtarq

MayKyTy
08-04-2008, 10:56
О да, така най-обичам. 2 дена и вече абе много обичат бе, да му се невиди...
+1 обичливи девойки ко да прайш :lol: :lol: :lol:

Wapper
08-04-2008, 11:13
Момче вземи се на сериозно и не се връзвай ;) Да си го повтаря колкото ще,ако издържите поне 2 месеца,тогава е по-възможно да е така :) Бъди спокоен...Момичето е леко неосъзнато все още,така че... знам ли :Р

scoobydors
08-04-2008, 11:34
kazva ti go,6oto ste gadjeta,kat skasate nqma da ti go kazva,na dryg 6e go povtarq

Мислиш ли ?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Presley
08-04-2008, 12:14
Не се филмирай.
Може да кажеш ОБИЧАМ ТЕ и на човек,който поэнаваш от един ден,стига да те кара да се чувстваш вълнуващо и да чувстваш думите.Поне аэ съм такъв човек.Вместо да мрънкаш и да си правиш филми,радвай се ,че някой ти каэва нещо толкова хубаво.

silky92
08-04-2008, 12:20
Не разбирам какво те притеснява,момичето те харесва и и е хубаво с теб и ти казва ,че те обича няма смисъл тва да те притеснява напротив трябва да се радваш.И споко няма следващотото да е да се жените :razz: :P

t1n4e7o
08-04-2008, 14:50
Значи аз с моя съм от 1 година и когато тръгнахме на 3-4 ден ми каза "Обичкам те!" и аз му викам "Брееей и от кога тва?" :D Той ми каза, че още когато ме е видял е усетил, че аз съм момичето... Сега сме неразделни и много влюбени... :) Така че.. Незнам.. Зависи от много неща :)

sladku_bebzi
08-04-2008, 14:56
Мн хора са така..

sexy_sladur4ety
08-04-2008, 16:12
не се притеснявай от такова нещу ами се радвай и се кефи на живота :grin: :grin: :grin: все пак това е хубаво,има мн хора които мечтаят да чуят тея думи и спок няма да се жените :razz: :-D

Love0nlyMyself
08-04-2008, 16:17
ами то тва обичам те от толкова мн употреба .. вече не можеш да разбереш дали е харесвам те или наистина те обичам а инече МН ми е инт как от неколко дни човек може да заобича некой който преди дори не са имали нещо общо апф .... :? :? инече обясни и на тая че ти си такъф човек който обичам те значи мн и треа а се казва когато наистина е така а не както каза обичам те през 2 сек :? :?

asasfdf
08-04-2008, 16:19
не го мисли, а се радвай, докато още е сладка..

DjBaloon
08-04-2008, 16:19
"знам че съм готин" :razz:

Просто и тя е толкова много неопитна колкото и ти 8-)
Видяла е че по филмите правят така и тя 8-)

stelenceto1
08-04-2008, 16:39
Сигурно, за да го казва е влюбена в теб, но чак да те обича... Това са две различни неща. Като те притеснява поговори с нея, питай я дали наистина осъзнава значението на тези думи и й кажи какво точно значат и за теб... ох.. дано съм се изразила точно...

N0_feAR
08-04-2008, 16:42
Споко. В днешно време това "обичам те" тийновете го ползват за "Здрасти, к'во ста'а пич".Не се шашкай ;)

SunShinePearl
08-04-2008, 17:29
Не се филмирай.
Може да кажеш ОБИЧАМ ТЕ и на човек,който поэнаваш от един ден,стига да те кара да се чувстваш вълнуващо и да чувстваш думите.Поне аэ съм такъв човек.Вместо да мрънкаш и да си правиш филми,радвай се ,че някой ти каэва нещо толкова хубаво.
+1 8)