PDA

View Full Version : Simple Plan



Always
08-04-2008, 09:50
Някой слуша ли ги тея момчета. Мен ме кефят много. Кои песни слушате?

RottenFlesh
08-04-2008, 09:59
Дам , харесват ми някои песни - I'm just a kid , Shut up , Take my hand , Perfect , Untitled и др. 8-)

_MuMu7y_
08-04-2008, 10:02
Аз ги слушаммм много отдавна още преди всичке "емота"да почнат много песни ме кефят

Vacation
Jump
Grow up
Shut up
I'm just a kid
Worst day ever

Абее всичкиии :smt007

jujulinkaa
08-04-2008, 10:07
слушам ги -супер са ! всички тяхни песни ми харесват :grin: :)

scoobydors
08-04-2008, 10:09
Обожавам ги :) :grin: :grin: :grin: Най на сърце ми е песента I Can Wait Forever и Everytime :grin: А другите абсолютно всички са супер :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: 8)

iPurple
08-04-2008, 10:13
"Тия момчета" ги слушам от адски много време и им знам сички песнички .. И ще им ходя на концерт :grin: 8)

n0Lcho
08-04-2008, 10:16
и аз ги слушам от доста време и са много готини, много радват, а и ритъмчетата са много зарибяващи

Addicted
Me against the world
Crazy
God must hate me
Grow up
I'd do anything
Welcome to my life
I'm just a kid
Perfect /i'm sorry i can't be perfect :-({|= /
Happy together
Shut up
Jump
Untitled
Thank you
Tell me
Worst day ever
[/u]

Always
08-04-2008, 10:17
Къде ще имат концерт?

iPurple
08-04-2008, 10:18
Къде ще имат концерт? Mен ли питаш? Ами.. на много места ако им влезеш в сайта и после в тур ще видиш ;)

Inncho
08-04-2008, 10:27
:shock: :shock: :shock: :shock: Дали защото са ми адски леки или защото мразя да слушам комерсиални групи simple plan са ми адски противни.Водят са за пънк поп,за мене са си чист поп...

babykiller_
08-04-2008, 10:30
всеки с мнението си :) мен също много ме кефкат :grin: your love is a lie,take my hand ,no love и тн.:)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-04-2008, 13:01
всеки с мнението си :) мен също много ме кефкат :grin: your love is a lie,take my hand ,no love и тн.:)

Това са все нови песни, изслушаи старите, те са адски яки!!! Много е тъпо тва, че повечето са се запалили по тях от Your Love Is A Lie а преди тва никой нищо не знаеше за тях! Аз ги слушам от мнооооооооооооооооого време! Те са ми любимата група! Много са сладки! Perfect World, welcome to my life, When i'm with you, Vacation, Crazy, Jump и Untitled са ми любимите им песни! Новите също много ми харесват! :grin: :grin: :grin:

zvezdichkaaa
08-04-2008, 14:21
Е те са си от отдавна група,едва ли повечето са се запалили,заради новата им песен(която адски ме кефи между другото).Иначе любими тяхни песни са ми:Me Against The World,shut up,I'm Just A Kid,Happy Together,welcome to my life, I Can Wait Forever, Addicted,When I'm gone иии може би има още,но за сега за тези се сещам.

TellMeYourName
08-04-2008, 14:23
:shock: :shock: :shock: :shock: Дали защото са ми адски леки или защото мразя да слушам комерсиални групи simple plan са ми адски противни.Водят са за пънк поп,за мене са си чист поп... :lol: :lol:

кой е тоя на ава ти?! :lol:

Pedigree
08-04-2008, 14:49
Има цифра теми за простия ви план.

Не ги слушам... много са ми тежки. :(

Amortenia
08-04-2008, 15:15
Страхотни са!Една от любимите ми банди :grin:

Punk_Princess9412
08-04-2008, 15:17
Да,слушам ги.Любими песни са ми Welcome to my life,Your love is a lie,Perfect,Shut up,I'm just a kid,Perfect world и много други.

Inncho
08-04-2008, 19:13
:shock: :shock: :shock: :shock: Дали защото са ми адски леки или защото мразя да слушам комерсиални групи simple plan са ми адски противни.Водят са за пънк поп,за мене са си чист поп... :lol: :lol:

кой е тоя на ава ти?! :lol:

Corey Taylor ;]]] ЩО ?

alehole
08-04-2008, 19:50
I'm just a kid ,And life is a nightmare ,I'm just a kid ,I know that it's not fair :-P :-P :-P

iPurple
08-04-2008, 20:08
I'm just a kid ,And life is a nightmare ,I'm just a kid ,I know that it's not fair :-P :-P :-P Хаха смешница.. няя такава песен "and life is a nightmare" и такава "I know that its not fair" :x фъъъък офф

kubetkata
08-04-2008, 20:35
И аз ги слушам..много ме раджат :grin: :grin: ...всичките им песни ме кефат... :) :wink: :smt055

Always
08-04-2008, 20:35
Това е от текста на I'm just a kid 8)

kubetkata
08-04-2008, 20:35
И аз ги слушам..много ме радват :grin: :grin: ...всичките им песни ме кефат... :) :wink: :smt055

scoobydors
08-05-2008, 09:50
I'm just a kid ,And life is a nightmare ,I'm just a kid ,I know that it's not fair :-P :-P :-P Хаха смешница.. няя такава песен "and life is a nightmare" и такава "I know that its not fair" :x фъъъък офф

Пък ако можеш да се видиш колко си смешна ти :D :D :D Това е от текста на I'm just a kid бе момиче :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LINKNOT
08-05-2008, 10:00
Ей,отдавна не бях си ги пускала. Иначе ме радват много.
Правят добри песнички,но не съм забелязала всички да се зарибили по тях от Your love is a lie и все пак не бих се учудила ако е така. Тази песен звучи като поп и не е в стила им,за което се разочаровах. Странно обаче много ми харесва и често си я пускам. На 3 дена 1 път сигурно. :lol: (това е много,все пак те не са Linkin park да ги слушам всеки божи ден с часове)
По Simple Plan се зарибих с Untitled... или поне такива спомени имам. (:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-05-2008, 10:38
sweetcupcake личи си колко слушаш SP!!!

Swinkenhoffer
08-05-2008, 11:26
:shock: :shock: :shock: :shock: Дали защото са ми адски леки или защото мразя да слушам комерсиални групи simple plan са ми адски противни.Водят са за пънк поп,за мене са си чист поп... :lol: :lol:

кой е тоя на ава ти?! :lol:

Corey Taylor ;]]] ЩО ?
Някои хора тактично ти намекнаха, но все пак... Слипнот не са по-малко комерс от Симпъл План или която друга посредствена група си избереш. Нямам протв комерсиалните банди, аз също слушам такива, но е адски тъпо да казваш, че не слушаш меркантилни (??) изпълнители, а в същото време да се кефиш на Слипнот. :lol:

По темата: не ми харесват.

Inncho
08-05-2008, 14:07
:shock: :shock: :shock: :shock: Дали защото са ми адски леки или защото мразя да слушам комерсиални групи simple plan са ми адски противни.Водят са за пънк поп,за мене са си чист поп... :lol: :lol:

кой е тоя на ава ти?! :lol:

Corey Taylor ;]]] ЩО ?
Някои хора тактично ти намекнаха, но все пак... Слипнот не са по-малко комерс от Симпъл План или която друга посредствена група си избереш. Нямам протв комерсиалните банди, аз също слушам такива, но е адски тъпо да казваш, че не слушаш меркантилни (??) изпълнители, а в същото време да се кефиш на Слипнот. :lol:

По темата: не ми харесват.


Авееееее ест ,че съм против комерсиала.А СЛИПНОТ може да са известни ,но не са и комерсиални.На профила на всяко второ емолизирано момиченцце пише "симпъл план" ,а не СЛИПНОТ нали ? :-x

ПРОТИВ КОМЕРСИАЛА СЪМ ЩОТО ВСИЧКИ СТЕ ЕДНАКВИ.ЗА ТВА СЪМ ПротИВ МОДАТА И РАЗНИ ТАКИВА ЛИГОТНИИ!

Pedigree
08-05-2008, 14:13
^ :lol: :lol: :lol:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-05-2008, 15:50
Авееееее ест ,че съм против комерсиала.А СЛИПНОТ може да са известни ,но не са и комерсиални.На профила на всяко второ емолизирано момиченцце пише "симпъл план" ,а не СЛИПНОТ нали ? :-x

ПРОТИВ КОМЕРСИАЛА СЪМ ЩОТО ВСИЧКИ СТЕ ЕДНАКВИ.ЗА ТВА СЪМ ПротИВ МОДАТА И РАЗНИ ТАКИВА ЛИГОТНИИ!

Тва, че емотата са си внушили, че SP са емо група си е тяхна грешка, щото SP НЕ СА ЕМО ГРУПА !!!!!!!

Always
08-05-2008, 17:08
И сега една готина песен като я слуша комшията, дай да не я слушам и да казвам колко е гадна, понеже не съм аз единствения дето и се кефи???
Някаф трагнал да ми слуша някакви резачки, не че го кефят ами ей така 'щото да е различен...
Слушайте к'вото ви кефи и ви е на душата и изобщо да не ви пука за чуждото мнение!!

Inncho
08-05-2008, 19:44
Авееееее ест ,че съм против комерсиала.А СЛИПНОТ може да са известни ,но не са и комерсиални.На профила на всяко второ емолизирано момиченцце пише "симпъл план" ,а не СЛИПНОТ нали ? :-x

ПРОТИВ КОМЕРСИАЛА СЪМ ЩОТО ВСИЧКИ СТЕ ЕДНАКВИ.ЗА ТВА СЪМ ПротИВ МОДАТА И РАЗНИ ТАКИВА ЛИГОТНИИ!

Тва, че емотата са си внушили, че SP са емо група си е тяхна грешка, щото SP НЕ СА ЕМО ГРУПА !!!!!!!


казах ЕМОЛИЗИРАНИ а не емота... тва ,че са някви позички не значи ,че са емота.... авее нали simple plan мн SUX :lol:

alehole
08-05-2008, 19:47
I'm just a kid ,And life is a nightmare ,I'm just a kid ,I know that it's not fair :-P :-P :-P Хаха смешница.. няя такава песен "and life is a nightmare" и такава "I know that its not fair" :x фъъъък офф
Hahhaxoxoaxhaha smeshnica , az ? hahehhxhxh e to se vidq koi ne znae textaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-05-2008, 20:21
Авееееее ест ,че съм против комерсиала.А СЛИПНОТ може да са известни ,но не са и комерсиални.На профила на всяко второ емолизирано момиченцце пише "симпъл план" ,а не СЛИПНОТ нали ? :-x

ПРОТИВ КОМЕРСИАЛА СЪМ ЩОТО ВСИЧКИ СТЕ ЕДНАКВИ.ЗА ТВА СЪМ ПротИВ МОДАТА И РАЗНИ ТАКИВА ЛИГОТНИИ!

Тва, че емотата са си внушили, че SP са емо група си е тяхна грешка, щото SP НЕ СА ЕМО ГРУПА !!!!!!!


казах ЕМОЛИЗИРАНИ а не емота... тва ,че са някви позички не значи ,че са емота.... авее нали simple plan мн SUX :lol:

Еми ти си слушаш едно други слушат друго! Както се казва за всеки влак си има пътници! Всеки с вкуса си! Аз пък например не харесвам тези дето ти слушаш, обаче не съм тръганала да плюя против тях както ти правиш!!!

DeviL_AsS
08-05-2008, 21:07
пф новия им албум не струва,и като го издадоха всички почнаха некво да ги слушат.Мноо тъпо.
Харесват ми старите им албуми,а тоя новия не става.
Ама си станаха яко комерс...

Shadow_Walker
08-05-2008, 21:09
пф новия им албум не струва,и като го издадоха всички почнаха некво да ги слушат.Мноо тъпо.
Харесват ми старите им албуми,а тоя новия не става.
Ама си станаха яко комерс...
А те кога не са били??!
Тва взе да ми напомна на работата с Аврил.

DeviL_AsS
08-05-2008, 21:41
ем преди няколко години не бяха,като почнах да ги слушам.

FSC_Chad
08-06-2008, 09:22
Мен ме кефят your love is a lie и mess me when im gone

Ivs Jonas
08-06-2008, 09:51
харесват ми още от 2002. даже в майспейс Чък ми писа писамце :)

~MiSs KaUlItZ~
08-29-2008, 21:27
станаха доста комерсиални вече, иначе welcome to my life си е култова

sixth^sense^f
08-29-2008, 21:49
az lichno se zapalih ot your love is a lie :smt020 dr1pnah si i nqkoi dr tehni i se zapalih po taq grupa :P am moje li da mi kajete malko t1pichak e vaprosa mi no kakav janr sa ? #-o

~MiSs KaUlItZ~
08-30-2008, 11:03
az lichno se zapalih ot your love is a lie :smt020 dr1pnah si i nqkoi dr tehni i se zapalih po taq grupa :P am moje li da mi kajete malko t1pichak e vaprosa mi no kakav janr sa ? #-o
поп пънк

the_best_f
08-30-2008, 11:09
Допадат ми. Харесват ми Your Love Is A Lie и една, в която се пее "How could this happen to me... I made a mistake...", Untitled май се казваше.

pOiSoN_kIsS_94
08-30-2008, 11:25
Кефкат си ме :grin:
Your love is a lie,When i'm gone,I'm just a kid,Welcome to my life,Shut up......блаа не ми си избр всичко :D

zvezdichkaaa
08-30-2008, 11:40
Допадат ми. Харесват ми Your Love Is A Lie и една, в която се пее "How could this happen to me... I made a mistake...", Untitled май се казваше.


Да така се казва.Много ме кефи тази песен.Аз си имам папка с всички тяхни песни,но не всички ме кефят.Май на някоя страница тук съм изредила,кои точно слушам.

Forester
09-19-2008, 23:09
:D

gabi_94
09-20-2008, 07:00
ми мен си ме кефят още като пуснаха песента I'm just a kid, но известно време после поизчезнаха и не ги бях чувала, ама ся новите им песни ме кефят, не съм супер запалена по тях, ама ги слушам и наистина имат яки песни, пък и не мисля че са емота.

Samotno_Angel4e
09-20-2008, 07:18
Аз пък много им се кефя...Обожавам ги... :smt003 :smt003 :smt003

Fionna
09-20-2008, 21:49
еее тва е една от групите които слушам...как да не ги харесвам! :grin:

Inncho
09-29-2008, 09:15
Авееееее ест ,че съм против комерсиала.А СЛИПНОТ може да са известни ,но не са и комерсиални.На профила на всяко второ емолизирано момиченцце пише "симпъл план" ,а не СЛИПНОТ нали ? :-x

ПРОТИВ КОМЕРСИАЛА СЪМ ЩОТО ВСИЧКИ СТЕ ЕДНАКВИ.ЗА ТВА СЪМ ПротИВ МОДАТА И РАЗНИ ТАКИВА ЛИГОТНИИ!

Тва, че емотата са си внушили, че SP са емо група си е тяхна грешка, щото SP НЕ СА ЕМО ГРУПА !!!!!!!


казах ЕМОЛИЗИРАНИ а не емота... тва ,че са някви позички не значи ,че са емота.... авее нали simple plan мн SUX :lol:

Еми ти си слушаш едно други слушат друго! Както се казва за всеки влак си има пътници! Всеки с вкуса си! Аз пък например не харесвам тези дето ти слушаш, обаче не съм тръганала да плюя против тях както ти правиш!!!

освен да кажеш,че са изроди друго едвали :lol:

Kaulitz_483
09-30-2008, 20:26
Харесват ми :-) Всички песни са яки :P