PDA

View Full Version : Косата миии.... - момче...



thunderline
08-04-2008, 10:02
Значи опитвам се да си пусна по дулга коса

сега от горе е 4-5 см
А от страни е малка
НО от горе където е повече е някфа...
Секи ден се къпа а примерно да си дигна косата на горе с ръка така си остава без да я мажа с нищо
Кфо да и направя така си остава

~egoistical
08-04-2008, 10:09
мм нз

TheNewReligion
08-04-2008, 10:11
Как така ? :shock:

thunderline
08-04-2008, 10:45
em Примерно некои ме пипне по косата и както я остави така си остане
Ако се разроша малко и ставам некф рошав
Иначе е мн мека

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-04-2008, 11:14
Ами няма да я пипаш. :-D Начи виж ся - като излезеш от баня или като станеш сутрин /искаш да ти е дълга/ и зимаш гребен и си правиш път - разделяш косата си по средата на главата,и не я пипаш...и тя ще си расте. Като не искаш да е рошава не я питай...а можеш да идеш до някой фризьорски салон и да питаш някой фризьор защо така става /или ако си имаш твой него да питаш/ :)

MetalL
08-04-2008, 11:35
познато..ми слагай гел или питай фризьора :P не нас...

----------------
Now playing on Winamp: Broken Hope - Chewed To Stubs (http://www.foxytunes.com/artist/broken+hope/track/chewed+to+stubs)
via FoxyTunes (http://www.foxytunes.com/signatunes/)

BaBy_bS
08-04-2008, 11:36
Ами няма да я пипаш. :-D Начи виж ся - като излезеш от баня или като станеш сутрин /искаш да ти е дълга/ и зимаш гребен и си правиш път - разделяш косата си по средата на главата,и не я пипаш...и тя ще си расте. Като не искаш да е рошава не я питай...а можеш да идеш до някой фризьорски салон и да питаш някой фризьор защо така става /или ако си имаш твой него да питаш/ :)
ама на път е адската селяния :shock: :shock: :shock:

TheNewReligion
08-04-2008, 11:37
em Примерно некои ме пипне по косата и както я остави така си остане
Ако се разроша малко и ставам некф рошав
Иначе е мн мека
:lol: Ами носи си гребенче и се сресвай като те разрошат ! 8-)

Eeyore1
08-06-2008, 12:29
Ако преди това си слагал мн често гел или лак ест че косата ти ще седи така, аз предлагам след като излезеш от банята потъркай я с кърпата и си сложи балсам за след капане без измиване,това действа :)

Liar
08-06-2008, 12:58
Ами няма да я пипаш. :-D Начи виж ся - като излезеш от баня или като станеш сутрин /искаш да ти е дълга/ и зимаш гребен и си правиш път - разделяш косата си по средата на главата,и не я пипаш...и тя ще си расте. Като не искаш да е рошава не я питай...а можеш да идеш до някой фризьорски салон и да питаш някой фризьор защо така става /или ако си имаш твой него да питаш/ :)
ама на път е адската селяния :shock: :shock: :shock:
Подкрепям!На път е точно като някъв селски ерген :?
Към автора-щом косата ти губи лесно форма,след като я оформиш по желания от теб начин я напръскай хубаво с лак със силна фиксация.