PDA

View Full Version : Имам нужда да споделя....



Wapper
08-04-2008, 10:43
На скоро бях оставен от приятелката ми,с която бях около половин година....всичко беше прекрасно,дори си мислех,тя е човека...
и..хоп....един прекрасен слънчев ден тя просто дойде и постави края на нещата....
От тогава се чувствам ужасно...Втълпявам си,че всичко е на ред,а то не е...Просто не знам какво ми се случва...Не спирам да пия...
Знам,че е тъпо и че няма смисъл и,че това не е начина,но просто така се чувствам добре и не мисля....1 седмица след това се запознах с едно момиче и се получиха нещата...
Проблема е,че и тя наскоро е приключила някаква подобна връзка и 70% от времето,което прекарваме заедно сме много пияни...
Всичко изглежда на ред(тя изглежда щастлива,също и аз)....
Но всъщност и при двама ни положението не е толкова усмихнато...
Вътрешно ни е обзела адската носталгия,и пием за да не си личи(това е мнение по моя преценка).... и не знам.... Тя е супер добър и прекрасен човек,а аз почвам да се замислям,че това,което се случва между нас не е много правилно,всмисъл такъв,че не сме готови за връзка,и че не трябва така,а сърце не ми дава да и го кажа,точно защото знам какво и е... Иска ми се да съм с другото момиче,но там нещата са 100% приключили от нейна страна...
Скарахме се,не си говорим,а толкова ми се иска да ми напише поне едно "Здрасти" или "Хей,как си?"....
И аз не знам как да се чувствам....Нямам желание за нищо.... Може да ви се струва безмислена темата,но просто имам нужда да споделя....
Защото всички около мен си имат техните проблеми,а аз не искам да ги занимавам с мойте глупости....

zaraaa
08-04-2008, 10:52
"а аз почвам да се замислям,че това,което се случва между нас не е много правилно,всмисъл такъв,че не сме готови за връзка,и че не трябва така" - защо да не е правилно, защо да не трябва, срок за влюбване никой не е определил, когато дойде не пита. Ако имаш симаптии към новото момиче и ако тя ти отговаря разбира се - пробвайте, може да се получи нещо хубаво....а за другото момиче - забрави я, така е решила, така е направила, явно вече не те обича, така че продължи напред, ааа и да Спри да Пиеш, в трезво състояние ще мислиш по-добре :wink::):):) Айдеее, Упех :)

Wapper
08-04-2008, 11:00
"а аз почвам да се замислям,че това,което се случва между нас не е много правилно,всмисъл такъв,че не сме готови за връзка,и че не трябва така" - защо да не е правилно, защо да не трябва, срок за влюбване никой не е определил, когато дойде не пита. Ако имаш симаптии към новото момиче и ако тя ти отговаря разбира се - пробвайте, може да се получи нещо хубаво....а за другото момиче - забрави я, така е решила, така е направила, явно вече не те обича, така че продължи напред, ааа и да Спри да Пиеш, в трезво състояние ще мислиш по-добре :wink::):):) Айдеее, Упех :)

Не,то се оказа,че тя въобще не ме е обичала....А това момиченце... Тя видно вече се привързва и то много,но аз някакси все още не мога да я почувствам....чувствам я повече като приятел,а относно трезвеността...Това не ми пречи на мисленето,просто притъпява мъката до усмивка,смях и прочие....

Black Tears
08-04-2008, 15:34
Не мисля,че е редно да си с новото момиче. Ще се привърже повече към теб,а ти все още ще мислиш и ще обичаш бившата си приятелка. Ще я нараниш много повече.Първо преодолеи чувствата си и тогава се впускай в други връзки.
Поговори с нея,кажи й какво чувстваш и,че не искаш да я загубиш.
Сигурна съм,че ще те разбере.

Love0nlyMyself
08-04-2008, 16:32
Wapper

На скоро бях оставен от приятелката ми,

може би там е проблема щото е било скоро може би ти треа малко повечко време за да преодолееш раздялата ви ...

BaiToq
08-04-2008, 18:02
Посегни към наркотици.

AFT
08-04-2008, 18:44
Благодаря, че сподели. You've made my day!

cherinka
08-04-2008, 18:47
Wapper

На скоро бях оставен от приятелката ми,

може би там е проблема щото е било скоро може би ти треа малко повечко време за да преодолееш раздялата ви ...
+едно. 8-)
СПОКОЙНО, БЕ, ЧОВЕК.
Не приемай всичко толкоа на вътре, щото така повече затъваш.
Иди си направи едни пържени картофки и ще се оправиш. :-)

h0t_lipS~anD_kisSes
08-04-2008, 19:40
Имаш право на избор: 1. Да си с второто момиче и да те боли, защото знаеш, че не я обичаш!
2. Да я отрежеш (Да й кажеш всичко, което каза и на нас.), като по този начин ще я нараниш ужасно.
Ти избираш.