PDA

View Full Version : Съжалявам,но не мога да върна времето назад ;(



mechtaq_za_teb
08-04-2008, 12:12
Искам просто да споделя как се чувствам.

Днес осъзнах една ужасна грешка.Знаех,че е така но не исках да си го призная...Днес обаче го направих.

Става въпрос за едно момче.Аз,глупавото наивно момиче,някога му повярвах на плоските лъжи,че ме обича. :( Давах всичко за него и му го доказвах постоянно.А той?Той какво ли не ми стори?Как ли не ме нарани? :? Но не можех да върна времето назад и знаех,че не е редно да се отнасям с него така както той с мен.

Бях добра.Прощавах и преглъщах обидите.Сещах се за онова време,когато УЖ се обичахме и ми ставаше тъжно.Как може човек да бъде толкова жесток?Да говори в очите на някой,а да има задни мисли?Защо??? :(
Беше хубаво,беше...Сега е един пълен ад.
Когато му предлагах да бъдем приятели...просто да запазим хубавото,което сме изживели,той не искаше.Нараняваше ме ;( Но аз не отвръщах със същото...Бях глупава и наивна.Сега осъзнавам как се унижих заради него...месеци наред!Защо?Защото просто исках разбиране и нищо друго.А той ми крещеше в лицето:махай се...Говореше ми зад гърба,обиждаше ме.
Плакала съм пред него,но не.

Сега сутуацията е следната.Той ме мрази и аз не знам причината.Аз съм тази,която трябва да го мрази,но не го правя.Обичах го...мислех си:това бяха най-хубавите ми моменти!Защо трябва просто да тегля чертата?Това ли е начина?Не...

Беше една голяма грешка.Не трябваше да бъда с него.Не трябваше да се привържа към такъв човек...Обаче няма връщане назад и такава грешка не се поправя... ;( :(

Исках просто да споделя...доста разхвърляно стана,но това е.Не мога повече така...

tedy_hi91
08-04-2008, 12:20
Много съжалявам за това което тоя ти е причинилПмни обаче, че рано или късно всичко е връща и колкото по-кусно толкова по-силно!
ГОРЕ ГЛАВАТА ! ! !

Bubbly
08-04-2008, 12:20
Би ли споделила нещо по-конкретно, например как е почнало всичко, с какво те е наранил и тн?

mechtaq_za_teb
08-04-2008, 12:26
Би ли споделила нещо по-конкретно, например как е почнало всичко, с какво те е наранил и тн?Всичко започна ей така неочаквано.Тръгнахме и бяхме УЖ много щастливи.Неразделни,но след като скъсахме той почна да ми прави доста мръсни неща.
Първо казваше да се видим и ми даваше надежда,а после ми викаше.Дори ми е посягал,за което аз съм си виновна.
Почна да настройва хора срещу мен.Наричал ме е курва,а аз не съм!!! :(
Наричал ме е как ли не?И как да не ме заболи,като съм имала такива моменти с него?Като ми в казвал,че когато е с мен е обичан?
И тези неща се събираха и събираха месеци наред.Накрая всичко изригна и много болеше.Болката вече се притъпи,но кой ще заличи спомена от нея?

_showy_
08-04-2008, 12:29
Милата... :( Направи всичко възможно да ги забравиш! Тегли му една и си живей живота! Не си струва заради някакъв глупак да си тровиш нервите!
Ейй.. Чак ме хваща яд на такива нещастници. :-x

kalioo
08-04-2008, 12:31
Има и добри не се отчайвай.Не слагай всички под общ знаменател.Намери го!

mechtaq_za_teb
08-04-2008, 12:32
Милата... :( Направи всичко възможно да ги забравиш! Тегли му една и си живей живота! Не си струва заради някакъв глупак да си тровиш нервите!
Ейй.. Чак ме хваща яд на такива нещастници. :-xОоо,от кога съм го направила!В смисъл аз приключих с него.Изтрих номера му,смс-и,блокирах го навсякъде,но каквото и да направя,той все се появява от някъде.Дали странични хора ще ми кажат нещо,дали той самия...Но така е от месеци.Не го обичам вече,сигурна съм.Но ми е супер гадно,че става така.
Кофти е да си обичал някого,а днес да твърдиш обратното на пук на него..

SunnyG
08-04-2008, 12:55
Не обвинявай себе си,мила!Казваш,че не е трябвало да го обичаш...ако знаеше какво ще стане,нямаше...Но уви!За жалост никога не знаем какво ни чака занапред...Бъди силна и не живей с миналото.Не ти го казвам,за да те успокоя,а защото аз вече преживях една такава раздяла,но помни,че всичко се връща...Успех! :-)

kalioo
08-04-2008, 12:57
Не обвинявай себе си,мила!Казваш,че не е трябвало да го обичаш...ако знаеше какво ще стане,нямаше...Но уви!За жалост никога не знаем какво ни чака занапред...Бъди силна и не живей с миналото.Не ти го казвам,за да те успокоя,а защото аз вече преживях една такава раздяла,но помни,че всичко се връща...Успех! :-)
При теб дали му се е върнало?

Wrathchild
08-04-2008, 13:00
Аз лично познавам точно една жена, която си е заслужавала боя. Ти надали си такава, така че стига се самообвинява.

mechtaq_za_teb
08-04-2008, 13:03
Има и добри не се отчайвай.Не слагай всички под общ знаменател.Намери го!Определено не слагам всички под общ знаменател.Говоря за конкретен човек...Знам,че има свестни.Просто понякога попадам на такива...и понеже не го преживявам току така и после на мен ми е кофти...

SunnyG
08-04-2008, 13:06
Не обвинявай себе си,мила!Казваш,че не е трябвало да го обичаш...ако знаеше какво ще стане,нямаше...Но уви!За жалост никога не знаем какво ни чака занапред...Бъди силна и не живей с миналото.Не ти го казвам,за да те успокоя,а защото аз вече преживях една такава раздяла,но помни,че всичко се връща...Успех! :-)
При теб дали му се е върнало?

Минаха 2 години оттогава и сега лично съм свидетел как му се връща..

kalioo
08-04-2008, 13:08
Не обвинявай себе си,мила!Казваш,че не е трябвало да го обичаш...ако знаеше какво ще стане,нямаше...Но уви!За жалост никога не знаем какво ни чака занапред...Бъди силна и не живей с миналото.Не ти го казвам,за да те успокоя,а защото аз вече преживях една такава раздяла,но помни,че всичко се връща...Успех! :-)
При теб дали му се е върнало?

Минаха 2 години оттогава и сега лично съм свидетел как му се връща..
Виждаш ли го да страда,не просто да го нараняват....че то може и да не страда..опитвал ли е да завърже контакт с теб?

Presley
08-04-2008, 13:10
Энам какво е да преживеещ нещо адски яко и вълнуващо,но после да трябва да раэбереш,че не може да продължи вечно и че трябва да се примириш с края му.И не говоря само эа любов.И съветът ми е да си спомняш,но с усмивка.Спомняй си всичко,което сте преживялаи,всички яки моменти и преживявания и т.н.Эащото спомените са вечни. ;]

Keep walking.

SunnyG
08-04-2008, 13:13
Не обвинявай себе си,мила!Казваш,че не е трябвало да го обичаш...ако знаеше какво ще стане,нямаше...Но уви!За жалост никога не знаем какво ни чака занапред...Бъди силна и не живей с миналото.Не ти го казвам,за да те успокоя,а защото аз вече преживях една такава раздяла,но помни,че всичко се връща...Успех! :-)
При теб дали му се е върнало?

Минаха 2 години оттогава и сега лично съм свидетел как му се връща..
Виждаш ли го да страда,не просто да го нараняват....че то може и да не страда..опитвал ли е да завърже контакт с теб?

Опитва се постоянно да завърже контакт с мен,след като го нараниха и сега ужасно много страда...

Pliok0019
08-04-2008, 13:37
Наистина съжалявам за случилото се. Приеми го от добрата страна - болката прави хората по-силни. С това се калява характера. Още по-хубавото е, че вече не си с човек, който не си заслужава.

Недей да се самообвиняваш - не си допуснала никаква грешка. Просто си добра. Нима това качество не е хубаво?! Понякога вземаме грешни решения, защото не винаги пред нас стой цялата истина. В този момент ти не си знаела как точно ще реагира той. Щом ти е давал ти е напразни надежди и отначалото е реагирал точно по начина, по който на теб ти харесва - нормално е да го сметнеш за истина.

По-късните му действия определено го пренизяват в една степен, която прочетох наскоро - подчовек.

Относно това с "Всичко се връща." Определено е така. Ако има клиширана фраза, която житейският ми опит може да наложи като абсолютно вярна това определено е тя.

Помни, че някои неща наистина не си заслужават. Продължи напред с усмивка. Скоро в живота ти ще дойде някой, който наистина заслужава вниманието и обичта ти.

Успех!

mechtaq_za_teb
08-04-2008, 13:40
Наистина съжалявам за случилото се. Приеми го от добрата страна - болката прави хората по-силни. С това се калява характера. Още по-хубавото е, че вече не си с човек, който не си заслужава.

Недей да се самообвиняваш - не си допуснала никаква грешка. Просто си добра. Нима това качество не е хубаво?! Понякога вземаме грешни решения, защото не винаги пред нас стой цялата истина. В този момент ти не си знаела как точно ще реагира той. Щом ти е давал ти е напразни надежди и отначалото е реагирал точно по начина, по който на теб ти харесва - нормално е да го сметнеш за истина.

По-късните му действия определено го пренизяват в една степен, която прочетох наскоро - подчовек.

Относно това с "Всичко се връща." Определено е така. Ако има клиширана фраза, която житейският ми опит може да наложи като абсолютно вярна това определено е тя.

Помни, че някои неща наистина не си заслужават. Продължи напред с усмивка. Скоро в живота ти ще дойде някой, който наистина заслужава вниманието и обичта ти.

Успех!Мерси много!
Вече знам,че не си заслужава.Както казах,осъзнах какво всъщност се случи.Просто вече го усещам като грешка,защото много неща нямаше да са такива каквито са сега,ако не бях с него.Никой не знае какво е щяло да се случи,но пък се случи...
Единственото,което искам е да е истински край,а не след седмица-две пак да стане нещо и хоп..пак да го мисля.
А това за подчовека ми хареса. :)

sulley
08-04-2008, 16:02
много съжалявам,наистина.мисля 4е си свясно моми4е,но и силно щом си го забравила,когато бях на лагер с едно мом4е много се сближихме и нео4аквано той ми предложи,аз приех,но видях,4е не трябваше,защото го харесвах само като приятел,но го разбрах късно,нараних го и много съжалявам,но сега си пишем и останахме приятели,както ми се искаше,защото той е наистина СТРАХОТЕН 4овек.пиша това,за да ти покажа,4е има и много готини мом4ета и 4е може би от4асти те разбирам.не се предавай и не съжалявай,4е не сте приятели.заслужаваш нещо по-добро :)

BlOnDe
08-04-2008, 16:04
Милаа,щом те кара да страдаш,да плачеш,обижда те ии т.н. явно не му пука,разбираш ли ! Така че по-добре забрави за него,със сигурност ще срещнеш някой който наииистина ще държи на теб ии сигурно ще си се смееш как си могла да плачеш за тоя глупак защото той НЕ СТРУВАА!! :o :? ;) Айде мнн успехи от мене :)

UnaBletoLoVeU
08-04-2008, 16:12
Виждала съм поне 3-4 теми от теб за въпросното момче и всеки път се надявах, че това ще е последната за него и, че най-накрая ще си успяла да го преживееш. Но, уви, явно не си. Не знам какво да ти кажа, и както виждам, ти си осъзнала всичко, което е трябвало да разбереш, така че, сащо ще ти пожелая успех да си намериш някой свестен, някой, който може да те оцени, някой, за когото си всичко и не ти дава да се връщаш назад...защото сама явно не можеш да устоиш да не си припомняш миналото.

TheNewReligion
08-04-2008, 16:18
Еми , ще си намериш друг ! :-|

fLame178
08-04-2008, 17:41
Напълно те разбирам! Не съм преживявала подобно нещо,но знам колко е трудно да забравиш човека,когото обичаш.
И това,че 'всичко се връща' -да,така е.Преди той ми показа чувствата си,а аз идиотката не бях сигурна в моите.Не исках да го наряня,а може би не исках да нараня най-вече себе си и затова изчаках.Но точно когато на него му омръзна да чака,осъзнах че не мога да живея без него...И така вече 2 месеца...Тежко ми е,страдам... Ето-всичко се върна..и на мен ми се върна.
Така де,това ти го казах за да ти покажа,че много вярно са си го казали хората.Виждам,че сама осъзнаваш това,което трябва да направиш-да го забравиш,та той не заслужава и капчица от това,което му даваш!Явно те има за даденост,която ще има завинаги,когато и както си поиска!Показала си му,че не е така.Мисля,че с това,че те е извикал (или обадил не си спомням как точно беше,за което се извинявам) и ти е дал надежди е искал да те нарани,точно защото си го оставила...Но също може би защото още те обича,но не знае как да ти го покаже-може би е осъзнал,че е загубил най-ценното в живота си,късно,но факт.Не искам да ти давам напразни надежди-от това най-боли...
Надявам се,съм ти помогнала.Мисля,че го написах доста объркано,но в момента ми е малко зле и ми е малко трудно... Хайде,успех със забравянето на нежелания обект ;)

Love0nlyMyself
08-04-2008, 17:51
ами съжалявам че така е станало :(
инече бъди сиг че ще му се върне се някога винаги става така един ден той ще те потърси ама .... :)

xpucuto
08-04-2008, 18:01
Добре е, че си се отървала от него, но той ще намери друга ще тормози и нея как теб.Ако зависи от мен такива индивиди не заслужават да живеят, те само нараняват хората, които ги обичат.
Най-искрено ти пожелавам да намериш точния човек, този с когото ще си щастлива :smt003